NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Nem tudom hogy volt e már, nagyon sokat nem olvastam vissza, de a hétvégén a vasárnapi meccsek magyar idő szerint egy órával korábban kezdődnek, a magyarországi óraátállítás miatt? USÁ-ban egy héttel később állítják azt hiszem.
Bruce
Igen. Ezek szerint nem néztél sporttv-t, mert Ricsiék többször elmondták😊
(külön pikáns a szitu, hogy végre nem zombiként mehetnénk melózni erre hétfő munkaszüneti nap a többségnek 😀 )
NB2
vagy itt van ez is
 bowl.one/tv-musor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom hogy volt e már, nagyon sokat nem olvastam vissza, de a hétvégén a vasárnapi meccsek magyar idő szerint egy órával korábban kezdődnek, a magyarországi óraátállítás miatt? USÁ-ban egy héttel később állítják azt hiszem.
Bruce
Igen. Ezek szerint nem néztél sporttv-t, mert Ricsiék többször elmondták😊
(külön pikáns a szitu, hogy végre nem zombiként mehetnénk melózni erre hétfő munkaszüneti nap a többségnek 😀 )
NB2
Nem nézem a sporttv közvetítéseit, mert Raiders meccset nézek, aztán ha az 7-kor van utána alszok, ha meg este, akkor meg azért nem nézem a sporttévét 😊
De köszönöm az infót. 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom hogy volt e már, nagyon sokat nem olvastam vissza, de a hétvégén a vasárnapi meccsek magyar idő szerint egy órával korábban kezdődnek, a magyarországi óraátállítás miatt? USÁ-ban egy héttel később állítják azt hiszem.
Bruce
Igen. Ezek szerint nem néztél sporttv-t, mert Ricsiék többször elmondták😊
(külön pikáns a szitu, hogy végre nem zombiként mehetnénk melózni erre hétfő munkaszüneti nap a többségnek 😀 )
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom hogy volt e már, nagyon sokat nem olvastam vissza, de a hétvégén a vasárnapi meccsek magyar idő szerint egy órával korábban kezdődnek, a magyarországi óraátállítás miatt? USÁ-ban egy héttel később állítják azt hiszem.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
THE NFL'S MOST VALUABLE FRANCHISES OF 2016
 www.forbes.com/pictures/mlm45geihk/methodology/#7c0603fc656b
ozibozi
Azért az NFL nem gyenge biznisz. Emlékszem, néhány éve (pontosan nem tudom hány, de mindegy is, hogy 6 vagy 8) a rangsort a Dallas akkora értékkel vezette, amennyivel kb. most a Bills az utolsó helyen áll. Világválság után nem könnyű találni még egy ilyen nyereséget produkáló iparágat,
peterk2005
ellenben a csapatok nagy létszáma miatt csak a harmadik-negyedikek az NBA, indiai crikett játékosok mögött ez egy főre jutó keresetekben. Oda nehezebb is bekerülni a létszám miatt.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
THE NFL'S MOST VALUABLE FRANCHISES OF 2016
 www.forbes.com/pictures/mlm45geihk/methodology/#7c0603fc656b
ozibozi
Azért az NFL nem gyenge biznisz. Emlékszem, néhány éve (pontosan nem tudom hány, de mindegy is, hogy 6 vagy 8) a rangsort a Dallas akkora értékkel vezette, amennyivel kb. most a Bills az utolsó helyen áll. Világválság után nem könnyű találni még egy ilyen nyereséget produkáló iparágat,


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nfc east nem gyenge itt.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
THE NFL'S MOST VALUABLE FRANCHISES OF 2016

 www.forbes.com/pictures/mlm45geihk/methodology/#7c0603fc656b
ozibozi
Minimum érdekes.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
THE NFL'S MOST VALUABLE FRANCHISES OF 2016

 www.forbes.com/pictures/mlm45geihk/methodology/#7c0603fc656b
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Centerek és a PFF gradek:
 pbs.twimg.com/media/CvPD3hIUMAAxOsj.jpg:large
braxa88
Tök jó, hogy a Colts OL legtöbb tagja egész pofás helyen van ezeken a listákon. Nem is értem hogy csúszik be az a 6 sack meccsenként.. 😀
dugo93
A D-k nem böngészgetnek statisztikákat.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Centerek és a PFF gradek:
 pbs.twimg.com/media/CvPD3hIUMAAxOsj.jpg:large
braxa88
Tök jó, hogy a Colts OL legtöbb tagja egész pofás helyen van ezeken a listákon. Nem is értem hogy csúszik be az a 6 sack meccsenként.. 😀

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként Kyle-nak van a legcoolabb college awardja amiről eddig hallottam: Brain Piccolo Award 😀
peterk2005
ott valamit elhallottál akkor, mert az Brian Piccolo Award, ami ráadásul nem is college elismerés, hanem a Bears osztja ki
 en.wikipedia.org/wiki/Brian_Piccolo_Award
baggio
Fuller wikipedia oldalára utaltam, ott van így elírva. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egyébként Kyle-nak van a legcoolabb college awardja amiről eddig hallottam: Brain Piccolo Award 😀
peterk2005
ott valamit elhallottál akkor, mert az Brian Piccolo Award, ami ráadásul nem is college elismerés, hanem a Bears osztja ki
 en.wikipedia.org/wiki/Brian_Piccolo_Award

a rákban fiatalon elhunyt Piccolo életéről készült "Brian éneke" filmet a magyar csatornák is leadták már párszor, egyszer érdemes is megnézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vagy egy Kyle Fuller (még ha nem is jó) egy pályára nem lépő rookie helyett 😊
tüsi91
A Fuller család is rendesen bevette magát az NFL-be: "His eldest brother, Vincent, is a retired NFL safety who spent the majority of his career with the Tennessee Titans. His older brother, Corey, is a wide receiver for the Detroit Lions. Their younger brother, Kendall, is a cornerback for the Washington Redskins."

Egyébként Kyle-nak van a legcoolabb college awardja amiről eddig hallottam: Brain Piccolo Award 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Goodell meg majd takarózik a "nem volt rendőrségi ügy, nincs itt semmi látnivaló" kifogással. Hányinger ahogy a dolgok mennek a liga körül!
gaben
Azzal nehezen (mivel volt rendőrségi ügy), de lesz/van más kifogása.
Hányinger: Josh Brown ügyét a Liga részéről egy Giants-bérletes (mondhatjuk, egy Giants szurkoló(?)) alkalmazott vizsgálta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Így a 7. hét elején gondoltam poénból összerakok egy 53-as rostert az IR-re került játékosokból.
...
empty taxi
Na ne má, hogy egy Lamarr Houston nem fért be mondjuk George Johnson helyére.
Vagy egy Kyle Fuller (még ha nem is jó) egy pályára nem lépő rookie helyett 😊

Nem gondolom ám komolyan 😊. Sajnos ez ennek a sportnak a velejárója.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Lehet szűk látókörű vagyok, de amikor először megütnek valakit vagy üssön vissza vagy lépjen le. Goodell meg majd takarózik a "nem volt rendőrségi ügy, nincs itt semmi látnivaló" kifogással. Hányinger ahogy a dolgok mennek a liga körül!
gaben
a családon belüli bántalmazásnak teljesen más a pszichologiája, mint a "hagyományos" erőszaknak

