NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
Jövök én😊

Maka: sajnos mivel olyan időpontokban van, mikor én inkább GP-t nézek reggel, még nem értékelném, de mint sportszakértőt nagyon szeretem, TT-ben kiváló szereplő, mivel épp mind3 sportágban otthon van.
Ricsi: előttem szólóval (alatriste-vel) egyetértek, annyit védelmében, hogy azért ha nem látod teljesen a pályát nehéz megítélni a szabálytalanságot.
Höri: szeretem, annyi "bajom" van vele, hogy sokszor említettétek a humorát, tv-ben nem jönnek a poénok. Most hogy ez felsőbb utasításra nem tudom, de szerintem feldobható lenne a közvetítés vele
Gyula: sajnos tényleg unalmas és még amiért ott van, azt sem vállalja fel
Sanyi: én szeretem, bár tényleg látszik rajta, hogy próbálja eltussolni a hibáját. De sokakkal ellentétben én szeretem a kedélyesebb, humorosabb stílusát. I love Rivers pólójára még várok😊
Márk: én őt is nagyon szeretem, mert érződik, hogy pályán belül is volt.
Zoli: ugyanaz mint Maka, ritkán hallottam, de az SB-n nekem nagyon pozitív meglepi volt, látszik, hogy van mögötte tudás
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Borzasztó a színvonal, elképesztően felkészületlen a többség, vagy csak egyszerűen alkalmatlan a szakkommentátori szerepre, számomra Márkon és Hörin kívül nincs hallgatható szakkommentátor.
gabokocka
szerintem Buday Zoli messze a legjobb.
braxa88
Számomra katasztrófa, nincs összhangban a mondandója a látottakkal, mintha papírról olvasna egyfolytában de ízlések és pofonok.

Én Hörin és Márkon érzem azt hogy folyamatosan készülnek, fejlődnek és alkalmasak is a szerepre.
Sanyi tökéletes szakkommentátor lenne, minden adottsága megvan hozzá, viszont rettentően felkészületlen.
Gyulának és Zolinak nincsenek meg azok a tulajdonságaik, amik ehhez a szakmához kellenek.

Szóval én inkább eredeti közvetítést nézek....
gabokocka
ezt így hogy? pont, hogy az adott play-t elemzi ki, kb azonnal, nem kell neki visszajátszás(vagy kinti szakik grafikája) rögtön meglátja a hibát / kulcs mozdulatot a játék során
és ezt hozza minden egyes play-ben, nem csak akkor ha felismer egy read-option-t

én pl totál nem érzem azt, hogy csak úgy olvasná fel a PFF statisztikákat a csapatokról, mindig azt adott szituációhoz, játékoshoz társítva mond el adatot, ami szerintem inkább hozzátesz a közvetítéshez ellenben mondjuk olyanokkal akik csak rutinból nulla felkészüléssel ülnek oda (már fel lettek sorolva)



az "állandó negatívum kiemelése" kritikára reagálva, szerintem meg pont az a jó, hogy Ricsi "fantasztikus", "szenzációs", "történelmet láthatunk kedves nézőink" ömlengése mellett van olyan hang ami felhívja a figyelmet, hogy bizony itt is vannak balfaszok szép számmal
egyébként én nem érezem úgy, hogy ezt a "hibakeresést" túlzásba vinné mert ilyenkor általában ki szokta emelni a másik oldalon lévő játékost aki jól teljesített

eddig többnyire az volt a baj, hogy mindig "4 kísérlettel kell megtenni 10 yardért" szintjén történt a kommunikáció, most jött egy olyan ember aki tényleg szakmailag látja és érti is a játékot és már vele is baj van, szerintem inkább hatalmas felüdülés
Höri és Maka mellett is nagyon jól működött, többször kéne ezeket a párosoknak szerepelnie


csak hogy mondjak negatívumot is, nekem pl a podcastjük Márkkal nem jön be, egyszerűen az a páros nem működik, de majd 1 év múlva újra belehallgatok hátha jobban összecsiszolódtak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha már mindenki elmondja a véleményét, akkor itt az én sorrendem is:

