Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Öröm és boldogság, Kolb játszik pénteken  profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/07/whisenhunt-says-kolb-will-play-friday/petey
Zsír király... most sokkal nyugodtabb vagyok a szezont illetően.
Nem értem én ezt... elhiszem hogy vér ciki beismerni hogy szar vétel volt, de remélem nem akarják ezt csinálni 2016-ig.
Szinte minden szakíró Skeltont tartja jobbnak, nem értem... egy deka elszántságot vagy tüzet nem látni a pocokfejű szemében, úgy meg nehéz lesz ha nem is akar igazán.

Hogy faterom szavait idézzem: "addig erőlködünk míg a végén beszarunk!!!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Öröm és boldogság, Kolb játszik pénteken  profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/07/whisenhunt-says-kolb-will-play-friday/

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tévedtem múltkor, mert csak egy közös edzés volt betervezve a Chiefs-szel együtt. Ez meg is történt tegnap és van róla egy kis videó.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Camp-Unfiltered-Look-Inside-Cards-vs-Chiefs-/80014959-10d9-4d9e-be29-0ea8ecc68267

Jon Baldwin mit kapott el?! Szép volt nagyon.

A verekedés, kakaskodás ami vártam nem történt meg, de mindenki szépen odatette magát.
Többen nyilatkozták, hogy jó volt más arcokat látni ellenfélként edzésen.Fucu
Lindley egész szépen dobáltsilent7939
viszont úgy vettem észre (abból a két dropbackből amit a videón láttam), hogy egy fél ütemmel később kezd el hátralépkedni, miután átveszi a snapet.Fucu
Na ezt itt az irodában nem tudtam ennyire szaki szemmel megnézni 😊
Akkor van még mit gyakorolni mert így a blitzeknél bajba kerülhetsilent7939
Lehet, hogy ez tudatos (most már tényleg meg kéne néznem a Saints elleni meccset csak az olimpia...). Fene tudja innen több ezer kilométerrel az eseményektől. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tévedtem múltkor, mert csak egy közös edzés volt betervezve a Chiefs-szel együtt. Ez meg is történt tegnap és van róla egy kis videó.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Camp-Unfiltered-Look-Inside-Cards-vs-Chiefs-/80014959-10d9-4d9e-be29-0ea8ecc68267

Jon Baldwin mit kapott el?! Szép volt nagyon.

A verekedés, kakaskodás ami vártam nem történt meg, de mindenki szépen odatette magát.
Többen nyilatkozták, hogy jó volt más arcokat látni ellenfélként edzésen.Fucu
Lindley egész szépen dobáltsilent7939
viszont úgy vettem észre (abból a két dropbackből amit a videón láttam), hogy egy fél ütemmel később kezd el hátralépkedni, miután átveszi a snapet.Fucu
Na ezt itt az irodában nem tudtam ennyire szaki szemmel megnézni 😊
Akkor van még mit gyakorolni mert így a blitzeknél bajba kerülhet
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tévedtem múltkor, mert csak egy közös edzés volt betervezve a Chiefs-szel együtt. Ez meg is történt tegnap és van róla egy kis videó.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Camp-Unfiltered-Look-Inside-Cards-vs-Chiefs-/80014959-10d9-4d9e-be29-0ea8ecc68267

Jon Baldwin mit kapott el?! Szép volt nagyon.

A verekedés, kakaskodás ami vártam nem történt meg, de mindenki szépen odatette magát.
Többen nyilatkozták, hogy jó volt más arcokat látni ellenfélként edzésen.Fucu
Lindley egész szépen dobáltsilent7939
viszont úgy vettem észre (abból a két dropbackből amit a videón láttam), hogy egy fél ütemmel később kezd el hátralépkedni, miután átveszi a snapet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tévedtem múltkor, mert csak egy közös edzés volt betervezve a Chiefs-szel együtt. Ez meg is történt tegnap és van róla egy kis videó.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Camp-Unfiltered-Look-Inside-Cards-vs-Chiefs-/80014959-10d9-4d9e-be29-0ea8ecc68267

Jon Baldwin mit kapott el?! Szép volt nagyon.

A verekedés, kakaskodás ami vártam nem történt meg, de mindenki szépen odatette magát.
Többen nyilatkozták, hogy jó volt más arcokat látni ellenfélként edzésen.Fucu
Lindley egész szépen dobált
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tévedtem múltkor, mert csak egy közös edzés volt betervezve a Chiefs-szel együtt. Ez meg is történt tegnap és van róla egy kis videó.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Camp-Unfiltered-Look-Inside-Cards-vs-Chiefs-/80014959-10d9-4d9e-be29-0ea8ecc68267

Jon Baldwin mit kapott el?! Szép volt nagyon.

