NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Ebben a kérdésben sztem Orknál jobbat keresve sem találhatsz. Steve Gregory nálunk játszott néhány évig CB poszton.szaba
nekem is ő jutott eszembe. de még most is ott van nálatok, nem? csak már safety-t játszik többnyire.triangle
Chris Carr Ravensből? nfl.comon DB-nek van írva. vagy ő S?Hall Of Green
ő CB abszolúte

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Felvetődött, hogy lehetne-e all white-nfl csapatot kialakítani, a támadó oldalon nem is volt gond, irányítók, falemberek zöme fehér, elkapók között is akad azért, még futóknál is, tight endeknél is van, a védelemnél a lb-sor megint nem gond, dl-t is lehet összerakni, még safetyket is, viszont cornerback így elsőre egy sem jutott senkinek az eszébe. Valaki?Wyatt
Ebben a kérdésben sztem Orknál jobbat keresve sem találhatsz. Steve Gregory nálunk játszott néhány évig CB poszton.szaba
nekem is ő jutott eszembe. de még most is ott van nálatok, nem? csak már safety-t játszik többnyire.triangle
Chris Carr Ravensből? nfl.comon DB-nek van írva. vagy ő S?

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Finnegan elég hipó arc a posztján 😊
több mint 12 éve
triangle 1 283
Felvetődött, hogy lehetne-e all white-nfl csapatot kialakítani, a támadó oldalon nem is volt gond, irányítók, falemberek zöme fehér, elkapók között is akad azért, még futóknál is, tight endeknél is van, a védelemnél a lb-sor megint nem gond, dl-t is lehet összerakni, még safetyket is, viszont cornerback így elsőre egy sem jutott senkinek az eszébe. Valaki?Wyatt
Ebben a kérdésben sztem Orknál jobbat keresve sem találhatsz. Steve Gregory nálunk játszott néhány évig CB poszton.szaba
nekem is ő jutott eszembe. de még most is ott van nálatok, nem? csak már safety-t játszik többnyire.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://bleacherreport.com/articles/311092-the-nfl-white-cornerback-officially-extinct
😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Felvetődött, hogy lehetne-e all white-nfl csapatot kialakítani, a támadó oldalon nem is volt gond, irányítók, falemberek zöme fehér, elkapók között is akad azért, még futóknál is, tight endeknél is van, a védelemnél a lb-sor megint nem gond, dl-t is lehet összerakni, még safetyket is, viszont cornerback így elsőre egy sem jutott senkinek az eszébe. Valaki?Wyatt
Ebben a kérdésben sztem Orknál jobbat keresve sem találhatsz. Steve Gregory nálunk játszott néhány évig CB poszton.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felvetődött, hogy lehetne-e all white-nfl csapatot kialakítani, a támadó oldalon nem is volt gond, irányítók, falemberek zöme fehér, elkapók között is akad azért, még futóknál is, tight endeknél is van, a védelemnél a lb-sor megint nem gond, dl-t is lehet összerakni, még safetyket is, viszont cornerback így elsőre egy sem jutott senkinek az eszébe. Valaki?

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Na legalább valami feldobta az estémet. Beszarás 😀 😀

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát ez nagyon kemény. 😀 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hogy miért nem nfl rekord Patrick Peterson 99 yardos punt visszahordás TD-ja?
itt a rekord: http://blog.azcardinals.com/2011/11/07/the-play-that-beats-petersons-99/Fucu
Are you kiddin me 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Passions will always run hotter in the college game, but it will be harder to take the next Game of the Century all that seriously."Szabler
hasonlokat irtak 1946-ban es '66-ban is az okos "szakertok", szoval nem aggodom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hogy miért nem nfl rekord Patrick Peterson 99 yardos punt visszahordás TD-ja?
itt a rekord: http://blog.azcardinals.com/2011/11/07/the-play-that-beats-petersons-99/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy tegnapi cikk a New Yorker magazinból.

http://www.newyorker.com/online/blogs/sportingscene/2011/11/amateur-hour.html

"This weekend clarified the fact that, on the field, the N.F.L. has become the far superior football product. The variety of offensive styles that long made college football a more interesting game have been largely discarded now that nearly every top college team has abandoned the wishbone and option for pro-style offenses. The spread has been one of the few creative survivors. (And its inflated passing numbers have made it no easier to judge the potential of a prospective N.F.L. quarterback.) Nothing wrong with imitating the best, but in most cases the college offenses pale next to their professional counterparts. We’ve been spoiled by a generation of prolific passing attacks led by surgical quarterbacks: Brady, Rodgers, Brees, the Mannings. Anything less—and most college quarterbacks offer significantly less—just seems boring.

The college game has always derived its popularity as much from intangibles as on-field performance: traditions, rivalries, nostalgia for fraternity life. Much of that is now disappearing as universities switch conferences in the middle of the night and a college in Idaho, for example, attempts to attach itself to a conference that plays its annual basketball tournament in New York City. And anyone who holds onto the notion that the game’s amateur status makes it better, let alone that such status exists at all, just hasn’t been paying attention. With this lost, why watch a lesser game? Passions will always run hotter in the college game, but it will be harder to take the next Game of the Century all that seriously."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknakJJ
A Colts?tenorx
ha a Saints-bol kivennenk Brees-t lehet ugyanott tartana most a Saints, ki tudja, mindig is gyuloltem a power rankingokat meg az ehhez hasonlo hipotezisekre epito osszeveteseket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknakJJ
A Colts?tenorx
ha a Saints-bol kivennenk Brees-t lehet ugyanott tartana most a Saints, ki tudja, mindig is gyuloltem a power rankingokat meg az ehhez hasonlo hipotezisekre epito osszeveteseket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknakJJ
A Colts?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknakJJ
Pontosan.
Ezért sem örültem, amikor páran teljesen komolyan beírták, és próbálták bizonygatni, hogy az Alabamának lenne bármi esélye is a Rams ellen.
30 pont bármikor meglenne köztük.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.Sobri Jóska
a "leggyengebbnek" gondolt NFL csapat a mult heten megverte a bajnokeselyes New Orleanst, ennyi ertelme van kb. az ilyen osszehasonlitasoknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
1-2 hete volt disputa arról, hogy egy top NCAA csapat mit játszana egy ergya NFL csapattal.
Az Alabama volt a példa, végignéztem ezt az "évszázad mérkőzését", és csak megerősített abban, hogy meglenne az a kb. 30 pont a leggyengébb NFL csapat javára is, akármelyik egyetemi topcsapat ellen.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Madár-madár nem? 😀Bazzani
Ravens, Eagles, Cardinals, Seahawks, Falcons lehet válogatni 😀empty taxi
Legnagyobb madár a Chargers, ki ne hagyd.szaba
igen Palimadár



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀szaba
Madár-madár nem? 😀Bazzani
Ravens, Eagles, Cardinals, Seahawks, Falcons lehet válogatni 😀empty taxi
Legnagyobb madár a Chargers, ki ne hagyd.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.Bazzani
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀szaba
Madár-madár nem? 😀Bazzani
Ravens, Eagles, Cardinals, Seahawks, Falcons lehet válogatni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.Bazzani
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀szaba
Madár-madár nem? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.Bazzani
Bele is jinxelt rendesen a szezonunkba. Amúgy egyszer már én is le-hawksoztam a Falconst 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
falcons az a hawks, főleg h az nba elmarad 😊gabtsi
Azt akartam na.
😀 😉