NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
előbb-utóbb csak megtanuljátok...

jjncaa
Annyit hozzátennék, hogy telefonos módban nekem nem látszik ez az oldalsó rész, de köszi majd legközelebb ott keresem.Bazzani
archívum/kategória/naptár 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
előbb-utóbb csak megtanuljátok...

jjncaa
Annyit hozzátennék, hogy telefonos módban nekem nem látszik ez az oldalsó rész, de köszi majd legközelebb ott keresem.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Köszi szépen Robilluma.
Persze, hogy bebaszott szombatra egy nemvárt program...

Azt a mock draftot mikor láthatjuk amit említettél az imént? 😊Bazzani
A hét végére kb. Még nem tudom, hogy 3 vagy 4 körös lesz, valszeg előbbi. Az első kör már kész, olyan tradek vannak, h ihaj 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
előbb-utóbb csak megtanuljátok...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi szépen Robilluma.
Persze, hogy bebaszott szombatra egy nemvárt program...

Azt a mock draftot mikor láthatjuk amit említettél az imént? 😊

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Srácok! Lenne egy nagy kérdésem.
Magyar idő szerint mikor kezd a harmadik nap (27.e) programja?
Ha linket adtok az is jó (én nem találtam).Bazzani
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/dygxr9leqzmyzpf1khnc.jpg
2024 NFL Draft | NFL Draft News, Video & Photos | NFL.com
Get the latest NFL draft news. Watch live streaming draft videos & video highlights. Follow our NFL draft tracker, draft history & mock draft commentary.

The 2013 NFL Draft returns to primetime, with the first round taking place Thurs., April 25 at 8 p.m. ET, followed by the second and third rounds on Fri., April 26 at 6:30 p.m. ET. Rounds 4-7 will be held Sat., April 27 at 12 p.m. ET.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Lenne egy nagy kérdésem.
Magyar idő szerint mikor kezd a harmadik nap (27.e) programja?
Ha linket adtok az is jó (én nem találtam).

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
egy picit többre számítottam mint egy laza 7 perces monológ videóinterjú, pár vágott képpel
ügyes kezdeményezés, de csupán egy közös felkészítő táborban lévő srácokról (gondolom ugyanaz a managment) PR fogása
nagy kár 😕sapka
Sajnos tényleg elég gyenge lett.

Gil Brandt monnyon le!
 gamedayr.com/gamedayr/jarvis-jones-first-round-draft-projection/empty taxi
Nem ő az első, aki megmondja a frankót 😀.
Nem árulok el nagy titkot, az én mockomban sem lesz első körös 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
A Yahoo! Sports 6 játékost mutat be Dream Chasers nevű sorozatában keddi kezdéssel.
A lista elég jó, Ducks és Sooners szurkolók különösen dörzsölhetik a tenyerüket (úgy rémlik, mintha lennének a fórumon Stills meg Barner fanok 😊) :
Dion Jordan -- Oregon -- Tuesday, April 2nd.
Kenny Stills -- Oklahoma -- Thursday, April 4th.
Kyle Long -- Oregon -- Tuesday, April 9th.
Tony Jefferson -- Oklahoma -- Tuesday, April 16th.
Matt McGloin -- Penn State -- Thursday, April 18th.
Kenjon Barner -- Oregon -- Monday, April 22nd.Robilluma
keresem a 4.ei adást, közben megnéztem a Jordaneset
 sports.yahoo.com/video/dion-jordans-dedication-nfl-dream-045900525.html;_ylt=AsaU2qhoWdb.r0EDa4dyQ5hDubYF;_ylu=X3oDMTNqb3J1M3F0BG1pdANMSVNUUyBNaXhlZCBJdGVtcyBDYXJvdXNlbCBORkwgVmlkZW8EcGtnA2M5NWQyNWM2LWM2ZTItM2JmZS05YmY4LWYxYjg5YzZjNzVlZgRwb3MDMwRzZWMDTWVkaWFCQ2Fyb3VzZWxNaXhlZExQQ0E-;_ylg=X3oDMTIyN3BuYW9uBGludGwDdXMEbGFuZwNlbi11cwRwc3RhaWQDBHBzdGNhdANuZmwEcHQDc2VjdGlvbnMEdGVzdANOYWNlbGxlX09mZg--;_ylv=3

egy picit többre számítottam mint egy laza 7 perces monológ videóinterjú, pár vágott képpel
ügyes kezdeményezés, de csupán egy közös felkészítő táborban lévő srácokról (gondolom ugyanaz a managment) PR fogása
nagy kár 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gil Brandt monnyon le!
 gamedayr.com/gamedayr/jarvis-jones-first-round-draft-projection/empty taxi
Főleg amilyen mockokat ír...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Gil Brandt monnyon le!
 gamedayr.com/gamedayr/jarvis-jones-first-round-draft-projection/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Everette Brown kapcsán emlékszem ment még az eszmefuttatás, hogy óvakodni kell az FSU passrusherektől, mert messze nem biztos, hogy a profik között be fognak válni. Nála bejött ez a jóslat, kíváncsi vagyok az idei felhozatalra.gabokocka
akkor még nem Stoops volt a DC.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Everette Brown kapcsán emlékszem ment még az eszmefuttatás, hogy óvakodni kell az FSU passrusherektől, mert messze nem biztos, hogy a profik között be fognak válni. Nála bejött ez a jóslat, kíváncsi vagyok az idei felhozatalra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Etienne Sabino, akinek az általam becsült NFL-sikerességét szerintem sikerült egy nagyon jó hasonmással jellemezni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és az idei draft legnagyobb disznója, TJ Barnes:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4-3as DEnek tökéletes lesz.
Én továbbra sem látom, hogy miért ne lenne top15.
Aztán fene bánja ha elvisszük 2/4re.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Kiper szerint Werner akár a 2.körig is csúszhat.
Tudnám miben rosszabb mint Ansah!?Bazzani
Történt valami vele? Nemrég még szinte mindenhol top10-es pick volt.Proxi
Sematikus limitáltság. A 4.83-as 40 yardja után kevesen látják benne a linebackert.Höri
Úgy legyen. Nekünk tökéletes lenne Chandler Jones mellé a fal másik oldalára. Remélem Belichick pont leszarja majd a 40 yardos idejét.

Do your job
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Kiper szerint Werner akár a 2.körig is csúszhat.
Tudnám miben rosszabb mint Ansah!?Bazzani
Történt valami vele? Nemrég még szinte mindenhol top10-es pick volt.Proxi
Sematikus limitáltság. A 4.83-as 40 yardja után kevesen látják benne a linebackert.Höri
Akkor asszem meg van Bazzani-nak is a válasz! 😀 Köszönöm! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kiper szerint Werner akár a 2.körig is csúszhat.
Tudnám miben rosszabb mint Ansah!?Bazzani
Történt valami vele? Nemrég még szinte mindenhol top10-es pick volt.Proxi
Sematikus limitáltság. A 4.83-as 40 yardja után kevesen látják benne a linebackert.

több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Kiper szerint Werner akár a 2.körig is csúszhat.
Tudnám miben rosszabb mint Ansah!?Bazzani
Történt valami vele? Nemrég még szinte mindenhol top10-es pick volt.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kiper szerint Werner akár a 2.körig is csúszhat.
Tudnám miben rosszabb mint Ansah!?

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk a Niners-nek pont bele is férne egy ilyen project, és ha ott nem faragnak belőle normális játékost, akkor nem tudom, hol.somoskovig
nyilván más csapatnál 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Mondjuk a Niners-nek pont bele is férne egy ilyen project, és ha ott nem faragnak belőle normális játékost, akkor nem tudom, hol.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
na akkor eldőlt, hogy Hunt legalább 3. körös lesz, ha másért nem, szánalomból elviszi a második nap végén valaki, mint anno Ghee-t 😊

arról nem is beszélve, hogy 1-1 észt, német, angol és ghánai nézője már biztos lesz a draftnak élőben is!jjncaa
tuti a Niners-be fog menni és 10 rúgást blokkol 2013-ban, valamint ugyanennyi snapet lesz a pályán mint védő 😀Höri
az tényleg szép lenne, mert a csúcstartó Ted Hendricks karrierje során csinált összesen 25 blokkot, a legtöbbet, hetet 1974-ben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor eldőlt, hogy Hunt legalább 3. körös lesz, ha másért nem, szánalomból elviszi a második nap végén valaki, mint anno Ghee-t 😊

arról nem is beszélve, hogy 1-1 észt, német, angol és ghánai nézője már biztos lesz a draftnak élőben is!jjncaa
tuti a Niners-be fog menni és 10 rúgást blokkol 2013-ban, valamint ugyanennyi snapet lesz a pályán mint védő 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
na akkor eldőlt, hogy Hunt legalább 3. körös lesz, ha másért nem, szánalomból elviszi a második nap végén valaki, mint anno Ghee-t 😊

arról nem is beszélve, hogy 1-1 észt, német, angol és ghánai nézője már biztos lesz a draftnak élőben is!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal