Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
ha ennyire számítana akkor egyáltalán fel se veszik vele kapcsolatot és még bottal sem piszkálnák meg

nem volt fair amit tavaly csinált, de kicsit többet gondoltok ebbe a történetbe

most komolyan egy olyan ligában várjátok el a betyárbecsületet, a magasztos elveket, ahol teljesen vállalhatatlan játékosok miatt csapatok képesek lemenni kutyába, csak azért mert azt remélik így több esélyük van az évi 5 győzelem megszerzésére

súlyosabb dolgok miatt sem vetett ki pár embert liga közege, miért pont ez verné ki a biztosítékot minden tulajnál
ZERO_L
Na jólvan, megvan gyorsan az évi legelfogultabb hozzászólás is, ezzel se kell már foglalkozni 😀
tenorx
majd térjünk erre vissza, amikor majd elmegy máshova HC-nek, hogy mennyire utálja meg közösítette ki a liga...


Azért arra amit JMD csinált nincs jobb szó mint a patkányság. Ezt csapat szimpátiától függetlenül ki lehet jelenteni. Ha a liga ennyire összezár az asszonyverők és térdelők előtt akkor simán megtehetnék hogy nem emelnek főedzői szintre egy ilyen magatartású embert. Akármilyen jó OC. Mondjuk valószínűleg lesz egyszer HC, de amíg inkább a nyugdíjból rángatják vissza az edzőket addig had hűljön ez a sztori.
samu09
te mégis melyik ligát követed? most te komolyan az NFL-ről beszélsz?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez kemény, egy korábbi LSU falember lábát amputálni kellett, mert lábon lőtte shothunnal egy KUTYA!!!!

 dailysnark.com/former-lsu-lineman-has-leg-amputated-after-getting-shot-with-shotgun-by-a-dog/?fbclid=IwAR2d6Dnt_eEc3y8dYRXIukwlpHm3f9i71vRM2lMjrztOOpDLE1AGUaG001g
kapitnono
Huuh ez így elég underdog.
Tactful Cactus
A morbid humor olyan, mint a láb. Vagy van, vagy nincs.
Wyatt
Shot-Dog

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Ez kemény, egy korábbi LSU falember lábát amputálni kellett, mert lábon lőtte shothunnal egy KUTYA!!!!

 dailysnark.com/former-lsu-lineman-has-leg-amputated-after-getting-shot-with-shotgun-by-a-dog/?fbclid=IwAR2d6Dnt_eEc3y8dYRXIukwlpHm3f9i71vRM2lMjrztOOpDLE1AGUaG001g
kapitnono
Huuh ez így elég underdog.
Tactful Cactus
A morbid humor olyan, mint a láb. Vagy van, vagy nincs.
Wyatt
Értem a célzást.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez kemény, egy korábbi LSU falember lábát amputálni kellett, mert lábon lőtte shothunnal egy KUTYA!!!!

 dailysnark.com/former-lsu-lineman-has-leg-amputated-after-getting-shot-with-shotgun-by-a-dog/?fbclid=IwAR2d6Dnt_eEc3y8dYRXIukwlpHm3f9i71vRM2lMjrztOOpDLE1AGUaG001g
kapitnono
Huuh ez így elég underdog.
Tactful Cactus
A morbid humor olyan, mint a láb. Vagy van, vagy nincs.

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Ez kemény, egy korábbi LSU falember lábát amputálni kellett, mert lábon lőtte shothunnal egy KUTYA!!!!

 dailysnark.com/former-lsu-lineman-has-leg-amputated-after-getting-shot-with-shotgun-by-a-dog/?fbclid=IwAR2d6Dnt_eEc3y8dYRXIukwlpHm3f9i71vRM2lMjrztOOpDLE1AGUaG001g
kapitnono
Huuh ez így elég underdog.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Ez kemény, egy korábbi LSU falember lábát amputálni kellett, mert lábon lőtte shothunnal egy KUTYA!!!!

 dailysnark.com/former-lsu-lineman-has-leg-amputated-after-getting-shot-with-shotgun-by-a-dog/?fbclid=IwAR2d6Dnt_eEc3y8dYRXIukwlpHm3f9i71vRM2lMjrztOOpDLE1AGUaG001g


több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Azért arra amit JMD csinált nincs jobb szó mint a patkányság. Ezt csapat szimpátiától függetlenül ki lehet jelenteni. Ha a liga ennyire összezár az asszonyverők és térdelők előtt akkor simán megtehetnék hogy nem emelnek főedzői szintre egy ilyen magatartású embert. Akármilyen jó OC. Mondjuk valószínűleg lesz egyszer HC, de amíg inkább a nyugdíjból rángatják vissza az edzőket addig had hűljön ez a sztori.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell ez a folyamatos rinya. JMD marad. A Pats-szurkolók is örülnek, a Pats-héterek is örülnek, örüljön mindenki \o/

