Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ilyen PFF-féle rostert hogy lehet kreálni?
Van valami roster maker cucc ehhez, vagy házibarkács megoldással?
Igor
Paint 😀 Ami kb a házibarkács megoldás, de azért nem teljesen...
keress rá a 2014-es PFF depth chartra, gyorsan meglesz... és onnan válaszd ki a csapatodat, majd szerkeszd meg sajátodat... én azért painttel csinálom, mert amúgy egyszerű... bár lassú, de idő kell, hogy normálisan megcsinálja az ember. Bár csak elsőre...aztán csak update mindig 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Ilyen PFF-féle rostert hogy lehet kreálni?
Van valami roster maker cucc ehhez, vagy házibarkács megoldással?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Tyrod Taylorra meghallgatok ajánlatokat 2017-es pickért
emlékeztetőül, a fantörpikus Tyrod 20TD/6Int + 4 futott TD, 99,4-es QB ratinggel zárt 😊 abszolút kezdő, és fiatal...jah, a pénze 685k 😀 😀 röhej

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Mivel tavaly többen is a cap felett fejezték be az évet, drasztikus büntetést nem éreznék korrektnek, max jövőre valamilyen capbünti lenne ideális.

Persze nem én vagyok a commisg, ez csak egy megjegyzés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
akkor ez az én saram, vállalom a büntetést, viszont annyi engedményt kérnék, hogy csere útján is limit alá tudjak menni, ne csak cutokkal

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ádi, a soft cap nem 123.2 misi?
Igor
De, viszont az FA-piac nyitása után hard cap van. Jeleztem is külön korábban, hogy arra mindenkinek limit alá kell mennie, akkor nem is volt ezzel gond.
több mint 10 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sorry, eddig telefonról voltam azért nem reagáltam, de nyilván tudtam, hogy a 112 millió felett vagyok bőven, de én soft cappel számoltam. megmondom őszintén nem rágtam utána magam a szabálykönyvben, de a korábbi évekről úgy rémlett, hogy +10% a határ még ekkor is.
nyilván ha jár a büntetés elfogadom a cap büntit és az elvett picket is, de igazából pár PM váltáson múlik már csak, hogy melyik drága játékosomat cserélném el a 4 közül.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Ádi, a soft cap nem 123.2 misi?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
@kristof Az megvan, hogy jelenleg laza ~7 millióval vagy a cap limit felett?
vassadi
Most úgy teszel, mintha még nem olvastad volna? 😊
vassadi
Amúgy simán megoldható a dolog, ha shawnka (már ha visszatér valaha) vagy Habi átveszi Romot egy 2018/6-ért.. elég sok QB needes csapat van még.
Vagy gabtsi Genot.. és így tovább.
Igor
A gond az, hogy eleve nem is szabadott volna a cap limit fölé mennie, csak nyilván mivel nincs minden azonnal adminisztrálva, így másnak ez nem tűnt fel, neki viszont tudnia kellett, hányadán áll a cappel. És ha limit felett vagy, akkor ugye nincs trade, se FA-igazolás, és pl. a harmadik FA-körben (de talán még előbb is) meg most, a nyílt piacon tuti, hogy úgy licitálgatott és húzott be nem egy játékost, hogy cap limit felett volt.
vassadi
2017-re akkora capbünti, amennyivel most a cap felett van, illetve lehet még büntetni forfeited pickkel. Ennyi.

IRL is így zajlik, pár éve szabálytalan capmanőverezés miatt a Dallas és a Washington is elég komoly capbüntit kapott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
@kristof Az megvan, hogy jelenleg laza ~7 millióval vagy a cap limit felett?
vassadi
Most úgy teszel, mintha még nem olvastad volna? 😊
vassadi
Amúgy simán megoldható a dolog, ha shawnka (már ha visszatér valaha) vagy Habi átveszi Romot egy 2018/6-ért.. elég sok QB needes csapat van még.
Vagy gabtsi Genot.. és így tovább.
Igor
A gond az, hogy eleve nem is szabadott volna a cap limit fölé mennie, csak nyilván mivel nincs minden azonnal adminisztrálva, így másnak ez nem tűnt fel, neki viszont tudnia kellett, hányadán áll a cappel. És ha limit felett vagy, akkor ugye nincs trade, se FA-igazolás, és pl. a harmadik FA-körben (de talán még előbb is) meg most, a nyílt piacon tuti, hogy úgy licitálgatott és húzott be nem egy játékost, hogy cap limit felett volt.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézegettem picit a rostereket.. a két OG-m keresi a legnagyobb fizut, na ez IRL soha sehol elő nem fordulhatna 😀
A Sitton-trade-del viszont elveszítettem a vezető helyemet a 'legolcsóbb legdrágább játékos' versenyben (korábban Yanda volt a legdrágább 5.8 misivel), bár remélem a Miami/Jets még igazol valaki drágát.

