NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gruden 2016-ig aláírt az Espn-hez. Addig nem edzősködik

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocsánat, ide is: NFL rózsaszínben, Október a mellrák elleni küzdelem jegyében...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nagyon elrugaszkodott elképzelések?Gil Brandt mennyire jó szakértő ilyen téren?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8230fc44/article/trading-winds-deals-that-should-get-done-before-deadline?module=HP11_cpaztec
Csípem Brandtet, a draftot például évek óta miatta hallgatom a sirius nfl rádión, de ezek a trade képzelgéseknek tényleg csak az az értelme, hogy vitát és olvasottságot generáljon. Egytől- egyig, mindet hülyeségnek tartom.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon elrugaszkodott elképzelések?Gil Brandt mennyire jó szakértő ilyen téren?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8230fc44/article/trading-winds-deals-that-should-get-done-before-deadline?module=HP11_cp

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Olvasásra érdemes cikk
http://www.nationalfootballpost.com/The-GMs-toughest-job.html

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.davekid
erősebb gép, nagyobb net, vedd lejjebb a monitor felbontását



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.davekid
Szerintem a neten minden mozgókép flash alapú, úgyhogy ez nehéz kérdés.BMG
ilyen alapon ipaden mondjuk senki nem tudna videokat, meccseket nezni...JJ
Az apple cuccok egy másik műfaj.
De pl. a telómon nem megy semmilyen stream, vagy beágyazott videó (kivéve, ha youtube-os, mert akkor megnyitja a hozzá való programot), mert a készülék nem támogatja a flash-t. Vagy fordítva...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.davekid
Szerintem a neten minden mozgókép flash alapú, úgyhogy ez nehéz kérdés.BMG
ilyen alapon ipaden mondjuk senki nem tudna videokat, meccseket nezni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.davekid
Szerintem a neten minden mozgókép flash alapú, úgyhogy ez nehéz kérdés.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a baj, hogy nem ismétlik csak 45 perces verzióban.

pedig látom az egyik arc az Eastern Michiganre járt, komoly FBS tapasztalat 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha valakinek délután hatkor elromlik az internete, és nincs nála espn, tehát nem tud red rivert nézni, az kapcsoljon az eurosport2-re, mert lesz egy ilyen:

18:00 Amerikai foci (élő) Németország, Schwabisch Hall Unicorns - Kiel Baltic Hurricanes 😀

de mondom, _csak_és_kizárólag_ akkor, ha nem tudsz college-ot nézni. nem azért dolgozzuk ki a belünket, hogy holmi bundesliga elszippantsa a nézőket. 😛Höri
a Baltic Hurricanes egyébként idén elég domináns, akár európai szinten is a top csapatok között lehet, szóval érdemes megnézni, hol tart a sport a kontinensen (fel lehet venni, és akkor Höriék sem feleslegesen dolgoztak 😊)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha valakinek délután hatkor elromlik az internete, és nincs nála espn, tehát nem tud red rivert nézni, az kapcsoljon az eurosport2-re, mert lesz egy ilyen:

18:00 Amerikai foci (élő) Németország, Schwabisch Hall Unicorns - Kiel Baltic Hurricanes 😀

de mondom, _csak_és_kizárólag_ akkor, ha nem tudsz college-ot nézni. nem azért dolgozzuk ki a belünket, hogy holmi bundesliga elszippantsa a nézőket. 😛

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Egyébként szerintem egy ismerkedőnek még Red Zone Channel lehet működő dolog. Ott nincs sok reklám, szinte minden pontot lát, nem igazán lesz csapat, akit több hét után sem látott még. De persze, teljes meccsről képet nem kap így meg.Deny

Egy ismerkedőnek csakis Sport2! Vasárnap este 22:00 -tól!!

