Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
Kivel folytatódik a sorminta?

tartok tőle hogy Andy Reid bowlt akar összehozni az nfl, szóval KC-PHI adja a SB qb-ket
több mint 7 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Kivel folytatódik a sorminta?



Ha elég távolról nézitek a képet hunyorítva akkor megjelenik Rivers feje.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
Nem az hogy nem kellett, nem szoktam olyan döntéseket hozni amitől gerinctelen leszek. Köszönöm a bölcsességed, eddig is sejtettem hogy nem minden fekete-fehér, de én nem általánosságban beszéltem, hanem konkrétan JMD-ről, és nem a döntéséről, hanem a személyiségéről.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.
Stez
Nem, mert ez nem így működik mindenkinél.
Másrészt meg a Pecc nem jelent be olyat ami nem 100%
Hovatovább legtöbbször azt se tudod mit terveznek, majd derült égből villámcsapásként ér egy Gerappa trade.

Amúgy akartam is kérdezni, Stez, minden rendben van veled mostanában?
Valahogy úgy tűnik, hogy az utóbbi időben mindenre ugrasz és habzó szájjal acsarkodsz, mint akinek az egész világ az ellensége.
Hidd el, akár hiszed, akár nem, mi szeretünk téged.
Na jó, Wyatt biztos nem, ő szeretetből gyűlöl, asszem.
Solymi
Hat ha habzik a szam, akkor kigyomaras ert gondolom, de lehet, szimplan csak veszett vagyok. De hazudozni meg nem kell, mert senki sem szeret engem.

Egyebirant koszonom kerdesed, jol esik az aggodasod, ugy gondolom, ez egy gyonyoru baratsag kezdete lehet. XD | Anoval, hatulrol. |
Stez
Én egy szóval se mondtam, hogy a barátod akarok lenni, csak azt, hogy aggódunk érted.
Mi lenne velünk nélküled így, hogy Sobri is inaktív többnyire? 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.
Stez
Nem, mert ez nem így működik mindenkinél.
Másrészt meg a Pecc nem jelent be olyat ami nem 100%
Hovatovább legtöbbször azt se tudod mit terveznek, majd derült égből villámcsapásként ér egy Gerappa trade.

Amúgy akartam is kérdezni, Stez, minden rendben van veled mostanában?
Valahogy úgy tűnik, hogy az utóbbi időben mindenre ugrasz és habzó szájjal acsarkodsz, mint akinek az egész világ az ellensége.
Hidd el, akár hiszed, akár nem, mi szeretünk téged.
Na jó, Wyatt biztos nem, ő szeretetből gyűlöl, asszem.
Solymi
Stez megbasz mindenkit, a nőket kétszer is 😀
Gaba93
MuszáJ mindig duplán próbálkoznia elsőre nem megy neki 😉
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.
Stez
Nem, mert ez nem így működik mindenkinél.
Másrészt meg a Pecc nem jelent be olyat ami nem 100%
Hovatovább legtöbbször azt se tudod mit terveznek, majd derült égből villámcsapásként ér egy Gerappa trade.

Amúgy akartam is kérdezni, Stez, minden rendben van veled mostanában?
Valahogy úgy tűnik, hogy az utóbbi időben mindenre ugrasz és habzó szájjal acsarkodsz, mint akinek az egész világ az ellensége.
Hidd el, akár hiszed, akár nem, mi szeretünk téged.
Na jó, Wyatt biztos nem, ő szeretetből gyűlöl, asszem.
Solymi
Hat ha habzik a szam, akkor kigyomaras ert gondolom, de lehet, szimplan csak veszett vagyok. De hazudozni meg nem kell, mert senki sem szeret engem.

Egyebirant koszonom kerdesed, jol esik az aggodasod, ugy gondolom, ez egy gyonyoru baratsag kezdete lehet. XD | Anoval, hatulrol. |

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.
Stez
Nem, mert ez nem így működik mindenkinél.
Másrészt meg a Pecc nem jelent be olyat ami nem 100%
Hovatovább legtöbbször azt se tudod mit terveznek, majd derült égből villámcsapásként ér egy Gerappa trade.

