NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
A redzone is megy a youtubon. Meg másik 100 streamen hd-ben.
peach
Igen, bár mondjuk nekem nem ment hétvégén az sem, meg le is lőtték utána.
Wyatt
A két youtube-osból az egyiket ja 😊
baggio
Elhiszem, amit én találtam, pont azt, utána meg már nem kerestem, mert a mocsok selejtezők miatt amúgy sem volt rá nagyon időm 😊

Szerinted akkor megmaradnak ezek a Youtube-os megoldások jövőre is?
Wyatt
Már a tavalyi szezonban is mentek, persze biztosra venni semmit nem lehet. De ha a youtube-ot nem is nézzük, ami igazán meglepő számomra, hogy az évek óta jó ncaa streamek mellett immár az összes nfl meccshez találni hibátlanul működő hd adást, szóval a változás egyértelmű a ustreames, justin.tv-s, firstrowos idők óta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A redzone is megy a youtubon. Meg másik 100 streamen hd-ben.
peach
Igen, bár mondjuk nekem nem ment hétvégén az sem, meg le is lőtték utána.
Wyatt
A két youtube-osból az egyiket ja 😊
baggio
Elhiszem, amit én találtam, pont azt, utána meg már nem kerestem, mert a mocsok selejtezők miatt amúgy sem volt rá nagyon időm 😊

Szerinted akkor megmaradnak ezek a Youtube-os megoldások jövőre is?

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
A redzone is megy a youtubon. Meg másik 100 streamen hd-ben.
peach
Igen, bár mondjuk nekem nem ment hétvégén az sem, meg le is lőtték utána.
Wyatt
A két youtube-osból az egyiket ja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A redzone is megy a youtubon. Meg másik 100 streamen hd-ben.
peach
Igen, bár mondjuk nekem nem ment hétvégén az sem, meg le is lőtték utána.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
A redzone is megy a youtubon. Meg másik 100 streamen hd-ben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
peterk2005
Lehet, hogy csak én voltam eddig szerencsés, de velem eddig egyáltalán soha nem voltak ilyenek, sőt, a múltkori néhány perces megakadás miatt is rögvest jött a mél. De ami nekem sokkal durvább itthonról nézve az, hogy több embertől is hallottam, hogy véletlenül nem törölték időben a free trialt, és ugye levonták tőlük a pénzt (ahogyan ezt az elején le is szögezik). De egy email írása után megszüntették az előfizetést és visszautalták a pénzt. Szóval szerintem a Game Pass azért a legtöbbször messzemenőkig korrekt, viszont ott van a ti példátok, hogy valamiért nektek nem a normális x éves árat akarja húzni, és ezzel nem csinálnak semmit :/

De a legnagyobb bajom tényleg az, hogy ha a YouTube-on jövőre minden meccs marad ugyanígy HD-ben, akkor tényleg nem mondom, hogy lenne értelme 35 ezer forintot kifizetni rá 😕

Jó, a 40 perces meccsek az éjjeli adások helyett reggel megnézve meló előtt gyorsan, az elég pöpec. Meg hogy bármikor visszanézhettem eddig x évre visszamenőleg is dolgokat. Vannak jó oldalai, csak így, hogy minden Pats-meccsről van élő, HD YouTube-adás (vagy Sport Tv-s közvetítés), akkor csak a Red Zone pl ér-e nekem annyit, hogy ne mondjam le jövőre az előfizut :/

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
És most már simán akár a kocsiban is el tudom indítani, miközben jövök hazafelé.
peterk2005
A többi közlekedésben részvevő nevében szeretnélek megkérni, hogy vezetés közben ne néznél NFL-t 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Jó izé majd ha meg is jött a pénz...

Addig ez is csak egy ígéret
Janek
Látták a felháborodást, ez egy gesztus. Én örülök neki.
DE! Igazándiból csinálják meg, mert ha továbbra is rossz lesz, akkor durva, de még ez a 20%-os visszatérítés sem lesz elég!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ejha, úgy tűnik betojt az NFL, hogy bukja a gamepass előfizetőit.
peterk2005
késő, engem már bukott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ejha, úgy tűnik betojt az NFL, hogy bukja a gamepass előfizetőit. Most kaptam egy szabadkozó levelet tőlük, hogy elnézést kérnek a problémákért, és 20%-ot visszatérítenek az előfizetésből. Kérnem sem kell, küldik vissza a számlámra.

Wow. Eddig, ha mondanom kellett volna arrogáns, pökhendi, nemtörődöm tartalomszolgáltatót akinél azt éreztem, hogy örüljek, hogy előfiethetek oszt kussoljak, az NFL gamepass jutott volna azonnal az eszembe.

