NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
jó volt a legutóbbi Simpsons rész 😊

 kepfeltoltes.hu/161010/Screenshot__1__www.kepfeltoltes.hu_.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt elnézve különösen érthetetlen, hogy elengedtük Sittont
Kampman
Mondjuk nem meglepő a sorrend. Sitton eddig is top5 volt vagy környékén évek óta. Kb két éve ez volt a liga legjobb G párosa.
(Bár nem lett sokkal rosszabb az OL teljesítménye így se. Liga top 5 körül van az egység. )


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt elnézve nem is olyan rossz O-falak ellen játszott a védelmünk, már ami a belső posztokat jelenti.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 410
Ezt elnézve különösen érthetetlen, hogy elengedtük Sittont
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
OGk, és a PFF ratingek az 1-4. fordulóban
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Bár még van némi idő addig, de lehet, hogy Miamiban és esetleg Charlotteban nem lesz meccs.
dande
De máshol lehet. Vagy esetleg megcsinálhatják azt is, amit 2004-ben épp egy Dolphins-Titans meccsen, hogy a hurrikán miatt előrehozták vasárnapról szombatra,
Kampman
az MNF esetében inkább a keddre való áttolás lehetséges, mondjuk Miamiban szombat este is játszanak, szóval ott nem kell variálni

a szombati Florida-LSU meccset elhalasztották viszont, és azt se tudják még, hogy mikor tudják bepótolni, ha egyáltalán...
baggio
Arra gondoltam, hogy a Dolphins játszhatna pl. Orlandóban, mint az előszezonban, az nem az óceán partján van, hanem beljebb bár lehet, hogy a vihar oda is elér.

Mondjuk ha Charlotte-ban probléma lehet, akkor Orlando se biztonságos
Kampman
Orlando annyira nem biztonságos, hogy úgy volt, hogy megyek a UCF vs Tulane meccsre péntek este, erre nov. 5-re tették át a kickoff időpontját... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 410
Bár még van némi idő addig, de lehet, hogy Miamiban és esetleg Charlotteban nem lesz meccs.
dande
De máshol lehet. Vagy esetleg megcsinálhatják azt is, amit 2004-ben épp egy Dolphins-Titans meccsen, hogy a hurrikán miatt előrehozták vasárnapról szombatra,
Kampman
az MNF esetében inkább a keddre való áttolás lehetséges, mondjuk Miamiban szombat este is játszanak, szóval ott nem kell variálni

a szombati Florida-LSU meccset elhalasztották viszont, és azt se tudják még, hogy mikor tudják bepótolni, ha egyáltalán...
baggio
Arra gondoltam, hogy a Dolphins játszhatna pl. Orlandóban, mint az előszezonban, az nem az óceán partján van, hanem beljebb bár lehet, hogy a vihar oda is elér.

Mondjuk ha Charlotte-ban probléma lehet, akkor Orlando se biztonságos

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Bár még van némi idő addig, de lehet, hogy Miamiban és esetleg Charlotteban nem lesz meccs.
dande
De máshol lehet. Vagy esetleg megcsinálhatják azt is, amit 2004-ben épp egy Dolphins-Titans meccsen, hogy a hurrikán miatt előrehozták vasárnapról szombatra,
Kampman
az MNF esetében inkább a keddre való áttolás lehetséges, mondjuk Miamiban szombat este is játszanak, szóval ott nem kell variálni

a szombati Florida-LSU meccset elhalasztották viszont, és azt se tudják még, hogy mikor tudják bepótolni, ha egyáltalán...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 410
Bár még van némi idő addig, de lehet, hogy Miamiban és esetleg Charlotteban nem lesz meccs.
dande
De máshol lehet. Vagy esetleg megcsinálhatják azt is, amit 2004-ben épp egy Dolphins-Titans meccsen, hogy a hurrikán miatt előrehozták vasárnapról szombatra,
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár még van némi idő addig, de lehet, hogy Miamiban és esetleg Charlotteban nem lesz meccs.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 420
 nypost.com/2016/10/03/raiders-ravens-fan-fight-ends-with-man-on-life-support/

...mondjuk nem követem 'száz éve' az amcsi focit és vlsz az internet, kamerás telefonok is fejlődtek, de nem történik egyre gyakrabban egyre több súlyosabb balhé arrafelé? (most nem egy-két elcsattant pofonra gondolok)
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hol tudok cornerbackekre vonatkozó stattokat nézni? Engedett yard,TD, Pass def...?

Köszi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pari
Aztán majd jól Brady kezd megint 😊
Szerintem nem lesz negatív a mérleg, három hazai meccs, messze nem verhetetlen ellenfelek, szerintem valószínűbb egy 3–1, mint egy 1–3 😊
Wyatt
Azért örültem volna, ha nem találom telibe, és jön a 4–0 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
A nap nagy vesztesei már megvannak. a Colts és a Jags fanok. Egyik csapat sem kapott ki annyira, hogy HC-t menesszenek 😉
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0929%2Fnfl_u_elisam_cr_1296x729.jpg
Week 4 NFL predictions: Scores for every game
Eli Manning and the Giants are coming off their first loss, while the Vikings, led by Sam Bradford, seek their first 4-0 start since 2009. NFL Nation predicts the score for each Week 4 matchup.
A videóban szépen össze van foglalva, hogy mi lesz a mostani fordulóban (vagyis mi lehet).
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
nem lesz tnf beharangozó?

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
baggio
Ugyanez ugrott be.
ulpianus
Szerintem meg a drog rossz, értem?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Tim Tebow új karrierje. Ebben is tehetséges:
 streamable.com/q3c8
Matthew99
Mi volt a másik?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 twitter.com/playerstribune/status/781486018402713601

Perception is reality.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
baggio
Ugyanez ugrott be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/ESPNNFL/status/781517564547596289


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Tim Tebow új karrierje. Ebben is tehetséges:
 streamable.com/q3c8


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/MoveTheSticks/status/780285678735069184


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
durva IR-csapatot lehetne kiállítani már most, pedig 3 hét pörgött le...