Week 1

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussion

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Nehogy már az Alabama meccs szorosabb legyen mint a Cal 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sieman int ...
az azért komoly, hogy az NW-nek van össz-vissz 36 yardja ... abból 1 futott 😀

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ND meccsen Jaylon Smith, hogy mozog srácok?


JT Daniels fan
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
úszott a levegőben vagy 7-8 métert 😀

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
az milyen interception volt már 😀

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kis pick volt😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az mindenesetre döbbenet, hogy rendre javuló recruiting mellett milyen gyenge ez a csapat. Piszok hosszú év lesz. 😕DoM
Ezen csodálkozok most én is, hogy igazából az egész meccset a Cal domináljaDrip
Megkerülhetetlen egy új, külsős támadó koordinátor érkezése. Amit Siemian érkezése óta összeszerencsétlenkedik McCall és Fitz az döbbenet. Értelmezhetetlen.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most meg kicsit félre tekintettem a Marshal-Miami(OH) meccsre, örömmel látom, hogy a Cato-Shuler páros hozza a kötelezőt

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ez az arkansasi OL teljesen beszarás 😀shawnka
Milyen értelemben?baggio
ps3-on szoktam ilyen freak támadófalat összehozni. átlagban nyomnak 330 fontot és nincsen 6'3 alatti emberük.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
ez az arkansasi OL teljesen beszarás 😀shawnka
Milyen értelemben?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Ha most itt nyer a Golden Bears, akkor már szinte biztos, hogy idén több győzelmük lesz, mint tavaly, mert a 2. fordulóban a Sacramento St. ellen sima lesz, szóval 2-0-val is kezdhetnek 😀

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az mindenesetre döbbenet, hogy rendre javuló recruiting mellett milyen gyenge ez a csapat. Piszok hosszú év lesz. 😕DoM
Ezen csodálkozok most én is, hogy igazából az egész meccset a Cal dominálja

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen elváltott magát a Rice sec.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ez az arkansasi OL teljesen beszarás 😀
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A Northwestern vs. Cailfornia meccs két balfasz kommentátora szerint TALÁN Ibraheim Campbell lehet a Wildcats védelem playmakere... Freshman éve az.

Az mindenesetre döbbenet, hogy rendre javuló recruiting mellett milyen gyenge ez a csapat. Piszok hosszú év lesz. 😕
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gyors válasz a Golson TD-re. Jó kis meccs lesz?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Jeremy Johnson botrányosan csúnyán adja el az optiont. I mean nagyon rondán néz ki az egész, Connecticutból látom, hogy mire készül éppen.

De ki az a Melvin Ray? 😀
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ty Montgomery's first touch of the year: 60-yard punt return for TD. Stanford 7, UC Davis 0. 😀


JT Daniels fan
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Amúgy egész szimpatikus csapat ez a Cal, de valahogy sosem foglalkoztam a csapattal igazán 😀 Lehet, hogy még a története is tök szerethető lenne 😀MirrMurr
volt egy aranykorszakuk az 1900-as évek elején, a 2. VH után még egy, aztán sokáig semmi, jött Tedford a 2000-es évek elején, átmeneti felemelkedés, majd újra mélypont, kb. ennyi eddig 😊

részletesebben itt:http://bowl.hu/california_golden_bearsbaggio
Na de majd most beállok a hc fanok közé és feltör a csapat 😀 Köszönöm amúgy a rövid tájékoztatót, csak megerősít abban, hogy követnem kell ezt a csapatot
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
eddig meggyőző a golden bears o# mindjárt jön a 2. TDDrip
ott is van 😊 14-0

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
eddig meggyőző a golden bears o# mindjárt jön a 2. TD

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Amúgy egész szimpatikus csapat ez a Cal, de valahogy sosem foglalkoztam a csapattal igazán 😀 Lehet, hogy még a története is tök szerethető lenne 😀MirrMurr
volt egy aranykorszakuk az 1900-as évek elején, a 2. VH után még egy, aztán sokáig semmi, jött Tedford a 2000-es évek elején, átmeneti felemelkedés, majd újra mélypont, kb. ennyi eddig 😊

részletesebben itt:http://bowl.hu/california_golden_bears


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Nincs valakinek streamje az Irish meccsre? Megőrülök, nem találok semmit! Help, please!Szabolcs_76
 www.streamking.org/channel16.html

egy illetékes meg berakhatná kiemelt kommentbe ezt a gyűjtőoldalt:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussionbaggio
nem gondoltam volna, hogy ennyire jó oldalt linkeltem 😀zsotyi
pár évvel ezelőtt már ők voltak a fő hivatkozási oldal, aztán kis időre mintha eltűntek volna, szerencsére újra minden a régi, sőt kifejezetten jók egyes streamekbaggio
igen, vannak amik egész jók, inkább az a jó benne, amit te is hangsúlyoztál, hogy streamgyűjtő

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na zsír egy fasza Cal védekezésre értem vissza 😊

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ébred a Bama D!!!