CFB követő 2020

2 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk azért remélem ma õsszejön az első győzelem 😊
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
akkor ennyi volt a harbaugh-éra Michiganben ahogy látom...

a Spartans-nak is csak egy győzelme lesz idén, épp ellenük, haha

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Bocsanat, nem konvertaltam at. Akarom irni, biden jon be a streameken. Elhalasztottak?
Ventura
 6stream.xyz/video/arizona-state-vs-20usc/

ez egy arizona-usc, de a menüben ott a többi is
megyerikrisz
Koszonom, el is mentem a linket!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Bocsanat, nem konvertaltam at. Akarom irni, biden jon be a streameken. Elhalasztottak?
Ventura
grandma kardjába dőlt, hogy trump kikapott, szerintem max a 21:30-as meccsekhez lesz normáls youtube stream


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bocsanat, nem konvertaltam at. Akarom irni, biden jon be a streameken. Elhalasztottak?
Ventura
 6stream.xyz/video/arizona-state-vs-20usc/

ez egy arizona-usc, de a menüben ott a többi is

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Bocsanat, nem konvertaltam at. Akarom irni, biden jon be a streameken. Elhalasztottak?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Yt stream a West Virginia @ Texashoz, 18-kor kezdődik



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
College gameday! 21:30-tól Cincy-Houston, majd Oregon-Stanford az Arena4-en, én az utóbbin leszek bent Kerek Istivel.



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Szegény BYU, hiába gázolnak át mindenkin, a sebtében összedobott új menetrend okán kb esélytelen, hogy komolyan vegyék őket, pedig ez a csapat szenzációs.
r.baggio
de a bearcats-nek sincs erősebb menetrendje mégis arról beszélnek hogy 4. helyre odaférhetnek
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Szegény BYU, hiába gázolnak át mindenkin, a sebtében összedobott új menetrend okán kb esélytelen, hogy komolyan vegyék őket, pedig ez a csapat szenzációs. A San Jose State közben 1982 óta először nyitott 3-0-lal, de a nap meccse a Miami @ NC State volt, amiről nem írok előzetesen semmit, nézzétek meg a 27 perces condensed verziót



+





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Két mwc-s meccs volt az este, ma éjszaka pedig nagy rangadó jön, 3:45-től BYU @ BOISE STATE!





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Hatból három meccs egy TD-n belül, az Ohio @ Central Michiganen még az áram is elment 😊 ezek összefoglalói

 www.youtube.com/watch?v=pSyq49sMbMA





Az Akron és a Bowling Green vesszőfutása tovább folytatódik, őket a Western Michigan és a Toledo alázta, a nap rangadóján pedig a Buffalo 49-30-ra nyert a Northern Illinois ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Indul a #MACtion!


r.baggio
Dustin Crum csodálatos ma is !
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Indul a #MACtion!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Hoppá...3.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Nem követem az NCAA-t(bár most nézem),de ha Dotsonnak nem ez a kettő volt ill.lesz élete elkapása akkor NFL játékos lesz és szép jövő előtt áll.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Vagy 20 éve nézek focit, de meg sose láttam ugyanattól az elkapótól back2back két ilyen elkapást, mint most Dotsontól. (Penn State)
Nem semmi mák ilyet élő közvetítésben kifogni.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
lemaradtunk az fg-ről 😀 valahogy a penn state kapott még egy másodpercet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Késő van már tudom Baggio, de nem tudtam eddig hogy idén Tank for Tyler van és nem Trevor 😀
Vagy lehet ezen az álnéven fog a jövő héten játszani hogy megkerülje a covid protokollt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Catalon targeting miatt kiállítva az Arkansasból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre számítottam 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
20 pont különbséggel (meg mondjuk Clifford leváltásával 😛) már elégedett leszek 😊
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na végre hacsak 44 perckor is de jön a forduló meccse 😊 Go PSU

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
megint csúszik a kezdés, ez az abc sara, 0:44 a hivatalos kickoff


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

r.baggio
Elvettek illegal forward passz miatt (amikor eses kozben dobta tovabb)... 😕
A legviccesebb jelenet amit focipalyan lattam amikor az OL fogta es a feje felett hatrakurta 20 yardot a lasztit 😀😀😀



Beszarok ha megnyeri ezt a meccset a Texas az Oklahoma State ellen 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."