Sport TV - Höri

24 feliratkozó

1 hónapja
Negritis Denver Broncos 24 848 — The Mathematician

vikingek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 66 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Töltsünk egy kis időt a Töltősökkel.
1 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 29 913 — Pray 4 Eriksen!
(S)Ain't nobody...

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
1 hónapja

a doktor és óriásai

1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 9 916 — Jedi Master
Vezess.hu (alapjarat.hu) dobta fel a szakértői véleményt kérő kérdését :

„Szia!

Olvastam az Alapjáraton, hogy tudsz tanácsot adni használtautó-vásárlásban. Ez ügyben kérném a tanácsodat. Nekem van egy 2005-ös Octaviám, FSI motorral, és azt szeretném lecserélni. Sajnos a fiam belezúgott az Alfa Romeo Guliettába. Multiairt nem szeretnék, viszont dizel autóm még sosem volt. Évente kb.20000 km-t megyek, 25-km-re ingázom, fele autópálya. Érdemes lenne nekem Alfa dízelt venni?

Válaszod előre is köszönöm!

Üdv: Höri”

🤣🤣🤣

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja

sapka

1 hónapja
Új Hör(b)i-videjó:

New York Averages
1 hónapja
pats

1 hónapja
Höri felvette a barna szemüveget:

New York Averages
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 66 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor Hörinél TÉNYLEG elgurul a gyógyszer.
2 hónapja
jags

2 hónapja
Kezdődik a Dallas:

New York Averages
2 hónapja
Ma terítéken a Panthers:
2 hónapja
Rams offseason értékelő.
2 hónapja
Texans után itt a Texans West.
2 hónapja
Itt a tényleges Texans beharangozó.
2 hónapja
Exkluzív! Így került a Texans élére a szélhámos 👤

Ez egy megtekinthető videó:
 www.cda.pl/video/794598207
Bruschi85
vicces hogy hosszabb a bejelentő videó mint amit bejelent 😀

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 8 230
A Vikes mikor érkezik, lehet tudni? 😳
PatrickSKOL
Texans majd Cardinals jön, ennyit mondott Höri.
2 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 392 — Patriots és Kaposvári KK fan
Exkluzív! Így került a Texans élére a szélhámos 👤

Ez egy megtekinthető videó:
 www.cda.pl/video/794598207

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
2 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 28 337 — Így remélem megfelelek nektek.....
PatrickSKOL
akkor, amikor 😀
sztem még ő se tudja a sorrendet 😀
Negritis
Pl meg is lepődtem, hogy mi ilyen hamar sorra kerültünk, vhol a végén voltunk eddig mindig 😊

2 hónapja
PatrickSKOL
akkor, amikor 😀
sztem még ő se tudja a sorrendet 😀

2 hónapja
PatrickSKOL Minnesota Vikings 172
2 hónapja
Terítéken a bajnoki ezüstérmes.
2 hónapja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 13 931 — Bears GM / Darts - Nathan Aspinall / TEbow Mania
Az eddigieket nem néztem, de ez nekem valahogy idegen kontent a csatornájához. Szimplán egy alámondott NFL Films-adás? Full monoton hangon, nulla érzelemmel, nekem ez nagyon testidegen a többi videóhoz képest, amiket szívesen megnézek/hallgatok még akkor is, ha nem feltétlenül értek egyet valamiben, vagy nem feltétlenül tud újdonságot mondani. Ezt is megnézem, mert nyilván jó visszanézni az első bajnoki címet, csak nekem ez nem passzol bele a koncepcióba
Wyatt
Igen, ez egy sorozat.
Hori egyszeruen leforditja, leirja, majd alaolvassa a magyar szoveget. Azoknak keszul, akik nem ertenek angolul, de megneznek. Felolvasva (lehetoleg idozitve) valoban nem konnyu ugy lelkesen, termeszetesen mondani, mint mikor az ember csak ugy beszel a kedvenc temajarol.
ulpianus
Beszarás, hogy ezt magyarázni kell, egy ingyenes tartalomnál, amikor mások pénzt kérnek pár fordítás összemosásáért is.
ozibozi
Vaaaagy, mondjuk lehetne picit normálisabban is reagálni, még akkor is, ha valóban meleg van kint.

Szimplán annyi volt a felvetés, hogy az előzőek belinkelése után én azt gondoltam, hogy ez is egy ilyen beszélgetős, felelevenítős sztori lesz, aminél úgy voltam, hogy a 2001-es idény érdekel, megnézem.

Remek jó, hogy ez le van fordítva meg feliratozva, és persze hasznos is, mondjuk nem tudom, hogy ez így ebben a formában mennyire aggályos jogilag, mert konkrétan le van nyúlva egy az egyben egy adás, ami azért aligha szerencsés.

A magam részéről engem pl sokkal jobban érdekelt volna, ha az ő stílusában van egy visszaemlékezés, ezért furcsálltam ezt a fajta videót, de ha erre van igény, akkor hajrá
Wyatt
YouTube-on ez szürke zóna hogy mi megy át a rendszerükön és mi nem, de ha csak fordítás szó szerint, az nem oke, csak az NFL filmsnek még claimelni sincs értelme mivel nem generál pénzt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota, Andre Cisco
Soccer : Arsenal, Levante, Millwall, National Teams : HUN, GER, (ESP), Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos
NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis] / NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez (és igazából mindenki más)
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Contador, Cras, Pogacar / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket
2 hónapja
Wyatt New England Patriots 24 946 — Three-time EL-champ^^
Az eddigieket nem néztem, de ez nekem valahogy idegen kontent a csatornájához. Szimplán egy alámondott NFL Films-adás? Full monoton hangon, nulla érzelemmel, nekem ez nagyon testidegen a többi videóhoz képest, amiket szívesen megnézek/hallgatok még akkor is, ha nem feltétlenül értek egyet valamiben, vagy nem feltétlenül tud újdonságot mondani. Ezt is megnézem, mert nyilván jó visszanézni az első bajnoki címet, csak nekem ez nem passzol bele a koncepcióba
Wyatt
Igen, ez egy sorozat.
Hori egyszeruen leforditja, leirja, majd alaolvassa a magyar szoveget. Azoknak keszul, akik nem ertenek angolul, de megneznek. Felolvasva (lehetoleg idozitve) valoban nem konnyu ugy lelkesen, termeszetesen mondani, mint mikor az ember csak ugy beszel a kedvenc temajarol.
ulpianus
Beszarás, hogy ezt magyarázni kell, egy ingyenes tartalomnál, amikor mások pénzt kérnek pár fordítás összemosásáért is.
ozibozi
Vaaaagy, mondjuk lehetne picit normálisabban is reagálni, még akkor is, ha valóban meleg van kint.

Szimplán annyi volt a felvetés, hogy az előzőek belinkelése után én azt gondoltam, hogy ez is egy ilyen beszélgetős, felelevenítős sztori lesz, aminél úgy voltam, hogy a 2001-es idény érdekel, megnézem.

Remek jó, hogy ez le van fordítva meg feliratozva, és persze hasznos is, mondjuk nem tudom, hogy ez így ebben a formában mennyire aggályos jogilag, mert konkrétan le van nyúlva egy az egyben egy adás, ami azért aligha szerencsés.

A magam részéről engem pl sokkal jobban érdekelt volna, ha az ő stílusában van egy visszaemlékezés, ezért furcsálltam ezt a fajta videót, de ha erre van igény, akkor hajrá