NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.
Chargers LT
Azt ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki, hogy ez lesz...Gyuri34 neve mond valamit?
dugo93
Régi motoros vagyok itt, de csak olvasatra...amúgy nem
Chargers LT
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.
Chargers LT
Azt ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki, hogy ez lesz...Gyuri34 neve mond valamit?
dugo93
Régi motoros vagyok itt, de csak olvasatra...amúgy nem

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Valaki tudna segíteni abban, hogy felkerülnek még valahová a vágott, csak a playeket tartalmazó meccsek? Régebben Condensed games néven lehetett megtalálni a TYT-en, de most nem találtam. Please help
Bruce
Itt mondjuk teljes meccsek vannak, de talán ez is megfelel:

 www.nflfullhd.com/
dande
Köszönöm, de igazából pont a rövid verziót keresném, a teljes meccs megvan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki tudna segíteni abban, hogy felkerülnek még valahová a vágott, csak a playeket tartalmazó meccsek? Régebben Condensed games néven lehetett megtalálni a TYT-en, de most nem találtam. Please help
Bruce
Itt mondjuk teljes meccsek vannak, de talán ez is megfelel:

 www.nflfullhd.com/
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Valaki tudna segíteni abban, hogy felkerülnek még valahová a vágott, csak a playeket tartalmazó meccsek? Régebben Condensed games néven lehetett megtalálni a TYT-en, de most nem találtam. Please help
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Hank Williams Jr. visszatérése?
Még a másik három bohóc ellenére is libabőrös lettem. Remélem a klasszikus verzió is lesz idén. Amúgy meg jó kis kezdő hét volt ez is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.
Chargers LT
Azt ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki, hogy ez lesz...Gyuri34 neve mond valamit?

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem egy Höri, de azért nem rossz

 www.youtube.com/watch?v=eRDxDEhEgNY
Jakehomer
Nekem csak a killkillkill tünt fel de én alapból le szoktam halkítani nagyon a bejövőt.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem egy Höri, de azért nem rossz


Perception is reality.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
még több csapatot LA-be!

 twitter.com/RedditCFB/status/907032976843837440


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0910%2Fr256415_1296x729_16-9.jpg
Biggest surprises from Week 1 in the NFL
Houston made a quarterback change (again). Andy Dalton couldn't stop throwing interceptions. The Jaguars and Rams looked ... pretty awesome? Let's just say the first week produced some unexpected outcomes.
Volt érdekesség bőven szerintem!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Vezeti a csoportját a Bills, a Jags, a Rams. 😀
alatriste
1999 😊
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vezeti a csoportját a Bills, a Jags, a Rams. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
nfl redzone youtube stream
 grandma.press/5.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Brock így is a legjobban kereső játékos 16 millával 2017-re.
gaben
Meg is kell fizetni, hogy a PO-ba vigye valaki a Clevelandet.
Sobri Jóska
A Broncos is erre épít?
gaben
Majd az a 2. kör röpíti a Clevelandet a PO-ba, akit Brocki mellé kaptak, azt kellett megfizetni. Bár nagy összegben azért nem fogadnék arra a POra...

Ettől függetlenül igazi win-win-win szitu. A Texasn megszabadult 16 milliónyi DMtől, a Cleveland kapott egy 2. kört, a Broncos meg vet minimumért egy backup QB-t, aki ismeri valamennyire a csapattársakat, és nyert már pár (5) meccset beugróként...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Brock így is a legjobban kereső játékos 16 millával 2017-re.
gaben
Meg is kell fizetni, hogy a PO-ba vigye valaki a Clevelandet.
Sobri Jóska
A Broncos is erre épít?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Mi ez a story? A telóm nem tölti be a képet.
Köszi.
Bazzani
Mayw..-McG.. meccsen volt LVban Bennett, hallott a tömegben egy lövésszerű hangot,elkedtek az emberek menekülni, Bennett is. Majd egy rendőr fegyvert fogott rá és megbilincselte.
Bennett szerint azért mert fekete.
braxa88
Konkrétan a tarkójához egy "Ha megmozdulsz, szétlövöm a fejed!" kíséretében.
Állítólag!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Legutóbb, amikor az első meccsen kikaptunk, bajnokok lettünk, amikor a Chiefstől kaptunk egy nagy maflást, nem volt védelem, nem ment a támadójáték, bajnokok lettünk. #taktika
Wyatt
Valami "szürkésen" szedettet majd csak találtok a szabálykönyvben! 😛

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hajnalban felkeltem...mondom nyitómeccs nah, de hát nyer a Pats....aztán a 4. negyedben már a klasszikus "Mi folyik itt Gyöngyösön (Bostonban)" jutott az eszembe, és a "Jó a buli, csak sok a benyelt yard" 😀
Az, hogy a jó KC D# ellen feltettek 27 pontot Bradyék, az papír...na de a másik fele!
Tegnap nagyot nevettem, amikor láttam, valaki a Sport1-es bracketbe 7-9-et jósolt a Patsnak (egy lány) 😀 de lehet neki lesz igaza, ha egy Alex Smith karrier meccset csinál egyből ellenük. Ezt persze költői túlzás, de tegnapoig a 19-0-ra is nagyobb esély volt, mint arra, ami hajnalban történt 😊
Chargers LT
Szandekos L volt, hogy ne a tokeletes szezonnal nyagassk oket egesz evben.
Pari
Remélem mi nyerünk vasárnap, hogy ne nyaggassanak minket a tökéletlen szezonnal.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez elég jó kezdése volt az idei szezonnak.
De azért egy gyöngyszemet már most megosztanék. 😀
"Guess the LI patch on their jerseys stood for "Loss: 1"

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legutóbb, amikor az első meccsen kikaptunk, bajnokok lettünk, amikor a Chiefstől kaptunk egy nagy maflást, nem volt védelem, nem ment a támadójáték, bajnokok lettünk. #taktika

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Nem történt semmi különleges, csak Brady kiégett...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Hajnalban felkeltem...mondom nyitómeccs nah, de hát nyer a Pats....aztán a 4. negyedben már a klasszikus "Mi folyik itt Gyöngyösön (Bostonban)" jutott az eszembe, és a "Jó a buli, csak sok a benyelt yard" 😀
Az, hogy a jó KC D# ellen feltettek 27 pontot Bradyék, az papír...na de a másik fele!
Tegnap nagyot nevettem, amikor láttam, valaki a Sport1-es bracketbe 7-9-et jósolt a Patsnak (egy lány) 😀 de lehet neki lesz igaza, ha egy Alex Smith karrier meccset csinál egyből ellenük. Ezt persze költői túlzás, de tegnapoig a 19-0-ra is nagyobb esély volt, mint arra, ami hajnalban történt 😊
Chargers LT
Szandekos L volt, hogy ne a tokeletes szezonnal nyagassk oket egesz evben.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hajnalban felkeltem...mondom nyitómeccs nah, de hát nyer a Pats....aztán a 4. negyedben már a klasszikus "Mi folyik itt Gyöngyösön (Bostonban)" jutott az eszembe, és a "Jó a buli, csak sok a benyelt yard" 😀
Az, hogy a jó KC D# ellen feltettek 27 pontot Bradyék, az papír...na de a másik fele!
Tegnap nagyot nevettem, amikor láttam, valaki a Sport1-es bracketbe 7-9-et jósolt a Patsnak (egy lány) 😀 de lehet neki lesz igaza, ha egy Alex Smith karrier meccset csinál egyből ellenük. Ezt persze költői túlzás, de tegnapoig a 19-0-ra is nagyobb esély volt, mint arra, ami hajnalban történt 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