NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na mondjuk ezt fejtsd ki nekem légy szíves 😊
Munka előtt gyorsan két-három órád van még? 😊 Mondjuk én a 40 perces vágott vidiket szoktam nézni, azzal azért nagyjából lehet végezni, ha máshogy nem, utazás közben 😀

De szerintem a tegnap éjjelit inkább a 11 perces öf-ben nézem meg
Wyatt
A legtöbb play között az üresjáratot áttekerem (az érdekesebbeknél megnézem a visszajátszást. így kb 1órában belefér a meccs. Kicsit korai keléssel, de látok minden MNFt és TNFt szinte élőben.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk ezt fejtsd ki nekem légy szíves 😊
Munka előtt gyorsan két-három órád van még? 😊 Mondjuk én a 40 perces vágott vidiket szoktam nézni, azzal azért nagyjából lehet végezni, ha máshogy nem, utazás közben 😀

De szerintem a tegnap éjjelit inkább a 11 perces öf-ben nézem meg

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem beszélve arról hogy az éjjeli meccsek TVből felvehetőek UPC boxszal, aztán reggel rögtön megtekinthető még munka előtt gyorsban.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Mondjuk ehhez jóval nehezebb szakértőket találni mint a soccerhez.
Persze a Vajna TV-n az sem lenne gond ha két vak csimpánz kommentálná a meccset.
Bazzani
A mai világban már olyan full hd streamek vannak hogy aki ide tud írni annak szerintem tök mindegy már hol adják. A többieknek meg a vak csimpánz is szakértő.
Geeri
Persze, de azért viszonylag sokan nézik kényelmesen ágyból fekve TV-n a meccseket.
Én is örülök ha a Lions meccset nem kell gépen keresgetnem, főleg ha minden stream akad.
Bár amióta van youtube stream sokszor inkább telón nézem, ott kevésbé problémás valamiért.

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Mondjuk ehhez jóval nehezebb szakértőket találni mint a soccerhez.
Persze a Vajna TV-n az sem lenne gond ha két vak csimpánz kommentálná a meccset.
Bazzani
A mai világban már olyan full hd streamek vannak hogy aki ide tud írni annak szerintem tök mindegy már hol adják. A többieknek meg a vak csimpánz is szakértő.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Mondjuk ehhez jóval nehezebb szakértőket találni mint a soccerhez.
Persze a Vajna TV-n az sem lenne gond ha két vak csimpánz kommentálná a meccset.

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Ki az a Szaniszló Csabi? 😀
gyeek
Az ő kisfia

Az ő kisfia
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ki az a Szaniszló Csabi? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
jr79 New England Patriots 71
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Hova megy?
gaben
Marad a sporttv-nél azt mondta Ricsi, csak másik munkakörben...
NB2
Talán átveszi Szaniszló Csabi munkáját (de ez csak tipp).
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Hova megy?
gaben
Marad a sporttv-nél azt mondta Ricsi, csak másik munkakörben...
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Hova megy?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ki az a Galuska?
gyeek
 gasztroabc.hu/kepek/fSN/galuska-levesbetet.jpg

| Bocs, de valaki úgy is betette volna 😀 |
dugo93
Szerinten nem, mert annyira egyertelmu.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ki az a Galuska?
gyeek
 gasztroabc.hu/kepek/fSN/galuska-levesbetet.jpg

| Bocs, de valaki úgy is betette volna 😀 |

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meddig él még a sporttv-s szerződés? már csak idénre?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
NB2
Évek óta folyamatosan veszítenek el újabb ás újabb bajnokságokat, miközben felnőtt egy olyan konkurencia, akiknek, khm.....fogalmazzunk úgy, hogy semmilyen pénz nem drága.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ki az a Galuska?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Galuska távozása az NFL brigádból vajon előrevetíti, hogy 13 év után bukja a sporttv az NFL-t?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért a Billstől ez a megfogalmazás, hogy "egy 6 kört szereztek" és Marcellus Dareust adták érte cserébe.....hm kicsit mókás, fun, epic stb 😛 😊
dande
6. kör egy DT-ért, aki csak a snapek 33%-ban volt pályán? Lehúzás!
Höri
Egy DT aki mán nem tudom hanyadik edzővel nem jön ki, mérgezi az öltözőt, én az sidelinera sem engedném fel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért a Billstől ez a megfogalmazás, hogy "egy 6 kört szereztek" és Marcellus Dareust adták érte cserébe.....hm kicsit mókás, fun, epic stb 😛 😊
dande
6. kör egy DT-ért, aki csak a snapek 33%-ban volt pályán? Lehúzás!

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Billstől ez a megfogalmazás, hogy "egy 6 kört szereztek" és Marcellus Dareust adták érte cserébe.....hm kicsit mókás, fun, epic stb 😛 😊
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
 twitter.com/sarahbarshop/status/923932959228530689
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Kíváncsi vagyok hogy állhat ez a szezon a kiütéses meccsek számát tekintve? Érzésre az átlagosnál sokkal több a lopsided meccs...
peterk2005
2012 óta a Colts kapott ki legtöbbször 27+ ponttal, szóval tekintve, hogy melyik csapatnak szurkolsz, vélhetően közrejátszik ebben az érzésben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Kíváncsi vagyok hogy állhat ez a szezon a kiütéses meccsek számát tekintve? Érzésre az átlagosnál sokkal több a lopsided meccs...
peterk2005
tiszta college foci feeling lassan😊
zavi27
ja, mint pl. tegnap



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Kíváncsi vagyok hogy állhat ez a szezon a kiütéses meccsek számát tekintve? Érzésre az átlagosnál sokkal több a lopsided meccs...
peterk2005
tiszta college foci feeling lassan😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi vagyok hogy állhat ez a szezon a kiütéses meccsek számát tekintve? Érzésre az átlagosnál sokkal több a lopsided meccs...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)