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt nem tudhatod, mert siman lehet, hogy o mar az interjuk elott ugy dontott, hogy inkabb hagyja a fenebe az egeszet. Peldaul a Clevelandnel, ahova hivtak, ugy volt, hogy megy, de vegul nem hallottam, hogy a csapat visszamondta volna. Siman benne van szerintem nala, hogy az elso utan o dontott ugy, hogy inkabb nem is ker az interjukbol. A Coltsnal is ugye utolag jott Kraft, talan most is.
Azt en nem gondolom, hogy a balheja miatt ne kertek volna belole.
Stez
Clevelandbe nem hívták. Oda ő szeretett volna a bostoni pletykák szerint menni, csak Dorsey ugye Ballarddal nagyon jóban van, ott sok esélye nem volt... Green Baybe hívták, oda el is ment, interjúzott is.

Az, hogy szerinted az interjúk előtt úgy döntött, hogy inkább hagyja a fenébe, DE azért elmegy interjúzni, úgy is, hogy nem érdekli? Na látod erre nem is gondoltam, ez aaannyira nem vallana rá. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
JMD ebben a holtszezonban 2 helyre hívták interjúra, a Packershöz és a Bengalshoz, utóbbit elutasította. Még az keringett a médiában h szívesen lenne Browns HC, csak hát Dorsey sem hülyült meg teljesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Honnan tudod, hogy JMD még nem edző? Ugye amíg érdekelt a csapat a PO-ban nem lehet bejelenteni.vpi
Egy helyre hívták interjúra (Packers), ott megvan a főedző. A másik helyre, amivel kapcsolatban hozták végül nem hívták interjúra, és ott is megvan a főedző. Mivel megvoltak már a bemutatkozó sajttájok is, gyanítom, hogy alá is írták a szerződést, szóval kicsi az esélye, hogy LaFleur vagy Kitchens visszalépjen a javára. 😀

Szerintem JMD az egy-egy interjuja utan szimplan ismet ugy dontott, hogy marad a Patsnel, aztan ennyi a tortenet.Stez
Az nem egy-egy interjú volt, hanem egy. Ezúttal nem volt esélye "mégis úgy dönteni", mert nem őt nevezték ki. 😊
peterk2005
Ezt nem tudhatod, mert siman lehet, hogy o mar az interjuk elott ugy dontott, hogy inkabb hagyja a fenebe az egeszet. Peldaul a Clevelandnel, ahova hivtak, ugy volt, hogy megy, de vegul nem hallottam, hogy a csapat visszamondta volna.

Siman benne van szerintem nala, hogy az elso utan o dontott ugy, hogy inkabb nem is ker az interjukbol. A Coltsnal is ugye utolag jott Kraft, talan most is.

Azt en nem gondolom, hogy a balheja miatt ne kertek volna belole.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Honnan tudod, hogy JMD még nem edző? Ugye amíg érdekelt a csapat a PO-ban nem lehet bejelenteni.vpi
Egy helyre hívták interjúra (Packers), ott megvan a főedző. A másik helyre, amivel kapcsolatban hozták végül nem hívták interjúra, és ott is megvan a főedző. Mivel megvoltak már a bemutatkozó sajttájok is, gyanítom, hogy alá is írták a szerződést, szóval kicsi az esélye, hogy LaFleur vagy Kitchens visszalépjen a javára. 😀

Szerintem JMD az egy-egy interjuja utan szimplan ismet ugy dontott, hogy marad a Patsnel, aztan ennyi a tortenet.Stez
Az nem egy-egy interjú volt, hanem egy. Ezúttal nem volt esélye "mégis úgy dönteni", mert nem őt nevezték ki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
ha ennyire számítana akkor egyáltalán fel se veszik vele kapcsolatot és még bottal sem piszkálnák meg

nem volt fair amit tavaly csinált, de kicsit többet gondoltok ebbe a történetbe

most komolyan egy olyan ligában várjátok el a betyárbecsületet, a magasztos elveket, ahol teljesen vállalhatatlan játékosok miatt csapatok képesek lemenni kutyába, csak azért mert azt remélik így több esélyük van az évi 5 győzelem megszerzésére

súlyosabb dolgok miatt sem vetett ki pár embert liga közege, miért pont ez verné ki a biztosítékot minden tulajnál
ZERO_L
Na jólvan, megvan gyorsan az évi legelfogultabb hozzászólás is, ezzel se kell már foglalkozni 😀
tenorx
#CsakASzokásos