(Nekem egyébként csak most vasárnap volt gondom vele, akkor kb. 50 perc után megjavult. De rohadt idegesítő, hogy egész nap megy gond nélkül, majd 7 óra két perckor lehal, és vársz, vársz és semmi. Lemaradtam az első negyedek feléről, plusz keresgethettem a free streameket. Amik ugye manapság már HD-ben jönnek, szóval akkor mit is ad a gamepass?

Na jó, azért ad. Tulajdonképpen sokat javult a technológia tavaly óta, rájöttek, hogy a régi nem tartható. Most már minden cuccon - teló, tablet, PC, TV - megy a 4 ablakos felület, red zone-al + 3 meccsel, válgohathatok azonnal, kiemeli ha valahol történt valami, azonnal ránézhetek, stb. És végre tudom nézni egyszerre minden eszközön. Tavaly még ha beléptem PC-n, kilépett a tabletről, beléptem TV-n, kilépett a PC-n. Most megy párhuzamosan mindegyik. És azért a game day, total access, fantasy football, stb. se rossz. Délután négytől megy a 3 órás felvezető műsor, az is tök jó, ráhangol az esti meccsre. És most már simán akár a kocsiban is el tudom indítani, miközben jövök hazafelé. Szóval jó lenne ez .... ha menne mindig. És ha észhez térnének, és észrevennék, hogy én vagyok a vásárló, aki fizet, ők meg a szolgáltatók...)
peterk2005
lehet az használt, hogy twitterre kirakták az iroda címét és páran szívesen ajánlkoztak egy látogatásra, biztos jó tárgyalás lehetett 😊

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Jó izé majd ha meg is jött a pénz...

Addig ez is csak egy ígéret

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ejha, úgy tűnik betojt az NFL, hogy bukja a gamepass előfizetőit. Most kaptam egy szabadkozó levelet tőlük, hogy elnézést kérnek a problémákért, és 20%-ot visszatérítenek az előfizetésből. Kérnem sem kell, küldik vissza a számlámra.

Wow. Eddig, ha mondanom kellett volna arrogáns, pökhendi, nemtörődöm tartalomszolgáltatót akinél azt éreztem, hogy örüljek, hogy előfiethetek oszt kussoljak, az NFL gamepass jutott volna azonnal az eszembe.

(Nekem egyébként csak most vasárnap volt gondom vele, akkor kb. 50 perc után megjavult. De rohadt idegesítő, hogy egész nap megy gond nélkül, majd 7 óra két perckor lehal, és vársz, vársz és semmi. Lemaradtam az első negyedek feléről, plusz keresgethettem a free streameket. Amik ugye manapság már HD-ben jönnek, szóval akkor mit is ad a gamepass?

Na jó, azért ad. Tulajdonképpen sokat javult a technológia tavaly óta, rájöttek, hogy a régi nem tartható. Most már minden cuccon - teló, tablet, PC, TV - megy a 4 ablakos felület, red zone-al + 3 meccsel, válgohathatok azonnal, kiemeli ha valahol történt valami, azonnal ránézhetek, stb. És végre tudom nézni egyszerre minden eszközön. Tavaly még ha beléptem PC-n, kilépett a tabletről, beléptem TV-n, kilépett a PC-n. Most megy párhuzamosan mindegyik. És azért a game day, total access, fantasy football, stb. se rossz. Délután négytől megy a 3 órás felvezető műsor, az is tök jó, ráhangol az esti meccsre. És most már simán akár a kocsiban is el tudom indítani, miközben jövök hazafelé. Szóval jó lenne ez .... ha menne mindig. És ha észhez térnének, és észrevennék, hogy én vagyok a vásárló, aki fizet, ők meg a szolgáltatók...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lassan csak kiöregszik a pre-nfl.hu class
Höri
én már azt várom, hogy ne legyen aktív játékos a madden2008 alap rosterről 😊
JSanyo
Brady sose hagyja abba
Höri
Vinatieri se, max akkor ha esetleg, ha a South Dakota Staten parádézó unokaöccse, Chase az NFL-be kerül, csak hogy továbbra is legyen 1 Vina az NFL-ben

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lassan csak kiöregszik a pre-nfl.hu class
Höri
én már azt várom, hogy ne legyen aktív játékos a madden2008 alap rosterről 😊
JSanyo
Brady sose hagyja abba

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
lassan csak kiöregszik a pre-nfl.hu class
Höri
én már azt várom, hogy ne legyen aktív játékos a madden2008 alap rosterről 😊

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Big Ben végre felnőtt 2004-es draftársaihoz, Eli Manning és Philip Rivers mellett neki is összejött a két pick-six egy negyedben.
Wyatt
lassan csak kiöregszik a pre-nfl.hu class

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Big Ben végre felnőtt 2004-es draftársaihoz, Eli Manning és Philip Rivers mellett neki is összejött a két pick-six egy negyedben. Rajtuk kívül még Staffordnak volt ez meg az aktív játékosok közül.

