Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Mi ez a szarság hogy ha beírom hogy bowl.hu, átirányít az fk oldalára?
samu09
Az fk lett a bowl.hu főoldala, míg a bowl.hu+fk fóruma maradt ez. Ha azt írod be és teszed el a könyvjelzőbe, hogy bowl.hu/forum, akkor nem visz el máshova, de az egyesülés már hónapokkal ezelőtt be lett harangozva, most tudtuk végre meg is valósítani.

Mostantól már avatart is lehet újra feltölteni.

Off vége (a visszajelzések helye a gépház)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mi ez a szarság hogy ha beírom hogy bowl.hu, átirányít az fk oldalára?
samu09
Itt is megtörtént a Merger, mint a profi fociban!
Fast Willie
A bowl.hu (bowl.one) megszunt. Legalabbis nekem ez jott le. Nekem sem tetszett, hogy oda visz egy altalam evek ota hasznalt cim, ahova nem akarok menni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Mi ez a szarság hogy ha beírom hogy bowl.hu, átirányít az fk oldalára?
samu09
Itt is megtörtént a Merger, mint a profi fociban!
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Mi ez a szarság hogy ha beírom hogy bowl.hu, átirányít az fk oldalára?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom köztünk van e a szerző de bármennyire is az Origo sajátja blőd hatásvadász címeket adni ez még annak is a legalja, pláne a feltételezés.....magából indult ki a szerző????
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20190104-nfl-wild-card-rajatszas-elso-kor-beharangozo-chicago-philadelphia-baltimore-los-angeles-houston.html
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Gameday! Van egy ilyen kiemelt cikkünk, ahonnan mind a 4 csapat beharangozója elérhető, plusz a tippjeink és bold predictionjeink is.

 fuzovelkifele.com/2019/01/wild-card-szombat-3/
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 32 csapat passz, futás és totál O-ja és D-je.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bárhogy is lesz, KÖSZÖNÜNK MINDEN MUNKÁTOK S TÖREKVÉSTEK | a párodat meg JJ sztem sokan csókoltatják, vigyázz rá 😛 😉 |
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Nálam nem jön be a Steelers-topic. Gondoltam jelzem a gépházban vagy a fórummal kapcsolatos észrevételeknél, de azok sem 😊
Wyatt
mindegyik jó újra, töröltem a többi nem ide tartozó hsz-t

a 2017 előtt feltöltött avatarok viszont törlődtek, viszont újat jelenleg nem is lehet feltölteni, dolgozunk rajta, minden oldallal kapcsolatos komment ezentúl mehet a gépházba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, eddig sem nagyon volt kérdés, de akkor gratula Mahomesnak az MVP-címhez
 www.espn.com/nfl/story/_/id/25684192/patrick-mahomes-four-kansas-city-chiefs-players-ap-nfl-all-proteam

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam nem jön be a Steelers-topic. Gondoltam jelzem a gépházban vagy a fórummal kapcsolatos észrevételeknél, de azok sem 😊

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mayfield lesz sztem is az OROY, pedig én is Barkleynek adnám. Sajnos QB >>> bármi.
Ha nem lenne Mayfield se lenne egyértelmű Barkley a díjra mert elővennének más QB-kat. Nehéz lenne mert se Darnold se Allen nem volt egészséges égész évben, de hidd el feljönne a nevük a poszt miatt.

Ugyan akkor a Barkley fanoknak sem kell szomorkodni, mert a srác szerintem all pro lesz, megérdemelten.

A kinek van nagyobb hatás érvre pedig: pffff - az összes poszt együtt nincs akkora hatással a játékra mint a QB. Mintha a terminátor ellen egy kőbaltával küldenél harcba valakit.


Liverpool Fc
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eleg eros lett a HOF felhozatal iden.
Janek
Tényleg elég jó lett, de azt hiszem a Tony Gonzalez, Ed Reed, Champ Bailey beszavazásához semmi kétség nem férhet első körben
kapitnono
A trió mellett jusson be 2 OL, hogy ne akadályozzák a másik kettőt. Legyen ez a 2 legjobb OL a 4-ből, Hutchinson és Boselli. (És így a Faneca-Mawae duónak is megnőnek az esélyei jövőre bekerülni.)
De a tavalyi évből kiindulva lehet megint az OL szavazatok elvesznek, mert mindenki megpróbálja a saját emberét bevinni.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Eleg eros lett a HOF felhozatal iden.
Janek
Tényleg elég jó lett, de azt hiszem a Tony Gonzalez, Ed Reed, Champ Bailey beszavazásához semmi kétség nem férhet első körben
kapitnono
és akkor Seymour?

Igaz Ward be se jutott ...
Janek
Nem volt rossz, de azért ő nem ugyanaz a kategória, mint az általam említett 3 úriember


több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Eleg eros lett a HOF felhozatal iden.
Janek
Tényleg elég jó lett, de azt hiszem a Tony Gonzalez, Ed Reed, Champ Bailey beszavazásához semmi kétség nem férhet első körben
kapitnono
és akkor Seymour?

Igaz Ward be se jutott ...
Janek
hát Hines Ward ne is
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Eleg eros lett a HOF felhozatal iden.
Janek
Tényleg elég jó lett, de azt hiszem a Tony Gonzalez, Ed Reed, Champ Bailey beszavazásához semmi kétség nem férhet első körben
kapitnono
és akkor Seymour?

Igaz Ward be se jutott ...

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Eleg eros lett a HOF felhozatal iden.
Janek
Tényleg elég jó lett, de azt hiszem a Tony Gonzalez, Ed Reed, Champ Bailey beszavazásához semmi kétség nem férhet első körben


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Eleg eros lett a HOF felhozatal iden.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Tedd be Barkley-t bármelyik csapatba, ahol nincs se kompetens edző, fal stb, és tedd be a kedvencem /Browns irányító amúgy/ mondjuk a Giantsbe, vagy bármelyik szenvedő csapatba. Ez csak teoretikus, felvetés, de sok mindenre választ is ad.
/mellesleg ha egy szinten játszik a Paks vagy a fradi felfedezettje, abból ritkán jön ki a paksi fiú győztesen. Lehet az USA más, majd meglátjuk/
ozibozi
Betették őket, a Browns feltámadt, a Giants nem
Wyatt
Akkor vedd ki őket .
A Browns jó csapat, a Giants szar, ott tele vagy talenttal akik pl nélküle is simán csak az edző miatt játszottak akár egy döntetlent a Vasassal, stb...
amott meg van egy gyenge semmi, akit életben tartott, és szinte segítség nélkül érte el azt egyedül amit. Nem olyan bonyolult ez.
Mindegy, én leszarom ki kapja meg, csak gondoltam ez is egy nézőpont.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tedd be Barkley-t bármelyik csapatba, ahol nincs se kompetens edző, fal stb, és tedd be a kedvencem /Browns irányító amúgy/ mondjuk a Giantsbe, vagy bármelyik szenvedő csapatba. Ez csak teoretikus, felvetés, de sok mindenre választ is ad.
/mellesleg ha egy szinten játszik a Paks vagy a fradi felfedezettje, abból ritkán jön ki a paksi fiú győztesen. Lehet az USA más, majd meglátjuk/
ozibozi
Betették őket, a Browns feltámadt, a Giants nem

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Tedd be Barkley-t bármelyik csapatba, ahol nincs se kompetens edző, fal stb, és tedd be a kedvencem /Browns irányító amúgy/ mondjuk a Giantsbe, vagy bármelyik szenvedő csapatba. Ez csak teoretikus, felvetés, de sok mindenre választ is ad.
/mellesleg ha egy szinten játszik a Paks vagy a fradi felfedezettje, abból ritkán jön ki a paksi fiú győztesen. Lehet az USA más, majd meglátjuk/
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Arians nem nyugdíjba vonult?
jamaicababa
Ev kozben tobbszor nyilatkozta, hogy egy csapathoz, a Brownshoz visszaterne, mint HC. Kerdes, mennyire gondolta komolyan, es erdemes lenne-e egy rookie QB melle hozni egy idos HC-t.
Borbinho
Nyilatkozta a Clevelandet, de azota mar a Bucshoz is megy allitolag interjura es nyitott az allasra a hirek szerint, szoval o szerintem nagy esellyel visszajon a nyugdijbol.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Arians nem nyugdíjba vonult?
jamaicababa
Ev kozben tobbszor nyilatkozta, hogy egy csapathoz, a Brownshoz visszaterne, mint HC. Kerdes, mennyire gondolta komolyan, es erdemes lenne-e egy rookie QB melle hozni egy idos HC-t.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Én egyébként a Browns helyében esélyt adnék Gregg Williams-nek. Oké, emberileg lehet geci a bountygate miatt; de nem bontanám meg a chemistry-t. A nagy kapkodásban odavisznek valakit, akinek megint hoz egy új szisztémát, látásmódot + a keretet sem ismeri.
jamaicababa
En nem adnek neki eselyt. Nem a bounty miatt, egyszeruen ugy gondolom, hogy a hirtelen fellendules nem feltetlenul neki koszonheto, hanem annak, hogy felszabadultan, nyomas nelkul jatszhatott ez a csapat es szerintem Williams azert nem is kototte meg a kezuket peldaul offense-ben, hisz nem is ert hozza. Es mivel o is ideiglenesen kinevezett HC lett, igy en nala sem gondolom, hogy hosszu tavon tudna ezt a szinten tartani. Williams nalam egy olyan szakember, aki DC-kent baromi jo, alkalmaznam, de nagyobb teret mar nem feltetlenul adnek neki. Hasonlo Hue Jacksonhoz, akit meg a tamadoegysegen kivul sehova sem engednek. De OC-nak viszont igen, mert ahhoz nagyon is ert.

A Browns helyeben en Arianst vagy JMD-t hoznam, elobbitol tudom, mit kaphatok, illetve azert o neki van multja es tapasztalata a csoportban, utobbiban meg a potencial nagy, Mayfieldet meg elit szintre emelheti hamar.
Stez
Arians nem nyugdíjba vonult?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh