Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szép volt ez a Kolb int... vagy Roberts szar routot futott vagy Kolb azt hitte a Saints irányítója 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Épp most nézem a HoF meccset... hát az első Saints drive alapján ugyanazt látom mint tavaly szezon elején... keményen szopjuk a futásokat.
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
a naptárt teljesen elfelejtettem 😊
Köszi a segítséget 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint mikor lesz a meccs?
Leon78
ott van oldalt a naptár, hajnali kettőkor kezdődik
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Magyar idő szerint mikor lesz a meccs?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Van egy nagyon jó írás a Cardinals főoldalán (  www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Bond-of-Williams-Pioli-Not-An-Accident/e533c2cc-7d83-4df5-ad6c-5502af395701 )
Az angolul nem tudóknak röviden.
Egy történet Scott Pioli (Chiefs GM) és Ryan WIlliams barátságáról.
Williams, mint más prospect meghívást kapott a Chiefshez egy draft előtti találkozóra és akkor kiderült, hogy Pioli (Washingtonville) és Williams (Newburgh) egymáshoz közeli városban született.
A sors fintora, hogy Pioli (aki középiskolában linebacker volt) és Williams apja (aki középiskolája sztár futójáa volt, de már életfogytiglani börtönbüntetését tölti, többek között kábítószer kereskedelem vádjával) játszottak egymás ellen évtizedekkel ezelőtt.
Pioli emlékezett Randyre és megkérdezteRyant, hogy mit szólna ha levelet írna az Apjának. Így alakult ki ez a barátság közöttük. Milyen érdekes az élet. (a cikkben látható képet mind a ketten aláírták és levélben elküldték Randy Williamsnek a börtöneb).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki lesz ébren éjszaka? 😀silent7939
van rá esély... az attól függ mennyit iszunk a haverokkal a kézi meccs után 😀 lehet, hogy akkor már le sem kéne feküdni... 😀Cardinalis
ráadásul 22:00-kor kosárelődöntő is USA-Argentína 😊

Ki mit vár a mai meccstől? (természetesen nem azt a választ várom, hogy nyerjünk)Fucu
Én ezeket.... szeretném látni Skeltont úgy játszani az elején mint az előző szezonban a meccsek végén, Kolbot végleg a padon, Lindleyben a jövő frencsájz kjúbiját és a védelmet MT mentesen. Ha ezek megvannak mind1 hogy mi a végeredmény.

Végül is ezt összefoglalhattam volna úgy is hogy szeretném látni a fényt az alagút végén!!! 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb nem is biztos, hogy játszik. Mondjuk fog, de csak Skelton után.
(ez első kettő alap 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ki lesz ébren éjszaka? 😀silent7939
van rá esély... az attól függ mennyit iszunk a haverokkal a kézi meccs után 😀 lehet, hogy akkor már le sem kéne feküdni... 😀Cardinalis
ráadásul 22:00-kor kosárelődöntő is USA-Argentína 😊

Ki mit vár a mai meccstől? (természetesen nem azt a választ várom, hogy nyerjünk)Fucu
melyiktől? 😀
a kézi: magyar győzelem 😀
kosár: USA
ARI: én már attól boldog lennék, ha Kolb összehozna egy TD-t...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én lehet, de nem biztos. Jobb másnap letölteni és megnézni, de csak az előszezon meccseket.
silent Kolbot, kötőjel nélkül 😊Fucu
Javítva mester 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ki lesz ébren éjszaka? 😀silent7939
van rá esély... az attól függ mennyit iszunk a haverokkal a kézi meccs után 😀 lehet, hogy akkor már le sem kéne feküdni... 😀Cardinalis
ráadásul 22:00-kor kosárelődöntő is USA-Argentína 😊