Úgy látom, Rajna, iktriad és BaltDef követ hasonló stratégiát mint én (nincs nagyon drága ember, viszont sok 2-5M közötti van), bár tény ehhez olcsó QB is kell..
Igor
Szvsz kell egy közepes, jobb OL, de csapatbomlasztó, ha 5 nagy szerződésű OL van a keretbe. A LT-t meg kell fizetni itt is, de mellé szerintem elég, ha van 2-3 jobb játékos, lehetőség szerint pár rookie contracttal.
alatriste
Hát, attól függ.

Ugye a Madden teljesen random, de az OL-nél aztán különösen pláne.
Egy stud RB/WR/DL ember általában azért jó lesz, OL-nél szerintem randomabb a dolog.

Szóval ha valaki Madden-alapján akar építeni, akkor jó terv az OL-re keveset költeni - de szerintem itt mindenki a saját ízlése alapján épít és próbál minél jobb/mélyebb csapatot alkotni (lásd Fake vagy én, akik a falakba ölünk mindig pénzt, vagy kedvenc csapatból játékost gyűjteni, stb)
Igor
Persze ez egy játék, ahol a kedvencek felé jobban húz a szív. 😊

Szeretem a jó OL-eket én is, és sajnálom, hogy a sport nézése közben ilyen kevés szó esik róluk. Az első tradem épp T.J. Lang beszerzése volt nekem is, nem véletlenül... 😀

De miután már itt volt 6M-ért Veldheer és Mack is, 3 OL-t nem akartam 16M-ért, így Macknak távozni kellett, hogy össze tudjam hozni a kis híján újjáépített DL-t.

A. Bailey I. Williams R. Gunter

C. Campbell I. Williams J. Howard
(R. Gunter beugró bárhova)

De ezt buktam volna, ha meghagyom Mack-ot.


Liverpool Fc
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Nézegettem picit a rostereket.. a két OG-m keresi a legnagyobb fizut, na ez IRL soha sehol elő nem fordulhatna 😀
A Sitton-trade-del viszont elveszítettem a vezető helyemet a 'legolcsóbb legdrágább játékos' versenyben (korábban Yanda volt a legdrágább 5.8 misivel), bár remélem a Miami/Jets még igazol valaki drágát.

Úgy látom, Rajna, iktriad és BaltDef követ hasonló stratégiát mint én (nincs nagyon drága ember, viszont sok 2-5M közötti van), bár tény ehhez olcsó QB is kell..
Igor
Szvsz kell egy közepes, jobb OL, de csapatbomlasztó, ha 5 nagy szerződésű OL van a keretbe. A LT-t meg kell fizetni itt is, de mellé szerintem elég, ha van 2-3 jobb játékos, lehetőség szerint pár rookie contracttal.
alatriste
Hát, attól függ.

Ugye a Madden teljesen random, de az OL-nél aztán különösen pláne.
Egy stud RB/WR/DL ember általában azért jó lesz, OL-nél szerintem randomabb a dolog.

Szóval ha valaki Madden-alapján akar építeni, akkor jó terv az OL-re keveset költeni - de szerintem itt mindenki a saját ízlése alapján épít és próbál minél jobb/mélyebb csapatot alkotni (lásd Fake vagy én, akik a falakba ölünk mindig pénzt, vagy kedvenc csapatból játékost gyűjteni, stb)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amugy no offense Habi, de neked most mi a célod? 😀 van pár picked és kb 22db needed és ugy 32M space. én naívan azt hittem minden FA hozzád megy. mikor robbantasz, jövőre? 😀
braxa88
Célok mára: vacsorázni egy finomat, sör, bl, sex (sorrend felcserélhető)
Célok hosszútávon: sikeres nyelvvizsga, sikeres egyetemi jelentkezés, eljegyzés

A draft pickek is sok lóvét visznek el, ezt nem árt szem előtt tartani.

Robbantáshoz pedig nincs engedélyem, se felszereltségem 😊 Jövőre se hinném, hogy kapnék, de ki tudja?!?!?!


