Bowl-szezon 2017/18

1 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
02:00 CFB NAGYDÖNTŐ: Georgia vs Alabama (stream1 // stream2)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tebow még elég jól elélhet a sok reklámból amiben szerepel....
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Teeeeeeeeebow!

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
kint esik az eső, be akarták húzni a 1.5 milliárd dollárból készült stadion tetejét, de több helyen folyik be a víz... közben a beléptetéssel is gond van, ezrek várakoznak még mindig kívül

a szünetben érkezik trump
baggio 🏈
Akkor lehet dícsérni orbántot, hogy itt normális stadionok vannak? (A semmire).
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
kint esik az eső, be akarták húzni a 1.5 milliárd dollárból készült stadion tetejét, de több helyen folyik be a víz... közben a beléptetéssel is gond van, ezrek várakoznak még mindig kívül

a szünetben érkezik trump


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Roll Tide!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ez a pregame field pass valami hihetetlen jó mondjuk 😊 Aaron Murray interjúvolja az oldalvonalnál Gurley-t és A.J. Greent, Tessitore-ék simán odasétálnak az alabamai megbeszélés közepébe...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
a pregame már megy
 grandma.press/1.html

youtube stream erősen kérdéses, mert a nagyobb bowlokon az espn vadászta ezeket keményen
baggio 🏈
 www.youtube.com/watch?v=GYBz85yITuI

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
a pregame már megy
 grandma.press/1.html

youtube stream erősen kérdéses, mert a nagyobb bowlokon az espn vadászta ezeket keményen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lesz majd stream link a nagydöntőre, ugye?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Semmi beharangozó a döntőre......baggio ennyire szabotálja az All-SEC döntőt 😊 😛
Alabama Niners
beütött a "Bama fatigue", már a Sugar Bowlnál is szenvedtem, ennek még nekiállni is képtelen voltam
baggio 🏈
...bezzeg az Oklahoma-Clemsonra lett volna 5 oldala színes szagos cikk 😊 😊 😊

Nekem nem hiányzik csak nyerjen a BAMA!

De azért nézni fogod?!

ROLL TIDE!
Alabama Niners
a Clemsonnál is rezgett volna a léc, de nézem persze, a Coaches Film Room elég érdekes lesz ezekkel az edzőkkel: Oklahoma State coach Mike Gundy, Duke coach David Cutcliffe, Colorado State coach Mike Bobo, Northwestern coach Pat Fitzgerald and former Texas A&M coach Kevin Sumlin


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Semmi beharangozó a döntőre......baggio ennyire szabotálja az All-SEC döntőt 😊 😛
Alabama Niners
beütött a "Bama fatigue", már a Sugar Bowlnál is szenvedtem, ennek még nekiállni is képtelen voltam
baggio 🏈
...bezzeg az Oklahoma-Clemsonra lett volna 5 oldala színes szagos cikk 😊 😊 😊

Nekem nem hiányzik csak nyerjen a BAMA!

De azért nézni fogod?!

ROLL TIDE!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Semmi beharangozó a döntőre......baggio ennyire szabotálja az All-SEC döntőt 😊 😛
Alabama Niners
beütött a "Bama fatigue", már a Sugar Bowlnál is szenvedtem, ennek még nekiállni is képtelen voltam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Semmi beharangozó a döntőre......baggio ennyire szabotálja az All-SEC döntőt 😊 😛
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
micsoda fake punt 3 perccel a SZEZON vége előtt 😀


baggio 🏈
Hát vszeg az, hogy túl sok pont van. Én is viszonylag keveset nézek egyetemit (sőt, idén talán 3 meccset néztem össz-vissz), mert nekem kell az, hogy a védelmekről is szóljon 1-1 meccs. Ok, hogy Alabama, de az kevés.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora lett volna, ha a Bison és Wentz (Carson 😊) egyszerre lesz bajnok.....😊
dande
Még van rá esély, igaz nem túl sok.

A mai volt Mike Houston 1. zakója(összesen pedig a 2.) FCS csapttól, mióta átvette a James Madisont.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mekkora lett volna, ha a Bison és Wentz (Carson 😊) egyszerre lesz bajnok.....😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
kár azért az időkérésért...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bison visszaül a trónra.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
no offense baggio, de egy komolyabb csapat egy ilyet levédekezett volna. nekem túl komolytalannak tűnik az egész. 😀 Bár a PO elődöntők magasabb színvonalúak voltak, azokat jobban élveztem.
Toto21
A Bison kb az FCS Alabamája.
iktriad
az oké, de nem is nézek ilyen alacsony osztályú meccset normális esetben. 😀 sajnos annyira nem vagyok képben itt kik a jó csapatok. sorry
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
no offense baggio, de egy komolyabb csapat egy ilyet levédekezett volna. nekem túl komolytalannak tűnik az egész. 😀 Bár a PO elődöntők magasabb színvonalúak voltak, azokat jobban élveztem.
Toto21
A Bison kb az FCS Alabamája.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
no offense baggio, de egy komolyabb csapat egy ilyet levédekezett volna. nekem túl komolytalannak tűnik az egész. 😀 Bár a PO elődöntők magasabb színvonalúak voltak, azokat jobban élveztem.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
micsoda fake punt 3 perccel a SZEZON vége előtt 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Mike Houston nem hagyta Virginiában a tökeit.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
grrrrrrrrrrrrr
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 204 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bekapcsolom a streamet, fake punt, holy shit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!