NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, de Toni nem is étkezik változatosan 😕

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nagyon OFF de ugyanabból a világbajnok csapatból (sőt a világbajnokság hőse), Grosso 24 éves koráig a negyedosztályban játszott

Még egyszer bocs az OFFért


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Toni az OLASZ foci legalja volt, sose értettem mit keresett a válogatottban...szaba
Lehet azért szerepelt a válogatottban mer 20-30 gólokat rúgott évente, de ez csak megérzés.Höri
Amilyen rendszerekben játszott, ott kb. én is lőttem volna 20 gólokat. Pedig nem is vagyok 190 magas.szaba
De valamiért mégis ő játszott ott és nem te 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Luca Toni...26 évesen még 3.osztály...4 év múlva Bayern München meg világbajnoki győzelem a zsebben. Igaz már sehol nincs.Amadeus91
Toni az OLASZ foci legalja volt, sose értettem mit keresett a válogatottban...szaba
Lehet azért szerepelt a válogatottban mer 20-30 gólokat rúgott évente, de ez csak megérzés.Höri
Amilyen rendszerekben játszott, ott kb. én is lőttem volna 20 gólokat. Pedig nem is vagyok 190 magas.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
úgy emlékszem mintha Beckham lett volna ilyen, hogy valami 17-18 évesen kezdte el.Hall Of Green
12 évesen igazolta le a Tottenham. Sima wiki check elég lett volna.Höri
17 évesen már bemutatkozott az első csapatnál 😉zolika26
ja meg kellett volna néznem csak lusta voltam és inkább írtam egy marhaságot 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
17 évesen már bemutatkozott az első csapatnál 😉zolika26
Luca Toni...26 évesen még 3.osztály...4 év múlva Bayern München meg világbajnoki győzelem a zsebben. Igaz már sehol nincs.Amadeus91
Toni az OLASZ foci legalja volt, sose értettem mit keresett a válogatottban...szaba
Lehet azért szerepelt a válogatottban mer 20-30 gólokat rúgott évente, de ez csak megérzés.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Annyiban igaz hogy az ilyen Drogba szintű soccer playáknak a legtöbb sportban lenne keresnivalója, megvan a vele született tehetség. Hogy mire "szakosodik" az más kérdés. Messit mondjuk megnézném slot receiverként 😊 Egyébként Wes Welker focizik, állítása szerint segít a gyors irányváltásokban 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
12 évesen igazolta le a Tottenham. Sima wiki check elég lett volna.Höri
17 évesen már bemutatkozott az első csapatnál 😉zolika26
Luca Toni...26 évesen még 3.osztály...4 év múlva Bayern München meg világbajnoki győzelem a zsebben. Igaz már sehol nincs.Amadeus91
Toni az OLASZ foci legalja volt, sose értettem mit keresett a válogatottban...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
úgy emlékszem mintha Beckham lett volna ilyen, hogy valami 17-18 évesen kezdte el.Hall Of Green
12 évesen igazolta le a Tottenham. Sima wiki check elég lett volna.Höri
17 évesen már bemutatkozott az első csapatnál 😉zolika26
Luca Toni...26 évesen még 3.osztály...4 év múlva Bayern München meg világbajnoki győzelem a zsebben. Igaz már sehol nincs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Annyiban lehet jó gondolatébresztő ez a komment, hogy bizony a focit anélkül is lehet NFL szinten űzni, hogy valaki komoly képzést kapjon gyerekként. Lásd Antonio Gates vagy Jimmy Graham példáját.

Soccerben azért nem jellemző, hogy valakit 21 évesen löknek ki első alkalommal a gyepre és klasszissá érik.
Lehet van ellenpélda, de én nem tudok.Höri
úgy emlékszem mintha Beckham lett volna ilyen, hogy valami 17-18 évesen kezdte el.Hall Of Green
12 évesen igazolta le a Tottenham. Sima wiki check elég lett volna.Höri
17 évesen már bemutatkozott az első csapatnál 😉


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jaj az égszerelmére.... NSO komment:
"RaniEddy777

énis agyaltam már ezen régebben hogy az amerikaiaknak miért ez a tömeg sportjuk, és miértnem a labdarúgás. Megnézném milenne ha egy top futballistát egy elit csapatból akinek fizikuma is van, Ibrahimovicot vagy Drogbát bedobnák egy NFL csapatba, sztem két hét múlva egy meccsen kise tűnnének a csapatból. Viszont ha egy izomagyú amcsifocis kanniggert bedobnák egy elitligás focicsapatba lehet egy év kőkemény edzésmunkával se ütné meg a szintetAmadeus91
Annyiban lehet jó gondolatébresztő ez a komment, hogy bizony a focit anélkül is lehet NFL szinten űzni, hogy valaki komoly képzést kapjon gyerekként. Lásd Antonio Gates vagy Jimmy Graham példáját.

