Bowl-szezon 2017/18

1 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
02:00 CFB NAGYDÖNTŐ: Georgia vs Alabama (stream1 // stream2)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
a georgiai elkapó, Wyms megsérült... bement az öltözőbe, nagy veszteség lehet
baggio 🏈
Ridley megoldja 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Eléggé lógatta a bal karját



több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Sokkal jobb meccs, mint mondjuk a Jags-Bills
Kampman
annál nem nehéz 😊

Vártam már Belámi sackjét. Lesz még párja is.
shagi0206
Csak azért mondtam, mert hiába sulykolták Makáék, hogy mekkorát játszanak a D-k, szerintem az a meccs inkább szólt a támadók szerencsétlenkedéséről, most viszont tényleg inkább a védelmek dominálnak
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
a georgiai elkapó, Wyms megsérült... bement az öltözőbe, nagy veszteség lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
eddig JK Scott a legjobb játékosunk Hurts mellett
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
kösz Hurts, ennyit senki nem várhat a labdával

és ezt magyarázom mindig...

 twitter.com/slmandel/status/950554901574234112


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Sokkal jobb meccs, mint mondjuk a Jags-Bills
Kampman
annál nem nehéz 😊

Vártam már Belámi sackjét. Lesz még párja is.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Sokkal jobb meccs, mint mondjuk a Jags-Bills
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Riley Ridley jobb mint a top10-be várt tesó 😊
baggio 🏈
ment neki már egy TD passz, csak lemaradt róla.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
ilyenkor szokott jönni egy nagy Bama TD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mostmár a támadósor is mutathatna valamit, mert eddig elég harmatos.
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
sziasztok, én is erősítem a magyar nézők táborát, igaz reggel suli de ki bánja 😊 úgy látom nem sok mindenről maradtam le
mmdan
pedig de, az eredmény megtévesztő, nem gyömöszölés megy, hanem volt pár szép játék a labda mindkét oldalán remek egyéni megvillanásokkal
baggio 🏈
27-17 Alabama gyozelmet tippeltem az ESPN csoportban... Füstbe ment terv 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
A bírók tényleg mindig kivárnak az utolsó másodpercig, amikor elindítanák a következő playt, csak akkor jeleznek, hogy visszanéznék az előzőt
Kampman
hihetetlen fos ez így, és az esetek 99%-ában stands ráadásul a call


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
A bírók tényleg mindig kivárnak az utolsó másodpercig, amikor elindítanák a következő playt, csak akkor jeleznek, hogy visszanéznék az előzőt
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
sziasztok, én is erősítem a magyar nézők táborát, igaz reggel suli de ki bánja 😊 úgy látom nem sok mindenről maradtam le
mmdan
Ezt amúgy írd meg a jenki kommentátoroknak, beolvassák
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
sziasztok, én is erősítem a magyar nézők táborát, igaz reggel suli de ki bánja 😊 úgy látom nem sok mindenről maradtam le
mmdan
pedig de, az eredmény megtévesztő, nem gyömöszölés megy, hanem volt pár szép játék a labda mindkét oldalán remek egyéni megvillanásokkal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
sziasztok, én is erősítem a magyar nézők táborát, igaz reggel suli de ki bánja 😊 úgy látom nem sok mindenről maradtam le
mmdan
Jó, hát az iskolában lehet aludni 😊 Kérdés, hogy miről is van szó: középsuli? Ott nyugodtan 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ez most egy szép Georgia drive

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Na, azt nem gondoltam volna, hogy a kis Ridley többet fog villantani, mint a nagyobbik..
Igor
minden ex-Saban asszisztens összes célja új állomáshelyén, hogy széttrollkodja Nicket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
sziasztok, én is erősítem a magyar nézők táborát, igaz reggel suli de ki bánja 😊 úgy látom nem sok mindenről maradtam le
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Ez a meccs se túl pont gazdag 😊
Tomcsik
shagi az oka, ő sírt a túl gyenge ncaa védelmek miatt, muszáj neki bizonyítani
baggio 🏈
hát gyengék is. Van néhány csapat, ahol van védelem is, de azért nem hajnalozok (csak nagyon ritkán) 😊
shagi0206
Én is a jó védelmeket szeretem, ezért is lettem még anno Bears fan ( részben legalábbis) Nincs is jobb egy kis csontzenénél, csattanós sacknél 😊
Tomcsik
Akkor gondolom a Newton sack neked is tetszett 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, azt nem gondoltam volna, hogy a kis Ridley többet fog villantani, mint a nagyobbik..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Riley Ridley jobb mint a top10-be várt tesó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Fowler rettentő gyenge ma a kommentátorállásban, még Frommot is összekeverte Easonnal...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Szerintem benne vagyunk Magyarországon abban a 10-20 emberben, aki most élőben nézi az egyetemi focidöntőt.
Talán pár amerikai turista feltornázhatja ezt a számot max. 50-re.
Sobri Jóska
Én nem gyarapítom ezt a számot. Angliából nézem 😊