Amúgy akartam is kérdezni, Stez, minden rendben van veled mostanában?
Valahogy úgy tűnik, hogy az utóbbi időben mindenre ugrasz és habzó szájjal acsarkodsz, mint akinek az egész világ az ellensége.
Hidd el, akár hiszed, akár nem, mi szeretünk téged.
Na jó, Wyatt biztos nem, ő szeretetből gyűlöl, asszem.
Solymi
Stez megbasz mindenkit, a nőket kétszer is 😀
Gaba93
Nem fordítva?
több mint 7 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.
Stez
Nem, mert ez nem így működik mindenkinél.
Másrészt meg a Pecc nem jelent be olyat ami nem 100%
Hovatovább legtöbbször azt se tudod mit terveznek, majd derült égből villámcsapásként ér egy Gerappa trade.

Amúgy akartam is kérdezni, Stez, minden rendben van veled mostanában?
Valahogy úgy tűnik, hogy az utóbbi időben mindenre ugrasz és habzó szájjal acsarkodsz, mint akinek az egész világ az ellensége.
Hidd el, akár hiszed, akár nem, mi szeretünk téged.
Na jó, Wyatt biztos nem, ő szeretetből gyűlöl, asszem.
Solymi
Stez megbasz mindenkit, a nőket kétszer is 😀
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.
Stez
Nem, mert ez nem így működik mindenkinél.
Másrészt meg a Pecc nem jelent be olyat ami nem 100%
Hovatovább legtöbbször azt se tudod mit terveznek, majd derült égből villámcsapásként ér egy Gerappa trade.

Amúgy akartam is kérdezni, Stez, minden rendben van veled mostanában?
Valahogy úgy tűnik, hogy az utóbbi időben mindenre ugrasz és habzó szájjal acsarkodsz, mint akinek az egész világ az ellensége.
Hidd el, akár hiszed, akár nem, mi szeretünk téged.
Na jó, Wyatt biztos nem, ő szeretetből gyűlöl, asszem.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
Solymi
De nyilvanvaloan azert ha a Peccel jatszotta volna el ugyanezt mondjuk BB leendo utodja, akkor o lenne a hulye mocskos fereg kocsog emberi nulla. Csak a mezei szurkolo jellemzoje, hogy mindig az sosem annyira rohadek, aki imadott csapatkankhoz kotheto.

Es persze semmi reszrehajlas meg elfogultsag.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg engedjétek el a sztorit. Bár vinnék máshová is, JMD marad a Patsnél, aztán Lawrence-szel együtt nyer öt bajnoki címet. Olvassatok több JJ-t, ő legalább ért még a játékhoz.

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
samu09
Azt, hogy nem minden fekete és fehér, bármennyire is szeretnéd és bármennyire is ez a világképed.
Lehet szerencsés (vagy balfácán) vagy, hogy nem kellett még hasonló döntést meghoznod az életben 😉
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
Solymi
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni. Leírtam hogy szerintem milyen ember. Próbálsz meggyőzni az ellenkezőjéről? Mindegy mit írsz, JMD nekem attól még csicska.
Lépj tovább.
több mint 7 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Szép kis meccsek lesznek



több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.
 twitter.com/NFLonFOX/status/1083469295080882177
Mi lesz a következő: Brady kiég?
iktriad
Az nfl all time legjobb vedelme se nyert soha(falcons)..ha nincs offense ugy nehez.
ZoliMP
A GOAT D az nem a 85-ös Bears védelem volt? És a 2000-es Ravens Trent kibaszott Dilferrel QB-ban a tézised cáfolata. 😊
iktriad
Jaj hagyjuk már. Azóta volt egy Broncos, aminek sikerült fogalmatlan irányítóval nyerni, ott is megköszönhetik azért ezt nagyban a Panthersnek is. De oké, az egy példa.

Az NFL-ben a legjobb csapat nyer, pont. Hiába van nálad a legjobb védelem, önmagában az még kevés. Ahogyan a legjobb támadósor is kevés. Annyi, hogy hasonló erősségű csapatok esetén a (sokkal) gyengébb védelmű nyilván hátrányban van, mert az egy gyengébb támadósort sem tud megfogni, cserébe a kiváló védelműnek jobb esélye van helytállni még egy elit támadósor ellen is.

De önmagában hiába van szenzációs védelmed, lehet, hogy a playoffba sem jutsz be (láthattuk az elmúlt években a Denvernél és a Vikingsnál is bőven).