Ki mit vár a mai meccstől? (természetesen nem azt a választ várom, hogy nyerjünk)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ki lesz ébren éjszaka? 😀silent7939
van rá esély... az attól függ mennyit iszunk a haverokkal a kézi meccs után 😀 lehet, hogy akkor már le sem kéne feküdni... 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én lehet, de nem biztos. Jobb másnap letölteni és megnézni, de csak az előszezon meccseket.
silent Kolbot, kötőjel nélkül 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki lesz ébren éjszaka? 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hamarosan kezdődik... de vártam már!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ennyi. Péntek éjjel Chiefs meccs, még lehet fent is maradok megnézni.Fucu
Én tuti, remélem nézel minket is 😛 majd oltogatunk 😀
petey
pontosítok, ha lesz stream (még nem fizettem elő live-ra csak két hét múlva tervezem) és nem alszok be akkor megnézem a miénket. a tieteket inkább nem, elég lesz a szezon közben cikizni titeket 😛Fucu
Én már előfizettem 😀silent7939
mielőtt elmennék nyaralni előfizetek van -10% kupon kódom. Azért később mert akor tovább tart a 6 hónap és tudok tavasszal még NBA meccseket is nézni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ennyi. Péntek éjjel Chiefs meccs, még lehet fent is maradok megnézni.Fucu
Én tuti, remélem nézel minket is 😛 majd oltogatunk 😀
petey
pontosítok, ha lesz stream (még nem fizettem elő live-ra csak két hét múlva tervezem) és nem alszok be akkor megnézem a miénket. a tieteket inkább nem, elég lesz a szezon közben cikizni titeket 😛Fucu
Én már előfizettem 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ennyi. Péntek éjjel Chiefs meccs, még lehet fent is maradok megnézni.Fucu
Én tuti, remélem nézel minket is 😛 majd oltogatunk 😀
petey
pontosítok, ha lesz stream (még nem fizettem elő live-ra csak két hét múlva tervezem) és nem alszok be akkor megnézem a miénket. a tieteket inkább nem, elég lesz a szezon közben cikizni titeket 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
Ennyi. Péntek éjjel Chiefs meccs, még lehet fent is maradok megnézni.Fucu
Én tuti, remélem nézel minket is 😛 majd oltogatunk 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csak sikerült megnéznem az első előszezon meccset.
- Az elhibázott szerelések bosszantóak voltak nagyon. Védekezésben és kickoff és punt coverageben sem ment.
- Tetszett Skelton mozgása és, hogy a rövid labdákat szépen passzolta.
- Alfonso Smith nekem már tavaly is favoritom volt az előszezon során, de szerencsétlen mert telített a posztja.
- Quentin Groves nagyon be akar kerülni az 53-ba. Igaz, hogy másod és harmadvonalbeli játékosok ellen, de mégis mutatott szép dolgokat. Szerencséje, hogy elég karcsú a posztja, így ha special teamben még odateszi magát a hátralevő előszezon meccseken (úgy, hogy védekezésben hasonlóan jól teljesít) meg is lehet neki a roster spot.
- Érdekes játékos Eddie Elder. Voltak szép nagy ütközései és elég megbízhatóan szerelt (volt, hogy utolsóként), nála is az a gond, hogy telített a poszt. PS-re esélyesnek tartom.
- Justin Bethel megmutatta, hogy miért is lett draftolva. FG blokk és special teamben is volt egy korrekt szerelése (igaz volt egy nagy melléugrása is az egyik visszahordásnál.
- Ryan Lindley-ben van potenciál, még egy kicsit pontosabbá kell válnia és jó kis játékos lehet belőle. Az INT csúnya volt a végén, de ott a védő is jól olvasta az irányítót. Az előtte lévő play fájóbb olt amikor magas lett a passz Gray-nek.

Ennyi. Péntek éjjel Chiefs meccs, még lehet fent is maradok megnézni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Matt Leinart visszatér Arizonába......
silent7939
ez honnan?

petey: ja nem meglepő, tegnap már dobálgatott a valktrú edzésen, de a Chiefs ellenin azért nem 😊 Meglátjuk. Úgyis Skelton kezd, Kevin meg a backupok ellen vagizhat.Fucu
A Raiders-el 😀😀😀😀😀silent7939
C'mon Man...Fucu
Sorry de nem tudtam kihagyni 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matt Leinart visszatér Arizonába......
silent7939
ez honnan?

petey: ja nem meglepő, tegnap már dobálgatott a valktrú edzésen, de a Chiefs ellenin azért nem 😊 Meglátjuk. Úgyis Skelton kezd, Kevin meg a backupok ellen vagizhat.Fucu
A Raiders-el 😀😀😀😀😀silent7939
C'mon Man...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Matt Leinart visszatér Arizonába......
silent7939
ez honnan?

petey: ja nem meglepő, tegnap már dobálgatott a valktrú edzésen, de a Chiefs ellenin azért nem 😊 Meglátjuk. Úgyis Skelton kezd, Kevin meg a backupok ellen vagizhat.Fucu
A Raiders-el 😀😀😀😀😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matt Leinart visszatér Arizonába......
silent7939
ez honnan?

petey: ja nem meglepő, tegnap már dobálgatott a valktrú edzésen, de a Chiefs ellenin azért nem 😊 Meglátjuk. Úgyis Skelton kezd, Kevin meg a backupok ellen vagizhat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Matt Leinart visszatér Arizonába......