NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az AFC-ben változatlan dominancia. Az elmúlt 11 évből 10-szer, az elmúlt 9 évből 9-szer ugyanaz a 3 csapat képviseli a konferenciát az SB-n. Olyan év nem volt az elmúlt 9 évben, hogy a 3 csapatból legalább 2 ne jutott volna PO-ba.Soldados
Csak neked, csak most. Bár a Chargers-es részt kivttem belőle, mert ez a csapat amolyan örökígéretnek tűnik, nem sikerült domináns csapattá válnia, hiába tűnt úgy, hogy az lesz.

Évtizedes dominanciát nézve az AFC 11(!) éve ugyanarról a 3 csapatról szól: Pats, Colts, Steelers...

2001 óta, azaz legutóbbi 11 idényt nézve a 3 domináns csapat:
Pats: 9 PO (kivéve 2002 és 2008), 6 AFC-döntő (1 vereség a Coltstól), 5 SB (ebből 3 győzelem) - nincs negatív szezon
Colts: (sorozatban, ezáltal rekordbeállítás) 9 PO (kivéve 2001, 2011), 3 AFC-döntő (1 vereség a Patstől, de további 1-1 vereség a Patstől és a Steelerstől divisional roundban), 1 SB-siker - mindössze 2 negatív szezon
Steelers: 8 PO (kivéve 2003, 2006, 2009), 5 AFC-döntő (2 vereség a Patstől), 2 SB-siker - mindössze 1 negatív szezon

Tehát:
Az eddigi 33 lehetőségből (11x3) 26 PO-részvétel és mindössze 3 negatív szezon (nem volt olyan év, hogy ebből a hármasból 2 csapat is hiányozzon a PO-ból), 22 AFC-döntő (11x2) lehetőségből 14 a három csapathoz fűződik, a 11 SB lehetőségből 10-et ez a hármas nyert (a kivétel: Raiders 2002), a lehetséges 11 végső sikerből 6 fűződik ehhez a 3 csapathoz, ami most még 1-gyel nőhet, ha a Pats nyer


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az AFC-ben változatlan dominancia. Az elmúlt 11 évből 10-szer, az elmúlt 9 évből 9-szer ugyanaz a 3 csapat képviseli a konferenciát az SB-n. Olyan év nem volt az elmúlt 9 évben, hogy a 3 csapatból legalább 2 ne jutott volna PO-ba.Soldados
Hékás, régebben ezt minden évben szép hosszan levezetted. 😕
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az AFC-ben változatlan dominancia. Az elmúlt 11 évből 10-szer, az elmúlt 9 évből 9-szer ugyanaz a 3 csapat képviseli a konferenciát az SB-n. Olyan év nem volt az elmúlt 9 évben, hogy a 3 csapatból legalább 2 ne jutott volna PO-ba.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
a Walter Payton év embere díj döntősei: Tillman, Birk ééééééééééééééééés RIVERSHöri
...háromszor dörzsöltem meg a szemem, mire elhittem :okobalu91
És mi ebben a hihetetlen?
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
a Walter Payton év embere díj döntősei: Tillman, Birk ééééééééééééééééés RIVERSHöri
...háromszor dörzsöltem meg a szemem, mire elhittem :o
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Walter Payton év embere díj döntősei: Tillman, Birk ééééééééééééééééés RIVERS

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sapkaügyben egy nagyon hasznos oldal

http://www.spotrac.com/top-salaries/nfl/

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Rams HC -> Saints DC
Saints DC -> Rams DC
(ez még ugye csak pletyka)JJ
már nem az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Egyébként én maximálisan megértem TO-t is akár.
Pénze rengeteg, de imád focizni.
Üljön otthon és nézze a tévét? Bassza el a pénzért Vegas-ban? Vagy bizniszeljen újabb tízmilliókért?
Ő focizni szeret, így focizik.
Se nem ciki, se nem égő, szimpla sportszeretet.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem nagy perverzióm az alsó ligák kereteit bújni elfeledett sztárokat kutatva, az IFL-t már rég felfedeztem magamnak 😀
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_Indoor_Football_League_team_rosters

