NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊
gyeek
sok Cowboys meccset nézek, mert az Oklahoma State-re idén bűn nem figyelni, de a Dallas esetében is miért ne tennék ilyet? Sajnos Irma miatt lemaradtam az SNF-ről, de nyilván ha jól és szépen játszik, akkor érdekel az adott csapat (Zeke és Prescott meg természetesen nagy kedvencem volt egyetemen), ahogy azt is elismerem, hogy pl. a Chiefs támadójátéka "must see" jelenleg, és akkor a Mahomes project még igazából el se kezdődött
baggio
Oklhamohát még leírni se tudom, de ha nem penetrálja a Jones klán a tűréshatárod, a Dallas meccsek feledtetik minden kifogásod a profi ligával. Egészen a rájátszásig.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊
gyeek
sok Cowboys meccset nézek, mert az Oklahoma State-re idén bűn nem figyelni, de a Dallas esetében is miért ne tennék ilyet? Sajnos Irma miatt lemaradtam az SNF-ről, de nyilván ha jól és szépen játszik, akkor érdekel az adott csapat (Zeke és Prescott meg természetesen nagy kedvencem volt egyetemen), ahogy azt is elismerem, hogy pl. a Chiefs támadójátéka "must see" jelenleg, és akkor a Mahomes project még igazából el se kezdődött
baggio
Erről jut eszembe, bár nem itteni téma, de nagyon várom az Oklahoma State mai fellépését Pittsburghben. Én nagyon jó meccset várok (és egy meglepetést 😊).
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
és akkor egy másik örökzöld téma
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/09/15/amazon-nfl-stream-will-include-audio-option-for-football-newcomers/

az amazon által streamelt TNF meccseken lesz majd egy másodlagos hangsáv, ahol az új nézőknek meccs közben elmagyarázzák, hogy mi is a first down (khm, első kísérlet) 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊
gyeek
sok Cowboys meccset nézek, mert az Oklahoma State-re idén bűn nem figyelni, de a Dallas esetében is miért ne tennék ilyet? Sajnos Irma miatt lemaradtam az SNF-ről, de nyilván ha jól és szépen játszik, akkor érdekel az adott csapat (Zeke és Prescott meg természetesen nagy kedvencem volt egyetemen), ahogy azt is elismerem, hogy pl. a Chiefs támadójátéka "must see" jelenleg, és akkor a Mahomes project még igazából el se kezdődött

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről...
baggio
Javasolnám, hogy nézz sok Cowboys meccset, de van egy olyan érzésem, hogy ilyet elvből nem tennél. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
toborozza az embereket, hogy nézzenek valamit, ami olyasmi, mint amit szeretnek, csak izgalmasabb
Höri
Nem az a gond.
Ha en becsongetek hozzad, majd mikor kinyitod, en kapasbol lebaszlak, mert nem is ertesz a porszivokhoz, amit arulok. Majd kifigurazom a takaritasi szokasaidat. Nem veszel porszivot. Nincs ebben semmi meglepo. Csak unalmas, ha a ficko visszajar.
ulpianus
Kurt Warner tweetje a gyatra nfl offense-ekről gondolom semennyire nem releváns az nfl csevegőben, inkább megint az a téma, hogy ki linkelte be, oké

én már szinte várom a következő pocket QB lesérülését, akkor jöhet a B oldal a kazin
JSanyo
megelőlegezem neked most, ne kelljen tűkön ülnöd
 www.andthevalleyshook.com/2016/5/3/11578250/college-football-nfl-quarterbacks-development

éljenek a pocket qb-k!

 twitter.com/NickMensio/status/908074873552908288

 twitter.com/NFL/status/908567902583889927


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
toborozza az embereket, hogy nézzenek valamit, ami olyasmi, mint amit szeretnek, csak izgalmasabb
Höri
nyílván, de egy 130 csapatos liga, amiben évről évre vagy 2 évente kicserélődnek a kezdőcsapatok sose lesz itthon nézett a kocaszurkolók között.
Főleg ha egyetemi sportról van szó. Ami nem profi, nem a legmagasabb szint. BL is nézettebb mindenhol mint a lehet érdekesebb focit hozó, holland bajnokság. nyílván hülye példa.
Ja és persze fantasyja se elterjedet, a sok gyökér csak fantasyzik nem is néz nfl-t.
én szeretem a college focit, félre ne értsetek, de az hogy minden héten irogatja hogy mennyire szar az nfl, attól senki nem fogja nézni a másikat.
(pláne úgy hogy nincsenek új fórumozók, bowl.hu olvasók)
braxa88
én már szinte várom a következő pocket QB lesérülését, akkor jöhet a B oldal a kazin

