NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2023

28 feliratkozó

több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are

Negritis, a vajda
Én ezeket nem értem, de komolyan... egész életén át edz h bekerülhessen az NFLbe, jól tudja h top5 pick lenne, erre 3 hónappal a draft előtt alkot egy ilyet...
Beki
Huszonévesen én is csináltam olyan dolgokat, amire most semmi értelmes magyarázatot nem tudnék adni, de akkor jó ötletnek tűnt.
Jan
És te elötted is volt egy olyan karrier lehetőség, aminek köszönhetően még az unokáidnak sem kellene dolgoznia egész életükben?

Kötvehiszem.

Számomra az a szomorú része, hogy ha nem is zseni a srác akkor is, nincs egy barát az ilyen ember mellett, aki azt mondaná, figyu ezt most ne...
ZERO_L
Ezek a srácok, akik gimi elejétől kezdve sztárok voltak, úgy lettek kezelve, mint akik már super bowlt nyertek, egyszerűen hozzászoktak a kivételezéshez. Nem meglepő módon az az eredménye, hogy mindenhez úgy állnak hozzá, hogy ebből nekik nem lehet bajuk.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az kérdés hogy jogilag mennyire lehet ezért felelősségre vonni?
tüsi91
Jó eséllyel piásan, másokat veszélyeztetve versenyeztek, aztán a baleset után segítségnyújtás nélkül elhajtott (igaz két órával később visszament, de először kamuzott a rendőröknek, hogy csak egy épületből hallotta a csattanást). Szerinted?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az kérdés hogy jogilag mennyire lehet ezért felelősségre vonni?
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 350 — situational football

Negritis, a vajda
Én ezeket nem értem, de komolyan... egész életén át edz h bekerülhessen az NFLbe, jól tudja h top5 pick lenne, erre 3 hónappal a draft előtt alkot egy ilyet...
Beki
Huszonévesen én is csináltam olyan dolgokat, amire most semmi értelmes magyarázatot nem tudnék adni, de akkor jó ötletnek tűnt.
Jan
És te elötted is volt egy olyan karrier lehetőség, aminek köszönhetően még az unokáidnak sem kellene dolgoznia egész életükben?

Kötvehiszem.

Számomra az a szomorú része, hogy ha nem is zseni a srác akkor is, nincs egy barát az ilyen ember mellett, aki azt mondaná, figyu ezt most ne...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan

Negritis, a vajda
Én ezeket nem értem, de komolyan... egész életén át edz h bekerülhessen az NFLbe, jól tudja h top5 pick lenne, erre 3 hónappal a draft előtt alkot egy ilyet...
Beki
Huszonévesen én is csináltam olyan dolgokat, amire most semmi értelmes magyarázatot nem tudnék adni, de akkor jó ötletnek tűnt.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Elég ködös sztori eleve, Carter szerepe nélkül is

https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2023%2F0125%2Fr1122115_1296x729_16-9.jpg
UGA: SUV in deadly crash wasn't for personal use
University of Georgia athletic association said personal use of the SUV that was involved in a crash that killed a football player and employee was "strictly prohibited."


Hmmm

 www.atlantanewsfirst.com/2023/02/04/911-calls-raise-questions-about-fatal-crash-involving-uga-player/

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 350 — situational football
Hogy a francba tudták ezt eltitkolni március 1.-ig?

Biztos nem lesz udfa, lesz jó pár csapat, aki röhögve ad egy 4. kört egy ilyen tehetségért.

Ruggs az elkapók között se volt azon a szinten mint Carter, ligában játszva is kérdéses volt mennyire érte meg az első kört. Értem, hogy fontosabb poszt az elkapó, de ha posztodon belül elit szintre van esélyed, akkor szépen mindenki szemethúny egy kis “””””kisiklás””””” miatt.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát, a Bearsnél gyanítom most nem annyira örülnek...
warr_b
Biztosan nem. Tyree Wilson így elég jó tipp.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát, a Bearsnél gyanítom most nem annyira örülnek...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Top3-ból UDFA
gabokocka
Bengalsnál így is jó lehet egy 3. körös flierre minimum.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 020 — The Mathematician
twitteren kértek forrást, de azóta az espn is lehozta
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F1003%2Fr1070526_1296x729_16-9.jpg
Top draft prospect Carter charged in fatal crash
Former Georgia star Jalen Carter, one of the top prospects in next month's NFL draft, has been charged with reckless driving and racing in conjunction with the crash that killed a teammate and a recruiting staff member.