Mondjuk az sem rossz, hogy az SB-győztes irányítók közül a bajnoki cím megszerzése után Bart Starr, Joe Namath, Terry Bradshaw, Ken Stabler, Drew Brees és Eli Manning összehozott 0/5-ös meccset Big Ben előtt.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Earl Thomas vs Rams 2014:
https://i.ytimg.com/vi/BkENSTceN3E/maxresdefault.jpg
Earl Thomas Forces Benny Cunningham Fumble at Goal Line | Rams vs. Seahawks (Week 17, 2014) | NFL
Seattle Seahawks free safety Earl Thomas causes St. Louis Rams running back Benny Cunningham to fumble into the end zone for a touchback during the 2014 NFL ...



Earl Thomas vs Rams tegnap:
 www.youtube.com/watch?v=PKtJlrlZ80s

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Tudja valaki (baggio mondjuk 😀 ), hogy a grandma (  grandma.press/4.html ) ma ad NFL meccset? Úgy volt, hogy ezeket nem tudja nyomatni, de mégis volt rá példa...
Chargers LT
csak a redzone van betervezve nála (+ mlb playoff), de tudtommal pasta2 mindegyik nfl meccset streameli youtube-on


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Tudja valaki (baggio mondjuk 😀 ), hogy a grandma (  grandma.press/4.html ) ma ad NFL meccset? Úgy volt, hogy ezeket nem tudja nyomatni, de mégis volt rá példa...

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PFF az overall grade-t, hogy hozza ki? Mert pl. Gronkowski overallja 88, elkapás 81,7 pass block 73,4 run block 86,9, Ebből milyen módszerrel hozzák ki a 88as overallt?
fodi91
Nem nyilvános. Nyilván nem számtani közép.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
fodi91 196
A PFF az overall grade-t, hogy hozza ki? Mert pl. Gronkowski overallja 88, elkapás 81,7 pass block 73,4 run block 86,9, Ebből milyen módszerrel hozzák ki a 88as overallt?
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Múlt héten meg nemhogy a meccs alatt, de utána se tudtam már elaludni, annyira eseménydús volt. 😊
peterk2005
Ezt már először sem értettem. Való igaz a múlt heti TNF kimaradt, de egy 21 pontos Green Bay győzelem hogy lehetett ennyire izgalmas?

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogan esetében is számít, hogy mi történt az elkapás pillanata után. Ha nem fejezi be az elkapást, azaz, ha a visszalökdösés vagy a földrevitel közben - akár csak átmenetileg, egy pillanatra is - elvesztette volna a kontrollt, akkor nem lett volna TD. De én ezzel együtt is értem a bajodat, tényleg szürreális, hogy egy ilyen catch sima szabályos TD, Megatroné (vagy pl. pár évvel ezelőtti playoffban Dez Bryant-é) meg nem volt az.

Sajnos a jelenlegi szabályokból ez következik. Akkor is - sőt leginkább akkor, ha - pontosan, következetesen betartják őket. Mert Hogan TD-jénél pontról pontra betartották a szabályt a zebrák. Itt a szabály bűzlik, nem az ítélkezés.

(A meccset pedig valószínűleg én is élveztem volna, ha a saját csapatom játszik. Saját csapat meccsén sokfélét éreztem már, de unalmat még sosem. De semleges szurkolóként ez a meccs altatóval ért fel, a végét már meg se tudtam nézni, elaludtam rajta. Múlt héten meg nemhogy a meccs alatt, de utána se tudtam már elaludni, annyira eseménydús volt. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Hogan TD-jén meg nem tudom, mi a kérdés, teljesen egyértelmű volt az első képkockák után is
Wyatt
a szabály szellemiségével van hatalmas probléma, mert Hogan-nek úgy adják meg a TD-t, hogy konkrétan az ENDZONE-ban nem fejezi be az elkapás, nem válik futóvá, hisz mikor földet ér, a labda vele együtt a gólvonalon kívül tartózkodik
(ha labdaelkapás után még a leérkezés előtt, kiütnék a kezéből vagy kicsúszna a labda akkor nem fumble-t ítélnének, hanem incomplete passzt)


ezzel szemben, emlékezzünk vissza Megatron (és még lehetne sorolni) elkapására az Endzone-ban, ahol két lábbal leérkezett, megtartotta a labdát még az esés közben is

Hogan esetében számít, hogy mi történt a leérkezés előtt az nem ami a leérkezés utáni állapot, Megatron esetében, meg az számít ami a leérkezés után történt és nem számít hogy előtte elkapta a labdát és két lábbal bent volt a célterületen

baromira nem konzekvens a Catch Rule ez a probléma, vagy mind2 TD vagy egyik sem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/