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Lehet szűk látókörű vagyok, de amikor először megütnek valakit vagy üssön vissza vagy lépjen le. Goodell meg majd takarózik a "nem volt rendőrségi ügy, nincs itt semmi látnivaló" kifogással. Hányinger ahogy a dolgok mennek a liga körül!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Így a 7. hét elején gondoltam poénból összerakok egy 53-as rostert az IR-re került játékosokból.
QB: Teddy Bridgewater, Robert Griffin III, Jacoby Brissett (3)
RB: Adrian Peterson, Eddie Lacy, Danny Woodhead, Chris Johnson, Charles Sims (8)
WR: Keenan Allen, Eric Decker, Sammie Watkins, Stevie Johnson, Vincent Jackson (13)
TE: Benjamin Watson, Brandon Pettigrew, Michael Hoomanawanui (16)
OL: Matt Kalil, Joel Bitonio, Kory Lichtensteiger, Evan Mathis, Andre Smith, Ryan Harris, La'el Collins, Chance Warmack, Nick Martin (25)
DE: J.J. Watt, Allen Bailey, Mario Edwards, Desmond Bryant, Sheldon Rankins (30)
NT: Ian Williams, Andrew Billings, Earl Mitchell (33)
OLB: Justin Houston, Bud Dupree, George Johnson, Nate Orchard (37)
ILB: Navorro Bowman, Manti Te'o, Sean Weatherspoon, Reggie Ragland (41)
CB: Jason Verrett, Sam Shields, Kevin Johnson, P.J. Williams, William Jackson (46)
S: Reshad Jones, Tyvon Branch, David Bruton, DeAngelo Hall (50)
LS: Jimmy Landes (51)
K: Ka'imi Fairbairn (52)
P: Punters are not people, 1 sincs IR-en.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Centerek és a PFF gradek:
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Azt hiszem az utóbbi évek bebizonyították, hogy konkrétan gyilkosságot kell elkövetni ahhoz, hogy egy játékos végérvényesen kiírja magát a ligából. Az állatkínzóknak, gyerek- és nőbántalmazóknak valamint különféle visszaeső köztörvényeseknek van visszatérés. Ezen persze fel lehet háborodni, de pénz beszél, kutya ugat, karaván halad, Goodell bólogat.
Kampman
a gyilkosság se feltétlen probléma, csak videó ne legyen róla, mert azt már nehéz kimagyarázni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Azt hiszem az utóbbi évek bebizonyították, hogy konkrétan gyilkosságot kell elkövetni ahhoz, hogy egy játékos végérvényesen kiírja magát a ligából. Az állatkínzóknak, gyerek- és nőbántalmazóknak valamint különféle visszaeső köztörvényeseknek van visszatérés. Ezen persze fel lehet háborodni, de pénz beszél, kutya ugat, karaván halad, Goodell bólogat.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mondjuk Mara is elég képmutató, a Rice ügynél persze megmondja frankó pr szöveget
 pbs.twimg.com/media/CvONpXaWcAAhA7r.jpg

most (és az újraigazolásánál) valamiért nem volt olyan fontos ez a történet, nyugodtan adtak neki fizut és még most is a klub alkalmazottja ez az emberi hulladék
ZERO_L
Ezzel mentegeti magát:
"He admitted to us he'd abused his wife in the past. What's a little unclear is the extent of that."

Bazdmeg, meg kellett volna akkor kérdezni. Például az NFL biztonsági szolgálatát, ők mentették ki az asszonyt a ProBowl alatt a szállodájukból és költöztették titkos(!) helyre.

De akár az áldozatot magát is megkérdezhette volna. Mondjuk, kellemetlen dolog szembesülni azzal, hogy a kiváló rúgónk agyba-főbe veri a feleségét, még akkor is, amikor terhes a gyermekükkel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
mondjuk Mara is elég képmutató, a Rice ügynél persze megmondja frankó pr szöveget
 pbs.twimg.com/media/CvONpXaWcAAhA7r.jpg

most (és az újraigazolásánál) valamiért nem volt olyan fontos ez a történet, nyugodtan adtak neki fizut és még most is a klub alkalmazottja ez az emberi hulladék



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, tökre mindegy, van néhány random dolog, amit nagyon nyomnak, néhányat meg nagyon szépen besöpörnek a szőnyeg alá