NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mivel a Steelers topikba nem járok trollkodni, így itt fejezem ki az együttérzésemet a Browns szurkolókkal, ez az 1meccses eltiltás viszont vicc, a focitól kellene eltiltani azt a gyökeret. Szeretem a kemény focit, viszont nem a szándékos szabálytalanság-sérülést okozó focit. Még ha ez lenne neki az első eset, de nem. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
Teljesen jogos hit volt.tenorx
Seymour minden évben playen kívül szándékosan megüt vkit, amiért kizárják az adott meccsen, amiért kap kb 20 ezres büntit, míg egy football hit 1 meccses eltiltás!? Mindezt úgy, hogy idén egyetlen illegal hitje sem volt. Röhej... Nem kérdés, melyik az igazi féregség. És az sem, hogy kettős mérce van.Soldados
valahol kompenzálni kell azt a sok segítséget amit kaptok. máskülönben addig jár a korsó a kútra tipikus esete.
függetlenül attól, hogy ez egy nevetséges story, full szabályos hit volt sztem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mivel a Steelers topikba nem járok trollkodni, így itt fejezem ki az együttérzésemet a Browns szurkolókkal, ez az 1meccses eltiltás viszont vicc, a focitól kellene eltiltani azt a gyökeret. Szeretem a kemény focit, viszont nem a szándékos szabálytalanság-sérülést okozó focit. Még ha ez lenne neki az első eset, de nem. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
Teljesen jogos hit volt.tenorx
Seymour minden évben playen kívül szándékosan megüt vkit, amiért kizárják az adott meccsen, amiért kap kb 20 ezres büntit, míg egy football hit 1 meccses eltiltás!? Mindezt úgy, hogy idén egyetlen illegal hitje sem volt. Röhej... Nem kérdés, melyik az igazi féregség. És az sem, hogy kettős mérce van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mivel a Steelers topikba nem járok trollkodni, így itt fejezem ki az együttérzésemet a Browns szurkolókkal, ez az 1meccses eltiltás viszont vicc, a focitól kellene eltiltani azt a gyökeret. Szeretem a kemény focit, viszont nem a szándékos szabálytalanság-sérülést okozó focit. Még ha ez lenne neki az első eset, de nem. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
Teljesen jogos hit volt.
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Egyébként sztem inkább manapság csak retrollkodnak az ő trollkodására 😊

fetomy
Ez egy remek 21. századi nyelvtörő raccsoló kisgyerekeknek.

Torkos troll ha trollkodik attól a még troll a troll, nem leszel te jobb attól (attroll, hmm), ha cserébe retrollkodol.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rodgers jó úton van ahhoz, hogy minden meccsén 100 feletti Qb rating-et hozzon össze. respektZsoca
Most csak 99.9 😀 De amúgy tényleg félelmetes, kíváncsi vagyok mikor szakad meg ez a jó formaWyatt
Hát benne van, hogy most. Kösz a jinxet Zsoca.

Na tessék, már Flynn van fenn. Ennyit a sorozatról. Ezzel még a fantasym is eldőlt. 😕szaba
ráadásul romló tendenciát mutat, kezdhetünk izgulni

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rodgers jó úton van ahhoz, hogy minden meccsén 100 feletti Qb rating-et hozzon össze. respektZsoca
Most csak 99.9 😀 De amúgy tényleg félelmetes, kíváncsi vagyok mikor szakad meg ez a jó formaWyatt
Hát benne van, hogy most. Kösz a jinxet Zsoca.

Na tessék, már Flynn van fenn. Ennyit a sorozatról. Ezzel még a fantasym is eldőlt. 😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rodgers jó úton van ahhoz, hogy minden meccsén 100 feletti Qb rating-et hozzon össze. respektZsoca
Most csak 99.9 😀 De amúgy tényleg félelmetes, kíváncsi vagyok mikor szakad meg ez a jó forma

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Rodgers jó úton van ahhoz, hogy minden meccsén 100 feletti Qb rating-et hozzon össze. respekt

