NFL Draft 2023

28 feliratkozó

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.




Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan


Imádom a csávót, deadly fear of milk 😀
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
A tangibles/intelligencia részt nem is kérdőjelezem meg, tényleg csak a méret.
tenorx
inkább azt mondanám, hogy nem lesz probléma. De nem lepődnék megy ha csak első kör végén kelne el emiatt
dancogo
Hogy mi?
A top5-ben sztem 4 QB kimegy.
De 3 biztos.
gabokocka
igen, ez a valószínűbb, 1/1 materia szerintem is, de méretet tekintve outlier, nem 100%, hogy nem csúszik emiatt. Attól, hogy egy hete nem kulazott és most 200 font felett mérlegelt a combine-on, mindenki tudja, hogy ez nem a valódi tömege.

több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A tangibles/intelligencia részt nem is kérdőjelezem meg, tényleg csak a méret.
tenorx
inkább azt mondanám, hogy nem lesz probléma. De nem lepődnék megy ha csak első kör végén kelne el emiatt
dancogo
Hogy mi?
A top5-ben sztem 4 QB kimegy.
De 3 biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
A tangibles/intelligencia részt nem is kérdőjelezem meg, tényleg csak a méret.
tenorx
inkább azt mondanám, hogy nem lesz probléma. De nem lepődnék megy ha csak első kör végén kelne el emiatt

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A tangibles/intelligencia részt nem is kérdőjelezem meg, tényleg csak a méret.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
Ti mennyire féltek Bryce Young méretei miatt?
Én nem tudom elképzelni, hogy sikeres karrierje legyen az NFLben, de lehet csak kurva pesszimista vagyok.
tenorx
Pro:
-minden, ami miatt különleges, az NFL-ben is működik. Pontosan dob, jó a labmunka, éppen elég erős a karja, elég jól érzi a zsebet, fantasztikus creator és emiatt rendkívül ügyesen hosszabbítja meg a playeket
-college szinten is messze undersized volt, mégis sosem volt gond azzal, hogy nem látná, mi zajlik a pályán, sérülése sem azért volt, mert összetörték. Persze az NFL más szint, de mégiscsak SEC-ben edződött

Con:
-jol olvassa a D-t, de néha első olvasás után inkább menekül, emiatt lehet még problémája profi védelmek ellen. Igaz legalább nem hátrafelé, hanem oldalra/előre, nem megy bele -10 yardos sackekbe.


összesítve day1 starter, újonc événk végére is a liga jobbik feléhez fog tartozni szerintem, interjúkon is állítólag tarolt. De hogy meddig bírja, abban nekem is van egy kis kettős érzésem, bízom benne,, hogy 10 év múlva is még látjuk játszani

Szerkesztette: dancogo

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Ti mennyire féltek Bryce Young méretei miatt?
Én nem tudom elképzelni, hogy sikeres karrierje legyen az NFLben, de lehet csak kurva pesszimista vagyok.
tenorx
Én nem tudom elképzelni, hogy ne legyen sikeres karrierje az NFLben, de lehet csak kurva optimista vagyok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ti mennyire féltek Bryce Young méretei miatt?
Én nem tudom elképzelni, hogy sikeres karrierje legyen az NFLben, de lehet csak kurva pesszimista vagyok.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kayshon Boutte meg a másik nagy talány. Szerintem 0-8 yard között a class legjobbja, verhetetlen slant routetal. De a srác 10 yardnál hosszabb útvonalakon egyszerűen nincs üresen.

Ellentétben mondjuk Josh Downsszal, akinek a hypeját nem értem.
tüsi91
Downs nagyon jó route runner és elég biztos kezű, de volt TD dropja, ami beégett a memóriámba, igaz az ellenfélre már nem emlékszem. 3rd&Downs típusú slotként elég hosszú karriert látok nekik. Neked mi nem tetszik benne?

Boutte is lehetne jó 3. és rövid távokon, de rengeteg elejtett labdája volt és semmiben sem kiemelkedő, amivel kompenzálhatná.

Mindkettőnél jobb azonban erre a szerepre Smith-Njigba.


Elég gyenge ez a WR class amúgy. Addison, Cedric Tillman és AT Perry nálam csak, aki jó lehet X-nek, vagy Johnston, ha megtanul elkapni.
dancogo
Downsról én ezt írtam fel magamnak.
Egyrészt látom azt, hogy miért lenne jó ide. Slotból adna rövid szituációkban egy gyors, fürge és éles irányváltású elkapót, akire felírsz quick out, in, slant stb játékokat a pálya közepén. Másrészt elég jó kezei vannak és elég jó szem-test-kéz koordinációja van. Ami engem zavar, hogy középhosszú és mélypasszoknál nem igen használták (oké 2021 Virginia meccs pont olyan volt, ahol igen), és én olyan embert keresnék a slotba, aki ezekre is képes. A gyorsulása, sebessége meglenne hozzá, hogy egy corner routet akár, vagy valami crossert megoldjon. Bár az biztos, hogy hosszabb útvonalakon már kerekít szépen, de olyan sokat nem kértek tőle, tanulnia kell az NFL szintű WR utakat, ami nálunk ráadásul még alapban is komplexebb az átlagosnál. A méreteiből adódóan futásblokkolás és fizikálisabb DB-k ellen mit tud az mindig kérdés. Meglátjuk én annyira nem estem hasra tőle.