A verekedés, kakaskodás ami vártam nem történt meg, de mindenki szépen odatette magát.
Többen nyilatkozták, hogy jó volt más arcokat látni ellenfélként edzésen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hát igen 3 pro bowl cornerünk volt így ő slotban kellet , tegyük hozzá nem az ő posztja és szarul is csinálta... Na mind1 , idén szélen játszhat , más lessz minden. Amugy nem akartalak felidegesíteni 😀 DRC-t meg úgyis látni fogjátok idén Week 3 😀 Ajánlom mindnekinek.Petikievak01
majd arra az oldalra mennek a futások 😊
tudom mi volt tavaly a helyzet CB poszton az Eaglesnél és még mindig nem ő a legjobb corner a csapatban úgyhogy több labdát fognak rá dobni. Kíváncsi leszek rá.Fucu
majd ha eljött az ideje akkor visszatérünk rá , és meglátjuk majd hogy mi hogy is van .

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát igen 3 pro bowl cornerünk volt így ő slotban kellet , tegyük hozzá nem az ő posztja és szarul is csinálta... Na mind1 , idén szélen játszhat , más lessz minden. Amugy nem akartalak felidegesíteni 😀 DRC-t meg úgyis látni fogjátok idén Week 3 😀 Ajánlom mindnekinek.Petikievak01
majd arra az oldalra mennek a futások 😊
tudom mi volt tavaly a helyzet CB poszton az Eaglesnél és még mindig nem ő a legjobb corner a csapatban úgyhogy több labdát fognak rá dobni. Kíváncsi leszek rá.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
Na hogy teljesít??? Nagy király mi? Legyetek boldogok vele. Tavaly marha nagy király volt a Dream Teamben.

Engem tegnap egy adat döbbentet meg nagyon a közvetítés során, mikor kiírták meg mondta a speaker, hogy 9 meccsnél többet még nem játszott egy évben... másik amire felkaptam a fejem, hogy amíg Kolb irányított heveny 1/1 esélyes csapat képet mutatott az offense, ahogy valaki behajtotta rajta a hideg vízre valót, beállt Skelton, kicsit jobban ráfeküdtetek a rush o-re egyből ment a szekér. Lehet én láttam rosszul így külsősként. Amadeus91
Rosszul látod.
A szezon végi 7-2 nem csak Skeltonnak volt köszönhető, hanem a védelem drasztikus javulásának (és PP-nek) volt köszönhető. Hasonlítsd össze a védelmi statisztikákat és meglátod miért nyerhetett Skelton több meccset. Nem volt sokkal jobb, sőt pontatlanabb volt, de megkapta a lehetőségeket amiket a szezon elején Kolb nem.

Silent: írj valamit, aztán küldd el az itteni e-mail címemre és akkor elolvasom/elolvassuk.Fucu
kifejezetten a HoF meccsre gondoltam csak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/07/A_tovabbi_eloszezon_menetrend__rovidhirek/Dexxter Tailor
+ Skelton kezd a Chies ellen.
+ Anthony Sherman (FB) is sérülést szenvedett
+ Jared Crank (FB) nyaksérülése miatt (szintén a Saints ellen szenvedte el) visszautazik Arizonába további vizsgálatok miatt.

És nem utolsó sorban Boldog születésnapot Beanioe Wells 😊Fucu
az benne van, hogy Skelton lesz a kezdő 😛 igaz, a többi kimaradt, majd update-elem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hát igen 3 pro bowl cornerünk volt így ő slotban kellet , tegyük hozzá nem az ő posztja és szarul is csinálta... Na mind1 , idén szélen játszhat , más lessz minden. Amugy nem akartalak felidegesíteni 😀 DRC-t meg úgyis látni fogjátok idén Week 3 😀 Ajánlom mindnekinek.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/07/A_tovabbi_eloszezon_menetrend__rovidhirek/Dexxter Tailor
+ Skelton kezd a Chies ellen.
+ Anthony Sherman (FB) is sérülést szenvedett
+ Jared Crank (FB) nyaksérülése miatt (szintén a Saints ellen szenvedte el) visszautazik Arizonába további vizsgálatok miatt.