Ricsiék nagyon jól kitöltik azt a rettentő sok időt amit az amcsik el reklámoznak.ano92
Azzal nekem az a bajom, hogy a 32 csapatból jó, ha felét látja egy év alatt.Deny
De ha megtetszett neki a sport, akkor előbb-utóbb jobban utánanéz...
Én pl. láttam egy ligarögbi vb döntőt, majd pár klubmeccset, aztán rákerestem a ligákra, csapatokra, követtem az eredményeket, lassan kedvencet is választottam...
...aztán törölték a SportKlubbot a kínálatból.
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Egyébként szerintem egy ismerkedőnek még Red Zone Channel lehet működő dolog. Ott nincs sok reklám, szinte minden pontot lát, nem igazán lesz csapat, akit több hét után sem látott még. De persze, teljes meccsről képet nem kap így meg.Deny

Egy ismerkedőnek csakis Sport2! Vasárnap este 22:00 -tól!!

Ricsiék nagyon jól kitöltik azt a rettentő sok időt amit az amcsik el reklámoznak.ano92
Azzal nekem az a bajom, hogy a 32 csapatból jó, ha felét látja egy év alatt.Deny
Igen, az tényleg bajos. De a szabályok megismerése, és megértésére az a legjobb megoldás szerintem.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
biztos csak az en hulyesegem, de NFL-t viszont tenyleg csak sportbarban tudok nezni ugy, hogy egyszerre megy 6 meccs, de meg igy is volt olyan, hogy a hatbol hatnal reklam volt... a stadionban persze mas, mint ahogy mondtam, de hogy nem egy primetime (MNF, SNF, NCAA a CBS-en) talalkozo a legjobb eszkoz egy soccerfan amfocihoz szoktatasahoz, az biztosJJ
Egyébként szerintem egy ismerkedőnek még Red Zone Channel lehet működő dolog. Ott nincs sok reklám, szinte minden pontot lát, nem igazán lesz csapat, akit több hét után sem látott még. De persze, teljes meccsről képet nem kap így meg.Deny

Egy ismerkedőnek csakis Sport2! Vasárnap este 22:00 -tól!!

Ricsiék nagyon jól kitöltik azt a rettentő sok időt amit az amcsik el reklámoznak.ano92
Azzal nekem az a bajom, hogy a 32 csapatból jó, ha felét látja egy év alatt.
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Azért egy-egy gyengébb primetime meccs esetén ezermillió reklámnak hála tud tényleg szagatott lenni. De erre van eredménykövető.Deny
biztos csak az en hulyesegem, de NFL-t viszont tenyleg csak sportbarban tudok nezni ugy, hogy egyszerre megy 6 meccs, de meg igy is volt olyan, hogy a hatbol hatnal reklam volt... a stadionban persze mas, mint ahogy mondtam, de hogy nem egy primetime (MNF, SNF, NCAA a CBS-en) talalkozo a legjobb eszkoz egy soccerfan amfocihoz szoktatasahoz, az biztosJJ
Egyébként szerintem egy ismerkedőnek még Red Zone Channel lehet működő dolog. Ott nincs sok reklám, szinte minden pontot lát, nem igazán lesz csapat, akit több hét után sem látott még. De persze, teljes meccsről képet nem kap így meg.Deny

Egy ismerkedőnek csakis Sport2! Vasárnap este 22:00 -tól!!