Én ezeket nem értem, de komolyan... egész életén át edz h bekerülhessen az NFLbe, jól tudja h top5 pick lenne, erre 3 hónappal a draft előtt alkot egy ilyet...
Beki
Ruggs 2.0, én se értem


Top3-ból UDFA
gabokocka
attól föggően hogy mire jutnak addig egy 7. kör talán belefér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó

Negritis, a vajda
Én ezeket nem értem, de komolyan... egész életén át edz h bekerülhessen az NFLbe, jól tudja h top5 pick lenne, erre 3 hónappal a draft előtt alkot egy ilyet...
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Top3-ból UDFA

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 020 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
A Cowboys azért nem Robinsont draftolja, mert mögöttük a Billsbe jobban illik... ... 😀
gyeek
figy en mar Jones kapcsan ezen se lepodnek meg ... 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ha eddig nem lett volna egyértelmű, Mel Kiper mock draftjai maximum a margóra érdemesek, ha egyáltalán felfér egy lapra. Itt a legújabb pff-stílusú szar pofozása:
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2023%2F0222%2Fnfl_kiper_mock_draft2_cr_16x9.jpg
Kiper's updated NFL mock draft: Who's moving up for a QB? Three trades in a chaotic top five
Mel Kiper Jr. projects all 31 first-round picks -- with three trades -- in April's draft. Here's where the quarterbacks could land.


A Cowboys tekintetében akadtam ki természetesen, ahol Dalton Kinclaidet tolta be Bijan Robinson helyett, ezzel a szenzációs magyarázattal:

I thought again about running back Bijan Robinson (Texas), but I think I found a better fit to get Robinson into Round 1 ...

Trade-es mockot egyértelműen lusta gyártani, inkább kirakattervezőset játszik, ill. megpróbálja a háromszöget átpréselni a csillag helyén igazi hüjegyerek módra. A Cowboys azért nem Robinsont draftolja, mert mögöttük a Billsbe jobban illik... ... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 350 — situational football
Kiváncsi vagyok hol fog megállni a hypeja.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Mint pff lekicsinylő, túlértékeltnek gondoló ember kérdeznék valamit.
Milyen arányban jönnek e az elemzések, mock-ok? Nagy tévedések vannak, ez benne is van a pakliban. Az elemzők köre is felhígult gondolom. Van stabilan jó találati arány amiben bíznak?
Kösz srácok ha válaszoltok!
🤘 gaben 🤘
Ahogy lentebb linkelte baggio:  thehuddlereport.com/top100.scores.shtml
empty taxi
70-80% hatékonyság?
Tehát nagyjából azt a karrier futják be amit várnak?
Over-under kilengés is ilyen kicsi vagy szépen ki lehet hozni az átlagot mint a legtöbb elemzésnél?
🤘 gaben 🤘
Jah sorry ez az elkelési sorrendre vonatkozott, nem a beválásra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Mint pff lekicsinylő, túlértékeltnek gondoló ember kérdeznék valamit.
Milyen arányban jönnek e az elemzések, mock-ok? Nagy tévedések vannak, ez benne is van a pakliban. Az elemzők köre is felhígult gondolom. Van stabilan jó találati arány amiben bíznak?
Kösz srácok ha válaszoltok!
🤘 gaben 🤘
Ahogy lentebb linkelte baggio:  thehuddlereport.com/top100.scores.shtml
empty taxi
70-80% hatékonyság?
Tehát nagyjából azt a karrier futják be amit várnak?
Over-under kilengés is ilyen kicsi vagy szépen ki lehet hozni az átlagot mint a legtöbb elemzésnél?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Ringo meg Cam Smith miért kezdett el PFF-nél zuhanni? Kerestem tegnap kicsit, de semmi okot nem találtam, elő meg nem fizetek PFF-re emiatt
zacknorb
A korábban is nagyon mély CB class-ban egyre több riser lett, szerintem csak amiatt, hogy később, 3. körben is találsz akár day1 kezdő minőségű playát. Smith top5 CB ennek ellenére, azt nem értem. Ringo nagyon túlhype-olt, semmit sem fejlődött 22-ben a korábban is meglévő hibái ugyanúgy megvannak. Hiába kiváló atléta, prototípus méret, nem érzi a route-okat, mindig "college open" (3-4 yard) távolságban védekezik az elkapóján, ezért rengeteg mid range passzt enged. Az "NFL open" ~1 yd. Igaz hosszú játékokban nem nagyon verik meg, mert lehagyni nem tudják, max jump ballok rémlenek az idei tape alapján.