Smith-Njigba nálam kimagaslóan a legjobb elkapó idén, ez egyrészt minősíti őt meg a többieket is.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Karl Brooksot hogy a toszba nem hívták meg a combinera?
tüsi91
 www.nbcsports.com/chicago/bears/whos-going-2023-nfl-combine-full-list-invited-players


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Karl Brooksot hogy a toszba nem hívták meg a combinera?
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Volt pár elborult eredmény a combine első napján:
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-combine-2023-results-tracker-historic-performances-from-defensive-players-highlight-day-1-of-workouts/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
Kayshon Boutte meg a másik nagy talány. Szerintem 0-8 yard között a class legjobbja, verhetetlen slant routetal. De a srác 10 yardnál hosszabb útvonalakon egyszerűen nincs üresen.

Ellentétben mondjuk Josh Downsszal, akinek a hypeját nem értem.
tüsi91
Downs nagyon jó route runner és elég biztos kezű, de volt TD dropja, ami beégett a memóriámba, igaz az ellenfélre már nem emlékszem. 3rd&Downs típusú slotként elég hosszú karriert látok nekik. Neked mi nem tetszik benne?

Boutte is lehetne jó 3. és rövid távokon, de rengeteg elejtett labdája volt és semmiben sem kiemelkedő, amivel kompenzálhatná.

Mindkettőnél jobb azonban erre a szerepre Smith-Njigba.


Elég gyenge ez a WR class amúgy. Addison, Cedric Tillman és AT Perry nálam csak, aki jó lehet X-nek, vagy Johnston, ha megtanul elkapni.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
Top3-ból UDFA
gabokocka
Bengalsnál így is jó lehet egy 3. körös flierre minimum.
gyeek
a 2009-es Bengals mèg fel is tradelne érte.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nah majd Josh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van ez a Virginia elkapó Dontayvion Wicks.
Ha a csávó nem dobálná el minden mondjuk negyedik felé szálló labdát én megkockáztatnék vele kapcsolatban egy első kör végét. A 21-es tape és a villanások (illetve ez jóval több volt, mint villanások) nagyon ott vannak. Atletikus, jó irányváltások. Kíváncsi vagyok hol megy el, gondolom a combinenal felhúzza az értékét.

Kayshon Boutte meg a másik nagy talány. Szerintem 0-8 yard között a class legjobbja, verhetetlen slant routetal. De a srác 10 yardnál hosszabb útvonalakon egyszerűen nincs üresen.

Még csak az elején vagyok a WR scoutolásnak, de ez a két csávó az, aki úgy igazán megragadta a figyelmem a hibáik ellenére is.

Ellentétben mondjuk Josh Downsszal, akinek a hypeját nem értem.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Top3-ból UDFA
gabokocka
Bengalsnál így is jó lehet egy 3. körös flierre minimum.
gyeek
a 2009-es Bengals mèg fel is tradelne érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sztem fogják draftolni, de hogy sokat fog csúszni, az tuti.
gabokocka
szerintem ennek ellenére is top10 lesz, sok idő van még a draftig.
kristof
szerintem is. egy ügyes manager kimossa a szarból addig



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sztem fogják draftolni, de hogy sokat fog csúszni, az tuti.
gabokocka
szerintem ennek ellenére is top10 lesz, sok idő van még a draftig.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Végre kezdődik a kombájn 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 087 — Saturday Night Lights
Mindkét cselekmény amivel gyanúsítják misdemeanor, magyarra fordítva kb vétségnek felel meg, letöltendőt jó eséllyel nem fog kapni, ellenben kiderült róla, hogy egy fasz.

Sztem fogják draftolni, de hogy sokat fog csúszni, az tuti.
gabokocka
Ha jól olvasom, a Georgia bajnoki bulija közben történt az eset, mindenki agya el volt szállva az örömtől és boldogságtól.

Tragikus, ami történt, de ha egyébként nem problémás arc, bárhol elviszik, nagyot nyernek vele.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mindkét cselekmény amivel gyanúsítják misdemeanor, magyarra fordítva kb vétségnek felel meg, letöltendőt jó eséllyel nem fog kapni, ellenben kiderült róla, hogy egy fasz.

Sztem fogják draftolni, de hogy sokat fog csúszni, az tuti.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az kérdés hogy jogilag mennyire lehet ezért felelősségre vonni?
tüsi91
Jó eséllyel piásan, másokat veszélyeztetve versenyeztek, aztán a baleset után segítségnyújtás nélkül elhajtott (igaz két órával később visszament, de először kamuzott a rendőröknek, hogy csak egy épületből hallotta a csattanást). Szerinted?
warr_b
Nekem nem egyértelmű, hogy ő pl. ezért mondjuk kapna elzárást.
A jó eséllyel piásan az már csak feltételezés, és ennél nem is lesz több, jogilag ezt már nem bizonyítod be.
Amiért letartóztatási parancs van az a versenyzés és a közúti veszélyeztetés.

Az biztos, hogy a legtöbb csapatnál kihúzta magát a listáról.
tüsi91
Igen.
Kockás zászló helyett egy hatalmas red flag lett a vége.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az kérdés hogy jogilag mennyire lehet ezért felelősségre vonni?
tüsi91
Jó eséllyel piásan, másokat veszélyeztetve versenyeztek, aztán a baleset után segítségnyújtás nélkül elhajtott (igaz két órával később visszament, de először kamuzott a rendőröknek, hogy csak egy épületből hallotta a csattanást). Szerinted?
warr_b
Nekem nem egyértelmű, hogy ő pl. ezért mondjuk kapna elzárást.
A jó eséllyel piásan az már csak feltételezés, és ennél nem is lesz több, jogilag ezt már nem bizonyítod be.
Amiért letartóztatási parancs van az a versenyzés és a közúti veszélyeztetés.

Az biztos, hogy a legtöbb csapatnál kihúzta magát a listáról.