NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akárhogyan is nézem aki a Brownsból kerül ki(kivágják, vagy bármi) az csak win-win neki. Pl Joe Haden. 😀
Coolearie
pár nap és lesz kb 20 ilyen, aki soha többet nem húz NFL mezt 😛

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Akárhogyan is nézem aki a Brownsból kerül ki(kivágják, vagy bármi) az csak win-win neki. Pl Joe Haden. 😀

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.???Gyuri34
Gyuri a vátesz

 twitter.com/adamlevitan/status/902558851177828352
baggio
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Igaz, a Broncos végül nem egy, hanem csak két évvel később nyerte meg az SB-t, de én most már csak az elmebetegek szavára adok.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.???Gyuri34
Gyuri a vátesz

 twitter.com/adamlevitan/status/902558851177828352
baggio
Elég erős. De mondjuk Cutler említését azért én kérem ki magamnak egy ilyen listában

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.???Gyuri34
Gyuri a vátesz

 twitter.com/adamlevitan/status/902558851177828352


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme az ESPN szerint ez a 100 legjobb NFL játékosa jelenleg.
https://a.espncdn.com/photo/2017/0825/2017_NFLRANK16x9.png
NFLRank 2017: The 100 best players
Our 53 experts predict the top 100 NFL players of the 2017 season.


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ez szokott tetszeni a fórumozóknak, az ideit még nem töltöttem fel eddig
LETÖLTÉS - pdf



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Első 2 hét közvetítései.
(Sok lesz a Broncosból 😊 )

 twitter.com/galuskahulud/status/900756027607588865

 twitter.com/galuskahulud/status/900756403350102016
xrace77
mert itt még van playoff esély 😀 😛
Höri

gamerkr
Olyan mémgyáros nem volt aki tud írni?
gyeek
szabin vannak

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Első 2 hét közvetítései.
(Sok lesz a Broncosból 😊 )

 twitter.com/galuskahulud/status/900756027607588865

 twitter.com/galuskahulud/status/900756403350102016
xrace77
mert itt még van playoff esély 😀 😛
Höri

gamerkr
Olyan mémgyáros nem volt aki tud írni?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Első 2 hét közvetítései.
(Sok lesz a Broncosból 😊 )

 twitter.com/galuskahulud/status/900756027607588865

 twitter.com/galuskahulud/status/900756403350102016
xrace77
mert itt még van playoff esély 😀 😛
Höri

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Első 2 hét közvetítései.
(Sok lesz a Broncosból 😊 )

 twitter.com/galuskahulud/status/900756027607588865

 twitter.com/galuskahulud/status/900756403350102016
xrace77
mert itt még van playoff esély 😀 😛

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Első 2 hét közvetítései.
(Sok lesz a Broncosból 😊 )

 twitter.com/galuskahulud/status/900756027607588865

 twitter.com/galuskahulud/status/900756403350102016
xrace77
Nem úgy van az... mindig csak a pecc 😊
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Első 2 hét közvetítései.
(Sok lesz a Broncosból 😊 )

 twitter.com/galuskahulud/status/900756027607588865

 twitter.com/galuskahulud/status/900756403350102016
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az elmúlt 30 év legrosszabb csapatai
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0823%2Fr248079_1296x729_16-9.jpg
The worst NFL teams of the past 30 years
There will be some bad teams taking the field this season. Will any of them join the ranks of the worst since 1987? Here's their "target."

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Godell nevű spamtől viszont nem lehet megszabadzlni, még 5 évig osztogathatja a büntiket.

Pats szurkolók elereszthetik a fantáziájukat mit kéne még csinálni amivel újabb "ajándékokat" csikarhatnak ki belőle 😊 😛
dande
Parasztvakítás level 100.
Alibi büntetések ezek.
gaben
A villamosszékhez képest mindenképp.

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Godell nevű spamtől viszont nem lehet megszabadzlni, még 5 évig osztogathatja a büntiket.

Pats szurkolók elereszthetik a fantáziájukat mit kéne még csinálni amivel újabb "ajándékokat" csikarhatnak ki belőle 😊 😛
dande
Parasztvakítás level 100.
Alibi büntetések ezek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Godell nevű spamtől viszont nem lehet megszabadzlni, még 5 évig osztogathatja a büntiket.