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
azon gondolkodtam hogy ez rajtad kívül érdekel-e vkit!?gabtsi
Végülis csak egy leendő HoF várományos focistáról van szó, miért érdekelne egy focis fórumon bárkit is?Sobri Jóska
Mert talán az emberek nagy része tisztában van azzal, hogy TO-nak már nincs igazán helye az NFL-ben?Deny
Ezért lehet érdekes ha talál helyet ahol játszhat és az nem az NFL?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
azon gondolkodtam hogy ez rajtad kívül érdekel-e vkit!?gabtsi
Végülis csak egy leendő HoF várományos focistáról van szó, miért érdekelne egy focis fórumon bárkit is?Sobri Jóska
Mert talán az emberek nagy része tisztában van azzal, hogy TO-nak már nincs igazán helye az NFL-ben?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
azon gondolkodtam hogy ez rajtad kívül érdekel-e vkit!?gabtsi
Végülis csak egy leendő HoF várományos focistáról van szó, miért érdekelne egy focis fórumon bárkit is?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
azon gondolkodtam hogy ez rajtad kívül érdekel-e vkit!?gabtsi
ha más nem, páran örömtüzet gyújthatnak, hogy többet nem fog az NFL-ben játszani.Amadeus91
Ez kb. hónapok óta nyilvánvaló.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
azon gondolkodtam hogy ez rajtad kívül érdekel-e vkit!?gabtsi
ha más nem, páran örömtüzet gyújthatnak, hogy többet nem fog az NFL-ben játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azon gondolkodtam hogy ez rajtad kívül érdekel-e vkit!?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
http://www.huffingtonpost.com/2012/01/19/terrell-owens-allen-wranglers-to-announcement_n_1215593.html?ref=sports&ncid=txtlnkushpmg00000021

T.O.--->IFL

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 2011es szezon legtöbbet droppoló, és legbiztosabb kezű elkapói (a Pro Football Focus statisztikái alapján):
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/iktriad
valahogy sejtettem, hogy az idei roddie white, julio jones, Desean Jackson előkelő helyen lesznek hátulról 😊JoeyB
Akkor mit szóljak én?
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
A 2011es szezon legtöbbet droppoló, és legbiztosabb kezű elkapói (a Pro Football Focus statisztikái alapján):
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/iktriad
valahogy sejtettem, hogy az idei roddie white, julio jones, Desean Jackson előkelő helyen lesznek hátulról 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2011es szezon legtöbbet droppoló, és legbiztosabb kezű elkapói (a Pro Football Focus statisztikái alapján):
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én is hiszek az NFC West powa-ban, ami a PO-ban domborodik ki, de azoknak akik szerint a megnyert alapszakaszmeccsek számítanak ez is kevés lesz.Sobri Jóska
Ja, vannak néhányan akik szerint 40, csoporton kívüli ellenfelekkel játszott alapszakaszmeccs többet mond, mint néhány januári találkozó.

Amúgy meg idén nem a West volt az NFC legrosszabb csoportja az alapszakaszban, kb. holtversenyben voltak az Easttel (az East az interdiv. meccseken többet nyert, viszont a West a div-en kívül összesen több meccset hozott)

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Én is hiszek az NFC West powa-ban, ami a PO-ban domborodik ki, de azoknak akik szerint a megnyert alapszakaszmeccsek számítanak ez is kevés lesz.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Ennyit a gyenge NFC WEST-ről:
Év // Csapat // Playoff Győzelem
2011 // 49ers // Saints
2010 // Seahawks // Saints
2009 // Cardinals // Packers
2008 // Cardinals // Falcons, Panthers, Eagles
2007 // Seahawks // Redskins
2006 // Seahawks // Cowboys
2005 // Seahawks // Redskins, Panthers
2004 // Rams // Seahawks

2004 óta mindig nyert meccset a PO-ban a csoportgyőztes. 😛
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Állítólag Tebow az AFC döntőben lehet bent lesz a CBS studióban, mint meglepetés vendég. Ezek után tényleg cimbiket kéne hívni a SportTV-nek is magukhoz.Deny
Mondjuk Sobrit Sanyi mellé?apeszos
inkább respectvv4lacit maximillien mellé 😀Hurka
Az miért lenne meglepetés? Úgyis mindig ott van, nem? 😀


http://insidehandoff.com/