National Signing Day 2014

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Penn State legalább meglepően jól toborzott és a Pitt sem olyan rossz, Tyler Boyd kapott egy jó kis elkapót maga mellé és egy pocket passer QB-t is.
A Kentucky 20. helye nekem, mint laikusnak meglepő, szépen lenyomták a Mizzou-t, Arkansas-t, South Carolinát.Robilluma
Nekem a 247 rangsora egyre inkább átveszi a #1 helyet. Nem csak azért, mert nagyon sok ingyen tartalmat adnak, valahogy szimpatikusabb az elemzők is.
A PSU utóbbi egy hétben begyűjtött közel 10 commitot, nagyot ment Franklin. Thomas Holley elvesztése viszont nagyon rosszul jött.
Kentuckyban elég sok jó prospect volt idén, és szinte mindegyikük maradt is államon belül. Nagyon jól dolgoztak idén, remélhetően ez a pályán is látszani fog.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jövedelmező volt a Rose Bowl győzelem...

Malik McDowell, ötcsillagos DE -> Michigan Statevassadi
Ennek nem igazán örülök. Tényleg maradt a család közelében. De sajnos nem a Wolverineshez jött.visi_b
Anyukának nem tetszik a döntés, nem igazán szimpatizált az MSU-val, viszont aláírta a papírokat, és nem is lopta el azokat 😀
Idén nagyon jó szezont futott MM


JT Daniels fan
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Jövedelmező volt a Rose Bowl győzelem...

Malik McDowell, ötcsillagos DE -> Michigan Statevassadi
Ennek nem igazán örülök. Tényleg maradt a család közelében. De sajnos nem a Wolverineshez jött.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Jövedelmező volt a Rose Bowl győzelem...

Malik McDowell, ötcsillagos DE -> Michigan State
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Elsőre fura volt a class rankingre pillantani az espn-en, nem mondom, h nem lepődtem meg azon, h a TAMU a második :o.
A Longhorns-t rendesen megfingatja a Baylor és a TAMU. A Baylor ráadásul úgy rakta össze a remek class-át, h a 11 legjobbra rangsorolt recruitjuk közül 10 Lone Star State-ből jön. A hazai pályának lőttek... Strongnak fell kell kötnie a gatyát.
A Penn State legalább meglepően jól toborzott és a Pitt sem olyan rossz, Tyler Boyd kapott egy jó kis elkapót maga mellé és egy pocket passer QB-t is.
A Kentucky 20. helye nekem, mint laikusnak meglepő, szépen lenyomták a Mizzou-t, Arkansas-t, South Carolinát.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Egy ESPNU streamet én is tudnék díjazni, Firstrow-n nem működik, Nutjobon egyáltalán nincs, a Vipbox pedig meghalt.vassadi
én ezzel próbálkozom  www.cbssports.com/collegefootball/recruiting/signing-day-centralKmetyG
nekem vmiért rossz az espn.com videó állománya, de szerintem ma ott ingyen adják a u-tHabi
Nem ingyenes. Vészmegoldásként én is a CBS-es közvetítést nézem.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
még egy QB aláírt Minnesota-ba, Jacques Perra (Roseville)KmetyG
követésre ajánlom Jeff Jones-t (RB), aki már korán elkötelezte magát a programhoz, azonban a végzős szezonja után, a fél SEC, a Michigan és még sokan mások is rámozdultak, ám most már azt mondják, hogy nem fog váltani. Simán kezdő lehet újoncként.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A Michigannak milyen lehet idén a recruiting classa? A tavalyi gyengébben sikerült szezon nagyon lerontja, vagy azért van esélyük pár komolyabb recruitot odavinni?
Sarkisiannal hogy működhet a USC idei classa? A környékbeli jobb recruitokat vihetik vagy összeszedhetnek egy nagyon jó évfolyamot? Visszatérhet a USC az elitbe?visi_b
itt írtam a Michigan idei tevékenységéről, nem nagyon változott azóta

Sark és a stábja nagyon jó munkát végez eddig, a támadófal volt a fő prioritás, ami a mai napon lehet teljesen kész (Mama), illetve a korai beiratkozók, hogy ne veszítsenek el ösztöndíjat. Eddig minden sikerült. A CB posztra is nagyon jó fiatalok jöttek, az is need volt, és ma már az első LOI meg is érkezett Sarkékhoz, Lammont Simmons 6-2 magas CB küldte be a papírjait, aki nem is volt commit státuszban, de lehetett rá számítani. Tehát nagyon jól indult a nap, ott van még Mama, JuJu és Adoree. Ha ők jönnek, akkor perfekt. Kalifornia idén nem volt valami erős, a legjobbakat viszont valószínűleg sikerül begyűjteni, jövőre pedig elképesztően jó lesz a kaliforniai bázis.. És már abból a class-ból is a top QB megvan és rengetegen voltak most az Elite Junior napon, nagyon bizakodó vagyok.
És ne feledjük, a mai nappal VÉGET ÉR A SZANKCIÓ, jövőre már 25-en jöhetnek. Visszatérhetnek az elitbe, 2 éven belül. Az alapanyag biztosan meglesz.Habi
Elég jól hangzik. És a szankció lejárta lesz a legnagyobb segítség. Ha idén jó alap jön össze (pedig jelenleg úgy néz ki) akkor jövőre nagyon meg lehetne erősíteni a keretet.
Mama pedig félelmetes egy állat. Kicsit formába kell hozni és ő nagyon jó lehet.
A Michiganhez meg nem sok reményt fűzök. Meyer és az OSU le fogja rabolni a nagy tehetségeket. Meg az MSU is sok embert elvihet és akkor a maradékból kellene nagyot alkotni.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy ESPNU streamet én is tudnék díjazni, Firstrow-n nem működik, Nutjobon egyáltalán nincs, a Vipbox pedig meghalt.vassadi
én ezzel próbálkozom  www.cbssports.com/collegefootball/recruiting/signing-day-centralKmetyG
nekem vmiért rossz az espn.com videó állománya, de szerintem ma ott ingyen adják a u-t


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Treon Harris dual-threat QB végülis nem az FSU-ra küldi a LOI-t, hanem a Floridára váltott. A Gators a szar évük ellenére nagyon jó évet hoztak össze toborzásban, Will Grier és Harris is gamechanger QB lehet a programnál. Már csak ki kell találni, hogy melyikük lesz az.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Egy ESPNU streamet én is tudnék díjazni, Firstrow-n nem működik, Nutjobon egyáltalán nincs, a Vipbox pedig meghalt.vassadi
én ezzel próbálkozom  www.cbssports.com/collegefootball/recruiting/signing-day-central
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Egy ESPNU streamet én is tudnék díjazni, Firstrow-n nem működik, Nutjobon egyáltalán nincs, a Vipbox pedig meghalt.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Solomon Thomas egy sapka helyett egy cserepes fát húzott elő az asztal alól 😊Fucu
Nagyon jóóóóóó


JT Daniels fan
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
még egy QB aláírt Minnesota-ba, Jacques Perra (Roseville)
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én TTU helyzetjelentésre lennék kíváncsi. Kik lehetnek a top játékosok akiket még meg lehet szerezni ? Vincent Jackson volt visiten tudtommal ő rá van esély ?Drip
Túlzottan nagy nevet nem sikerült behúzni, de hát azért bármelyik 3* prospectből lehet jó kis player. A top targeteket szinte egytől-egyik sikerült behúzni, szóval szerintem elégedettek lehetnek.
Vincent Jackson a USF-re küldte a LOI-t, ő jó kis pass-rusher lesz


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Solomon Thomas egy sapka helyett egy cserepes fát húzott elő az asztal alól 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Michigannak milyen lehet idén a recruiting classa? A tavalyi gyengébben sikerült szezon nagyon lerontja, vagy azért van esélyük pár komolyabb recruitot odavinni?
Sarkisiannal hogy működhet a USC idei classa? A környékbeli jobb recruitokat vihetik vagy összeszedhetnek egy nagyon jó évfolyamot? Visszatérhet a USC az elitbe?visi_b
itt írtam a Michigan idei tevékenységéről, nem nagyon változott azóta

Sark és a stábja nagyon jó munkát végez eddig, a támadófal volt a fő prioritás, ami a mai napon lehet teljesen kész (Mama), illetve a korai beiratkozók, hogy ne veszítsenek el ösztöndíjat. Eddig minden sikerült. A CB posztra is nagyon jó fiatalok jöttek, az is need volt, és ma már az első LOI meg is érkezett Sarkékhoz, Lammont Simmons 6-2 magas CB küldte be a papírjait, aki nem is volt commit státuszban, de lehetett rá számítani. Tehát nagyon jól indult a nap, ott van még Mama, JuJu és Adoree. Ha ők jönnek, akkor perfekt. Kalifornia idén nem volt valami erős, a legjobbakat viszont valószínűleg sikerül begyűjteni, jövőre pedig elképesztően jó lesz a kaliforniai bázis.. És már abból a class-ból is a top QB megvan és rengetegen voltak most az Elite Junior napon, nagyon bizakodó vagyok.
És ne feledjük, a mai nappal VÉGET ÉR A SZANKCIÓ, jövőre már 25-en jöhetnek. Visszatérhetnek az elitbe, 2 éven belül. Az alapanyag biztosan meglesz.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Philip Nelson Rutgers-hez távozása után Mitch Leidner került előtérbe a Minnesota-nál irányító poszton. Nálunk az utóbbi években nem igazán passzra inkább futásra épült a játék bár nem árt ha van egy épkézláb passzoló is a csapatban. Ma már aláír egy játékos, aki irányító poszton játszott a középiskolában Dimonic Roden-McKinzy a Wyandotte HS-ből (Kansas City).

A cikkhez meg gratulálok Habi, jó volt olvasni hazafelé a buszon. AZ ESPNU valahol elérhető ingyen stream-en? Ennek hiányában csak a CBS Sports marad, de legalább élő stream van.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
milyen celeb rokonok vannak?

hány magyar van?
Látom Drew Sárváry a Floridához megy, Brett Tóth meg az Army-hoz.
Sam Madaras, Albany, iktriad új kedvence.
Michael Farkas Cincinnati.Höri
Nate Dogg (2011. márciusában halt meg, rapper) fia talán idén a legjobb celeb rokon, ő Najiel Hale. St. John Bosco nemzeti bajnok csapatának egyik legjobb cornere volt idén, sokáig Arizona commit volt, a héten váltott a Washingtonra, 4* prospect.
Jövőre jön Snoop Dogg fia, Cordell Broadus. Snoop egyik fia (Cordé) tehetségesnek tűnt nagyon, de ő inkább rapper-szívó karriert választott magának. Cordell nagyon jó, valószínűleg 5* WR lesz, mindenki sorban áll érte, de a USC számít nagy esélyesnek, tekintve, hogy a fater die hard fan és nagyon jó a kapcsolata a fiúval.
De jövőre jön még Ed Orgeron fia is, elkapó, a gyorsabb fajtából.
Magyar származású prospecteket tekintve nagyon vakon vagyok, ezt a témát nem jártam igazság szerint körbe, egyedül Sarvary-n akadt meg a szemem, ő már a Gators kampuszán is van és nem is rossz juco OT.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
én TTU helyzetjelentésre lennék kíváncsi. Kik lehetnek a top játékosok akiket még meg lehet szerezni ? Vincent Jackson volt visiten tudtommal ő rá van esély ?

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A Michigannak milyen lehet idén a recruiting classa? A tavalyi gyengébben sikerült szezon nagyon lerontja, vagy azért van esélyük pár komolyabb recruitot odavinni?
Sarkisiannal hogy működhet a USC idei classa? A környékbeli jobb recruitokat vihetik vagy összeszedhetnek egy nagyon jó évfolyamot? Visszatérhet a USC az elitbe?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
milyen celeb rokonok vannak?

hány magyar van?
Látom Drew Sárváry a Floridához megy, Brett Tóth meg az Army-hoz.
Sam Madaras, Albany, iktriad új kedvence.
Michael Farkas Cincinnati.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A felvezető:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/6a3f9c691bbd547564961660d80a6015.jpg
Recruiting 2014 | Bowl.hu
Elérkezett február első szerdája, itt a National Signing Day


Kérdezzetek sokat ha lehet 😊


JT Daniels fan