Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
egy Kolb cut mennyibe kerülne?Amadeus91
Szerintem sokba.... nagyon sokba. Főleg hogy nem raktuk ki az előző szezon végén és megkapta a bónuszt a 2-6-os mérlegéért.silent7939
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/arizona_cardinals/564119

Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Érdekes ezt egy ígültől hallani ... de vajon hova tűnt az első számú Kolb fan? Mr. Deny? 😊silent7939
Engem már az is idegesített, hogy fél meccs után szinte lepadozta az évet(ok volt pár meccse még)10+milláért (12 ha jól emlékszem). Ahhoz képest még mindig jól keres és mindent elkövet azért, hogy ezt egy karcolás nélkül tegye. 😀

Deny fórummentes életet él.( ezt az égést amit Kolb mutat már az Ő arca sem bírja 😀 )Greengo
Ez alapján szerintem már most lehetne cut 😊
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
egy Kolb cut mennyibe kerülne?Amadeus91
Szerintem sokba.... nagyon sokba. Főleg hogy nem raktuk ki az előző szezon végén és megkapta a bónuszt a 2-6-os mérlegéért.silent7939
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Arizona Cardinals - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Érdekes ezt egy ígültől hallani ... de vajon hova tűnt az első számú Kolb fan? Mr. Deny? 😊silent7939
Engem már az is idegesített, hogy fél meccs után szinte lepadozta az évet(ok volt pár meccse még)10+milláért (12 ha jól emlékszem). Ahhoz képest még mindig jól keres és mindent elkövet azért, hogy ezt egy karcolás nélkül tegye. 😀

Deny fórummentes életet él.( ezt az égést amit Kolb bemutat már az Ő arca sem bírja 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
egy Kolb cut mennyibe kerülne?Amadeus91
Szerintem sokba.... nagyon sokba. Főleg hogy nem raktuk ki az előző szezon végén és megkapta a bónuszt a 2-6-os mérlegéért.silent7939
Engem tegnap egy adat döbbentet meg nagyon a közvetítés során, mikor kiírták meg mondta a speaker, hogy 9 meccsnél többet még nem játszott egy évben... másik amire felkaptam a fejem, hogy amíg Kolb irányított heveny 1/1 esélyes csapat képet mutatott az offense, ahogy valaki behajtotta rajta a hideg vízre valót, beállt Skelton, kicsit jobban ráfeküdtetek a rush o-re egyből ment a szekér. Lehet én láttam rosszul így külsősként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
egy Kolb cut mennyibe kerülne?Amadeus91
Szerintem sokba.... nagyon sokba. Főleg hogy nem raktuk ki az előző szezon végén és megkapta a bónuszt a 2-6-os mérlegéért.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
egy Kolb cut mennyibe kerülne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Adam Rank azt mondja az NFL.COM-on hogy idén meglepi csapat lehetünk ha Skeltonnal kezdünk és Wiziék bevállalják hogy a rohadt drága Kolbit a padon hagyják.

Na ez érdekes. Aszondja 10 győzelem, de minimum egy Wild Card hely.

A 10-6 os mérleget sokallnám de a WC az nem lehetetlen... persze ha Skelton kezd.

Egyébként szerintem az idei meglepicsapat a Hox vagy a Jags lesz.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Érdekes ezt egy ígültől hallani ... de vajon hova tűnt az első számú Kolb fan? Mr. Deny? 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
érdekes ilyet mondani, de nekünk van a legjobb QB-nk a csoportban 😀 Hawksnál a bánat tudja ki lesz és hogy zenél, Cards..eh, Rams meg: Sammy-nek egyszer már pályán kéne lenni egész szezonban 😊petey
Csak nehogy hattyúdal legyen Alex előző évi formája 😊
Flynn meg nehogy meglepetést okozzon 😊 na meg a mi Dzsonink 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊silent7939
A blogra gondolsz?
Vihetsz egy rovatot csak találd ki miről fog szólni, de azért Dexxter Taylor kollégát is megkérdezném, hogy mit szól az ötlethez.Fucu
Mondjuk a blogra... beszéljük meg a rovatotsilent7939
mondjuk nekem mindegy miről írsz. Írj valamit (Kolb szapulás nem lehet) amit szeretnél.
még azon sem gondolkodtam, hogy szezonban mik legyenek a témáink.Fucu
Ok elgondolkodom rajta hogy mi lenne a téma 😊 Első blikkre egy kevésbé szakmai - arra ott vagytok ti - témájú kis bejegyzések lennének, inkább szórakoztató stílusban. Meccselemzés szurkolói szemmel 😊
Kolbot nehéz lesz szapulni a kispadon... hacsak nem azért hogy melyik kezével tartja a Playbook-ot 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
érdekes ilyet mondani, de nekünk van a legjobb QB-nk a csoportban 😀 Hawksnál a bánat tudja ki lesz és hogy zenél, Cards..eh, Rams meg: Sammy-nek egyszer már pályán kéne lenni egész szezonban 😊

