NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
falcons az a hawks, főleg h az nba elmarad 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
Mondjuk év elején Chargers-Hawks döntőt jósolt.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.szaba
ezek szerint ismétlődik a minta 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
A tavalyi SB bejött neki, csak annyit nézett be, hogy nála a Pitt volt a W.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂tüsi91
Mégis a Pats nyer! Nem King jósolt. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/Bazzani
Jólvan ez a legbiztosabb írás arra, hogy a Pecc nem nyer idén Superbowlt. Peter King meg a jóslás... 😂 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ámen 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patriots win Super Bowl XLVI in our playoff forecast; Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Érdekes. :/

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
"Tops und Flops nach der Hälfte der Saison!!!

Sport1 meint...
Top: Green Bay Packers, San Francisco 49ers, Detroit Lions, Buffalo Bills und Cam Newton
Flop: Indianapolis Colts, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Donovan McNabb und Chad Ochocinco

Ich stimme zu, würde bei Top noch die Cincinnati Bengals mit Rookie-QB Andy Dalton nennen! "

Német (facebook-s) NFL rajongói csoport közölte a Sport1 (német) eddig félévértékelőjét az idei szezonról.
Top az top, a flop pedig a nem jött be. Továbbá az admin hozzáteszi, hogy Dalton-t + Bengals-t is a top közé rakná.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823c08dd/article/twitter-sets-up-unique-meeting-of-morrisons-at-bills-game?module=HP11_content_stream
Komoly story, eléggé mázlista a srác...
Lehet Meskónak felajánlom a zolika26-os twitter nevet hasonlóért cserébe 😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én általában a D-t nézem (akkor is, ha a Panthers támad), hogy állnak fel, hogyan változnak az egyes védők pozíciói downoktól függően, ki kit fog, a zónákat, hogy mozognak benne, ilyenek.

Offense-nél a blokkolás érdekel elsősorban, a playmakereket úgyis látom eleget az ismétléseknél.

Persze amikor elkezdtem nézni, akkor csak a labdát figyeltem 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Azért vicces lenne ez a kiírjuk, kit kire cseréltek le. Egyes play előtt 4-5 csere támadó és védő oldalról benne van, tehát azt gyorsan beírni valami szarba, hogy utána meg is jelenjen és még fel is dolgozza adott néző elég lehetetlen. Gondoljunk csak arra, hogy a kezdők képét néha nem tudják az első drive alatt megmutatni, annyira nincs idő ilyenre, hiába tördelik meccset.Deny
Azért a 21.században vagyunk.
Nem kell semmit se beírni sehova, egy iPad szerű felületen megérinted 4 ember ikonját (OUT), és 4et(IN), ez kb 1,5 másodperc, technikailag ennél bonyolultabb dolgokat is meg lehet oldani.
De az tény, hogy feldolgozni a rengeteg infót már nehezebb.
Én abban látom a jövőt, hogy állítható lesz a tévéken például, hogy minden játékos (vagy csak a kiválasztottak) fölött ki van írva kis nyíllal (mint egy igényes app-ban) a nevük, és a kiválasztott játékosok statisztikái, mint pókerban egy HM programban.
Technikailag ez se egy nagy dolog, és ezáltal látványosabb lenne egy meccs - számomra.
Mást meg lehet zavarna a sok adat.
Bár lehetne úgy is nézni, hogy nulladatos üzemmód is választható.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért vicces lenne ez a kiírjuk, kit kire cseréltek le. Egyes play előtt 4-5 csere támadó és védő oldalról benne van, tehát azt gyorsan beírni valami szarba, hogy utána meg is jelenjen és még fel is dolgozza adott néző elég lehetetlen. Gondoljunk csak arra, hogy a kezdők képét néha nem tudják az első drive alatt megmutatni, annyira nincs idő ilyenre, hiába tördelik meccset.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://nflcommunications.com/2011/10/26/packers-vikings-on-fox-most-watched-show-of-the-week/
jól megy a biznisz
NFL games rank as 13 of the 14 most-watched shows of the fall television season.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
állítólag ezért van rajtuk számSzobi22
igen ez igaz, ha csak 1 játékost figyelsz akkor ez egy jó válasz
de én pl. nem szeretem megjegyezni a saját csapat; játékos-mezszám kombinációkat (szerencsére mástól meg tudom mindig kérdezni, ha hirtelen nem tudom ki csinálta a fontos tacklet mert sokan néznek ki hasonlóan 😉 ), de azért az nem létezik, hogy az ellenfél csapatának játékosait így be tudod azonosítani!
vagy te megszoktad azt is 'tanulni'?sapka
épp ez a baj, soha nem tudni most mikor tesznek be akár egy play-re is egy rookie-t, pedig kimondott érdekel hogy teljesít
am még anno valaki talán a fórumba linkelt egy videót ahol egy kissrác dallas fan az összes számról elmondta hogy a csapatban melyik szám, kit takar 😀davekid
én tudom az nfc west 75%-át :rolleyes: (a Cards 95%-át 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
igen ez igaz, ha csak 1 játékost figyelsz akkor ez egy jó válasz
de én pl. nem szeretem megjegyezni a saját csapat; játékos-mezszám kombinációkat (szerencsére mástól meg tudom mindig kérdezni, ha hirtelen nem tudom ki csinálta a fontos tacklet mert sokan néznek ki hasonlóan 😉 ), de azért az nem létezik, hogy az ellenfél csapatának játékosait így be tudod azonosítani!
vagy te megszoktad azt is 'tanulni'?sapka
egy játékosról volt szó (Claybornet emelte ki)
és igen, egy negyed után a "lényeges" játékosokat (első sort) tudni szoktam számról. ha meg nem is onnan, abból, ahol volt a pályán, ahonnan érkezett stb - tehát poszt alapján. és pl NFC Northból amúgy is kb mindenkit
amúgy ezen nem hinném, hogy segítene, ha kiírnák, kit cserélnek be; ha amúgy nem tudja megjegyezni, az új playre beküldött játékosok (mert általában nem egyről van szó) csak még inkább zavart okoznának