- Maka play by playbe nekem kifejezetten jó. Ő ugye idén újonc, először csinálja, de már megörülök, ha őt látom meg a bejelntkezésnél. A picit Ricsire hajazó órdítozás néha eröltetett, de felüdülés számomra. (5)
- Ricsi play by play: Megszeretette velem a sportot, és a jelnlegi nflt szeretők 80%-val. Ezt el kell ismerni és becsülni benne, csak azóta eltelt 10 év, Ő pedig még mindig csak és kizárólag az újoncoknak tud érdekes lenni. Nem ad már hozzá kis híján semmit már. Furcsa, hogy ennyi év után is csak a sárga zászlót veszi észre 20ból 19szer. Míg egy eredeti kommentálásnál már a play mondják a szakik, hogy ki és mit szabálytalankodott. De lehet vele együtt élni. Sőt sokszor, ha jobb szakértővel dolgozik szerintem élvezhetőbb ő is. Viszont hajlamos leesni a gyengébbek szintjére is. (3)
- Höri az átmenet, régen volt Ricsi helyett play by play is és szakértő is. Most Maka érkezésével inkább szakértő. Tudja miről beszél, ismeri a ligát, az újoncokat, az nflt. Bárhol van érdekes és van hozzáadott értéke. Főleg a régi podcastokban kiderült, hogy jó a humora is. Tudok jókat szórakozni rajta. (5)
- Gyula: Valóban értékelhetetlen. Nem elég, hogy köze sincs a közvetítéshez, a stílusa enem még irritál is. Az egyetlen aki képes arra ösztönözni, hogy a nagyképernyős TV helyett akár felcsapjam a streamet. (0)
- Sanyi: Tudása meglenne, de nem tud beszélni. Nem az ő sara ez, nem mindenki való a tv-be. Aranyos, kedves, érzelmes (ezt néha lehet egészen szeretni is benne), de sokszor mintha egy 10 éves gyerek lenne. A stílusa és a sok ökörködése már nekem sok. És úgy érzem, hogy mintha az utcáról rántanák be közvetíteni. Sokszor tájékozatlan. (2)
- Márk: Szintén hoz hozzáadott értéket, bár néha ő is elveszik a saját mondataiban és már a 4. tagmondatrésznél azt se tudod miről indított, alapvetően nincs baj vele. Nem a tvre született, de élvezhető (3).
- Zoli: Szintén újonc és nekem mint szakértő a jelenlegi mezőny egyik legjobbja. Képes a 40-3 as meccset és a 21-20ast is ugyan olyan hangsúlyal letolni, ez igaz, de engem spec nem zavar a sok szám és statisztika amit hoz. Ső(Másoknál ez a hozott szám sokszor annyira a 0-hoz konvergál, hogy nem zavar, hogy nála meg talán már picit túl sok). Ki tudja emelni 1-1 playben a valóban kulcsjátékost O vagy D falakban, megmutatni, hogy nem csak az a király, aki megcsinálta a szerelést, hanem spec aki elvitte a LB útjából a 2 OL-t. És forduítva, kiemeli a jó támódfal játékokat is. (5)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sanyi meg pont hogy mostanában visszavett a nyihogásból szerintem, és így teljesen korrekt nekem pár bakit leszámítva.
zavi27
nézz meg egy trashtalkot. semmimásbol nem áll a jelenléte mint az idióta "vicceskedésből". ha pedig meg kell szólalni akkor tök felesleges idegenszavakkal (ó-tí-éj vagy még szebben otaaa 😀 ) teleszőve értelmetlenségekről hadovál.
Pedig amugy biztos kedves és jóarc csávó, ez látszik rajta mindig, de a TVs szereplésre alkalmatlan.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem csak Gyula lóg ki nagyon, ő semmit nem tesz hozzá, és nagyon sótlan, unalmas is, igazán leépíthetnék már. A többiek nekem nagyon rendben vannak, Buday Zolinak kifejezetten örülök, tetszik, Márk és Höri is alap, Sanyi meg pont hogy mostanában visszavett a nyihogásból szerintem, és így teljesen korrekt nekem pár bakit leszámítva.
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Márkon és Hörin kívül nincs hallgatható szakkommentátor.
gabokocka
Ez.

