NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl-szezon 2017/18

1 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
02:00 CFB NAGYDÖNTŐ: Georgia vs Alabama (stream1 // stream2)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mi van itt ma, Freshman Night?
Igor
High School Party Time
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Reggelt az uraknak. Tudnátok adni egy linket a mérkőzéshez? Mobilon nézném. Hàlàm nektek. 😊
Mad
na minden régi fórumozó visszatér erre a meccsre? 😊 ott a link a fejlécben is amúgy

 www.youtube.com/watch?v=QOKzLrh6GAc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mi van itt ma, Freshman Night?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Reggelt az uraknak. Tudnátok adni egy linket a mérkőzéshez? Mobilon nézném. Hàlàm nektek. 😊

@KJuraszik
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Najeee mutatja miért lesz Ő a jövő nagy sztárja!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
freshman Najee Harris is pályán, 15 yardos futással
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/950579858274504704


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon tetszik a Bama playcallingja, szerintem vissza fognak jönni ebbe a meccsbe, és 24-23-ra behúzzák...
Igor
...csak azt nem értem, hogy ezt miért nem alkalmaztuk már hamarabb és Hurtsnél, mert ebben a playcallingban semmi extra nincs, így játszottunk idén több meccsen is.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Nagyon tetszik a Bama playcallingja, szerintem vissza fognak jönni ebbe a meccsbe, és 24-23-ra behúzzák...
Igor
 twitter.com/smartfootball/status/950578901826359297

Roquan Smith a legjobb LB, akit valaha láttam az NCAA-ben játszani (Bobby Wagnert letaszítva a trónról)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon tetszik a Bama playcallingja, szerintem vissza fognak jönni ebbe a meccsbe, és 24-23-ra behúzzák...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
újoncként 3rd downokon így szórni a bombákat a Bama védelme ellen... félelmetes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
 twitter.com/espn/status/950577303188205568


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 348
ezért nincs párja a college footballnak, itt egy 15 perces Kendrick Lamar koncert kell csak ahhoz, hogy Jags-Billsből Saints-Panthers meccs legyen
baggio 🏈
Inkább egy Rams-Falcons
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ridley mi a f@szomat csinál ma????
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
röfög a malac, érett ez is már, ha bama
baggio 🏈
ma eddig a Georgia volt szerncsésebb...kicsi visszajött
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
röfög a malac, érett ez is már, ha bama


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na ez gyors visszaszerzés voit! Milyen meccs lett 😊
több mint 6 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Komolyan azt hittem, h az Alabama most lendületbe jön a TD után, erre gyorsan vissza lett nyomva az aljba... Viszont a meccs határozottan pörgősebb lett...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 348
amúgy hogy lehet ez az első georgiai sideline warning mikor a TD-nél is az volt?
baggio 🏈
akkor sideline interference volt, legalábbis én ezt hallottam
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
ezért nincs párja a college footballnak, itt egy 15 perces Kendrick Lamar koncert kell csak ahhoz, hogy Jags-Billsből Saints-Panthers meccs legyen

amúgy hogy lehet ez az első georgiai sideline warning mikor a TD-nél is az volt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
rookie mistake....
több mint 6 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
De most tényleg, azt hogy csinálja meg valaki, hogy 9 éven keresztül egyszer sem ír, aztán a college döntőn megszólal? 😀 Nem mintha baj lenne, de tök fura 😀
Kampman
Beugrott a jelszó?
ozibozi
emlékeztető... 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
micsoda dobás tejóég

 twitter.com/TheBoobieClubII/status/950573913276403712


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
De most tényleg, azt hogy csinálja meg valaki, hogy 9 éven keresztül egyszer sem ír, aztán a college döntőn megszólal? 😀 Nem mintha baj lenne, de tök fura 😀
Kampman
Elég sok meccset figyelemmel kísérek (itt is), csak nem szoktam reagálni... Most csak pár ember van, nyomon követhető a topic... És a döntő csak érdekelt... Mester és tanítványa.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
De most tényleg, azt hogy csinálja meg valaki, hogy 9 éven keresztül egyszer sem ír, aztán a college döntőn megszólal? 😀 Nem mintha baj lenne, de tök fura 😀
Kampman
Beugrott a jelszó?