Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
braxa88
Pont ezen gondolkoztam este.
tenorx
Alabama fanként 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
braxa88
Pont ezen gondolkoztam este.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
nyilván a sokáig domináns csapatoknak megvan az ellenszurkolói bázisa.
Elvileg a ligában ez nem lenne lehetséges de mégis látjuk sok éve.

a kansas megtehetné,hogy ne így legyen de látva az utolsó meccset nem látni,hogy ki fogja megverni őket.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
braxa88
Fogd fel optimistán. Mivel nincs kinek szurkolni, legalább van ki ellen.
dugo93
a Rams-Pats SBon? 😮
braxa88
az is olyan mint a pats hox
Janek
nyílván a másik fele ízlések és pofonok.
de a patset már gondolom minden nem pats undorító módon unja
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
braxa88
Fogd fel optimistán. Mivel nincs kinek szurkolni, legalább van ki ellen.
dugo93
a Rams-Pats SBon? 😮
braxa88
az is olyan mint a pats hox

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
braxa88
Fogd fel optimistán. Mivel nincs kinek szurkolni, legalább van ki ellen.
dugo93
a Rams-Pats SBon? 😮
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
braxa88
Fogd fel optimistán. Mivel nincs kinek szurkolni, legalább van ki ellen.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
8év 8 AFC döntő...
hogy minden januárban rájövünk mi nem pats fanok hogy mennyire utáljuk a Patset 😕 megint elrontják a szórakozást.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert ki akarna elmenni a New Englandből? 😊
Jó mondjuk azt erőnek éreztem én is a közvetítésben, hogy Pats DC>Dolphins HC
Wyatt
Mindenki más, aki vitte már BB táskáját, kivéve őt? 😊

Egyébként rátapintottál a lényegre. 😊 Ő is el akart (hiszen lenyilatkozta, sőt elment interjúzni is), de már nem hiszik el neki, hogy két hét múlva is ugyanazt akarja majd. 😀
peterk2005
Az első egy poén lett volna, hogy nálunk milyen kurva jó bármit csinálni, nyilván senki sem akar elmenni. Ez nem ment át

A második a közvetítésben elhangzó gondolat volt Ricsiék részéről, hogy ők inkább maradnának a Patsnél DC-nek előléptetve, mint a Dolphinsnál HC-k legyenek

Ennyi volt az összes gondolatom.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert ki akarna elmenni a New Englandből? 😊
Jó mondjuk azt erőnek éreztem én is a közvetítésben, hogy Pats DC>Dolphins HC
Wyatt
Mindenki más, aki vitte már BB táskáját, kivéve őt? 😊

Egyébként rátapintottál a lényegre. 😊 Ő is el akart (hiszen lenyilatkozta, sőt elment interjúzni is), de már nem hiszik el neki, hogy két hét múlva is ugyanazt akarja majd. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert ki akarna elmenni a New Englandből? 😊
Jó mondjuk azt erőnek éreztem én is a közvetítésben, hogy Pats DC>Dolphins HC

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
tetszik vagy sem a liga egy része nem fog elvi kérdést csinálni, emberileg milyen játékosok, szakemberek alkotják a franchise-t, fontosabb az a pár győzelem (plusz bevétel), ez ellen szurkolóként fel lehet szólalni, el lehet utasítani, bele lehet törődni, de letagadni szerintem hatalmas naivitásra vall
ZERO_L
Már bánom, hogy beírtam azt a megjegyzést pár napja JMD-vel kapcsolatban. 😊 A megjegyzéssel nem moralizálni akartam. Nem bírom JMD-t (gondolom érthető, hogy miért), de a postot nem az ő személye miatt írtam, hanem arra reagálva, hogy lassan Tótjánosokat neveznek ki liga szerte főedzőnek csapatokhoz.

Tudom, hogy a liga nem mimóza lelkek gyülekezete. De red flagek léteznek. És számítanak. Azért kapja meg X és nem Y az állást, mert úgy gondolják, hogy X emberileg IS és szakmailag IS alkalmasabb a feladatra, mint Y. JMD a denveri kudarca miatt évekig red flages volt. A tavalyi akciója miatt meg újra red flages lett. Vagy rátett a red flagre, ahogy tetszik. Más logikus magyarázatot nem tudok mondani arra a tényre, hogy a liga meg van őrülve a támadó HC-kért, Tótjánosokat neveznek ki sorban, miközben itt van az orrunk előtt egy többszörös SB győztes, lassan 10 év OC tapasztalattal rendelkező edző, akiről liga szerte az járja, hogy az egyik legnagyobb támadó koponya .... és nem nevezik ki sehova. Green Bay-be ugyan elhívták, de végül egy rookie OC nyert előtte. Clevelandbe meg meg sem hívták, inkább kineveztek egy olyan edzőt, aki három hónapja még RB coach volt. Kizárólag szakmai szempontból ez nonszensz. Nyilván más okai vannak. Szerinted milyen okai lehetnek, ha nem a red flagek?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Valami gond van a keresővel JJ mert beírom, hogy pina és stez profilját hozza be....
gordon
Már a tiedet. 😉

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Valami gond van a keresővel JJ mert beírom, hogy pina és stez profilját hozza be....
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


"C'mon man, whatcha doing bruh, y'all messing with my head coaching opportunities, i don't know Sean McVay and I ain't white, so that means y'all gotta play good if i'm gonna get a job"
hibatlan 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Cody Parkey helyett én berúgnám verseny szép kísérlete:
 streamable.com/c1c2i?fbclid=IwAR13NNPm12K_-SKrIl-5p8fHIL0F1OGki01FZIGeNTOjCBoNM_kJ6SIY3Lk
Matthew99
 chicago.suntimes.com/sports/cody-parkey-kick-goose-island-challenge-failure/?jwsource=cl

a legjobb amikor az ARod mezes benazasan orul mindenki 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09
kicsi agyadig

ZERO_L
Látom már idegesít a dolog 😀 Még jó hogy tegnap írtam, hogy lépj tovább, vagy nem neked?
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09
lépj már túl ezen, mert ezt senki nem vitatta...

én sem erre reagáltam, ha tudnád értelmezni a leírtakat, talán eljutna a kicsi agyadig

azt mondtam nincs összezárás a ligán belül, mert amíg vannak erre egyértelmű bizonyítékok, mint például, hogy valaki még egyáltalán szóba áll JMD-vel vagy az "asszonyverőket" nem taszítja ki magából a liga, addig nem állja meg a helyét a te általad felvázolt "liga összezár" elmélet

tetszik vagy sem a liga egy része nem fog elvi kérdést csinálni, emberileg milyen játékosok, szakemberek alkotják a franchise-t, fontosabb az a pár győzelem (plusz bevétel), ez ellen szurkolóként fel lehet szólalni, el lehet utasítani, bele lehet törődni, de letagadni szerintem hatalmas naivitásra vall



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet már tudni h pontosan mikor rendezik a Konferencia Döntőket?
steelwolf
NFC vasárnap 9óra 5 Magy ID sz. AFC vasárnap-hétfő 0.30
dande
Köszi!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet már tudni h pontosan mikor rendezik a Konferencia Döntőket?
steelwolf
NFC vasárnap 9óra 5 Magy ID sz. AFC vasárnap-hétfő 0.30
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet már tudni h pontosan mikor rendezik a Konferencia Döntőket?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Reid nem erdemelne már sb-t?

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivel folytatódik a sorminta?



Ha elég távolról nézitek a képet hunyorítva akkor megjelenik Rivers feje.
EasyGhost
A sorminta csak Bradyvel folytatódhat, úgyhogy ezúttal is csak azt tudom mondani, hogy legyen így!

Mindazonáltal, ha valaki megérdemelne egy gyűrűt még, az Rivers. De majd ha Brady visszavonult 😊

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Cody Parkey helyett én berúgnám verseny szép kísérlete:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivel folytatódik a sorminta?



Ha elég távolról nézitek a képet hunyorítva akkor megjelenik Rivers feje.
EasyGhost
Nehany ev mulva mar csak egy kizarolag a Rivers-gyerekeket fogod latni az ilyen tablazatokban.