Bowl-szezon 2016/17

3 feliratkozó

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Valakii egy linket tud adni?
JozsaJr13
 wiz1.net/channel1
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TD JMU - 2 labdabirtoklásnyi előny(10 pont) a vendégeknél, alig több mint 6 perc van hátra. Nagy szarban van a NDSU!

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Abdullah újra megvillant. Ha beviszi TD-re a Dukes, megtörténhet az, amit 6 éve nem. Kikap a Bison a playoffban!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mikor rúgod meg a toronymagasan leghosszabb FG-t(45-ről) a karrieredben, ha nem az FCS elődöntő 4. negyedében? Újra vezet a James Madison Tyler Gray bravúrjának (és a Bison védők szabálytalanságának) köszönhetően.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
17-17.el fordulnak a csapatok az utolsó(?) negyedre. A momentum a hazaiaknál, de a JMU nem adja magát egykönnyen. Leszámítva a freshman RT-jüket, aki már 5-szór(!) false startolt ma...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedersen megint hibázott. Kis levegővétel a JMU-nak.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schor eladta. Kezdi bedarálni a Dukest az NDSU.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10 perc kellett az NDSU-nak, hogy kiegyenlítsenek.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7-17 a félidő. Lehet, ami a James Madison ellen kezdődött 6 éve, ellenük is fejeződik be? Szép keret lenne.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kellett ez a Bison TD a meccsnek, hogy továbbra is szoros legyen a találkozó. Elég furcsa ezt leírni. 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nini, egy Wentz szerzett egy 1st downt. Ismerős lehet a helyieknek. 😊 Carson unokatesója volt az,

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már itt is terjed a no fun league? Mi baj volt Abdullah fekvőtámaszaival a TD után? 😊

0-17!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondjuk mikor ilyen remek ncaa duplát nézek két másod- és két negyedosztályú csapattal, vagyok magamra nagyon büszke, hogyha esetleg a big time cfb egyszer meg is szűnne/átalakulna a jelenlegi formájából, én akkor is ugyanúgy követném tovább a ligát, mert az alacsonyabb szinten is nagyon jó meccsek vannak
baggio
Ja, Hosutonnak ez az első éve a JMU-nál, és lehet bejutnak vele a negyeddöntőbe a Bison és a Sam Houston State testén át. Megint Red Zone közelben a Dukes.

Ami meg a többit illeti, írtam már párszor, hogy ez a playoff szisztéma igazságosabb, és több jobb meccset generál, mint az FBS-é, de megértem miért nem váltanak valami hasonlóra az első osztályban.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
10-0-ás hátrányban az ndsu, jajj...
baggio
Múlt héten ez se volt gond, remélem ma az lesz. Gondolom nagyon tetszik egyelőre a Dukes játéka neked.
iktriad
jaja, rá is kerestem a főedzőjükre, aki nem semmi karriert járt be pár év alatt, utoljára 2013-ban még a div2-es döntőn "találkoztam" vele 😊

mondjuk mikor ilyen remek ncaa duplát nézek két másod- és két negyedosztályú csapattal, vagyok magamra nagyon büszke, hogyha esetleg a big time cfb egyszer meg is szűnne/átalakulna a jelenlegi formájából, én akkor is ugyanúgy követném tovább a ligát, mert az alacsonyabb szinten is nagyon jó meccsek vannak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Morlock okosan megoldotta, hogy ne nézzék vissza ezt a fumblet. Ezt megúszta a Bison.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10-0-ás hátrányban az ndsu, jajj...
baggio
Múlt héten ez se volt gond, remélem ma az lesz. Gondolom nagyon tetszik egyelőre a Dukes játéka neked.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
10-0-ás hátrányban az ndsu, jajj...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár, hogy nem jött össze a TD, így is 10-0 a vendégeknek. Igaz a South Dakota State is így kezdte a múlt héten itt a meccset, aztán több pontot nem szereztek. Igaz, a JMU nem úgy játszik, mint akinek ezek lettek volna ma az utolsó pontjai.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet, hogy ma tényleg ki fog kapni a North Dakota State? Abdullah a visszafújt hosszú TD futása ellenére is már 100 yard felett van, pedig alig kezdődött el a 2. negyed. Schor meg nagyon éretten és főleg jól játszik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ilyen a jó szakkomm, a snap előtt bekarikázta, hogy ki szerzi a TD-t 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ez a TD már nem jön vissza, teljesen megérdemelten vezet a Dukes. Még az XP is jó.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a JMU így tud játszani végig a labda mindkét oldalán, akkor végre egy végig nagyon izgalmas meccs elé nézünk.

Egyelőre a vendégek játszanak jobban szerintem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bryan Schor szerencsére nincs megilletődve, de sajna sokat hibáznak a csapattársai, akik egyszerűen nem tudják kezelni a Fargodome hangzavarát. Khadid Abdullah TD futását visszafújták szabálytalanság miatt, ráadásul a FG is kapufa lett.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, 3 & out a Bisontól is. Nem szóltam semmit.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én rámentem volna a félpályánál 4 & 1-re Mike Houston helyében...Ki tudja mikor lesznek ilyen jó helyzetben a vendégek legközelebb.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Link az 1. FCS elődöntőhöz.
 wiz1.net/channel67
Sokan mondják, hogy bármilyen jó idén az Eastern Washington , ha ma a James Madison nem állítja meg a Bisont, akkor kvázi meg is nyerheti kvázi a bajnokságot az NDSU, mert 3 hét alatt nagyon jól fel tudnak majd készülni a másik elődöntősből.

Amúgy a Bison 19-0-ás veretlenségi szériája a rájátszásban 2011-ben a Fargodomeban pont a James Madison ellen kezdödött anno.

Szerkesztette: iktriad