NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Azért az szerintem elég nagy szégyen hogy az UGA is megelőzte az OSU t. Mikor az van kiírva elsődleges szempontnak, hogy konferencia győzelem.....
kapitnono
az, de így is bama után a 2.legjobb csapat.
braxa88
2 erős csapattal játszottak idén, mindkettőtől kikaptak, szerintem nem nagyon a 2. Legjobb csapat ismérve ez.


több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért az szerintem elég nagy szégyen hogy az UGA is megelőzte az OSU t. Mikor az van kiírva elsődleges szempontnak, hogy konferencia győzelem.....
kapitnono
az, de így is bama után a 2.legjobb csapat.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
#1 ALABAMA vs #4 OKLAHOMA - Orange Bowl
#2 CLEMSON vs #3 NOTRE DAME - Cotton Bowl
r.baggio
Boooooooo!!!!!
Amúgy nagy meccsek lesznek.
♉gaben♉
Szerintem sima Alabama Clemson lesz idén is. Notre Dame, OU teljesen esélytelen szerintem


több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
#1 ALABAMA vs #4 OKLAHOMA - Orange Bowl
#2 CLEMSON vs #3 NOTRE DAME - Cotton Bowl
r.baggio
Boooooooo!!!!!
Amúgy nagy meccsek lesznek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Azért az szerintem elég nagy szégyen hogy az UGA is megelőzte az OSU t. Mikor az van kiírva elsődleges szempontnak, hogy konferencia győzelem.....


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
#1 ALABAMA vs #4 OKLAHOMA - Orange Bowl
#2 CLEMSON vs #3 NOTRE DAME - Cotton Bowl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
18:30-tól megy a buli

 twitter.com/SBNationCFB/status/1069236359792070656


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mikor lesznek teljesen kihírdetve a bowl meccsek?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hánykor hirdetik ma az Alabama - Oklahoma és a Clemson - Notre Dame elődöntőket?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
E heti erősorrend.
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46830946_2086089071434717_2644113576884699136_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fbud5-1.fna&oh=895515ae38e7d1cbf0a30b2e858ca481&oe=5CA9AF8D

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Én mondjuk lehet elfogultként, de az OSU-t tippelem a 4.helyre. Több esélyük lenne megszorítani az előttük lévő 3 csapatot mint az Oklahomának. Mert az OU-nál védelem az egyáltalán nincs, a Buckeyes-nál meg azért láthattuk, hogy ha fontos akkor oda tudják tenni magukat. Meg nem tudom számít-e de ha a hétvégén ütjük a Northwestern-t akkor velük együtt az 5. rangsorolt csapatot verjük idén, az Oklahoma messze nem tud ilyen eredményeket felmutatni.

Mi dönthet amúgy szerinted az OSU és az OU között szerinted a commitee-nél abban az esetben ha mondjuk mind ketten nyerik a konferenciát?
kapitnono
Az OSU Purdue elleni sokpontos veresége sokkal rosszabb, mint az Oklahomának épp csak kikapni az amúgy konfdöntős Texas-tól. Meg a Sooners egész idényben konzisztensebb játékot mutatott.

Dan Wetzel közben pont írt egy cikket arról, amit én is ki akartam fejteni itt:
 www.yahoo.com/amphtml/sports/college-football-playoff-doesnt-need-expansion-needs-reform-005615013.html
r.baggio
viszont az Oklahomának nincs olyan signiture győzelme, mint nekünk...
kérdés, hogy melyik a fontosabb, a győzelmek, vagy a vereségek?

O-H-I-O
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Én mondjuk lehet elfogultként, de az OSU-t tippelem a 4.helyre. Több esélyük lenne megszorítani az előttük lévő 3 csapatot mint az Oklahomának. Mert az OU-nál védelem az egyáltalán nincs, a Buckeyes-nál meg azért láthattuk, hogy ha fontos akkor oda tudják tenni magukat. Meg nem tudom számít-e de ha a hétvégén ütjük a Northwestern-t akkor velük együtt az 5. rangsorolt csapatot verjük idén, az Oklahoma messze nem tud ilyen eredményeket felmutatni.

Mi dönthet amúgy szerinted az OSU és az OU között szerinted a commitee-nél abban az esetben ha mondjuk mind ketten nyerik a konferenciát?
kapitnono
Az OSU Purdue elleni sokpontos veresége sokkal rosszabb, mint az Oklahomának épp csak kikapni az amúgy konfdöntős Texas-tól. Meg a Sooners egész idényben konzisztensebb játékot mutatott.

Dan Wetzel közben pont írt egy cikket arról, amit én is ki akartam fejteni itt:
 www.yahoo.com/amphtml/sports/college-football-playoff-doesnt-need-expansion-needs-reform-005615013.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Én mondjuk lehet elfogultként, de az OSU-t tippelem a 4.helyre. Több esélyük lenne megszorítani az előttük lévő 3 csapatot mint az Oklahomának. Mert az OU-nál védelem az egyáltalán nincs, a Buckeyes-nál meg azért láthattuk, hogy ha fontos akkor oda tudják tenni magukat. Meg nem tudom számít-e de ha a hétvégén ütjük a Northwestern-t akkor velük együtt az 5. rangsorolt csapatot verjük idén, az Oklahoma messze nem tud ilyen eredményeket felmutatni.

Mi dönthet amúgy szerinted az OSU és az OU között szerinted a commitee-nél abban az esetben ha mondjuk mind ketten nyerik a konferenciát?


több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Texas 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg le fogja még egyszer győzni az Oklahomát, így a Longhorns lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint texasi győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Ámen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕

Szerkesztette: Godfather

O-H-I-O
több mint 5 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
 twitter.com/SportsNation/status/1066575050202066944

Szerkesztette: r.baggio

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Rivalry week! Ezeket a meccseket semmiképp ne hagyjátok ki a héten:

CSÜTÖRTÖK (magyar idő szerint péntek):
01:30 #18 Mississippi State @ Ole Miss - ESPN

PÉNTEK
18:00 Houston @ Memphis - abc
21:30 Virginia @ Virginia Tech - abc
22:00 Oregon @ Oregon State
22:15 #9 UCF @ South Florida - ESPN
02:00 #6 Oklahoma @ #13 West Virginia - ESPN
02:30 #16 Washington @ #8 Washington State - FOX


SZOMBAT
18:00 #4 Michigan @ #10 Ohio State - FOX
18:00 Georgia Tech @ #5 Georgia - SEC Network
18:00 #11 Florida @ Florida State - abc
18:00 Purdue @ Indiana - ESPN2
21:30 Auburn @ #1 Alabama - CBS
21:30 Arizona State @ Arizona - FS1
01:00 South Carolina @ #2 Clemson - ESPN
01:30 #7 LSU @ #22 Texas A&M - SEC Network
02:00 #3 Notre Dame @ USC - abc
04:00 BYU @ #17 Utah - FS1
04:15 #21 Utah State @ #23 Boise State - ESPN

+

 twitter.com/KevinOnCFB/status/1064054861803790336


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
A mai napig libabőrös leszek ettől

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
meglep, hogy senki nem reagált erre itt a fórumon.
miéert választotta miles a kansas-t (bár örülök neki, hogy a big12 ennyivel gazdagodik)
mit várhatunk tőle, s a csapattól a jövőben?
Ventura
reméljük elvisz pár sikertelen évet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
meglep, hogy senki nem reagált erre itt a fórumon.
miéert választotta miles a kansas-t (bár örülök neki, hogy a big12 ennyivel gazdagodik)
mit várhatunk tőle, s a csapattól a jövőben?
Ventura
nagyon sok pénzről mondott le, hogy újra hc lehessen, szóval a motiváltsággal nála nem lesz olyan probléma, mint charlie weisnál volt, de kérdés, hogy kőkorszaki támadófelfogásán tud-e majd változtatni, mert a big12-ben esélytelen, hogy az működjön, ami utolsó lsu-s éveiben már az sec-ben is csak döcögősen ment...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
meglep, hogy senki nem reagált erre itt a fórumon.
miéert választotta miles a kansas-t (bár örülök neki, hogy a big12 ennyivel gazdagodik)
mit várhatunk tőle, s a csapattól a jövőben?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
Ezt nem láttam jönni:  sports.yahoo.com/report-colorado-fires-head-coach-mike-macintyre-174113122.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 youtu.be/boqKPCTwVjc
r.baggio
Fantasztikus meccs volt.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal