NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
senior bowl mérlegelések
 optimumscouting.com/draft/2016-senior-bowl-weigh-ins.html
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senior Bowl edzésekhez van stream ?
Drip
Itt vissza lehet nézni 30 percet a South tegnapi edzéséről
 www.firstcoastnews.com/sports/free-agency-part-2-10-more-names-to-watch-for-the-jaguars/22591341

Noah Spencenek azt mondják jó napja volt, de volt egy bunyója is az OL vs DL drillekben a Georgia OT John Theus ellen.
iktriad
itt meg van minden 😛  www.youtube.com/results?q=senior+bowl&sp=CAI%253D

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Scott Wright első idei mockja. Lynch az 1/2.
Ravens: Smith, Bills: Nkemdiche, Broncos: Thomspson, ami elsőre nem tetszik
 www.draftcountdown.com/mock-draft/2016-mock-draft/round-1/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senior Bowl edzésekhez van stream ?
Drip
Itt vissza lehet nézni 30 percet a South tegnapi edzéséről
 www.firstcoastnews.com/sports/free-agency-part-2-10-more-names-to-watch-for-the-jaguars/22591341

Noah Spencenek azt mondják jó napja volt, de volt egy bunyója is az OL vs DL drillekben a Georgia OT John Theus ellen.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Duke Williams, WR. ugye upside sztem hatalmas, de hülye, és a teljesítménye is gyenge volt amig ki nem vágták.
1.körösből hova esett vissza? UDFA lesz?
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Senior Bowl edzésekhez van stream ?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon, nagyon köszönjük!!!!!!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senior Bowl-ról lesz hasonló közvetítés?
ZERO_L
tervben van
Höri
Na ott tényleg lesznek FCS bajnokok. Az egyikük egyenesen ötszörös is.
Ha már Wentz szóba kerül, osztom Höri véleményét a közvetítésben a Seniorbowlra meghívott 4-4 QBról. Mindenki kap majd egy negyedet? Fasza lesz...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senior Bowl-ról lesz hasonló közvetítés?
ZERO_L
tervben van

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Senior Bowl-ról lesz hasonló közvetítés?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem is van egy kis videóm - Gus Bradley 1. eligazítása a South csapatnak tegnap este a Seniorbowlon:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Senior_Bowl_All_Access_Bradley_team_meeting/56e9615b-6cc3-4bbf-8394-0f87ca7c77d4
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=Tu50oHsuKjM
baggio
1 megjegyzés. Vernon Adams nem volt bajnok az FCSben. Ő még nem volt ott 2010ben a csapatnál amikor az EWU megnyerte a másodosztályt. "Csak" elődöntőt játszott 2012ben és 2013ban is.
iktriad
jogos, ez a közvetítés is tökéletesen rámutatott két dologra: hogy mennyire összefolynak már az események a fejemben (az Illinois Rose Bowljának időpontjára is csak véletlenül hibáztam rá), illetve hogy mennyire nem mennek a keresztnevek 😊 (pl. CLAY Helton testvérét, Tysont TRAY Heltonként neveztem meg)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem csökkent, már az is eredmény 😀

Tajh Boyd 6/213-as drafthelye szerintem irányadó.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adamsnek mennyire emelkedhet a draft értéke a Shrine meccs miatt szerintetek? Fogják majd draftolni(mondjuk a Seahawks vagy a 49ers a 6.-7. körben)?

A döntőn kívül én nem láttam más meccset tőle(majd talán pótolom) szóval elég bizonytalan lábakon állnak a véleményeim, de én amúgy is 100%-osan a Goff vonaton vagyok, minden más csalódás
Drip
A tavalyi FCS döntőre az Illinois State ellen keres rá, érdemes. Ott ő nyerte meg a bajnokságot a legvégén az NDSUnak. Az 5 Bison bajnoki cím közül az volt a legizgalmasabb és a legszorosabb döntő.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Köszi Baggio és Höri a Vernon Adams show pardon a Shrine Game közvetítést!

ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz
Drip
Ha 1/2re elviszitek az
a; a legnagyobb Top 10es reach lenne Alualu óta
b; nagyon Brownos pick lenne
iktriad
pont a b opció miatt parázok...
Drip
Meg tudom érteni. Az FCS döntőn mondjuk parádézott a passzaival, ami 3 hónap kihagyás után biztató. De Top 10ben nem vinném el. Nem hinném, hogy jobb QB prospekt lenne, mint anno Garropolo volt.
iktriad
A döntőn kívül én nem láttam más meccset tőle(majd talán pótolom) szóval elég bizonytalan lábakon állnak a véleményeim, de én amúgy is 100%-osan a Goff vonaton vagyok, minden más csalódás

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=Tu50oHsuKjM
baggio
1 megjegyzés. Vernon Adams nem volt bajnok az FCSben. Ő még nem volt ott 2010ben a csapatnál amikor az EWU megnyerte a másodosztályt. "Csak" elődöntőt játszott 2012ben és 2013ban is.
iktriad
pedig láttuk is a Taiwan Jones parádét anno 😕
Höri
Ha már FCS, Lunsford szépen égeti magát. Látom a Myers vonalat képviseli a meccsen. A távoli rúgások mennek neki, az extra pont kimarad. 😊 Pedig egész szezonban mellette kampányoltam, hogy legyen ő a 7. körös pickünk. De ilyen rugó már van a rosterünkön most is. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.youtube.com/watch?v=Tu50oHsuKjM
baggio
1 megjegyzés. Vernon Adams nem volt bajnok az FCSben. Ő még nem volt ott 2010ben a csapatnál amikor az EWU megnyerte a másodosztályt. "Csak" elődöntőt játszott 2012ben és 2013ban is.
iktriad
pedig láttuk is a Taiwan Jones parádét anno 😕

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=Tu50oHsuKjM
baggio
1 megjegyzés. Vernon Adams nem volt bajnok az FCSben. Ő még nem volt ott 2010ben a csapatnál amikor az EWU megnyerte a másodosztályt. "Csak" elődöntőt játszott 2012ben és 2013ban is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Baggio és Höri a Vernon Adams show pardon a Shrine Game közvetítést!

ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz
Drip
Ha 1/2re elviszitek az
a; a legnagyobb Top 10es reach lenne Alualu óta
b; nagyon Brownos pick lenne
iktriad
pont a b opció miatt parázok...
Drip
Meg tudom érteni. Az FCS döntőn mondjuk parádézott a passzaival, ami 3 hónap kihagyás után biztató. De Top 10ben nem vinném el. Nem hinném, hogy jobb QB prospekt lenne, mint anno Garropolo volt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz
Drip
Ha 1/2re elviszitek az
a; a legnagyobb Top 10es reach lenne Alualu óta
b; nagyon Brownos pick lenne
iktriad
pont a b opció miatt parázok ...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz
Drip
Ha 1/2re elviszitek az
a; a legnagyobb Top 10es reach lenne Alualu óta
b; nagyon Brownos pick lenne
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=Tu50oHsuKjM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Már az 1. kör első fele is meredek volt Wenztzel kapcsolatban, de ez már egyenesen hajmeresztő:
 twitter.com/JeffRisdon/status/689269533777985537
Ok, van benne upside, meg tehetséges és mozgékony is (nekem elsősorban ez a legemlékezetesebb eleme a játékából a mostani FCS döntőt leszámítva, ahol tényleg volt pár remek passza, mindezt 3 hónapnyi kihagyás után), de pasas hiába 5×ös FCS bajnok, írd és mondd másfél szezonban volt kezdő!
De ha ez (is) hozzásegíti a Jaguars Jalen Ramseyhez esetleg Bosahoz csak vigyék ki a Top 5ben.

Gondolom még nem volt Top 5ös QB pick az FCSből, ugye?
iktriad
ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Gondolom még nem volt Top 5ös QB pick az FCSből, ugye?
iktriad
 en.wikipedia.org/wiki/Steve_McNair
McNair egyébként anno mehetett volna a Floridára is, RB-nek, de ő QB-t akart játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már az 1. kör első fele is meredek volt Wenztzel kapcsolatban, de ez már egyenesen hajmeresztő:
 twitter.com/JeffRisdon/status/689269533777985537
Ok, van benne upside, meg tehetséges és mozgékony is (nekem elsősorban ez a legemlékezetesebb eleme a játékából a mostani FCS döntőt leszámítva, ahol tényleg volt pár remek passza, mindezt 3 hónapnyi kihagyás után), de pasas hiába 5×ös FCS bajnok, írd és mondd másfél szezonban volt kezdő!
De ha ez (is) hozzásegíti a Jaguars Jalen Ramseyhez esetleg Bosahoz csak vigyék ki a Top 5ben.

Gondolom még nem volt Top 5ös QB pick az FCSből, ugye?

Szerkesztette: iktriad