Nekem a top5 CB sor így néz ki amúgy:
1. Christian Gonzalez
2. Devon Witherspoon (bár ő FS lesz szerintem pár év múlva)
3. Joey Porter Jr.
4. Clark Phillips III
5. Cam Smith

utána egy csoportban Kelee Ringo a potenciál miatt, DJ Turner, Kyu Blu Kelly, a sérülés miatt elfeledett Garrett Williams és Emmanuel Forbes
dancogo
Szerintem nagyjából a corner a legerősebb poszt az idei classban...
Mondjuk én a linebackereet sem érzem annyira átlag alattinak, mint ahogy az fk-s elemzésben írva vagyon, illetve az edge-ektől sem vagyok annyira hanyatt esve (ebbe persze belejátszhat, hogy annyira nem mélyedtem el az idei felhozatalban, mert nem need nálunk).

Nálam talán ez lenne a cornerek sorrendje:

1. Devon Witherspoon
2. Christian Gonzalez
3. Joey Porter Jr.
4. Cam Smith
5. Emmanuel Forbes
6. Clark Phillips III
7. Eli Ricks
8. Deonte Banks
9. Kelee Ringo
10. DJ Turner / Tyrique Stevenson / Kyu Blu Kelly / Garrett Williams

Akikben még érzek potenciált: Riley Moss, Kei'Trel Clark, Jakorian Bennett, Cory Trice


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Mint pff lekicsinylő, túlértékeltnek gondoló ember kérdeznék valamit.
Milyen arányban jönnek e az elemzések, mock-ok? Nagy tévedések vannak, ez benne is van a pakliban. Az elemzők köre is felhígult gondolom. Van stabilan jó találati arány amiben bíznak?
Kösz srácok ha válaszoltok!
🤘 gaben 🤘
Ahogy lentebb linkelte baggio:  thehuddlereport.com/top100.scores.shtml


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Mint pff lekicsinylő, túlértékeltnek gondoló ember kérdeznék valamit.
Milyen arányban jönnek e az elemzések, mock-ok? Nagy tévedések vannak, ez benne is van a pakliban. Az elemzők köre is felhígult gondolom. Van stabilan jó találati arány amiben bíznak?
Kösz srácok ha válaszoltok!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 889 — Big Penix Energy
Amúgy Ringo meg Cam Smith miért kezdett el PFF-nél zuhanni? Kerestem tegnap kicsit, de semmi okot nem találtam, elő meg nem fizetek PFF-re emiatt
zacknorb
A korábban is nagyon mély CB class-ban egyre több riser lett, szerintem csak amiatt, hogy később, 3. körben is találsz akár day1 kezdő minőségű playát. Smith top5 CB ennek ellenére, azt nem értem. Ringo nagyon túlhype-olt, semmit sem fejlődött 22-ben a korábban is meglévő hibái ugyanúgy megvannak. Hiába kiváló atléta, prototípus méret, nem érzi a route-okat, mindig "college open" (3-4 yard) távolságban védekezik az elkapóján, ezért rengeteg mid range passzt enged. Az "NFL open" ~1 yd. Igaz hosszú játékokban nem nagyon verik meg, mert lehagyni nem tudják, max jump ballok rémlenek az idei tape alapján.

Nekem a top5 CB sor így néz ki amúgy:
1. Christian Gonzalez
2. Devon Witherspoon (bár ő FS lesz szerintem pár év múlva)
3. Joey Porter Jr.
4. Clark Phillips III
5. Cam Smith

utána egy csoportban Kelee Ringo a potenciál miatt, DJ Turner, Kyu Blu Kelly, a sérülés miatt elfeledett Garrett Williams és Emmanuel Forbes

több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 889 — Big Penix Energy
Todd McShit, aki úgy várta anno Blaine Gabbertöt mint a Messiást.
empty taxi
Undorító klikkvadasz lett ő is, lesullyedt Kiper szintjére az évek alatt. A Rookie Watch oldal is viszont tele van felinformaciokkal, borzasztó player compokkal és szakmaiatlan elemzésekkel, jobban jártok, ha blokkoljátok twitteren

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 629 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy Ringo meg Cam Smith miért kezdett el PFF-nél zuhanni? Kerestem tegnap kicsit, de semmi okot nem találtam, elő meg nem fizetek PFF-re emiatt