Soccerben azért nem jellemző, hogy valakit 21 évesen löknek ki első alkalommal a gyepre és klasszissá érik.
Lehet van ellenpélda, de én nem tudok.Höri
úgy emlékszem mintha Beckham lett volna ilyen, hogy valami 17-18 évesen kezdte el.Hall Of Green
12 évesen igazolta le a Tottenham. Sima wiki check elég lett volna.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
jaj az égszerelmére.... NSO komment:
"RaniEddy777

énis agyaltam már ezen régebben hogy az amerikaiaknak miért ez a tömeg sportjuk, és miértnem a labdarúgás. Megnézném milenne ha egy top futballistát egy elit csapatból akinek fizikuma is van, Ibrahimovicot vagy Drogbát bedobnák egy NFL csapatba, sztem két hét múlva egy meccsen kise tűnnének a csapatból. Viszont ha egy izomagyú amcsifocis kanniggert bedobnák egy elitligás focicsapatba lehet egy év kőkemény edzésmunkával se ütné meg a szintetAmadeus91
Annyiban lehet jó gondolatébresztő ez a komment, hogy bizony a focit anélkül is lehet NFL szinten űzni, hogy valaki komoly képzést kapjon gyerekként. Lásd Antonio Gates vagy Jimmy Graham példáját.

Soccerben azért nem jellemző, hogy valakit 21 évesen löknek ki első alkalommal a gyepre és klasszissá érik.
Lehet van ellenpélda, de én nem tudok.Höri
úgy emlékszem mintha Beckham lett volna ilyen, hogy valami 17-18 évesen kezdte el.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jaj az égszerelmére.... NSO komment:
"RaniEddy777

énis agyaltam már ezen régebben hogy az amerikaiaknak miért ez a tömeg sportjuk, és miértnem a labdarúgás. Megnézném milenne ha egy top futballistát egy elit csapatból akinek fizikuma is van, Ibrahimovicot vagy Drogbát bedobnák egy NFL csapatba, sztem két hét múlva egy meccsen kise tűnnének a csapatból. Viszont ha egy izomagyú amcsifocis kanniggert bedobnák egy elitligás focicsapatba lehet egy év kőkemény edzésmunkával se ütné meg a szintetAmadeus91
Annyiban lehet jó gondolatébresztő ez a komment, hogy bizony a focit anélkül is lehet NFL szinten űzni, hogy valaki komoly képzést kapjon gyerekként. Lásd Antonio Gates vagy Jimmy Graham példáját.

Soccerben azért nem jellemző, hogy valakit 21 évesen löknek ki első alkalommal a gyepre és klasszissá érik.
Lehet van ellenpélda, de én nem tudok.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az nbc-nél itt pont erről spekulálnak
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/17/grudens-new-extension-doesnt-really-mean-much/

több mint 12 éve
gsn 3 548
Gruden 2016-ig aláírt az Espn-hez. Addig nem edzősködikHöri
Ki lehet ennyi időt hagyni? Lesz ő még NFL HC 2016 után?tomi-tomi
Szerintem biztos, hogy van olyan opció a szerződésben, amely szerint a szerződés semmissé válik, hogyha HC-i ajánlatot kap.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gruden 2016-ig aláírt az Espn-hez. Addig nem edzősködikHöri
Ki lehet ennyi időt hagyni? Lesz ő még NFL HC 2016 után?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
jaj az égszerelmére.... NSO komment:
"RaniEddy777

énis agyaltam már ezen régebben hogy az amerikaiaknak miért ez a tömeg sportjuk, és miértnem a labdarúgás. Megnézném milenne ha egy top futballistát egy elit csapatból akinek fizikuma is van, Ibrahimovicot vagy Drogbát bedobnák egy NFL csapatba, sztem két hét múlva egy meccsen kise tűnnének a csapatból. Viszont ha egy izomagyú amcsifocis kanniggert bedobnák egy elitligás focicsapatba lehet egy év kőkemény edzésmunkával se ütné meg a szintet, mert labdarúgáshoz ügyesség, kreativitás, teknikai tudás és olyan labdaérzék kell amit ha 3-5 évesen nem kezd el tanulni az ember esélye sem lesz h top csapatban játszon... Szval sza.ba se nézem az amcsi focit.Nincsenek is nagy alakok ebben a sportban, a miénkben hacsak zidane-t, fat Ronaldot, rondalinhot nézem ezek művészek, zsenik voltak (dinho mostis)... Ilyen korszakos világhírű zseniket nemnagyon ismerek amcsifociba, mert egy primitív, egyszerű sport a labdarúgáshoz képest."