Pats szurkolók elereszthetik a fantáziájukat mit kéne még csinálni amivel újabb "ajándékokat" csikarhatnak ki belőle 😊 😛
dande
6. SB win.
Sobri Jóska
Bocs, de te Jags szurkoló vagy 😉
dande
Elég sokáig voltam Pats. Bele tudom élni magam.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Godell nevű spamtől viszont nem lehet megszabadzlni, még 5 évig osztogathatja a büntiket.

Pats szurkolók elereszthetik a fantáziájukat mit kéne még csinálni amivel újabb "ajándékokat" csikarhatnak ki belőle 😊 😛
dande
6. SB win.
Sobri Jóska
Bocs, de te Jags szurkoló vagy 😉
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Godell nevű spamtől viszont nem lehet megszabadzlni, még 5 évig osztogathatja a büntiket.

Pats szurkolók elereszthetik a fantáziájukat mit kéne még csinálni amivel újabb "ajándékokat" csikarhatnak ki belőle 😊 😛
dande
6. SB win.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Godell nevű spamtől viszont nem lehet megszabadzlni, még 5 évig osztogathatja a büntiket.

Pats szurkolók elereszthetik a fantáziájukat mit kéne még csinálni amivel újabb "ajándékokat" csikarhatnak ki belőle 😊 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
torrentre mutató, illetve nem biztonságos honlapokra mutató linkeket kéretik mellőzni, mert azok - mint pár napja egy másik topicban is előfordult - be tudnak vonzani spammereket
baggio
Lehet szerencsésebb lenne törölni/szerkeszteni, hogy ne látszódjon, aki kéri annak elküldöm PM-ben.
KoporShow
Sorry ezt nem tudtam.

több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
torrentre mutató, illetve nem biztonságos honlapokra mutató linkeket kéretik mellőzni, mert azok - mint pár napja egy másik topicban is előfordult - be tudnak vonzani spammereket
baggio
Lehet szerencsésebb lenne törölni/szerkeszteni, hogy ne látszódjon, aki kéri annak elküldöm PM-ben.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Van egy ilyen link is, ne nagyon osztogassátok.
TÖRÖLVE
Coolearie
2.hétről nincs hasonló?
braxa88
TÖRÖLVE
KoporShow
köszi!
amugy honnan lehet ezt megtalálni?
braxa88
Twitteren követem az embert aki streameli a meccseket. Ott szokta megosztani a jóságot, próbáld meg, nem tudom, hogy mindenkit visszaigazol e vagy csak szerencsém volt.
KoporShow
ki is az az ember? 😊
rva
TÖRÖLVE
Coolearie
Eddig PM ben elküldtem annak aki kérte, nem gondoltam jó ötletnek így megosztani nem tudom, hogy nyilvános e a fórum vagy csak regelt felhasználók látják a postokat.
KoporShow
torrentre mutató, illetve nem biztonságos honlapokra mutató linkeket kéretik mellőzni, mert azok - mint pár napja egy másik topicban is előfordult - be tudnak vonzani spammereket

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Van egy ilyen link is, ne nagyon osztogassátok.
TÖRÖLVE
Coolearie
2.hétről nincs hasonló?
braxa88
TÖRÖLVE
KoporShow
köszi!
amugy honnan lehet ezt megtalálni?
braxa88
Twitteren követem az embert aki streameli a meccseket. Ott szokta megosztani a jóságot, próbáld meg, nem tudom, hogy mindenkit visszaigazol e vagy csak szerencsém volt.
KoporShow
ki is az az ember? 😊
rva
TÖRÖLVE
Coolearie
Eddig PM ben elküldtem annak aki kérte, nem gondoltam jó ötletnek így megosztani nem tudom, hogy nyilvános e a fórum vagy csak regelt felhasználók látják a postokat.

Szerkesztette: r.baggio



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Van egy ilyen link is, ne nagyon osztogassátok.
"https://www.youtube.com/playlist?list=PLKBtVgMt44SXB7xznR7tlUW_mRiKEkQbh"
Coolearie
2.hétről nincs hasonló?
braxa88
-https://www.youtube.com/playlist?list=PLKBtVgMt44SUqnuwryFoLzrMGX5SEbOqK
KoporShow
köszi!
amugy honnan lehet ezt megtalálni?
braxa88
Twitteren követem az embert aki streameli a meccseket. Ott szokta megosztani a jóságot, próbáld meg, nem tudom, hogy mindenkit visszaigazol e vagy csak szerencsém volt.
KoporShow
ki is az az ember? 😊
rva
TÖRÖLVE

Szerkesztette: r.baggio