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
toborozza az embereket, hogy nézzenek valamit, ami olyasmi, mint amit szeretnek, csak izgalmasabb
Höri
Nem az a gond.
Ha en becsongetek hozzad, majd mikor kinyitod, en kapasbol lebaszlak, mert nem is ertesz a porszivokhoz, amit arulok. Majd kifigurazom a takaritasi szokasaidat. Nem veszel porszivot. Nincs ebben semmi meglepo. Csak unalmas, ha a ficko visszajar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
kommentár nélkül

 twitter.com/ProFootballTalk/status/908504399886077952

+

 twitter.com/kurt13warner/status/908532687203311616
baggio
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
Miért írják be többen is hétről-hétre, évek óta a Seahawks topicba, hogy szar az OL? Ha erre tudod a választ, akkor az én problémámra is megtaláltad a megoldást.

Bár ott kissé nagyobb az egyetértés és a kritizálók sose elegyednek rögtön személyeskedésbe forduló párbeszédbe a Cable-hívő ellentáborral...

Mekkérdem a múlt csütörtöki egyszem Utah state - Idaho state mennyire elégítette ki az igényeket? Mer azért hót egyszerű szombatonként addig szörfözni, míg találok egy jó meccset, de ugyan úgy találsz hulladékot is, csak jóval nagyobb a merítési lehetőség.
sutianap
és ez mit bizonyít? Egyrészről a top25-ös kiemelési rendszer pont azért van, hogy segítsen a választásban, ha pedig egyszerűen több mérkőzésből lehet kiválasztani a jót, az mit ront az élvezeti értéken?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
Na szóval, SAANDOR-nak igaza lett, a Broncos végül megnyerte az SB-t.
Gyurinak is igaza lett, az NFL irányítók, meg úgy általában a támadósorok játéka soha nem látott mélységekbe süllyedt.
Már csak Bencsics Márknak kéne komoly szinten befutnia, hogy respectvv4laci is prófétának bizonyuljon.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Kevesebb reklámmal máris beljebb lennének. Ha nem a Cowboys játszik szinte sose nézek végig másik meccset. RedZone4Life!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
toborozza az embereket, hogy nézzenek valamit, ami olyasmi, mint amit szeretnek, csak izgalmasabb
Höri
Mekkérdem a múlt csütörtöki egyszem Utah state - Idaho state mennyire elégítette ki az igényeket? Mer azért hót egyszerű szombatonként addig szörfözni, míg találok egy jó meccset, de ugyan úgy találsz hulladékot is, csak jóval nagyobb a merítési lehetőség.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
toborozza az embereket, hogy nézzenek valamit, ami olyasmi, mint amit szeretnek, csak izgalmasabb
Höri
nyílván, de egy 130 csapatos liga, amiben évről évre vagy 2 évente kicserélődnek a kezdőcsapatok sose lesz itthon nézett a kocaszurkolók között.
Főleg ha egyetemi sportról van szó. Ami nem profi, nem a legmagasabb szint. BL is nézettebb mindenhol mint a lehet érdekesebb focit hozó, holland bajnokság. nyílván hülye példa.
Ja és persze fantasyja se elterjedet, a sok gyökér csak fantasyzik nem is néz nfl-t.
én szeretem a college focit, félre ne értsetek, de az hogy minden héten irogatja hogy mennyire szar az nfl, attól senki nem fogja nézni a másikat.
(pláne úgy hogy nincsenek új fórumozók, bowl.hu olvasók)
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
braxa88
toborozza az embereket, hogy nézzenek valamit, ami olyasmi, mint amit szeretnek, csak izgalmasabb

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kommentár nélkül

 twitter.com/ProFootballTalk/status/908504399886077952

+

 twitter.com/kurt13warner/status/908532687203311616
baggio
amúgy miért jó hogy állandóan évek óta hétrről hétre ezt súlykolod?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
kommentár nélkül

 twitter.com/ProFootballTalk/status/908504399886077952

+

 twitter.com/kurt13warner/status/908532687203311616

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt hiszem ezek után lehet véglegesen kijelenteni, hogy sok értelme nincs a draft előtti felmérőket nézni a game tape-ek kárára

 twitter.com/RLiuNFL/status/907696549467213834
baggio
hát igen, csak a másik véglet meg Chris Carson, aki az Ok State-ben nem sok carry-t kapott, Seattle-ben meg lehet felmegy a Depth Chart tejejére

