NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 406
NSO-ról:
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549

| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Black_Adder
ami a pre-sport1 idején történt, nem releváns
Höri
Szegény Buccaneers. Egy éven múlt, hogy nem ők lettek Magyarország Patriotsa.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
Fast Willie
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?
valakis

Ansah NFL átlag feletti, de nem sztár, mint mondjuk Watt, Miller, Mack, Bosa, Melvin Ingram, C. Jordan, Griffen v Jurrel Casey. Az én ízlésem szerint legalábbis nem tud olyan mértékben és annyira hosszú ideig dominálni. Sztem annyi meccset befolyásoló villanása sem volt, de nyilván ez változhat és fejlődhet még sokat. Attól még kiváló játékosnak tartom, kb az elit utáni köv szinten. A többi felsorolt ember a posztján a topba tartozik
Fast Willie
Tehát S.Floyd sztár Ansah meg egy jó játékos.
Értem.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NSO-ról:
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549

| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Black_Adder
ami a pre-sport1 idején történt, nem releváns

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
NSO-ról:
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549

| igen, tudom hogy ott is játszott... |

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Őszintén, nem bántásból, de ezt a múlt héten mi is megcsináltuk ráadásul az szabályos volt 😛

 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/22/rams_49ers_nfl_onside_kick_elso_perc_interception/

S rookie rúgó, élete első NFL meccsén, tehát még nagyobb a sztori. De biztos én vagyok a kukacos 😊
dande
szerintem meg valaha volt első sikeres onside kick volt. én még sose láttam ilyen. értem is miért van ott az index főoldalon
😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őszintén, nem bántásból, de ezt a múlt héten mi is megcsináltuk ráadásul az szabályos volt 😛

 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/22/rams_49ers_nfl_onside_kick_elso_perc_interception/

S rookie rúgó, élete első NFL meccsén, tehát még nagyobb a sztori. De biztos én vagyok a kukacos 😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
A leírtak közül tudom, h sokan eltérő sémában és poszton játszanak, én egységesen a passzsiettetők közé soroltam őket,akiknek elsődleges feladata a PR, de futás ellen sem bénák.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
Fast Willie
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?
valakis

Ansah NFL átlag feletti, de nem sztár, mint mondjuk Watt, Miller, Mack, Bosa, Melvin Ingram, C. Jordan, Griffen v Jurrel Casey. Az én ízlésem szerint legalábbis nem tud olyan mértékben és annyira hosszú ideig dominálni. Sztem annyi meccset befolyásoló villanása sem volt, de nyilván ez változhat és fejlődhet még sokat. Attól még kiváló játékosnak tartom, kb az elit utáni köv szinten. A többi felsorolt ember a posztján a topba tartozik
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
Ebből a classból a Locker/Gabbert roncsderbi páros a legkegyetlenebb TOP10-ben. Az egyik egy kripli lett (sajnos), a másik meg kisiklott😊
Fast Willie
Előfordulhat, hogy az idei draft hasonlóan fog kinézni 5-6 év múlva. Sok poszton igen mély, tele minőségi játékosokkal, akik közül sokan fognak jó eséllyel évekre megragadni, sőt meghatározó játékosokká váni. És mellé 3 QB, akikért nagyon sokat adtak és (papíron) nem értek annyit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
Fast Willie
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
Ebből a classból a Locker/Gabbert roncsderbi páros a legkegyetlenebb TOP10-ben. Az egyik egy kripli lett (sajnos), a másik meg kisiklott😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
McCoy TOP5 linemen:
 www.theplayerstribune.com/gerald-mccoy-buccaneers-5-toughest-linemen-nfl/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joeckel, Marcus Smith, Dion Jordan. A legnagyobb királyokat meg begyüjtötte a Seahawks. Így kell
😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
A Jags azért mind a 2 drafton tudott megabustot húzni a Top 10-ben. 2011-ben ráadásul feltraddel.
De legalább JJ és Blaine szobatársak voltak a draft felkészülés idején, szóval akkor legalább draftoltunk egy All-decade játékos... szobatársát. Erről eszembe jutott ez a jelenet. 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
 www.sbnation.com/2017/9/19/16314082/nfl-ratings-colin-kaepernick-los-angeles-rams-owners-money

kissé a cikkhez is kapcsolódva megjegyzem: a Chargers első hazai meccsén 100 dollárba (!) került a parkolás...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Gondolom már mindenki látta, de akkor is.