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
TYT-re fel is került már az ESPN-en tegnap éjszaka debütált új dokufilm, a The Marinovich Project
erősen ajánlott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor tartania kell Maystől,Olshanskytól és a többi fajtabélitől 😛Joci
no meg tőled!fetomy
Jew-ci. 😀 Amúgy meg nem értem azokat, akik még mindig képesek beleesni a sobri által állított provokációs csapdákba. 😛szaba
Egyébként sztem inkább manapság csak retrollkodnak az ő trollkodására 😊

gyurczi: nem sok különbség van 😊
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Az oldal támogatja a trollkodást.
Rájöhetnél már.Bazzani
Ez azért túlzás. Inkább úgy mondanám, mint mindenhova, ide is beférkőztek...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
akkor tartania kell Maystől,Olshanskytól és a többi fajtabélitől 😛Joci
no meg tőled!fetomy
Jew-ci. 😀 Amúgy meg nem értem azokat, akik még mindig képesek beleesni a sobri által állított provokációs csapdákba. 😛szaba
Az oldal támogatja a trollkodást.
Rájöhetnél már.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
akkor tartania kell Maystől,Olshanskytól és a többi fajtabélitől 😛Joci
no meg tőled!fetomy
Jew-ci. 😀 Amúgy meg nem értem azokat, akik még mindig képesek beleesni a sobri által állított provokációs csapdákba. 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor tartania kell Maystől,Olshanskytól és a többi fajtabélitől 😛Joci
no meg tőled!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hulye vagyok tehat semelyiket.
magyarazd el plz h ezt h kell erteni mert egyszeruen nem fogom mit szeretnel mondani evvel :

Vannak Tebow nélkül is jó csapatok.
És van Tebow.Fake
Oké.
Bár ismersz, és aki ismer, az tudja, hogy nem szeretem a szóaszaporítást, pláne a felesleges szóaszaporítást, de a kedvedért kifejtem:
A mindenható isten (aki bár nem létezik, de mivel mindenható, ez a nemlétezés sem okoz neki problémát) a Földre küldte Tebow-t, hogy jó legyen mindannyiunknak. De mivel csak 1 db Tebow állt a rendelkezésére, vagy csak simán nem akart zűrzavart, ezért egy csapatba tudta belerendelni. A másik 31 csapat az NFL-ben bár Tebow nélkül kénytelen játszani, de ettől függetlenül vannak köztük olyan csapatok melyek jó teljesítményt nyújtanak, meccseket nyernek. Ezek a Tebow nélküli jó csapatok. És ugye van Tebow, aki önmagában is jó, de mivel a foci csapatsport, ezért hát egy rakás más focista veszi körül, akikkel csak nyernek és nyernek, és jók és jók, míg isten jónak látja.
Én, Sobri Jóska, aki szintén jó vagyok, láthatod, még a nevemben is ott van, tebowista pápa így látom, remélem sikerült eloszlatnom a sötétséget, legyen neked világosság.
A tebowizmus egyébként toleráns hitrendszer, elfogadjuk, ha valaki nem így látja, legyen rajta is a nemlétező isten áldása, legyél te is jó.Sobri Jóska
Meggyőző hitrendszer, az egyetlen hibája, hogy Jézus is pórul járt.Dzsokijuing
akkor tartania kell Maystől,Olshanskytól és a többi fajtabélitől 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
hulye vagyok tehat semelyiket.
magyarazd el plz h ezt h kell erteni mert egyszeruen nem fogom mit szeretnel mondani evvel :