Ricsiben lehet szeretni azt ahogy ordít, szerintem ő elmegy, csak ne szakertsen.

Gyula minosithetetlen, mar-mar sporttv gurulos foci szakkomentator szint.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
és eltekintve a betonbiztos tippektől (Steelers,Pats ) csapatfronton sem rózsás a helyzet!
nem volt könnyű dolguk na! 😊
yooker
Az elmúlt 5 év legkaotikusabb NFL idénye alatt vagyunk, még a 2 főcsoportdöntő csapatára sem mernék tippelni😊 Hiába vezeti pl a Vikings a csoportját, valahogy nem érzem bennük azt, hogy ott legyenek a végelszámolásnál. Sok olyan csapat áll pozitív mérleggel, ahol nekem olyan senki irányítók vannak.
NB2
Hitetlen!!!
Majd jön Teddy azt lehozza ne aggódj 😉
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Borzasztó a színvonal, elképesztően felkészületlen a többség, vagy csak egyszerűen alkalmatlan a szakkommentátori szerepre, számomra Márkon és Hörin kívül nincs hallgatható szakkommentátor.
gabokocka
szerintem Buday Zoli messze a legjobb.
braxa88
Számomra katasztrófa, nincs összhangban a mondandója a látottakkal, mintha papírról olvasna egyfolytában de ízlések és pofonok.

Én Hörin és Márkon érzem azt hogy folyamatosan készülnek, fejlődnek és alkalmasak is a szerepre.
Sanyi tökéletes szakkommentátor lenne, minden adottsága megvan hozzá, viszont rettentően felkészületlen.
Gyulának és Zolinak nincsenek meg azok a tulajdonságaik, amik ehhez a szakmához kellenek.

Szóval én inkább eredeti közvetítést nézek....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Borzasztó a színvonal, elképesztően felkészületlen a többség, vagy csak egyszerűen alkalmatlan a szakkommentátori szerepre, számomra Márkon és Hörin kívül nincs hallgatható szakkommentátor.
gabokocka
szerintem Buday Zoli messze a legjobb.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Borzasztó a színvonal, elképesztően felkészületlen a többség, vagy csak egyszerűen alkalmatlan a szakkommentátori szerepre, számomra Márkon és Hörin kívül nincs hallgatható szakkommentátor.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Én is úgy vélem, hogy Sanyi jó hangulata, őszinte lelkesedése sokkal jobb feelinget biztosít egy közvetítés során, mint Hörit leszámítva bármelyik másik szakié. (Függetlenül a badarságaitól, tévedéseitől, felkészületlenségétől.)
Amennyire kedveltem Buday Zoli írásait, podcastjeit, annyira stílusidegen és nekem nem tetsző a minden játékban, játékosban örökké hibát detektáló, és a számokat végtelen sorban daráló szenvtelen adatkiáramoltatása.
Gyulához annyi plusz észrevételt tennék, hogy játékvezetőként a meccshelyzetek és játékvezetői ítéletek teljesen laikus, inkompetens megközelítése és az állásfoglalásainak elmaradása az, ami új elem, pláne, hogy ő elvégre ezen specifikációjának köszönhetően van ott.
Összességében szerencsés volt Makát beemelni play-by-play kommentátornak, jól kompenzálja a gyengébb szakkommentátor class-t.

Szóval nálam: 5* Höri, 5 Ricsi, Maka, 4 Sanyi, Zoli értékelhetetlen, de akármennyi lehetne, ha nem darálna, Gyula meg osztályozhatatlan. Dehát ugye tudjuk, hogy a kis vízilóval nem baszakodhat senki. 😊

 www.2perc.hu/wp-content/uploads/2012/04/1333742987-kisvizilo.jpg

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Inkább azt magyarázzátok meg, hogy a liga azzal sok időt foglalkozik, hogy ki hogy beszél a szomszédnénivel, de ha a pályán bunyózol egy korrektet (akár még a földön fekve is ütve az ellent) az semmilyen szankcióval nem jár?
NB2
Tökéletesen egybevág az NFL idei jelmondatával: inkább a pályán bunyózz, mint az asszonnyal odahaza!