Fucu, nem csak a MISSED tackle(hogy a helyi nyelvtan náci JJ örüljön 😛) volt a gond, hanem a sok arm tackle.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/06/A_ma_esti_hianyzok/Dexxter Tailor
"Darnell Dockett (DT) (nem tudni egyenlőre)"
és most már lehet tudni, vajh' miért hiányzott?
én csak az összefoglalót láttam, de a Kolbász INT+sérülésnél csak fogtam a fejem... ugyan ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta... 😕 Cardinalis
Igen, térd-ín (hamstring) sérülés miatt nem játszhatott.Dexxter Tailor
köszi, remélem nem komoly... mert ha a védelem vezére is kidől, akkor nekünk lőttek...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊silent7939
A blogra gondolsz?
Vihetsz egy rovatot csak találd ki miről fog szólni, de azért Dexxter Taylor kollégát is megkérdezném, hogy mit szól az ötlethez.Fucu
Mondjuk a blogra... beszéljük meg a rovatotsilent7939
mondjuk nekem mindegy miről írsz. Írj valamit (Kolb szapulás nem lehet) amit szeretnél.
még azon sem gondolkodtam, hogy szezonban mik legyenek a témáink.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊silent7939
A blogra gondolsz?
Vihetsz egy rovatot csak találd ki miről fog szólni, de azért Dexxter Taylor kollégát is megkérdezném, hogy mit szól az ötlethez.Fucu
Mondjuk a blogra... beszéljük meg a rovatot
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nálatok le van osztva, hogy ki milyen témában ír?catattack
nincs. ami éppen eszembe jut, vagy aktuális.

megnéztem az első Saints drive pár play-ét és laza négy mistackle (igen nekem így tetszik). vicces volt (nem).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Nálatok le van osztva, hogy ki milyen témában ír?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊silent7939
A blogra gondolsz?
Vihetsz egy rovatot csak találd ki miről fog szólni, de azért Dexxter Taylor kollégát is megkérdezném, hogy mit szól az ötlethez.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊silent7939
😀
Írj ide! Itt nagyobb a közönség = Többen nevetnek!catattack
Végül is miért ne? 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊silent7939
😀
Írj ide! Itt nagyobb a közönség = Többen nevetnek!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jut eszembe Fucu!

Nem kell egy laikus "szak író" az oldalra? Tudnék vicces elemzéseket írni 😊😊😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
silent: ott nem szokott lenni ismétlés (de TYT-n már fent van).

Nem még nem néztem meg a meccset, csak hajnalban fogtam a fejem, amikor olvastam Kolb first play INT és bordazúzódását. Talán holnap meg tudom nézni. Addig nem nyilatkozok.Fucu
Zsír... akkor nem nézem meg 😀
Sajnos TYT-re nem tudtam még regelni 😕 Mikor nyitva volt akkor sem valami okból kifolyólag.

Lassan be kell ismerni hogy Kolbi bust volt... nem is feltétlen azért mert annyira béna, bár még az ellenkezőjére nem mutatott példát, hanem mert rohadt sérülékeny vagy peches, vagy valaki jól megwoodoozta 😀
Le kell nyelni a békát... van egy baszott drága sérülékeny kicsit suta backup-unk és egy második vonalbeli kezdő irányítónk.
Csak nézd meg Kolbi tekintetét a közeliken... egy dolgot nem látok a szemében... a TÜZET.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/06/A_ma_esti_hianyzok/Dexxter Tailor
"Darnell Dockett (DT) (nem tudni egyenlőre)"
és most már lehet tudni, vajh' miért hiányzott?
én csak az összefoglalót láttam, de a Kolbász INT+sérülésnél csak fogtam a fejem... ugyan ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta... 😕 Cardinalis
Igen, térd-ín (hamstring) sérülés miatt nem játszhatott.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
silent: ott nem szokott lenni ismétlés (de TYT-n már fent van).

Nem még nem néztem meg a meccset, csak hajnalban fogtam a fejem, amikor olvastam Kolb first play INT és bordazúzódását. Talán holnap meg tudom nézni. Addig nem nyilatkozok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Szerintem még most szezon előtt ki kellene penderíteni, hátha más csapatot is le tudnánk gyengíteni vele... 😊 Tudnám ajánlani a Friszkónak 😊