NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Valaki összefoglalná az Oakland-SD meccsen felmerülő furcsa szabályokat?
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
de Vick a nyomást sem ő oldaláról kapja legtöbbször.Deny
mivel a strongsideon bassza a rezet az lenne szep ha vicket onnet beboritanak.
petersnel elobb lenne nalam long is. hogy a 3. szezon ota aktualis whitworth temat meg se emlitsuk.Fake
Egyébként Lombardi is a strongsidera tette, és Long nála a LT. 😉 Nem mondom, hogy egyértelműen a legjobb 2 tackleben van, de azért nem is ördögtől való megemlíteni. Folyamatosan javul a játéka mióta nálunk van, idén eddig talán a legjobb éve van (statisztikailag is (0.5 sack), meg szemre is). Folyamatosan olyan Qb-ket kell védenie akik imádják tartogatni a labdát és nem szabadulnak tőle gyorsan. A 12 sackes szezonja után sokan leírták és már előre kárörvendtek mikor hozzánk került, de jelenleg kevés T van akire feltétlenül elcserélném. A büntik az állandó baja, 7-9 van neki évenként, de ennek nagy része false start kb 5-6 évente.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
évek óta szerelmesek belé a pff-nél. már mikor nálunk volt csere, akkor is agyonszopkodták. van ami nem változik 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ebből a PFF-ből a legkomolyabb azért mégiscsak Evan Mathis mint all-pro 2nd team 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de Vick a nyomást sem ő oldaláról kapja legtöbbször.Deny
mivel a strongsideon bassza a rezet az lenne szep ha vicket onnet beboritanak.
petersnel elobb lenne nalam long is. hogy a 3. szezon ota aktualis whitworth temat meg se emlitsuk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem láttam mindenkit szerintem sokszor még, de Peters idén tényleg nagyon jó, nem csak nevéből él. Futásblokkban elég ránézni Shady számaira, de Vick a nyomást sem ő oldaláról kapja legtöbbször.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley tényleg homály egy AP csapatban idén, nálunk egyszerűen túlságosan szét vannak osztva a labdák. Jimmy sokkal inkább

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezen nem veszünk össze, fontos dolog a nyomás, csak a PFF arányait vélem...hm tökéletlennek. Hogy a példámnál ragadjak, Ellis szerintem egyáltalán nem jobb annyival idén (ha jobb egyáltalán), mint tavaly.atapapa
okes akkor csak elsiklottam afelett h neked a pff szamolasaval van bajod. ehhez viszont nemtudok hozzaszolni mert nemigen erdekel a statisztikabuzulas foleg ezen a magas szinten amit ok muvelnek bar nem mondom azert valami kis ertelme azert van csak sztem tulertekeltek.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ezen nem veszünk össze, fontos dolog a nyomás, csak a PFF arányait vélem...hm tökéletlennek. Hogy a példámnál ragadjak, Ellis szerintem egyáltalán nem jobb annyival idén (ha jobb egyáltalán), mint tavaly.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mondjuk en hasonlo velemenyen vagyok. ahhoz h elbizonytalanits egy qbt ahhoz nem kell egyszer sem a foldbe kalapalni. eleg ha folyamatosan ott lihegnek a seggeben es terrorizaljak. cutlernek sem az a baja adott esetben h kap 3 zacsit egy meccsen. hanem az h a maradek x-3 snap majd mindegyikeben a szajaban van egy csako amint megloditja a karjat. lehet h statisztikailag nem olyan latvanyos h egy qbnak amiatt van 10 sikertelen passza mert az a valaki folyton odaer de sokkal hasznosabb mintha ebbol a 10bol 9x koze sincs az iranyitohoz ennek a valakinek viszont csinal egy -15 yardos sacket.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A PFF all-pro csapata:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/09/the-pff-mid-season-all-pro-team/

Vannak érdekes dolgok itt is...vassadi
néhány neven itt is fogom a fejemet
gabtsi pl. megoszthatná velünk, hogy szerinte Dunlap mit keres az All Pro második csapatbanatapapa
nem vagyok gabtsi de azert ha megengeded
mondjuk futas ellen teljesen jo es nemigen tudja senkisem elnyomni
passz ellen pedig minden 5. snapben pressure jon tole legalabbFake
A hétvégi shortcutsokat nézve volt szerencsém látni, futás ellen voltak gondjai, bár az is igaz hogy az idei 3 sackjéből 2-t most szedett össze.
kicsit úgy érzem különben, hogy a PFF a nyomásokat túlértékeli a sackek rovására, pl. tavaly hétről hétre lehúzták tőlünk Sedrick Ellist, pedig egy szar DL-ben csinált 6 sacket, idén meg van neki fél, de a PFF most mégis megvan érte őrülve, mert pressure-ben az egyik legtöbbet hozta össze a DT-k közül.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
passzolnám a kérdést. szerintem nagyon jó siettető (lesz), kevés sackje van (3), de nagyon sok pressure és qb hit. nagyon bírom és sokat várok tőle, de nagyon messze van ő még az all pro-tól. pl nem is kezdő, így a pro bowlra se lehet beszavazni, jóllehet 60% felett ő szerepel LDE poszton.
amire tudok gondolni, hogy azért került be mert ő vezeti a pff pass rush rangsorát (pressure+hit+sack/rush), illetve, annak hogy 6-2vel állunk, ha egy oka van akkor az a DL, amit így akartak díjazni/említeni. és geno atkins-szel akiről hasonlókat tudnék írni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A PFF all-pro csapata:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/09/the-pff-mid-season-all-pro-team/

