NFL Draft 2023

28 feliratkozó

12 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.
alatriste
Kb pont ezért gondolom öngólnak hogy csak net4+n lesz (de tudom èn vagyok negatív 😉 ès nem èrtek hozzá 🙂)
dande2
Leírtam az Arena4 topikban, hogy mi az oka.
12 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.
alatriste
Kb pont ezért gondolom öngólnak hogy csak net4+n lesz (de tudom èn vagyok negatív 😉 ès nem èrtek hozzá 🙂)
12 hónapja
Dennis90 Atlanta Falcons 156
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Net4+ mindhárom nap, az első magyar kommentárral
r.baggio
Köszi! 🙏
12 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.


Liverpool Fc fan
12 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Net4+ mindhárom nap, az első magyar kommentárral


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
12 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri big boardja:
12 hónapja
Dennis90 Atlanta Falcons 156
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
12 hónapja
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Napra pontosan 10 (!) éves videó

 youtu.be/rfEvraPQM4o
r.baggio
PÁNTER!!!!
Kár hogy kicsit el volt spoilerezve, mert a többiek már nagyban röhögtek, tudták mekkora faszság történt, de azért próbálták visszafogni magukat.
Höriék gondolom álmukban sem gondolták, hogy ennek lesznek a szemtanúi.
Örök élmény marad. 🤣

Én visszasírom ezeket az adásokat, nagyon jó hangulatuk volt. Őszintébb volt, sokkal több szórakoztató faktorral.
ZERO_L
Ja, én is abszolút.
Nagyon más volt még 2013 egyrészt abban is, hogy én is fiatalabb voltam 😀 Másrészt abban is, hogy nem volt ennyire "profi" meg elérhető minden a neten.
Érted, itt is ustream meg hasonlókkal ment a szenvedés, manapság meg feldobnátok egy discordot, és felvennétek a szobát - annyi opció lenne (na meg persze twitch/youtube streamre).
Kicsit ilyen egyszerűbb időszak volt.
tenorx
Amúgy az eredeti Seahawks sapkás közvetítés (amiből az intro össze van vágva ) elérhető meg valahol?
Sztem amúgy ez klasszikussá vált így az idő elteltével.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
12 hónapja
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Atya. Úr. Isten.

iktriad
"Will Levis is now the favorite to go 1/2”

“Multiple NFL teams have Jahmyr Gibbs above Bijan Robinson”

It may appear as tho we’re in peak-DraftSZN but we’re not. Not until we hear a “Why the Chiefs could take Hendon Hooker in Round 1”-take. But that could come any minute now"
r.baggio
a kattintásvadászat kicsúcsosodik
12 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Atya. Úr. Isten.

iktriad
"Will Levis is now the favorite to go 1/2”

“Multiple NFL teams have Jahmyr Gibbs above Bijan Robinson”

It may appear as tho we’re in peak-DraftSZN but we’re not. Not until we hear a “Why the Chiefs could take Hendon Hooker in Round 1”-take. But that could come any minute now"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
12 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Atya. Úr. Isten.

iktriad
Ezt nevezném Tough (Jordan) Love szituációnak
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atya. Úr. Isten.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 598 — Kinek mit intézett a kormánya


A WR-ek 3.5 órában
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg egy kis felkèszítő ☺️!!!

 nfldraft.theringer.com/
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 446
Bob McGinn draft series cikkében - ahol scoutokat, executive-okat kérdez a prospectekről - nem mondanak túl jókat Jalen Carterről

 i.imgur.com/xpTad6F.png

plusz a teljes report

 i.imgur.com/ntZKH4U.png

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Napra pontosan 10 (!) éves videó

 youtu.be/rfEvraPQM4o
r.baggio
PÁNTER!!!!
Kár hogy kicsit el volt spoilerezve, mert a többiek már nagyban röhögtek, tudták mekkora faszság történt, de azért próbálták visszafogni magukat.
Höriék gondolom álmukban sem gondolták, hogy ennek lesznek a szemtanúi.
Örök élmény marad. 🤣

Én visszasírom ezeket az adásokat, nagyon jó hangulatuk volt. Őszintébb volt, sokkal több szórakoztató faktorral.
ZERO_L
Ja, én is abszolút.
Nagyon más volt még 2013 egyrészt abban is, hogy én is fiatalabb voltam 😀 Másrészt abban is, hogy nem volt ennyire "profi" meg elérhető minden a neten.
Érted, itt is ustream meg hasonlókkal ment a szenvedés, manapság meg feldobnátok egy discordot, és felvennétek a szobát - annyi opció lenne (na meg persze twitch/youtube streamre).
Kicsit ilyen egyszerűbb időszak volt.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Espn-nek is van szimulátora, én most találtam rá:

 www.espnsportsanalytics.com/nfl-sim

Ami plusz, hogy a végén kiírja, hogy hány százalék esély van rá, hogy a húzott játékos elérhető azzal a pickkel, és azt is hogy a csapat követjező pickjénél mekkora eséllyel lett volna még bent.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RB scouting
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Van olyan oldal, ahol a 2023-as draft lényegesebb jelentkezőinek RAS értéke össze van gyűjtve?
tüsi91
 twitter.com/MathBomb

ras.football és a MathBomb készít ilyen report cardokat

TE-re és RB-re találtam steelersdepot összeállítást
Willie Parker
Posztonkénti legjobbak:  packerswire.usatoday.com/lists/top-ras-performers-by-position-from-packers-2023-nfl-scouting-combine/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van olyan oldal, ahol a 2023-as draft lényegesebb jelentkezőinek RAS értéke össze van gyűjtve?
tüsi91
 twitter.com/MathBomb

ras.football és a MathBomb készít ilyen report cardokat

TE-re és RB-re találtam steelersdepot összeállítást
Willie Parker
A kiemelt linken a fooldalon (miutan betolt, picit bugos) tobb filter alapjan tudsz valasztani, es ki tudod exportalni excel fileba akar a teljes classt (v tobb classt is 1xre)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Van olyan oldal, ahol a 2023-as draft lényegesebb jelentkezőinek RAS értéke össze van gyűjtve?
tüsi91
 twitter.com/MathBomb

ras.football és a MathBomb készít ilyen report cardokat

TE-re és RB-re találtam steelersdepot összeállítást
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van olyan oldal, ahol a 2023-as draft lényegesebb jelentkezőinek RAS értéke össze van gyűjtve?
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Schefter szerint a Texans nem QB-t visz 1/2-re. Érdekes.

iktriad
És ennek mi alapja van?
Ki a Houston kezdő QB-a?
😀
Janek
Mr nyak

zacknorb
Asztakurva
Bocsánat az elnézésért még az offért

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....