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
és eltekintve a betonbiztos tippektől (Steelers,Pats ) csapatfronton sem rózsás a helyzet!
nem volt könnyű dolguk na! 😊
yooker
Az elmúlt 5 év legkaotikusabb NFL idénye alatt vagyunk, még a 2 főcsoportdöntő csapatára sem mernék tippelni😊 Hiába vezeti pl a Vikings a csoportját, valahogy nem érzem bennük azt, hogy ott legyenek a végelszámolásnál. Sok olyan csapat áll pozitív mérleggel, ahol nekem olyan senki irányítók vannak.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
érdekes én teljesen jól elvagyok Sanyival , a play elemzések nekem tökre megfelelnek
mondjuk a többit (ahol a legtöbb hülyeség megy )általában pörgetem...
nálam Gyula az aki a legjobb meccset is képes tönkretenni a dogunalmas kommentárral...
már ha meglátom elmegy a kedvem az egésztől! kb 😊

nagy unalmamban ránéztem az év elején leadott szerkesztői tippekre
háááát... nyilván rengeteg sérülés is közbeszólt de egyéni posztokon a legtöbb már most elszállt !

és eltekintve a betonbiztos tippektől (Steelers,Pats ) csapatfronton sem rózsás a helyzet!
nem volt könnyű dolguk na! 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Közhelyszótár Sanyi úgysem fog változni, mostanában még csak nem is vicces. Engem speciel nem zavar különösebben (legfeljebb röhögök, hogy Sanyi te faaaasz), ha benéz egy formációt vagy játékot. Azt meg, hogy X csapat falában ki mikor milyen poszton játszik pont leszarom. A meccs érdekel az legyen szórakoztató (mondjuk, ha nem indul be kinyomom; egyes csapatokat meg eleve nem is nézek). Engem jobban zavar pl. Gyula beszédstílusa meg Márk okoskodása, Ricsi állandó irányítószopkodásáról nem is beszélve.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Úgy tűnik nagyon belekényelmesedett az állásába. Nem mintha bármikor is kimondottan rátermett lett volna a feladatra ("korterbekk sznéjk, kígyó" a hőskorban), a felkészülésre úgy tűnik egyre kevesebb hangsúlyt fektet. Kb. egy hónapja belehallgattam pont az ő szakkomentárjába a Cowboys @ Broncos derbin... hát, olyan Zuzu Petals-szerű élmény volt. Phil Simms lehet már feni a fogát a pozíciójára. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Az amúgy sem magasan lévő átlagszinvonalat erősen lefelé húzta ez a hajnali meccs.
Kedvenc, mikor Sanyi 3percig fejtegette a fal változásait Mihalik kiesésekor:
"Igen akkor ahogy látom Glasgow lett a LT. Igen Glasgow érkezett a pályára."
"Bocsánat nem Cleary lett a LT és az egész fal tolódott egyet jobbra, és Glasgow LGba érkezett."
"Igen belső variálások kellettek de most megvan mindenkinek a helye."

ps: Glasgow lassan 1 éve a kezdő LG a csapatba, az emlitett sérülsnél pedig ennyi történt: Mihalik LTből le, Cleary LTbe fel. Mindenki kedvenc Sanyi ezt nem birta értelmezni.
alatriste
de gondolom mellé jókat vihogott és huhogott, azzal el van intézve.
braxa88
Voltak megint sms kérdések, aminél egy háromperces körmondat végén rájött, hogy fogalma sincs.
Esküszöm, hogy nulla percet készült a meccsre. Mondjuk a Bearsből sem tudna 5 embert felsorolni. Szánalmas.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Az amúgy sem magasan lévő átlagszinvonalat erősen lefelé húzta ez a hajnali meccs.
Kedvenc, mikor Sanyi 3percig fejtegette a fal változásait Mihalik kiesésekor:
"Igen akkor ahogy látom Glasgow lett a LT. Igen Glasgow érkezett a pályára."
"Bocsánat nem Cleary lett a LT és az egész fal tolódott egyet jobbra, és Glasgow LGba érkezett."
"Igen belső variálások kellettek de most megvan mindenkinek a helye."