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Más: az amerikai futballban én személy szerint kiírnám hogy egy adott play bekövetkezése előtt, kit cserélnek le kire. Idegesít pl. vegyük a londoni meccset, nagyon figyeltem a rookie-k játékát, különösen clayborne-t a tampa védelmébe. Utána derült ki nem is ő van a pályán. Ezek csak mellékes dolgok, de szerintem sokak dolgát megkönnyítenékdavekid
állítólag ezért van rajtuk számSzobi22
igen ez igaz, ha csak 1 játékost figyelsz akkor ez egy jó válasz
de én pl. nem szeretem megjegyezni a saját csapat; játékos-mezszám kombinációkat (szerencsére mástól meg tudom mindig kérdezni, ha hirtelen nem tudom ki csinálta a fontos tacklet mert sokan néznek ki hasonlóan 😉 ), de azért az nem létezik, hogy az ellenfél csapatának játékosait így be tudod azonosítani!
vagy te megszoktad azt is 'tanulni'?sapka
épp ez a baj, soha nem tudni most mikor tesznek be akár egy play-re is egy rookie-t, pedig kimondott érdekel hogy teljesít
am még anno valaki talán a fórumba linkelt egy videót ahol egy kissrác dallas fan az összes számról elmondta hogy a csapatban melyik szám, kit takar 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Más: az amerikai futballban én személy szerint kiírnám hogy egy adott play bekövetkezése előtt, kit cserélnek le kire. Idegesít pl. vegyük a londoni meccset, nagyon figyeltem a rookie-k játékát, különösen clayborne-t a tampa védelmébe. Utána derült ki nem is ő van a pályán. Ezek csak mellékes dolgok, de szerintem sokak dolgát megkönnyítenékdavekid
állítólag ezért van rajtuk számSzobi22
igen ez igaz, ha csak 1 játékost figyelsz akkor ez egy jó válasz
de én pl. nem szeretem megjegyezni a saját csapat; játékos-mezszám kombinációkat (szerencsére mástól meg tudom mindig kérdezni, ha hirtelen nem tudom ki csinálta a fontos tacklet mert sokan néznek ki hasonlóan 😉 ), de azért az nem létezik, hogy az ellenfél csapatának játékosait így be tudod azonosítani!
vagy te megszoktad azt is 'tanulni'?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Más: az amerikai futballban én személy szerint kiírnám hogy egy adott play bekövetkezése előtt, kit cserélnek le kire. Idegesít pl. vegyük a londoni meccset, nagyon figyeltem a rookie-k játékát, különösen clayborne-t a tampa védelmébe. Utána derült ki nem is ő van a pályán. Ezek csak mellékes dolgok, de szerintem sokak dolgát megkönnyítenékdavekid
állítólag ezért van rajtuk számSzobi22
akkor a soccer-ban is felesleges a cserék kiírása ha már itt tartunk

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Más: az amerikai futballban én személy szerint kiírnám hogy egy adott play bekövetkezése előtt, kit cserélnek le kire. Idegesít pl. vegyük a londoni meccset, nagyon figyeltem a rookie-k játékát, különösen clayborne-t a tampa védelmébe. Utána derült ki nem is ő van a pályán. Ezek csak mellékes dolgok, de szerintem sokak dolgát megkönnyítenékdavekid
állítólag ezért van rajtuk szám

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Én a DL-OL párharcot figyelem elsőre. Ott vannak a nagy dolgok. Sok minden eldől ott olyan gyorsan, hogy lemaradsz, ha nem nézed. Ellenben az elkapást vagy külső futást még van időd refókuszálni. Ha meg nagy játék, úgyis ezt ismétlik meg (egyébként is ezt ismétlik). De az első másodperc nálam a falaké.