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
ha ennyire számítana akkor egyáltalán fel se veszik vele kapcsolatot és még bottal sem piszkálnák meg

nem volt fair amit tavaly csinált, de kicsit többet gondoltok ebbe a történetbe

most komolyan egy olyan ligában várjátok el a betyárbecsületet, a magasztos elveket, ahol teljesen vállalhatatlan játékosok miatt csapatok képesek lemenni kutyába, csak azért mert azt remélik így több esélyük van az évi 5 győzelem megszerzésére

súlyosabb dolgok miatt sem vetett ki pár embert liga közege, miért pont ez verné ki a biztosítékot minden tulajnál
ZERO_L
Na jólvan, megvan gyorsan az évi legelfogultabb hozzászólás is, ezzel se kell már foglalkozni 😀
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 030 — nabege2@yahoo.com
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
Honnan tudod, hogy JMD még nem edző? Ugye amíg érdekelt a csapat a PO-ban nem lehet bejelenteni.

Majd február 3-án reggel bejelentik mint HC, majd február 3-án délután ő is bejelenti, hogy a gyerekek karéneke sokkal jobbnak tűnik Bostonban illetve a felesége virágkötő tanfolyama tovább tart, ezért mégis marad a Patsnél.
vpi
Danna írta pats.hu-n, hogy állítólag bejelentette, hogy marad
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
Szerintem JMD az egy-egy interjuja utan szimplan ismet ugy dontott, hogy marad a Patsnel, aztan ennyi a tortenet.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
lemondók/sérültek miatt pro bowlerek: Russell Wilson, Mike Evans, Lamar Miller, JuJu S-S, Kyle Williams.

folyt.köv
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
Honnan tudod, hogy JMD még nem edző? Ugye amíg érdekelt a csapat a PO-ban nem lehet bejelenteni.

Majd február 3-án reggel bejelentik mint HC, majd február 3-án délután ő is bejelenti, hogy a gyerekek karéneke sokkal jobbnak tűnik Bostonban illetve a felesége virágkötő tanfolyama tovább tart, ezért mégis marad a Patsnél.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
ha ennyire számítana akkor egyáltalán fel se veszik vele kapcsolatot és még bottal sem piszkálnák meg. nem volt fair amit tavaly csinált, de kicsit többet gondoltok ebbe a történetbe.

most komolyan egy olyan ligában várjátok el a betyárbecsületet, a magasztos elveket, ahol teljesen vállalhatatlan játékosok miatt csapatok képesek lemenni kutyába, csak azért mert azt remélik így több esélyük van az évi 5 győzelem megszerzésére
ZERO_L
Tehát úgy gondolod, hogy LaFleur egyszerűen szakmailag jobbnak bizonyult az interjún, mint JMD? Ha az emberi tényezők nem számítottak, ahogy mondod, akkor csak szakmai okok lehetett a döntőek...
peterk2005
Lehet Aaronnak jobban bejött 😉

(csak szakmai okok... oh honey)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha ennyire számítana akkor egyáltalán fel se veszik vele kapcsolatot és még bottal sem piszkálnák meg. nem volt fair amit tavaly csinált, de kicsit többet gondoltok ebbe a történetbe.

most komolyan egy olyan ligában várjátok el a betyárbecsületet, a magasztos elveket, ahol teljesen vállalhatatlan játékosok miatt csapatok képesek lemenni kutyába, csak azért mert azt remélik így több esélyük van az évi 5 győzelem megszerzésére
ZERO_L
Tehát úgy gondolod, hogy LaFleur egyszerűen szakmailag jobbnak bizonyult az interjún, mint JMD? Ha az emberi tényezők nem számítottak, ahogy mondod, akkor csak szakmai okok lehetett a döntőek...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.
peterk2005
ha ennyire számítana akkor egyáltalán fel se veszik vele kapcsolatot és még bottal sem piszkálnák meg

nem volt fair amit tavaly csinált, de kicsit többet gondoltok ebbe a történetbe

most komolyan egy olyan ligában várjátok el a betyárbecsületet, a magasztos elveket, ahol teljesen vállalhatatlan játékosok miatt csapatok képesek lemenni kutyába, csak azért mert azt remélik így több esélyük van az évi 5 győzelem megszerzésére

súlyosabb dolgok miatt sem vetett ki pár embert liga közege, miért pont ez verné ki a biztosítékot minden tulajnál