Ricsiék nagyon jól kitöltik azt a rettentő sok időt amit az amcsik el reklámoznak.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért egy-egy gyengébb primetime meccs esetén ezermillió reklámnak hála tud tényleg szagatott lenni. De erre van eredménykövető.Deny
biztos csak az en hulyesegem, de NFL-t viszont tenyleg csak sportbarban tudok nezni ugy, hogy egyszerre megy 6 meccs, de meg igy is volt olyan, hogy a hatbol hatnal reklam volt... a stadionban persze mas, mint ahogy mondtam, de hogy nem egy primetime (MNF, SNF, NCAA a CBS-en) talalkozo a legjobb eszkoz egy soccerfan amfocihoz szoktatasahoz, az biztosJJ
Egyébként szerintem egy ismerkedőnek még Red Zone Channel lehet működő dolog. Ott nincs sok reklám, szinte minden pontot lát, nem igazán lesz csapat, akit több hét után sem látott még. De persze, teljes meccsről képet nem kap így meg.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Azért egy-egy gyengébb primetime meccs esetén ezermillió reklámnak hála tud tényleg szagatott lenni. De erre van eredménykövető.Deny
biztos csak az en hulyesegem, de NFL-t viszont tenyleg csak sportbarban tudok nezni ugy, hogy egyszerre megy 6 meccs, de meg igy is volt olyan, hogy a hatbol hatnal reklam volt... a stadionban persze mas, mint ahogy mondtam, de hogy nem egy primetime (MNF, SNF, NCAA a CBS-en) talalkozo a legjobb eszkoz egy soccerfan amfocihoz szoktatasahoz, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Saját ötlet? Iszonyúan tetszik, amekkora soccer hater vagyok, felteszem háttérképnek 😊Dzsokijuing
Őőő, jahh, végülis mondhatjuk hogy saját, bár a téma ismeretében adta magát az ötlet 😊 Utána ugye már csak a megfelelő összevagdosandó képeket kellett kikeresnem 😊 Az biztos hogy nem jött volna össze e szerencsés véletlen, ha nincs a BOWL.HU :cool:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
De ha megnézed akkor Obamát és Bident állítja be ellenségnek, őrájuk mondja, hogy "enemy" a hasonlítgatás részével meg egyetértek Szobival, tényleg eléggé szenzációhajhász azt kiragadni belőle, mivel azért azt pont nem mondta ki.
Na de ez itt abszolút OFF max a Politika topikba illenezolika26
Azért mondja rájuk, hogy enemy, mert jobboldali 😊Jakehomer
Erre én is rájöttem 😀 a véleménye nem zavar, az mindenkinek van (akár egyetértek vele akár nem), de attól még ez élő adásban sok, valószínűleg ha republikánusokra mondta volna akkor is ennyi


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
De ha megnézed akkor Obamát és Bident állítja be ellenségnek, őrájuk mondja, hogy "enemy" a hasonlítgatás részével meg egyetértek Szobival, tényleg eléggé szenzációhajhász azt kiragadni belőle, mivel azért azt pont nem mondta ki.
Na de ez itt abszolút OFF max a Politika topikba illenezolika26
Azért mondja rájuk, hogy enemy, mert jobboldali 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
most néztem meg, és tényleg. pl nem Obamát hasonlította Hitlerhez..Szobi22
Ok, emiatt tényleg faszság, de mondjuk élő adásban leellenségezni az elnököt és az alelnököt sehol se jó pontzolika26
Nem az alelnökről van szó, hanem a képviselőház elnökéről, aki történetesen Obama legnagyobb politikai ellenfele (ezért a Hitler vs izraeli példa). Williams is elég populista volt, mert kb arról beszélt, hogy amíg ezek jól elvannak a golfpályán, addig az emberek szopnak, de Amerikának ettől az oldalától rosszul vagyok.Jakehomer
De ha megnézed akkor Obamát és Bident állítja be ellenségnek, őrájuk mondja, hogy "enemy" a hasonlítgatás részével meg egyetértek Szobival, tényleg eléggé szenzációhajhász azt kiragadni belőle, mivel azért azt pont nem mondta ki.
Na de ez itt abszolút OFF max a Politika topikba illene


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez egy igazi idióta amerikai PC faszság.Jakehomer
most néztem meg, és tényleg. pl nem Obamát hasonlította Hitlerhez..Szobi22
Ok, emiatt tényleg faszság, de mondjuk élő adásban leellenségezni az elnököt és az alelnököt sehol se jó pontzolika26
Nem az alelnökről van szó, hanem a képviselőház elnökéről, aki történetesen Obama legnagyobb politikai ellenfele (ezért a Hitler vs izraeli példa). Williams is elég populista volt, mert kb arról beszélt, hogy amíg ezek jól elvannak a golfpályán, addig az emberek szopnak, de Amerikának ettől az oldalától rosszul vagyok.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ok, emiatt tényleg faszság, de mondjuk élő adásban leellenségezni az elnököt és az alelnököt sehol se jó pontzolika26
persze, egy gyökér, hogy ilyet mond, ez nem is kérdés. még az is oké, hogy +letiltották". csak az a nevetséges, hogy mindenhol azt olvastam/hallottam, hogy hitlerhez hasonlította.