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
azt hiszem ezek után lehet véglegesen kijelenteni, hogy sok értelme nincs a draft előtti felmérőket nézni a game tape-ek kárára

 twitter.com/RLiuNFL/status/907696549467213834


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Íme második heti rövid beharangozóm, ahol az összes mérkőzésre tippelek. Az első heti 10-5 nem volt rossz, nem lenne rossz tartani ezt egész évben. 😊

 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/09/14/nfl_week2_preview

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valaki tudna segíteni abban, hogy felkerülnek még valahová a vágott, csak a playeket tartalmazó meccsek? Régebben Condensed games néven lehetett megtalálni a TYT-en, de most nem találtam. Please help
Bruce
Itt mondjuk teljes meccsek vannak, de talán ez is megfelel:

 www.nflfullhd.com/
dande
Köszönöm, de igazából pont a rövid verziót keresném, a teljes meccs megvan
Bruce
Amúgy itt is van condensed:
 www.nflfullhd.com/category/condensed-games/
tenorx
Köszi! Sajnos a Raiders meccs nincs köztük 😕
Bruce
tudom hogy macerásabb de a billentyűzet nyilaival nagyszerűen át lehet ugrani a playek közti üresjáratokat.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Valaki tudna segíteni abban, hogy felkerülnek még valahová a vágott, csak a playeket tartalmazó meccsek? Régebben Condensed games néven lehetett megtalálni a TYT-en, de most nem találtam. Please help
Bruce
Itt mondjuk teljes meccsek vannak, de talán ez is megfelel:

 www.nflfullhd.com/
dande
Köszönöm, de igazából pont a rövid verziót keresném, a teljes meccs megvan
Bruce
Amúgy itt is van condensed:
 www.nflfullhd.com/category/condensed-games/
tenorx
Köszi! Sajnos a Raiders meccs nincs köztük 😕
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki tudna segíteni abban, hogy felkerülnek még valahová a vágott, csak a playeket tartalmazó meccsek? Régebben Condensed games néven lehetett megtalálni a TYT-en, de most nem találtam. Please help
Bruce
Itt mondjuk teljes meccsek vannak, de talán ez is megfelel:

 www.nflfullhd.com/
dande
Köszönöm, de igazából pont a rövid verziót keresném, a teljes meccs megvan
Bruce
Amúgy itt is van condensed:
 www.nflfullhd.com/category/condensed-games/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.
Chargers LT
Azt ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki, hogy ez lesz...Gyuri34 neve mond valamit?
dugo93
Régi motoros vagyok itt, de csak olvasatra...amúgy nem
Chargers LT
 bowl.hu/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418
Wyatt
Ja jó, ezt olvastam anno XD csak nem emlékeztem ki volt a megmondóember 😊 jövőlátó
Chargers LT
Ez volt az accom, amikor a forumon meg kb. egyedulikent nem volt letiltva nalam a nevvaltasi lehetoseg. Ugy ereztem, kell a marketing Luck eseteben, mindig csunyan beszeltetek rola es fikaztatok, nehezen viseltem.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.
Chargers LT
Azt ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki, hogy ez lesz...Gyuri34 neve mond valamit?
dugo93
Régi motoros vagyok itt, de csak olvasatra...amúgy nem
Chargers LT
 bowl.hu/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418
Wyatt
Ja jó, ezt olvastam anno XD csak nem emlékeztem ki volt a megmondóember 😊 jövőlátó

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Na az eddigi meccseken 29 TD és 23 Int született az irányítóktól. Elég botrányos, mit mondjak...meg is látszik, hogy több csapatnál is olyan a kezdő QB, aki lassan már cserének is szar, és talán az is benne van, hogy inkább a védelmek erősödtek az utóbbi években a több jó fiatal védőnek köszönhetően.
Chargers LT
Azt ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki, hogy ez lesz...Gyuri34 neve mond valamit?
dugo93
Régi motoros vagyok itt, de csak olvasatra...amúgy nem
Chargers LT
 bowl.hu/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418
Wyatt
...és ezzel mindent tudsz már róla amit tudni illik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.