Bowl szezon 2013-14

1 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ezt szerintem töröld és beszéljétek meg egymás között, mert nincs közünk hozzá és nem is fest jó képet.

Perception is reality.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
spanyol kommentátorok ? 😊Drip
jaja, én is azon nézem, legalább pörögnek😊ehh
még valamennyire értem is 😀Drip
az espn playeren - és kint az espn-on - már minden bowl elérhető spanyol kommentárral is, mondjuk elég sok butaságot mondanak a kedves mehihói arcok

digin meg megint rajna lesz, én itt fejeztem be, hogy valaha is ncaa-ről írjak még itthon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
spanyol kommentátorok ? 😊Drip
jaja, én is azon nézem, legalább pörögnek😊ehh
még valamennyire értem is 😀

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
spanyol kommentátorok ? 😊Drip
jaja, én is azon nézem, legalább pörögnek😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
spanyol kommentátorok ? 😊

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 304 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
És ott volt a kezei között, ezt a lúzer bagázstJakehomer
szerintem az elkapó is meglepődött, hogy nem ütötte le előtte a cb 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
kár érte, javultunk a végére, de ilyen TD-ket bekapni pff.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
És ott volt a kezei között, ezt a lúzer bagázst

Perception is reality.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 304 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát az majdnem megvolt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
LOL ilyen gagyi TD-t szopni, ráadásul egyszer már beszopták ugyanezt.

Perception is reality.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
óóóóó
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hát csak vissza kellett tenni a freshman srácot 😊

És rossz az FG, nem véletlenül nem bíztak benne.

Perception is reality.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ki kételkedett a Gophers O pontszerzésében? 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez a két benyalt QB-futás el is döntötte a meccset. 4th&9-ra 10 yardos qb scramble kínos a D-nek.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ez a QB cserélgetés elég despretate dologJakehomer
Amikor a jobban passzoló Qb ennyit tud, akkor ott nagy a baj... A félidő előtt a RZ-ban meg most a túldobott play-action is kimarad, elkeserítő. Sokkal előrébb lennének csak egy közepes QB-val is.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem arról van szó, hogy rosszul játszik a Gophers D, a Cuse hét pontja önmagáért beszél, de én dominanciát vártam tőlük, amiről szó nincs, de amíg az utolsó pillanatokban megcsinálják a stopppot, addig lesz esélye az O-nak fordítani. Más kérdés, hogy ki nézi ki belőlük, hogy csinálnak TD-t 😊

Ez a QB cserélgetés elég despretate dolog

Perception is reality.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ez ellen a fehér sisak ellen sokan tiltakoztak, többen is mondták, hogy nem kellene az Oregonra hajazni, hogy minden meccsen másmilyen festéssel szerepelnek.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
a Qb-nak kis ablakokba kellett dobálni a 3rd downoknál, amiket eddig szépen megoldott. Örülhet a 107 yardjának.Robilluma
Persze, ha így dobál, mint most is 3rd downra a vonal mellé, akkor nincs miről beszélni.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
6000-es stream elég jó képet ad, kár hogy orosz, ink lenne eredeti kommentátor, rezesbanda is jól nyomja 😊KmetyG
 lag10.com/channel1

jelen, most értem haza, de látom még csak 7 pont hátrányban vagyunkKmetyG
Már csak 4 😊. Ha a freshman QB-n múlik, akkor még van esély megduplázni az eddigi pontokat (N) .
Pedig a D üt.Robilluma
Nem mondanám, hogy a Gophers D annyira üt, közel 6 yardot átlagol playenként a Cuse, ami nekem komoly meglepetés és némi szerencse is van abban, hogy csak hét pontot tett fel az orange a táblára.Jakehomer
Lehet, h a futást nem fogják annyira, de nagyon sallangmentesen játszik a D, keményen ütköznek a DB-k, a Qb-nak kis ablakokba kellett dobálni a 3rd downoknál, amiket eddig szépen megoldott. Örülhet a 107 yardjának. Szerintem annyit engedtek, amennyit terveztek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
jelen, most értem haza, de látom még csak 7 pont hátrányban vagyunkKmetyG
Már csak 4 😊. Ha a freshman QB-n múlik, akkor még van esély megduplázni az eddigi pontokat (N) .
Pedig a D üt.Robilluma
Nem mondanám, hogy a Gophers D annyira üt, közel 6 yardot átlagol playenként a Cuse, ami nekem komoly meglepetés és némi szerencse is van abban, hogy csak hét pontot tett fel az orange a táblára.

Perception is reality.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
jelen, most értem haza, de látom még csak 7 pont hátrányban vagyunkKmetyG
Már csak 4 😊. Ha a freshman QB-n múlik, akkor még van esély megduplázni az eddigi pontokat (N) .
Pedig a D üt.Robilluma
Leidner a szezonban sem a remek passzairól volt híres. Inkább futott a labdával, mint passzolt. A San Jose State elleni meccsen 4 TD-t is futott. Passzainak kb fele volt jó idén (32/56), de irányító létére csak 1 TD-t passzolt az egy eladott labda mellett. Nem hiába vagyunk ráálva a futásokra. Még Marqueis Gray idejében is leginkább futások voltak.

6000-es stream elég jó képet ad, kár hogy orosz, ink lenne eredeti kommentátor, rezesbanda is jól nyomja 😊
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
jelen, most értem haza, de látom még csak 7 pont hátrányban vagyunkKmetyG
Már csak 4 😊. Ha a freshman QB-n múlik, akkor még van esély megduplázni az eddigi pontokat (N) .
Pedig a D üt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
egy FG-re jók voltunk ebből a támadásból, bár az elkapás necces volt. A második félidőben hozni fogjuk a meccset.😊
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
jelen, most értem haza, de látom még csak 7 pont hátrányban vagyunk
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Színvonal kicsit ugrott az előző meccs után. A Minnesota D végre D-nek néz ki.
Hooool vagy KmetyG :-8 ?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!