Vannak Tebow nélkül is jó csapatok.
És van Tebow.Fake
Oké.
Bár ismersz, és aki ismer, az tudja, hogy nem szeretem a szóaszaporítást, pláne a felesleges szóaszaporítást, de a kedvedért kifejtem:
A mindenható isten (aki bár nem létezik, de mivel mindenható, ez a nemlétezés sem okoz neki problémát) a Földre küldte Tebow-t, hogy jó legyen mindannyiunknak. De mivel csak 1 db Tebow állt a rendelkezésére, vagy csak simán nem akart zűrzavart, ezért egy csapatba tudta belerendelni. A másik 31 csapat az NFL-ben bár Tebow nélkül kénytelen játszani, de ettől függetlenül vannak köztük olyan csapatok melyek jó teljesítményt nyújtanak, meccseket nyernek. Ezek a Tebow nélküli jó csapatok. És ugye van Tebow, aki önmagában is jó, de mivel a foci csapatsport, ezért hát egy rakás más focista veszi körül, akikkel csak nyernek és nyernek, és jók és jók, míg isten jónak látja.
Én, Sobri Jóska, aki szintén jó vagyok, láthatod, még a nevemben is ott van, tebowista pápa így látom, remélem sikerült eloszlatnom a sötétséget, legyen neked világosság.
A tebowizmus egyébként toleráns hitrendszer, elfogadjuk, ha valaki nem így látja, legyen rajta is a nemlétező isten áldása, legyél te is jó.Sobri Jóska
Meggyőző hitrendszer, az egyetlen hibája, hogy Jézus is pórul járt.Dzsokijuing
jah...reméljük most nem fajulnak odáig a dolgok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
... aki ismer, az tudja, hogy nem szeretem a szóaszaporítást, pláne a felesleges szóaszaporítást, ... Tebow-t, ... 1 db Tebow ... Tebow ... Tebow ... Tebow, ... Sobri Jóska, ... tebowista ... tebowizmus ...Sobri Jóska
😂

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy Sobri tényleg ezt gondolja vagy csak simán trollkodik.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
hulye vagyok tehat semelyiket.
magyarazd el plz h ezt h kell erteni mert egyszeruen nem fogom mit szeretnel mondani evvel :

Vannak Tebow nélkül is jó csapatok.
És van Tebow.Fake
Oké.
Bár ismersz, és aki ismer, az tudja, hogy nem szeretem a szóaszaporítást, pláne a felesleges szóaszaporítást, de a kedvedért kifejtem:
A mindenható isten (aki bár nem létezik, de mivel mindenható, ez a nemlétezés sem okoz neki problémát) a Földre küldte Tebow-t, hogy jó legyen mindannyiunknak. De mivel csak 1 db Tebow állt a rendelkezésére, vagy csak simán nem akart zűrzavart, ezért egy csapatba tudta belerendelni. A másik 31 csapat az NFL-ben bár Tebow nélkül kénytelen játszani, de ettől függetlenül vannak köztük olyan csapatok melyek jó teljesítményt nyújtanak, meccseket nyernek. Ezek a Tebow nélküli jó csapatok. És ugye van Tebow, aki önmagában is jó, de mivel a foci csapatsport, ezért hát egy rakás más focista veszi körül, akikkel csak nyernek és nyernek, és jók és jók, míg isten jónak látja.
Én, Sobri Jóska, aki szintén jó vagyok, láthatod, még a nevemben is ott van, tebowista pápa így látom, remélem sikerült eloszlatnom a sötétséget, legyen neked világosság.
A tebowizmus egyébként toleráns hitrendszer, elfogadjuk, ha valaki nem így látja, legyen rajta is a nemlétező isten áldása, legyél te is jó.Sobri Jóska
Meggyőző hitrendszer, az egyetlen hibája, hogy Jézus is pórul járt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kar.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
az h nem hiszem el.Fake
De.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az h nem hiszem el.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
koszonom szepen h megvilagosodast hoztal fullsotet eletembe. mar csak egy dolgot nem ertek.

azt mondod idezem :
" A másik 31 csapat az NFL-ben bár Tebow nélkül kénytelen játszani, de ettől függetlenül vannak köztük olyan csapatok melyek jó teljesítményt nyújtanak, meccseket nyernek. Ezek a Tebow nélküli jó csapatok. "

mi erre a bizonyitek ?Fake
Mi a bizonyíték arra, hogy ne így lenne?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
koszonom szepen h megvilagosodast hoztal fullsotet eletembe. mar csak egy dolgot nem ertek.

azt mondod idezem :
" A másik 31 csapat az NFL-ben bár Tebow nélkül kénytelen játszani, de ettől függetlenül vannak köztük olyan csapatok melyek jó teljesítményt nyújtanak, meccseket nyernek. Ezek a Tebow nélküli jó csapatok. "

mi erre a bizonyitek ?