JT Daniels fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézegettem picit a rostereket.. a két OG-m keresi a legnagyobb fizut, na ez IRL soha sehol elő nem fordulhatna 😀
A Sitton-trade-del viszont elveszítettem a vezető helyemet a 'legolcsóbb legdrágább játékos' versenyben (korábban Yanda volt a legdrágább 5.8 misivel), bár remélem a Miami/Jets még igazol valaki drágát.

Úgy látom, Rajna, iktriad és BaltDef követ hasonló stratégiát mint én (nincs nagyon drága ember, viszont sok 2-5M közötti van), bár tény ehhez olcsó QB is kell..
Igor
Szvsz kell egy közepes, jobb OL, de csapatbomlasztó, ha 5 nagy szerződésű OL van a keretbe. A LT-t meg kell fizetni itt is, de mellé szerintem elég, ha van 2-3 jobb játékos, lehetőség szerint pár rookie contracttal.


Liverpool Fc
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Nézegettem picit a rostereket.. a két OG-m keresi a legnagyobb fizut, na ez IRL soha sehol elő nem fordulhatna 😀
A Sitton-trade-del viszont elveszítettem a vezető helyemet a 'legolcsóbb legdrágább játékos' versenyben (korábban Yanda volt a legdrágább 5.8 misivel), bár remélem a Miami/Jets még igazol valaki drágát.

Úgy látom, Rajna, iktriad és BaltDef követ hasonló stratégiát mint én (nincs nagyon drága ember, viszont sok 2-5M közötti van), bár tény ehhez olcsó QB is kell..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
amugy no offense Habi, de neked most mi a célod? 😀 van pár picked és kb 22db needed és ugy 32M space. én naívan azt hittem minden FA hozzád megy. mikor robbantasz, jövőre? 😀
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
@kristof Az megvan, hogy jelenleg laza ~7 millióval vagy a cap limit felett?
vassadi
Most úgy teszel, mintha még nem olvastad volna? 😊
vassadi
Amúgy simán megoldható a dolog, ha shawnka (már ha visszatér valaha) vagy Habi átveszi Romot egy 2018/6-ért.. elég sok QB needes csapat van még.
Vagy gabtsi Genot.. és így tovább.
Igor
előbb hagyom abba a játékot, mint, hogy Romo legyen az irányítóm 😀
Más kérdés, hogy távozásommal a csapat jól járna...


JT Daniels fan
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy lett Nortmann a Redskinsé, mikor tőlem szabályos emelés jött még a 24 órás határidőn belül?
iktriad
Nem írtál posztot a licites hsz-be.
empty taxi
Picsába.

Szerkesztette: iktriad
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Hogy lett Nortmann a Redskinsé, mikor tőlem szabályos emelés jött még a 24 órás határidőn belül?
iktriad
Nem írtál posztot a licites hsz-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy lett Nortmann a Redskinsé, mikor tőlem szabályos emelés jött még a 24 órás határidőn belül?

Szerkesztette: iktriad
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
@kristof Az megvan, hogy jelenleg laza ~7 millióval vagy a cap limit felett?
vassadi
Most úgy teszel, mintha még nem olvastad volna? 😊
vassadi
Amúgy simán megoldható a dolog, ha shawnka (már ha visszatér valaha) vagy Habi átveszi Romot egy 2018/6-ért.. elég sok QB needes csapat van még.
Vagy gabtsi Genot.. és így tovább.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Fake, Sowellt már leigazoltam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
@kristof Az megvan, hogy jelenleg laza ~7 millióval vagy a cap limit felett?
vassadi
Most úgy teszel, mintha még nem olvastad volna? 😊
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
igor, leribeusert ejnye. jott vna a kovi adaggal.

erzem ahogy konyekig turkalok a szarban 😀
MMMS
Én is akartam dobni rá korábban.. rá is meg Comptonra is, gondoltam összerakok egy Redskins OL-t 😀
Csak nem tom ezzel a két lúzerrel, Yandával meg Sittonnal mi legyen..
Igor
ha kell yandat kicserelem grubbsra. odaadom melle meg hurstot is, ha nagyon muszaj

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
igor, leribeusert ejnye. jott vna a kovi adaggal.

erzem ahogy konyekig turkalok a szarban 😀
MMMS
Én is akartam dobni rá korábban.. rá is meg Comptonra is, gondoltam összerakok egy Redskins OL-t 😀
Csak nem tom ezzel a két lúzerrel, Yandával meg Sittonnal mi legyen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)