Persze ha például egy QBt figyelek, hogy milyen a lábmunkája vagy akármi az más. Mondjuk most meccsen figyeltem az először játszó újonc Baldwint (WR).ulpianus
Én meg mindig az RT-t nézem, félve, bár lehet ez csak Clary hibája...szaba
Nekem eszembe se jut Richardsont nézni, mert akkor egész nap sírnék. 😀

Nem csak Chiefs meccsre értettem. NFL+NCAA. De a belső futást látod így is, a többit meg van idő refókuszálni, ha már ilyen szót alkottam. A safety mozgás snap előtt érdekes lenne (mit is lát a QB ugye), csak ők úgysem látszódnak.ulpianus
az a rossz amúgy ha a falakat nézzük -ebben az esetben most azt nézzük- akkor hiába "refókuszálunk" rá hirtelen egy esetleges blitzre, mivel rettentő bosszantó- legalábbis nekem- hogy azt se tudom az a blitz honnan jött és ki csinálta.
Más: az amerikai futballban én személy szerint kiírnám hogy egy adott play bekövetkezése előtt, kit cserélnek le kire. Idegesít pl. vegyük a londoni meccset, nagyon figyeltem a rookie-k játékát, különösen clayborne-t a tampa védelmébe. Utána derült ki nem is ő van a pályán. Ezek csak mellékes dolgok, de szerintem sokak dolgát megkönnyítenék

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én a DL-OL párharcot figyelem elsőre. Ott vannak a nagy dolgok. Sok minden eldől ott olyan gyorsan, hogy lemaradsz, ha nem nézed. Ellenben az elkapást vagy külső futást még van időd refókuszálni. Ha meg nagy játék, úgyis ezt ismétlik meg (egyébként is ezt ismétlik). De az első másodperc nálam a falaké.

Persze ha például egy QBt figyelek, hogy milyen a lábmunkája vagy akármi az más. Mondjuk most meccsen figyeltem az először játszó újonc Baldwint (WR).ulpianus
Én meg mindig az RT-t nézem, félve, bár lehet ez csak Clary hibája...szaba
Nekem eszembe se jut Richardsont nézni, mert akkor egész nap sírnék. 😀

Nem csak Chiefs meccsre értettem. NFL+NCAA. De a belső futást látod így is, a többit meg van idő refókuszálni, ha már ilyen szót alkottam. A safety mozgás snap előtt érdekes lenne (mit is lát a QB ugye), csak ők úgysem látszódnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én a DL-OL párharcot figyelem elsőre. Ott vannak a nagy dolgok. Sok minden eldől ott olyan gyorsan, hogy lemaradsz, ha nem nézed. Ellenben az elkapást vagy külső futást még van időd refókuszálni. Ha meg nagy játék, úgyis ezt ismétlik meg (egyébként is ezt ismétlik). De az első másodperc nálam a falaké.

Persze ha például egy QBt figyelek, hogy milyen a lábmunkája vagy akármi az más. Mondjuk most meccsen figyeltem az először játszó újonc Baldwint (WR).ulpianus
Én meg mindig az RT-t nézem, félve, bár lehet ez csak Clary hibája...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én a DL-OL párharcot figyelem elsőre. Ott vannak a nagy dolgok. Sok minden eldől ott olyan gyorsan, hogy lemaradsz, ha nem nézed. Ellenben az elkapást vagy külső futást még van időd refókuszálni. Ha meg nagy játék, úgyis ezt ismétlik meg (egyébként is ezt ismétlik). De az első másodperc nálam a falaké.

Persze ha például egy QBt figyelek, hogy milyen a lábmunkája vagy akármi az más. Mondjuk most meccsen figyeltem az először játszó újonc Baldwint (WR).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Azt mondják, hogy az LB-ket figyeled, akkor mindig eljuttatnak a labdához, és látod rajtuk hogy mi a play. 😊 De én pl. sokszor az LT-t, RT-t is nézem, meg a vele szembe lévő pass rushert, stb.