ps: Glasgow lassan 1 éve a kezdő LG a csapatba, az emlitett sérülsnél pedig ennyi történt: Mihalik LTből le, Cleary LTbe fel. Mindenki kedvenc Sanyi ezt nem birta értelmezni.
alatriste
de gondolom mellé jókat vihogott és huhogott, azzal el van intézve.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Az amúgy sem magasan lévő átlagszinvonalat erősen lefelé húzta ez a hajnali meccs.
Kedvenc, mikor Sanyi 3percig fejtegette a fal változásait Mihalik kiesésekor:
"Igen akkor ahogy látom Glasgow lett a LT. Igen Glasgow érkezett a pályára."
"Bocsánat nem Cleary lett a LT és az egész fal tolódott egyet jobbra, és Glasgow LGba érkezett." (Persze mindenki jobbra egyet, Wagner meg kiment WRbe).
"Igen belső variálások kellettek de most megvan mindenkinek a helye."

ps: Glasgow lassan 1 éve a kezdő LG a csapatba, az emlitett sérülsnél pedig ennyi történt: Mihalik LTből le, Cleary LTbe fel. Mindenki kedvenc Sanyija ezt nem birta értelmezni.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha már ilyen okosságok:
2015:közepesből Panthers és Newton, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Newton MVP, Broncos SB.
2016. közepesből Falcons és Ryan, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Ryan MVP, Patriots SB.

??? 2017: közepesből Eagles és Wentz, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Wentz MVP, Steelers SB ???
braxa88
Steelers? 😊
Érdekes, nekem jobbnak rémlett Wentz előző szezonja, de tényleg csak közepes a számai alapján. A Falcons előtte 5–0-val és 6–1-gyel kezdett, ott sem nézett már ki rosszul, csak elfáradtak.
A Panthersnél viszont én inkább a 2014-et mondanám kivételnek, 2013-ban elég jók voltak, és 2014-ben ezzel együtt is megnyerték a csoportot, mert a végére feljavultak. 2015-ben ezt folytatták csak. 2016-ban a Super Bowl-másnaposságra fogom (ahogy a Falconsnál idén), de azért a Panthers most is áll 6–3-mal, szal annyira azért nem közepes
Ami az első két csapat helyzetét megnehezíti, hogy az NFC Southban kb mindig minden lehet, a Panthers hármas szériáján kívül még ismétlés sem volt, és mindenki nyert legalább 3-szor a 15 év alatt.

Ettől még az benne van, hogy a mostani formában játszó Eagles behúzza az NFC-t, és az is, hogy a Dallas jövőre visszaáll az NFC East élére

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
ha már ilyen okosságok:
2015:közepesből Panthers és Newton, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Newton MVP, Broncos SB.
2016. közepesből Falcons és Ryan, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Ryan MVP, Patriots SB.

??? 2017: közepesből Eagles és Wentz, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Wentz MVP, Steelers SB ???
braxa88
Az NFCE törvényszerűsége alapján jövőre a Giants amúgy is esélyes a szezon meglepetés csapata címre (zsinórban másodszor 😛).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
Inkább azt magyarázzátok meg, hogy a liga azzal sok időt foglalkozik, hogy ki hogy beszél a szomszédnénivel, de ha a pályán bunyózol egy korrektet (akár még a földön fekve is ütve az ellent) az semmilyen szankcióval nem jár?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha már ilyen okosságok:
2015:közepesből Panthers és Newton, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Newton MVP, Broncos SB.
2016. közepesből Falcons és Ryan, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Ryan MVP, Patriots SB.

??? 2017: közepesből Eagles és Wentz, majd kb ugyanoda vissza rögtön az év után. SB vereség, Wentz MVP, Steelers SB ???
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
mehet a ház az Eagles vs Saints Super Bowlra!
ZERO_L
Én beteszek 10 milliót egy tízezresed ellenében, hogy nem lesz Eagles vs. Saints Super Bowl.
Benne vagy?
Sobri Jóska
deal, de csak akkor ha ezt irónia detektorra költöd...

pedig még mankót is adtam hozzá 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/