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.
 twitter.com/NFLonFOX/status/1083469295080882177
Mi lesz a következő: Brady kiég?
iktriad
Az nfl all time legjobb vedelme se nyert soha(falcons)..ha nincs offense ugy nehez.
ZoliMP
A GOAT D az nem a 85-ös Bears védelem volt? És a 2000-es Ravens Trent kibaszott Dilferrel QB-ban a tézised cáfolata. 😊
iktriad
Steelers #D nem is játszik?
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
samu09

😀 Gyűűűlölj 😀

Mert ugye a világon soha senkivel nem fordult az eddig elő, hogy lepacsizott volna valakivel, szóban megegyezett volna adott melóhellyel, aztán meg felmondja a megállapodást, mert a volt cége odaállt egy sokkal ütősebb ajánlattal, ami megéri az arcvesztést, kellemetlenséget.

Tény és való, hogy nem szép dolog amit tett, főleg azon edzők miatt akiket ő vitt volna oda és végül mentek is.
Viszont nem volt lepapírozva a dolog és a hibát a Colts követte el, mert kikommunikált egy olyan dolgot ami nem volt hiteles.

Amúgy meg mi lett volna az emberek reakciója, hogyha csak pletyka, twitter üzenet stb. szintjén megy, hogy MCD a Colts HC-ja, aztán kiderült volna, hogy mégse, mert az utolsó pillanatban meghiúsult a szerződés létrejötte? Megmondjam? Semmi.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.
 twitter.com/NFLonFOX/status/1083469295080882177
Mi lesz a következő: Brady kiég?
iktriad
Az nfl all time legjobb vedelme se nyert soha(falcons)..ha nincs offense ugy nehez.
ZoliMP
A GOAT D az nem a 85-ös Bears védelem volt? És a 2000-es Ravens Trent kibaszott Dilferrel QB-ban a tézised cáfolata. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ott van a Pats topic, ahol egyes userek már lassan egy évtizede a franchise halálára készülnek, aztán mindenki tudja jól, hogy JMD-vel HC-ként és Trevor Lawrence-szel Brady utódként ott fogják folytatni, ahol most is vannak
r.baggio
Abban az AFC Eastben szándékosan se fognak tudni az utolsó helyen végezni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)
ZERO_L
Hoztam két valid példát, az, hogy te kiket gyűjtesz össze ellen példának nem erdekel. A hsz lényege az volt hogy JMD emberileg nem ér semmit.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 9 840
Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.
 twitter.com/NFLonFOX/status/1083469295080882177
Mi lesz a következő: Brady kiég?
iktriad
Az nfl all time legjobb vedelme se nyert soha(falcons)..ha nincs offense ugy nehez.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Ray Rice Colin Keapernick.
samu09
kár, hogy van még jó pár "asszonyverő" a ligában akiket vígan megtűr a liga, vagy fogalmazzunk úgy ők valamiért megkapják a "második esélyt", szóval szerintem naivitás azt hinni, itt van bármi összezárás

(Keapernick nem volt akkora tényező, hogy számítson egy AR-TB-DB szerinted ugyan erre a sorsa jutott volna? Skinsnél idén sikerült totálisan bebizonyítani, hogy igen is képesek lemenni kutyába)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Örülök, Wyatt, hogy alkalmat adtam egy 8 likeot érő komment írására 😉.

Ezzel én soha nem foglalkoztam különösebben, de idén számomra ez nagyon kirívóan igaz (vagy eddig vak voltam 😊). Akár Gase újabb HC állása, akár más esetben.

Azzal meg soha nem jöttem, hogy de hát még kezdő...ez az érvelés nekem mindig sántított (nemcsak NFL-ben, általában), mert hát valahol vkinek el kel kezdeni. 😊

De mindegy, most ez fakadt ki belőlem. 😀
dande
Nem kell mindent magadra venni 😊
A te felvetésed az volt, hogy kihalásos alapon megy a sztori, alattad meg az új arcokkal volt probléma. De mindig ez van minden évben, csak mókás 😊


Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.
 twitter.com/NFLonFOX/status/1083469295080882177
Mi lesz a következő: Brady kiég?
iktriad
Micsoda beszéd ez fiam... Mi lesz a következő, az AFC erősebb?

több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.
 twitter.com/NFLonFOX/status/1083469295080882177
Mi lesz a következő: Brady kiég?
iktriad
Egyik sem volt kérdés.

A második grammatikailag és szemantikailag igen, de realisztikusan nem: vagyis az idő eldönti.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már semmi se a régi: A Top 5 védelem nem nyer bajnokságot.

Mi lesz a következő: Brady kiég?