NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/32944947?ttag=gen10_on_all_fb_na_txt_0001&utm_source=bleacherreport.com&utm_medium=referral

Report: Randy Moss getting calls, is 'listening

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.nfl.com/videos/the-shame-report/09000d5d8237c598/The-Shame-Report-Week-7?module=HP11_cp

ez a nem mind1... 😀 a Madden hatás kezd felerősödni 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 135 — Saturday Night Lights
JayB
Hosszú, boldog életet kívánok a tévé képernyője előtt 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Oregonnál egy jó ideig így is marad valószínűlegSzobi22
nekem az tűnt fel, hogy Lockernek kell nagyon menekülni, mert most már nem csak Sancho meg Cassel hanem Palmer is ostromolja a Huskies-t 😀 (jövőre jön Barkley, már csak Leinart színrelépése hiányzik)Höri
Valszeg a ND sem fog feljebb menni belátható időn belül.Amadeus91
Egy Orton trade meg egy Tebow injury és Brady Quinn már pályán is 😉
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Höri
Oregonnál egy jó ideig így is marad valószínűlegSzobi22
nekem az tűnt fel, hogy Lockernek kell nagyon menekülni, mert most már nem csak Sancho meg Cassel hanem Palmer is ostromolja a Huskies-t 😀 (jövőre jön Barkley, már csak Leinart színrelépése hiányzik)Höri
Valszeg a ND sem fog feljebb menni belátható időn belül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Oregonnál egy jó ideig így is marad valószínűlegSzobi22
akárcsak a Hurricanesnél 😕
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri
Oregonnál egy jó ideig így is marad valószínűlegSzobi22
nekem az tűnt fel, hogy Lockernek kell nagyon menekülni, mert most már nem csak Sancho meg Cassel hanem Palmer is ostromolja a Huskies-t 😀 (jövőre jön Barkley, már csak Leinart színrelépése hiányzik)

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, amúgy a Denver és a Detroit biztos megtévesztő volt a kollégának, mindenesetre javítva vagyon 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
NSO: "Tim Tebow három perc alatt hozta vissza a meccsbe a Lionst (Fotó: Reuters)"Amadeus91
Ez már a jövő heti meccs, 2 pick sixet fog dobni 17 pontos előnynél a 4. negyed első felében, aztán Stafford dob egy hail mary-t Megatronnak.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
NSO: "Tim Tebow három perc alatt hozta vissza a meccsbe a Lionst (Fotó: Reuters)"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 135 — Saturday Night Lights
Höri
Oregonnál egy jó ideig így is marad valószínűlegSzobi22
Az élen, ha Brees (ne adj' isten) lesérül, Painter majd átveszi a stafétát 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
akármennyire is a faszom van tele a Peccel és a sport1es imádatukkal, most azért egy Steelers-Pats rangosabb szerintem is, inkább azt adtam volnaStez
ők is inkább azt adták volna, de nem volt benne a választási lehetőségeik közöttkristof
Amit nem is ertek, hogy hogy nem lett az benn az ajanlasba. En is sajnalom most.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Höri
Oregonnál egy jó ideig így is marad valószínűleg

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lucknak össze kell kapnia magát 😛
Amúgy a ND két utolsó jelöltje után kíváncsi leszek, mikor vállalnak be újabbat a csapatok (bár ők is csúsztak rendesen)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akármennyire is a faszom van tele a Peccel és a sport1es imádatukkal, most azért egy Steelers-Pats rangosabb szerintem is, inkább azt adtam volnaStez
ők is inkább azt adták volna, de nem volt benne a választási lehetőségeik között
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
akármennyire is a faszom van tele a Peccel és a sport1es imádatukkal, most azért egy Steelers-Pats rangosabb szerintem is, inkább azt adtam volnaStez
Ők is ezt mondták,de mivel nem volt a kiajánlottak között, így gondolom nem tudtak semmit csinálni :rolleyes:

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akármennyire is a faszom van tele a Peccel és a sport1es imádatukkal, most azért egy Steelers-Pats rangosabb szerintem is, inkább azt adtam volna

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem teljesen normális, hogy a Steelers–Patriotsot nyomták volna a 49ers–Browns helyett. De én ígyis nézem majd, szal nem fogok bőgőgörcsöt kapni 😛

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak én nem tudok videót nézni NFL.comon? odáig minden fasza amíg kiírja hogy video will start shortly, de utána semmi.

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Tessék lányok, lehet örülni, Pats–Steelers helyett Browns–49erst kaptokWyatt
Húúú ebből milyen flame war lesz itt. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tessék lányok, lehet örülni, Pats–Steelers helyett Browns–49erst kaptok

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez ugye akkor mondjuk a 1696 rosterhelyből 3? 4? Mindenesetre ez akkor 2 ezrelék. Vagyis elhanyagolható.
Gates nem focizott se középsuliban, se egyetemen amúgy?
Az első snapje egy NFL csapat edzőtáborában érte?

Neal világbajnok birkózó volt. Ez elfogadható sportmúlt.Sobri Jóska
középiskolában focizott, a Michigan State toborozta, ahol Saban azt akarta, hogy hagyja abba a kosarazást.
Ezzel ellentétesen ő a focit hagyta abba, elment az Eastern Michiganbe, majd a Kent State-be, de nem volt NBA tehetséggel bíró játékos, ezért visszatért a focihoz miután a Chargers elhívta próbajátékra.Höri
Natessék. Tehát ha toborozták, akkor focizott ő már ifjoncként. Vagyis igazolja azt, hogy ahogy nem lesz zseniális soccerplaya a semmiből valaki 20 éves korára, úgy az NFL-be se kerülnek a semmiből emberek, ugyanúgy megvannak elötte a sport/focis évek.
És - bár ezt nem érvnek szánom- a soccer végtelenül unalmas sport csapatszinten, mégha vannak is zsenik, míg a foci pont csapatszinten válik lenyűgözővé, nem az egyéni teljesítmények okán - legalábbis számomra.
Kivéve természetesen Tebow.Sobri Jóska
Nem teljesen felel meg ő sem a te elvárásaidnak, de azért megemlítem az idei újonc Danny Watkinst.
Kanadai, ebből fakadóan jégkorongozott kiskorában, középsuliban elvileg a rugbyvel is kicsit foglalkozott, mad 2007-ben egyetemista lett, de nem sportösztöndíjjal. Itt kezdett el focizni, majdnem 23 évesen. Aztán miután JuCo sztár lett, és elvégezte a tűzoltó képzést, 2009-től került Baylor csapatába, ahol 2 évet lehúzva várta az NFL, majdnem 27 évesen.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Antonio Gates, meg az ausztrál punterekHöri
Ez ugye akkor mondjuk a 1696 rosterhelyből 3? 4? Mindenesetre ez akkor 2 ezrelék. Vagyis elhanyagolható.
Gates nem focizott se középsuliban, se egyetemen amúgy?
Az első snapje egy NFL csapat edzőtáborában érte?

Neal világbajnok birkózó volt. Ez elfogadható sportmúlt.Sobri Jóska
középiskolában focizott, a Michigan State toborozta, ahol Saban azt akarta, hogy hagyja abba a kosarazást.
Ezzel ellentétesen ő a focit hagyta abba, elment az Eastern Michiganbe, majd a Kent State-be, de nem volt NBA tehetséggel bíró játékos, ezért visszatért a focihoz miután a Chargers elhívta próbajátékra.Höri
Natessék. Tehát ha toborozták, akkor focizott ő már ifjoncként. Vagyis igazolja azt, hogy ahogy nem lesz zseniális soccerplaya a semmiből valaki 20 éves korára, úgy az NFL-be se kerülnek a semmiből emberek, ugyanúgy megvannak elötte a sport/focis évek.
És - bár ezt nem érvnek szánom- a soccer végtelenül unalmas sport csapatszinten, mégha vannak is zsenik, míg a foci pont csapatszinten válik lenyűgözővé, nem az egyéni teljesítmények okán - legalábbis számomra.
Kivéve természetesen Tebow.