És nem utolsó sorban Boldog születésnapot Beanioe Wells 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/07/A_tovabbi_eloszezon_menetrend__rovidhirek/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Esküszöm Kolbin nem is látom az igyekezetet, olyan mintha nem is akarna játszani, csak felvenni a nagy lóvét a nagy semmiért. Nem is értem engem már rég kirúgtak volna..... Ha így megy tovább akkor a következő szezont a TV előtt tölti....
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
Na hogy teljesít??? Nagy király mi? Legyetek boldogok vele. Tavaly marha nagy király volt a Dream Teamben.
Fucu
Pedig te nem könnyen veszíted el a türelmedet 😉tenorx
pedig nem húztam fel magam. 😊 szar napom volt és délután így jött ki belőlem.
Egyébként is elkezdtünk a fizikálisabb cornerekre rámenni ezért is adták könnyebben oda az Eaglesnek. (Bírtam mert egy őrült a srác a pályán kívül, de a pályán inkább a nagy playekre ment és tacklet sem nagyon akart rendesen csinálni)Fucu
Ott meg ezt szeretik 😀Wyatt
Akkor mindenki jól járt... oh whait... 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
Na hogy teljesít??? Nagy király mi? Legyetek boldogok vele. Tavaly marha nagy király volt a Dream Teamben.
Fucu
Pedig te nem könnyen veszíted el a türelmedet 😉tenorx
pedig nem húztam fel magam. 😊 szar napom volt és délután így jött ki belőlem.
Egyébként is elkezdtünk a fizikálisabb cornerekre rámenni ezért is adták könnyebben oda az Eaglesnek. (Bírtam mert egy őrült a srác a pályán kívül, de a pályán inkább a nagy playekre ment és tacklet sem nagyon akart rendesen csinálni)Fucu
Ott meg ezt szeretik 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
Na hogy teljesít??? Nagy király mi? Legyetek boldogok vele. Tavaly marha nagy király volt a Dream Teamben.
Fucu
Pedig te nem könnyen veszíted el a türelmedet 😉tenorx
pedig nem húztam fel magam. 😊 szar napom volt és délután így jött ki belőlem.
Egyébként is elkezdtünk a fizikálisabb cornerekre rámenni ezért is adták könnyebben oda az Eaglesnek. (Bírtam mert egy őrült a srác a pályán kívül, de a pályán inkább a nagy playekre ment és tacklet sem nagyon akart rendesen csinálni)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
Na hogy teljesít??? Nagy király mi? Legyetek boldogok vele. Tavaly marha nagy király volt a Dream Teamben.
Fucu
Pedig te nem könnyen veszíted el a türelmedet 😉
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Beanie lekerült a PUP listáról. Már csak Jeff King van rajta.
A héten a Kansas City Chiefs edzőtáborában vendégeskedik a csapat (mint azt már valamelyik blogbejegyzésben említettem) és együtt (egymás ellen) is fognak edzeni, mielőtt pénteken megmérkőznek egymással a (Cards számára) második előszezon mérkőzésen.

Várom már a híreket, hogy volt egy kis bunyó 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb azért jól csinálja...harmadik éve keres milliókat a semmiért. 😊
Skel(e)tonnal jobban jártok.Greengo
Ez a Kolb srác tényleg nem semmi 😀 Huhúúú ha ti azt tudnátok , hogy a cserében kapott kis DRC hogy teljesít a TC-ben 😀 De nem akarok gúnyolódni , pechetek van Kolbal. Örülök hogy aztán a végén nem maradt nálunk . Amugy eléggé vicces az arizona helyzete irányítókat tekintve kajak sajnállak benneteket. Petikievak01
Na hogy teljesít??? Nagy király mi? Legyetek boldogok vele. Tavaly marha nagy király volt a Dream Teamben.

Engem tegnap egy adat döbbentet meg nagyon a közvetítés során, mikor kiírták meg mondta a speaker, hogy 9 meccsnél többet még nem játszott egy évben... másik amire felkaptam a fejem, hogy amíg Kolb irányított heveny 1/1 esélyes csapat képet mutatott az offense, ahogy valaki behajtotta rajta a hideg vízre valót, beállt Skelton, kicsit jobban ráfeküdtetek a rush o-re egyből ment a szekér. Lehet én láttam rosszul így külsősként. Amadeus91
Rosszul látod.
A szezon végi 7-2 nem csak Skeltonnak volt köszönhető, hanem a védelem drasztikus javulásának (és PP-nek) volt köszönhető. Hasonlítsd össze a védelmi statisztikákat és meglátod miért nyerhetett Skelton több meccset. Nem volt sokkal jobb, sőt pontatlanabb volt, de megkapta a lehetőségeket amiket a szezon elején Kolb nem.

Silent: írj valamit, aztán küldd el az itteni e-mail címemre és akkor elolvasom/elolvassuk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Magyar idő szerint mikor vannak a pre meccsek?silent7939
Ott a naptár jobbra.ulpianus
Valóban... 😀
Miket nem tud ez az új oldal 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Magyar idő szerint mikor vannak a pre meccsek?silent7939
Ott a naptár jobbra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Magyar idő szerint mikor vannak a pre meccsek?
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ez alapján szerintem már most lehetne cut 😊silent7939
Szerintem sem kéne kivárni azt, hogy FA legyen. 😀
Az aggasztó az, hogy simán elhitték nálatok, hogy egy olyan ember lesz a megoldás a kezdő QB szerepére aki karrierje során több picket dobott mit TD-t.


E-A-G-L-E-S EAGLES !