komolyan nincs értelme a cikkeknek..csak teret kapnak a trollcsürhe emberei....Amadeus91
Mindig lesz 2-3 hülye, de a cikkeket szerencsére nem csak ők olvassák, hanem mellettük még több ezer ember, akiknek lehet, hogy pont egy-egy ilyen írás hozhatja meg a kedvet ahhoz, hogy kicsit más szemmel megnézzenek egy közvetítést. Ha bárkit befolyásolna a pár troll, akkor soha senki semmilyen témában nem írna a neten. 😊

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
jaj az égszerelmére.... NSO komment:
"RaniEddy777

énis agyaltam már ezen régebben hogy az amerikaiaknak miért ez a tömeg sportjuk, és miértnem a labdarúgás. Megnézném milenne ha egy top futballistát egy elit csapatból akinek fizikuma is van, Ibrahimovicot vagy Drogbát bedobnák egy NFL csapatba, sztem két hét múlva egy meccsen kise tűnnének a csapatból. Viszont ha egy izomagyú amcsifocis kanniggert bedobnák egy elitligás focicsapatba lehet egy év kőkemény edzésmunkával se ütné meg a szintet, mert labdarúgáshoz ügyesség, kreativitás, teknikai tudás és olyan labdaérzék kell amit ha 3-5 évesen nem kezd el tanulni az ember esélye sem lesz h top csapatban játszon... Szval sza.ba se nézem az amcsi focit.Nincsenek is nagy alakok ebben a sportban, a miénkben hacsak zidane-t, fat Ronaldot, rondalinhot nézem ezek művészek, zsenik voltak (dinho mostis)... Ilyen korszakos világhírű zseniket nemnagyon ismerek amcsifociba, mert egy primitív, egyszerű sport a labdarúgáshoz képest."

komolyan nincs értelme a cikkeknek..csak teret kapnak a trollcsürhe emberei....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gruden 2016-ig aláírt az Espn-hez. Addig nem edzősködik

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocsánat, ide is: NFL rózsaszínben, Október a mellrák elleni küzdelem jegyében...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nagyon elrugaszkodott elképzelések?Gil Brandt mennyire jó szakértő ilyen téren?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8230fc44/article/trading-winds-deals-that-should-get-done-before-deadline?module=HP11_cpaztec
Csípem Brandtet, a draftot például évek óta miatta hallgatom a sirius nfl rádión, de ezek a trade képzelgéseknek tényleg csak az az értelme, hogy vitát és olvasottságot generáljon. Egytől- egyig, mindet hülyeségnek tartom.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon elrugaszkodott elképzelések?Gil Brandt mennyire jó szakértő ilyen téren?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8230fc44/article/trading-winds-deals-that-should-get-done-before-deadline?module=HP11_cp

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Olvasásra érdemes cikk
http://www.nationalfootballpost.com/The-GMs-toughest-job.html

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.davekid
erősebb gép, nagyobb net, vedd lejjebb a monitor felbontását



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
valaki mondjon már nekem valami olcsóbb előfizetős oldalt ahol tudom nézni a meccseket mer ez nem állapot. Előfizettem a mystreams.tv-re a szombati college meccseket tudom nézni, de vasárnap az egész flash player geci akadozik. Van egy play látom a felállást a második jelenet már az hogy vége elegem van már, légyszi ha tudtok segítsetek vmi jó oldallal. Ami nem flash playert használ a lejátszáshoz.davekid
Szerintem a neten minden mozgókép flash alapú, úgyhogy ez nehéz kérdés.BMG
ilyen alapon ipaden mondjuk senki nem tudna videokat, meccseket nezni...JJ
Az apple cuccok egy másik műfaj.
De pl. a telómon nem megy semmilyen stream, vagy beágyazott videó (kivéve, ha youtube-os, mert akkor megnyitja a hozzá való programot), mert a készülék nem támogatja a flash-t. Vagy fordítva...