Vannak érdekes dolgok itt is...vassadi
néhány neven itt is fogom a fejemet
gabtsi pl. megoszthatná velünk, hogy szerinte Dunlap mit keres az All Pro második csapatbanatapapa
nem vagyok gabtsi de azert ha megengeded
mondjuk futas ellen teljesen jo es nemigen tudja senkisem elnyomni
passz ellen pedig minden 5. snapben pressure jon tole legalabb
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A PFF all-pro csapata:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/09/the-pff-mid-season-all-pro-team/

Vannak érdekes dolgok itt is...vassadi
néhány neven itt is fogom a fejemet
gabtsi pl. megoszthatná velünk, hogy szerinte Dunlap mit keres az All Pro második csapatban

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
és mit szívott? atapapa
jogos ez az igazi kérdés, adhatna belőle.
én is nyilván hazai szemmel néztem, jason petersnél kiköptem a cini minis-t.
de jpp over jared allen is nc.gabtsi
vagy Briggs mint AP OLB? Csak maradjunk egy másik 43-as embernél, Weatherspoon idén egy atomtöltet. Nekem az idei Suh helyére is lenne más emberem, de ok, nem szólok. Aztán Lechleren is visszahordtak idén 2 TD-t, nálam Lee a nyerő.atapapa
Briggs max közepes idén, MNF volt az első olyan meccse, amire azt mondja az ember, hogy igen.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466


😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
A PFF all-pro csapata:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/09/the-pff-mid-season-all-pro-team/

Vannak érdekes dolgok itt is...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
von millert is előbb tenném be.
de jake longnak sincs all pro szezonja, ahogy willisnek se igen. de a támadófal az komplett vicc sztem.

a york család jó érzékkel választott mást GM-nek, gondolom pár kérdés után kiderült h totál alkalmatlan a csóka.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ez az ember mit nézett ?gabtsi
és mit szívott? atapapa
jogos ez az igazi kérdés, adhatna belőle.
én is nyilván hazai szemmel néztem, jason petersnél kiköptem a cini minis-t.
de jpp over jared allen is nc.gabtsi
vagy Briggs mint AP OLB? Csak maradjunk egy másik 43-as embernél, Weatherspoon idén egy atomtöltet. Nekem az idei Suh helyére is lenne más emberem, de ok, nem szólok. Aztán Lechleren is visszahordtak idén 2 TD-t, nálam Lee a nyerő.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Michael Lombardi all pro csapata:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef799/article/midseason-allpro-team-rodgers-leads-highly-productive-group?campaign=Facebook_featuresJayB
ez az ember mit nézett ?gabtsi
és mit szívott? atapapa
jogos ez az igazi kérdés, adhatna belőle.
én is nyilván hazai szemmel néztem, jason petersnél kiköptem a cini minis-t.
de jpp over jared allen is nc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Michael Lombardi all pro csapata:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef799/article/midseason-allpro-team-rodgers-leads-highly-productive-group?campaign=Facebook_featuresJayB
ez az ember mit nézett ?gabtsi
Egyedül Patrick Peterson tűnik nagyon butának számomra. Persze ez olyan, h mindig bele lehet kötni.szaba
Nálam Willis is érthetetlen kicsit, de az egész valahogy túlzottan a megszokott nevekre épül szerintem. A múltkor linkelt félidős all-pro lista jobban tetszett.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Michael Lombardi all pro csapata:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef799/article/midseason-allpro-team-rodgers-leads-highly-productive-group?campaign=Facebook_featuresJayB
ez az ember mit nézett ?gabtsi
és mit szívott? Az most hagyján, hogy Nicks nem fért be nála, de a rekordokat döntögető Jimmy sem? Helyette Finley? Mondjuk Lombardi Finley iránt gyengéd érzelmeket táplálhat, mással nem tudom magyarázni, hogy amikor tavaly minden idők legjobb 100 játékosáról szóló műsorban lehetséges HoF-ként emlegette az akkor nagyjából 1000 elkapott karrieryarddal se rendelkező Finleyt.

De ez csak a Saints, nagyjából minden második választásába bele lehet kötni.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Michael Lombardi all pro csapata:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef799/article/midseason-allpro-team-rodgers-leads-highly-productive-group?campaign=Facebook_featuresJayB
ez az ember mit nézett ?gabtsi
Egyedül Patrick Peterson tűnik nagyon butának számomra. Persze ez olyan, h mindig bele lehet kötni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Michael Lombardi all pro csapata:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef799/article/midseason-allpro-team-rodgers-leads-highly-productive-group?campaign=Facebook_featuresJayB
ez az ember mit nézett ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Michael Lombardi all pro csapata:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823ef799/article/midseason-allpro-team-rodgers-leads-highly-productive-group?campaign=Facebook_features