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az a tény, hogy Matt LaFleur és Freddie Kitchens is főedzők lettek Josh McDaniels előtt, nem hiszem, hogy megtörténhetett volna, ha nincs a tavalyi botránya.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem/hallgatom ezeket a fura dolgokat az all-pro szavazással kapcsolatban, amik nekem lemaradtak. A szavazók közül többen különböző posztra írtak be játékosokat, pl Watt interior meg edge defender, vagy Von Miller LB és edge. Ez még okés, véleményes valamennyire, de az, hogy David DeCastro-t több szavazattal bíró LG-nak szavazta eléggé röhejesnek hangzik és megkérdőjelezi bennem a döntés hozók hozzáértését. Eddig azt gondoltam, hogy az all-pro csapat (a pro-bowl-al ellentétben) releváns, érdemes elolvasni. Viszont az, hogy a nem túl sok szavazó közül többen nincsenek tisztába azzal, hogy a játékosok milyen poszton játszanak, az kiábrándító. Akkor mégis milyen alapon szavaznak ők. Akkor még is, hogyan tudnák ők szakszemmel megítélni, hogy ki is volt a legjobb. Persze kis hazánkban már annak is örülünk ha a sport tv-s szakik az adott játékosnál a sportágat eltalálják, de ezek olyan emberek akiknek nagyon magas szinten kellene érteniük hozzá.
Sixo
miből gondoltad, korábbi évek All Pro csapatait nem láttad?
Ezek újságírók, nem szakértők.
Black_Adder
Hát ezaz, mint Stez és Wyatt. 😀
eaglesmcnabb
Hat nezd, most ha Buffon baszott jo volt az idenyben, de mar De Geat be kellett rakni, akkor valahol helyet kell neki szoritani, szoval muszaj csatarnak berakni CR es Messi koze.

Vannak elvek. xD

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
Most nézem/hallgatom ezeket a fura dolgokat az all-pro szavazással kapcsolatban, amik nekem lemaradtak. A szavazók közül többen különböző posztra írtak be játékosokat, pl Watt interior meg edge defender, vagy Von Miller LB és edge. Ez még okés, véleményes valamennyire, de az, hogy David DeCastro-t több szavazattal bíró LG-nak szavazta eléggé röhejesnek hangzik és megkérdőjelezi bennem a döntés hozók hozzáértését. Eddig azt gondoltam, hogy az all-pro csapat (a pro-bowl-al ellentétben) releváns, érdemes elolvasni. Viszont az, hogy a nem túl sok szavazó közül többen nincsenek tisztába azzal, hogy a játékosok milyen poszton játszanak, az kiábrándító. Akkor mégis milyen alapon szavaznak ők. Akkor még is, hogyan tudnák ők szakszemmel megítélni, hogy ki is volt a legjobb. Persze kis hazánkban már annak is örülünk ha a sport tv-s szakik az adott játékosnál a sportágat eltalálják, de ezek olyan emberek akiknek nagyon magas szinten kellene érteniük hozzá.
Sixo
miből gondoltad, korábbi évek All Pro csapatait nem láttad?
Ezek újságírók, nem szakértők.
Black_Adder
Hát ezaz, mint Stez és Wyatt. 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Most nézem/hallgatom ezeket a fura dolgokat az all-pro szavazással kapcsolatban, amik nekem lemaradtak. A szavazók közül többen különböző posztra írtak be játékosokat, pl Watt interior meg edge defender, vagy Von Miller LB és edge. Ez még okés, véleményes valamennyire, de az, hogy David DeCastro-t több szavazattal bíró LG-nak szavazta eléggé röhejesnek hangzik és megkérdőjelezi bennem a döntés hozók hozzáértését. Eddig azt gondoltam, hogy az all-pro csapat (a pro-bowl-al ellentétben) releváns, érdemes elolvasni. Viszont az, hogy a nem túl sok szavazó közül többen nincsenek tisztába azzal, hogy a játékosok milyen poszton játszanak, az kiábrándító. Akkor mégis milyen alapon szavaznak ők. Akkor még is, hogyan tudnák ők szakszemmel megítélni, hogy ki is volt a legjobb. Persze kis hazánkban már annak is örülünk ha a sport tv-s szakik az adott játékosnál a sportágat eltalálják, de ezek olyan emberek akiknek nagyon magas szinten kellene érteniük hozzá.
Sixo
miből gondoltad, korábbi évek All Pro csapatait nem láttad?
Ezek újságírók, nem szakértők.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data