BeastDance:
 twitter.com/airChino/status/909819593979334656/video/1
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Ha volt egy csapat, akit el kellet volna hozni LA-be, az a Raiders, mert nekik talán meg lett volna az a fanatikus tömegbázisuk, akik megtöltenek egy stadiont. Ehelyett megkapták a másik kettőt a költözni vágyók közül.

Persze az is benne van, ami az LA Raidersről szóló 30 for 30 filmben is elhangzott, hogy ez egy rendkívül bandwagon város, középszerű csapatokra nem fognak kimenni.Kampman
Valahol az LA Raiders idejében keletkezett a bandwagon kifejezés! 😊 (Amúgy nem)
Most se fogják megváltani a világot (mi se tennénk)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 406
Ha volt egy csapat, akit el kellet volna hozni LA-be, az a Raiders, mert nekik talán meg lett volna az a fanatikus tömegbázisuk, akik megtöltenek egy stadiont. Ehelyett megkapták a másik kettőt a költözni vágyók közül.

Persze az is benne van, ami az LA Raidersről szóló 30 for 30 filmben is elhangzott, hogy ez egy rendkívül bandwagon város, középszerű csapatokra nem fognak kimenni.

 www.latimes.com/sports/nfl/la-sp-nfl-la-plaschke-20160113-column.html

Ezzel üdvözölték pl. a Ramst 2016 januárjában.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Baggio lájkjára hajtok
 twitter.com/BryanDFischer/status/909556034414317568

Perception is reality.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊
gyeek
sok Cowboys meccset nézek, mert az Oklahoma State-re idén bűn nem figyelni, de a Dallas esetében is miért ne tennék ilyet? Sajnos Irma miatt lemaradtam az SNF-ről, de nyilván ha jól és szépen játszik, akkor érdekel az adott csapat (Zeke és Prescott meg természetesen nagy kedvencem volt egyetemen), ahogy azt is elismerem, hogy pl. a Chiefs támadójátéka "must see" jelenleg, és akkor a Mahomes project még igazából el se kezdődött
baggio
Oklhamohát még leírni se tudom, de ha nem penetrálja a Jones klán a tűréshatárod, a Dallas meccsek feledtetik minden kifogásod a profi ligával. Egészen a rájátszásig.
gyeek
ezt még mindig tartod? 😊 de tessék, kapsz az ajánlásért cserébe valamit

baggio
Abszolúte! Láthattad, ahogy a Cowboys védelem egy Manninget (a jó fajtát) csinált egy Siemianből. Instant classic.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊
gyeek
sok Cowboys meccset nézek, mert az Oklahoma State-re idén bűn nem figyelni, de a Dallas esetében is miért ne tennék ilyet? Sajnos Irma miatt lemaradtam az SNF-ről, de nyilván ha jól és szépen játszik, akkor érdekel az adott csapat (Zeke és Prescott meg természetesen nagy kedvencem volt egyetemen), ahogy azt is elismerem, hogy pl. a Chiefs támadójátéka "must see" jelenleg, és akkor a Mahomes project még igazából el se kezdődött
baggio
Oklhamohát még leírni se tudom, de ha nem penetrálja a Jones klán a tűréshatárod, a Dallas meccsek feledtetik minden kifogásod a profi ligával. Egészen a rájátszásig.
gyeek
ezt még mindig tartod? 😊
baggio
Most miért, volt rajta egy szerintem látványosan játszó csapat
Bár az izgalmak elmaradtak az igaz
😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊
gyeek
sok Cowboys meccset nézek, mert az Oklahoma State-re idén bűn nem figyelni, de a Dallas esetében is miért ne tennék ilyet? Sajnos Irma miatt lemaradtam az SNF-ről, de nyilván ha jól és szépen játszik, akkor érdekel az adott csapat (Zeke és Prescott meg természetesen nagy kedvencem volt egyetemen), ahogy azt is elismerem, hogy pl. a Chiefs támadójátéka "must see" jelenleg, és akkor a Mahomes project még igazából el se kezdődött
baggio
Oklhamohát még leírni se tudom, de ha nem penetrálja a Jones klán a tűréshatárod, a Dallas meccsek feledtetik minden kifogásod a profi ligával. Egészen a rájátszásig.
gyeek
ezt még mindig tartod? 😊 de tessék, kapsz az ajánlásért cserébe valamit

 twitter.com/jefflongUA/status/909534016927236096

 www.sbnation.com/college-football/2017/9/17/16323622/arkansas-new-uniforms-alternate-cowboys-jerry-jones-texas-am-game-2017


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal