Week 15

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
December 9., szombat
18:00 [FCS] Wofford @ North Dakota State - ESPN2
18:00 [DIV2] West Florida @ Indiana (Pa.) - ESPN3
19:00 [DIV3] Mount Union @ Wisconsin-Oshkosh - ESPN3

21:00 Army vs Navy - CBS (Lincoln Financial Field, Philadelphia)
21:00 [FCS] New Hampshire @ South Dakota State - ESPN3
21:30 [DIV3] Brockport @ Mary Hardin-Baylor - ESPN3
21:30 [DIV2] Harding @ Texas A&M-Commerce - ESPN3
02:30 [FCS] Kennesaw State @ Sam Houston State - ESPN3


Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Mount Union vs Mary Hardin-Baylor döntő lesz jövő pénteken a negyedosztályban, West Florida vs Texas A&M-Commerce szombaton a harmadosztályban. A Commerce pályája egészen zseniális:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Érdekes meccs volt, ezek után meg fogom nézni hogyan muzsikál a triple option olyan csapatok ellen ahol tömeg is van a védőfalban nem csak erő.
Geeri
az Army 9-3-mal zárta a szezont 8) a San Diego State ellen bowloznak, az elég jó meccsnek ígérkezik, a Navy pedig az ACC-s Virginia ellen játszik majd hazai pályán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Érdekes meccs volt, ezek után meg fogom nézni hogyan muzsikál a triple option olyan csapatok ellen ahol tömeg is van a védőfalban nem csak erő.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Faszán be is aludtam valahol a 20 yard környékén a Navy drive alatt. Nagyon ajánlom hogy a youtube lejátsza mi is történt 😀
Geeri
ja azért is jó a youtube, mert szinte rögtön vissza is lehet tekerni 😊

a gurulósfoci kedvelőinek szólok, hogy az utolsó perceinél jár az mls döntő vége

hamarosan pedig heisman-díjátadó, reggelre jövök majd még egy meglepetéssel róla 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Rég láttam saját magát így tökönrúgó csapatot. False start-ok ilyen kedvező FG távolságnál. Nem csodálom hogy elbaszta végül a rúgó...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
a cbs és a fox sose spórol a reklámokkal, itt pedig előre eldöntötték, hogy három óránál hamarabb nem érhet véget, amit "sikeresen" teljesítettek is...
baggio
a cbs és a fox sose spórol a reklámokkal, itt pedig előre eldöntötték, hogy három óránál hamarabb nem érhet véget, amit "sikeresen" teljesítettek is...
baggio
Faszán be is aludtam valahol a 20 yard környékén a Navy drive alatt. Nagyon ajánlom hogy a youtube lejátsza mi is történt 😀

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
a hossz megvolt, csak az irányzékkal volt gond
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
TWO IN A ROW, YEAH!!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
a cbs és a fox sose spórol a reklámokkal, itt pedig előre eldöntötték, hogy három óránál hamarabb nem érhet véget, amit "sikeresen" teljesítettek is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Csak nekem tűnik úgy, hogy itt még az nfl-hez képest is mocskosul rengeteg a reklám? Cserébe izgi a meccs 😊
Geeri
Sok futás, pörög az óra, kevés játékmegszakítás, valahol vissza kell hozni a lemaradást 😊
de amúgy pont én is ezt fogalmaztam meg magamban!

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Csak nekem tűnik úgy, hogy itt még az nfl-hez képest is mocskosul rengeteg a reklám? Cserébe izgi a meccs 😊

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a kisfilmben szereplő Army-s Brett Toth-nak kíváncsi lennék a felmenőire 😊
mmdan
kérdezd meg tőle twitteren, a vezetéknevét amúgy ott hosszú ó-val írja, ami azért jelenthet valamit 😊
https://twitter.com/bretttoth78

amúgy az nfl prospectek között is emlegetik
baggio
Meg is lenne vele az idei Jordan Kovacs, Austin Pasztor, Tyler Varga vagy Clayton Fejedelem.

A South Dakota State rommá veri a New Hampshiret(jelenleg 56-7 a Jackrabbitsnek). 1 pozitívuma van ennek, hogy nagyon jó meccsnek ígérkezik a jövő heti James Madison - SDSU elődöntő, főleg a hajnali meccs fényében.
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
a kisfilmben szereplő Army-s Brett Toth-nak kíváncsi lennék a felmenőire 😊
mmdan
kérdezd meg tőle twitteren, a vezetéknevét amúgy ott hosszú ó-val írja, ami azért jelenthet valamit 😊
https://twitter.com/bretttoth78

amúgy az nfl prospectek között is emlegetik
baggio
na így még érdekesebb... egy próbát megér, hátha kapok választ 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
a kisfilmben szereplő Army-s Brett Toth-nak kíváncsi lennék a felmenőire 😊
mmdan
kérdezd meg tőle twitteren, a vezetéknevét amúgy ott hosszú ó-val írja, ami azért jelenthet valamit 😊
https://twitter.com/bretttoth78

amúgy az nfl prospectek között is emlegetik

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
a kisfilmben szereplő Army-s Brett Toth-nak kíváncsi lennék a felmenőire 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ez eddig amúgy jó meccsnek minősül NCAA-szinten?
Szokol
mint írtam, 2005 óta nem volt olyan meccs, mikor az első negyedben egyik csapat sem próbálkozott meg passzal, ez az első 😊 szóval nyilván nem jó mérkőzés, csak különleges, mert old-school, évente egy ilyen bőven belefér, nyilván a mai modern futballhoz szokott szemmel már nem épp szemet gyönyörködtető
baggio
Magyarul olyan ez, mint egy alacsonyabb osztályú angol bajnoki 2017-ben.
Kampman
abban semmi különleges nincs, legyen egy playoff-döntő a feljutásért a Wembley-ben 😊 ha valahol, itt mondjuk lenne létjogosultsága a SkyCamnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egyébként utolsó play-re tuti hívnék egy Hail Mary-t, akarmi van 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
két hihetetlen rekord is megdőlhet amúgy a mai Army-Navy-n: az FBS-ben sose rendeztek még meccset passzkísérlet nélkül (az 1944-es Michigan State vs Marylanden is volt egy), a legkevesebb labdabirtoklás pedig 13
baggio
A harmadik pedig az lesz, ha végre végig bírok nézni egy Army vs Navy-t 😆

#KeepPounding
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Ez eddig amúgy jó meccsnek minősül NCAA-szinten?
Szokol
mint írtam, 2005 óta nem volt olyan meccs, mikor az első negyedben egyik csapat sem próbálkozott meg passzal, ez az első 😊 szóval nyilván nem jó mérkőzés, csak különleges, mert old-school, évente egy ilyen bőven belefér, nyilván a mai modern futballhoz szokott szemmel már nem épp szemet gyönyörködtető
baggio
Magyarul olyan ez, mint egy alacsonyabb osztályú angol bajnoki 2017-ben.
Kampman
Imádom az angol Ligakupát és a brusztolós focit is, szóval ezzel a részével nincs baj! 😊 Csak mintha ennek az egész meccsnek nem lenne ritmusa és sebessége. Szerintem ez életem második NCAA-meccse, ezért kérdezem.

Ui: Nem, nem én vagyok Teddy Győrből! 😊
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Ez eddig amúgy jó meccsnek minősül NCAA-szinten?
Szokol
mint írtam, 2005 óta nem volt olyan meccs, mikor az első negyedben egyik csapat sem próbálkozott meg passzal, ez az első 😊 szóval nyilván nem jó mérkőzés, csak különleges, mert old-school, évente egy ilyen bőven belefér, nyilván a mai modern futballhoz szokott szemmel már nem épp szemet gyönyörködtető
baggio
Magyarul olyan ez, mint egy alacsonyabb osztályú angol bajnoki 2017-ben.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ez eddig amúgy jó meccsnek minősül NCAA-szinten?
Szokol
mint írtam, 2005 óta nem volt olyan meccs, mikor az első negyedben egyik csapat sem próbálkozott meg passzal, ez az első 😊 szóval nyilván nem jó mérkőzés, csak különleges, mert old-school, évente egy ilyen bőven belefér, nyilván a mai modern futballhoz szokott szemmel már nem épp szemet gyönyörködtető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Ez eddig amúgy jó meccsnek minősül NCAA-szinten?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
21-0 már Dallas Goedertéknek. Már csak a Kennesaw Stateben lehet bízni, hogy összejön az upset. (Szegény Weber State pedig milyen közel volt hozzá).
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
2005 óta amúgy ez az első FBS-mérkőzés az első negyedben passzkísérlet nélkül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
két hihetetlen rekord is megdőlhet amúgy a mai Army-Navy-n: az FBS-ben sose rendeztek még meccset passzkísérlet nélkül (az 1944-es Michigan State vs Marylanden is volt egy), a legkevesebb labdabirtoklás pedig 13


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal