NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ilyen az élet... Vannak csapatok akiknek soha nem jutnak ilyen kaliberű QB-k, vannak olyanok akiknek kettő is zsinórban 😊Leon78
Talán egyszer mi is draftolhatunk jó helyen 😀

Tavaly Cam sem volt rossz de az idei felhozatal kicsit jobb Luck-al ésRGIII-al
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ilyen az élet... Vannak csapatok akiknek soha nem jutnak ilyen kaliberű QB-k, vannak olyanok akiknek kettő is zsinórban 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagy mázlija van az Indinek az biztos...Leon78
Megdolgoztak érte 😀
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nagy mázlija van az Indinek az biztos...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tom ki nézi a Rams - Colts meccset, de mit nem adnék egy Luck-ért... rá nem lehet azt mondani hogy nem NFL készsilent7939
három évig néztem Stanford meccseken. álmom lett volna, ha a Cardshoz jön, de egy nagyon szörnyű fél évet kellett volna túlélnünk. És az nem lett volna olyan remek érzés.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem tom ki nézi a Rams - Colts meccset, de mit nem adnék egy Luck-ért... rá nem lehet azt mondani hogy nem NFL kész
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jared Crank nyaksárülése miatt nem akarják Anthony Shermant túlterhelni és a Chiefs ellen is már a TE-ek voltak a FB poszton a mérkőzés második felében (olvastam, mert még mindig nincs fent TYT-n...), így újra leszerződtették Reagan Maui'a-t. Ezért a guard Chris Stewart kénytelen távozni a csapatból.

catattack:
- a mostani meccsen a fal közepe (Sendlein hibái voltak a legszembetűnőbbek) volt gyenge, de a Saints ellen Snyder volt a ludas legtöbbször. De a fal szélén is vannak gyenge pillanatok (Levi egész túrhetően teljesít eddig).
- védelemben a játékosok bénáznak. Saints ellen nem tudtak egy épkézláb tacklet megcsinálni. Most pedig azt se tudták kinél van a labda egy lépéssel mindig le voltak maradva. Ez teljesen mentális dolog, tudd mi a dolgod az adott védelmi playben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Szevasztok!
Adams marad a csapatban, ez fix! A legnagyobb arc!
A QB kérdést nem Ryan Lindley fogja megoldani.
Amúgy nem néztem ezeket a meccseket, de talán jobb is! Elolvasom a szagértő hozzászólásokat, nekem ez elég!
Amúgy mindenki szar az OL-ban?
A védelemnél mi a gáz? A játékosok bénáznak, vagy Horton papa nem melegedett még be?
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.ulpianus
Na mindegy a lényeg, hogy elég gyatra a csapat, de igazából ti sem lehettek teljesen nyugodtak, mert a cserék elég távol állnak a kezdőktől, ha jól láttam.
Persze a gratuláció jár a sima győzelemért.. 😊Leon78
Igaza van Ulpinak.... sajnos a cserék is lejátszottak...
Egyelőre megpróbálom betudni annak ezt a szereplést hogy túl közel volt a Hof és ez a meccs egymáshoz. Hamarosan okosabbak leszünk.silent7939
Ha tudsz egy letöltési lehetőséget akkor szólj nyugodtan...😊
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Dockett játszott bájdövéj 😊Fucu
na tessék, lebuktam, néha csak a szemhéjam mögül néztem a meccset 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb a 21 yardos előtt két play-el már ugyazt a "backsoulder" passzt megpróbálta azonban DeMarco Sampson nem fordult meg időben.
Dockett játszott bájdövéj 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
én is csak az első félidőt szenvedtem végig... az katasztrófa volt, irányitó+O-line fronton semmi fejlődés, inkább talán visszafejlődés... 😕 az álmaim netovábbja, egy Kolb TD megint elmaradt... helyette produkált egy 1/5-öt, de legalább az egyetlen épkézláb passza 21 yardos volt… az élet apró örömei 😀
védelemből szerintem pedig nagyon hiányzott Dockett...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.ulpianus
Na mindegy a lényeg, hogy elég gyatra a csapat, de igazából ti sem lehettek teljesen nyugodtak, mert a cserék elég távol állnak a kezdőktől, ha jól láttam.
Persze a gratuláció jár a sima győzelemért.. 😊Leon78
Igaza van Ulpinak.... sajnos a cserék is lejátszottak...
Egyelőre megpróbálom betudni annak ezt a szereplést hogy túl közel volt a Hof és ez a meccs egymáshoz. Hamarosan okosabbak leszünk.
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.ulpianus
Na mindegy a lényeg, hogy elég gyatra a csapat, de igazából ti sem lehettek teljesen nyugodtak, mert a cserék elég távol állnak a kezdőktől, ha jól láttam.
Persze a gratuláció jár a sima győzelemért.. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egy valami viszont pozitív. Úgy látom a mi cseresorunk erősebb, mint például a KC-é. Hosszabb a kispad 😊Leon78
Ezt miből vontad le? Mert hogy pont még a második sorunk a Cards ELSŐ sorát is verte, úgy a Defense mind az offense oldalon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!!!

Igazából hiába néztem a meccset, közben keltem, feküdtem olyan álmos voltam. De az első 2 negyed alapján igazuk van azoknak akik azt mondták, hogy 1/1-es esélyes a csapat.... Sajnos.....

Ami viszont a jó hír, hogy ezen még lehet javítani.
-A visszahordásoknál valóban nem volt sok esélyünk.
-A védelmen van mit javítani, és még enyhén fogalmaztam. Futás ellen 0 volt a teljesítmény, a cornerek meg csak keresték a lasztit. Igazából azt sem értem Gayt miért hoztuk, mert semmivel sem jobb, mint akik eddig játszottak. A blitzeink egyenlőek voltak a 0-val, semmi nyomás, csak kerestük az irányítót....
-Számomra egyértelmű, hogy egyenlőre Skelton a legjobb, ha nem is hoz extrákat, de ha nyugodtan, csak a rá szabott taktikával játszana, akkor egy jó kis kezdő lehetne... / rövid, biztos passzok egy kis futással fűszerezve... /
- Lindley szerintem biztató volt, Bartel tudjuk mire képes, Kolbot meg felejtsük el.....
- A futásaink nagy része valóban halva született próbálkozás volt, de egy szer kétszer viszont jól futottunk
-Az OL-n szerintem jobb lesz egy kis gyakorlás, és összeszokás után....

Egyszóval amit láttunk az egy nagy rakás kaka, és valóban 1/1, de én azt látom, hogy a tavalyi évre alapozva fejlődhet még a csapat....

Leon78
Az 1/1 azért erős túlzás... van baj de nem kezelhetetlen. Tavaly hasonlóan szarul kezdtünk és hatalmasat javultunk köszönhetően a védelem összeállásának. Csak azt nem értem hogy az alig változó védelem most miért ennyire impotens. silent7939
Persze túlzás, de a tegnapi játék az elég kilátástalan volt. Egy valami viszont pozitív. Úgy látom a mi cseresorunk erősebb, mint például a KC-é. Hosszabb a kispad 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok !!!!

Igazából hiába néztem a meccset, közben keltem, feküdtem olyan álmos voltam. De az első 2 negyed alapján igazuk van azoknak akik azt mondták, hogy 1/1-es esélyes a csapat.... Sajnos.....

Ami viszont a jó hír, hogy ezen még lehet javítani.
-A visszahordásoknál valóban nem volt sok esélyünk.
-A védelmen van mit javítani, és még enyhén fogalmaztam. Futás ellen 0 volt a teljesítmény, a cornerek meg csak keresték a lasztit. Igazából azt sem értem Gayt miért hoztuk, mert semmivel sem jobb, mint akik eddig játszottak. A blitzeink egyenlőek voltak a 0-val, semmi nyomás, csak kerestük az irányítót....
-Számomra egyértelmű, hogy egyenlőre Skelton a legjobb, ha nem is hoz extrákat, de ha nyugodtan, csak a rá szabott taktikával játszana, akkor egy jó kis kezdő lehetne... / rövid, biztos passzok egy kis futással fűszerezve... /
- Lindley szerintem biztató volt, Bartel tudjuk mire képes, Kolbot meg felejtsük el.....
- A futásaink nagy része valóban halva született próbálkozás volt, de egy szer kétszer viszont jól futottunk
-Az OL-n szerintem jobb lesz egy kis gyakorlás, és összeszokás után....

Egyszóval amit láttunk az egy nagy rakás kaka, és valóban 1/1, de én azt látom, hogy a tavalyi évre alapozva fejlődhet még a csapat....

Leon78
Az 1/1 azért erős túlzás... van baj de nem kezelhetetlen. Tavaly hasonlóan szarul kezdtünk és hatalmasat javultunk köszönhetően a védelem összeállásának. Csak azt nem értem hogy az alig változó védelem most miért ennyire impotens.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gondolod hogy szándékosan?silent7939
Ne tudd meg, ez Skeletonnak mi pénzébe kerül!ulpianus
Na ezt lájkolom 😀
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!!!

Igazából hiába néztem a meccset, közben keltem, feküdtem olyan álmos voltam. De az első 2 negyed alapján igazuk van azoknak akik azt mondták, hogy 1/1-es esélyes a csapat.... Sajnos.....

Ami viszont a jó hír, hogy ezen még lehet javítani.
-A visszahordásoknál valóban nem volt sok esélyünk.
-A védelmen van mit javítani, és még enyhén fogalmaztam. Futás ellen 0 volt a teljesítmény, a cornerek meg csak keresték a lasztit. Igazából azt sem értem Gayt miért hoztuk, mert semmivel sem jobb, mint akik eddig játszottak. A blitzeink egyenlőek voltak a 0-val, semmi nyomás, csak kerestük az irányítót....
-Számomra egyértelmű, hogy egyenlőre Skelton a legjobb, ha nem is hoz extrákat, de ha nyugodtan, csak a rá szabott taktikával játszana, akkor egy jó kis kezdő lehetne... / rövid, biztos passzok egy kis futással fűszerezve... /
- Lindley szerintem biztató volt, Bartel tudjuk mire képes, Kolbot meg felejtsük el.....
- A futásaink nagy része valóban halva született próbálkozás volt, de egy szer kétszer viszont jól futottunk
-Az OL-n szerintem jobb lesz egy kis gyakorlás, és összeszokás után....

Egyszóval amit láttunk az egy nagy rakás kaka, és valóban 1/1, de én azt látom, hogy a tavalyi évre alapozva fejlődhet még a csapat....
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Gondolod hogy szándékosan?silent7939
Ne tudd meg, ez Skeletonnak mi pénzébe kerül!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mike Adams nem kezdő. Az elős számú nickel corner (gyakorlatilag harmadik számú irányító).
Visszahordás azért volt kevés mert a kickoffokat sorra touchbackre rúgták.
Ezt a "begyűjtjük az összes futót a ligában" dolgot nem értem. LSH kicsi csak (5-7, 185 lb) William Powell is csak két inch-csel magasabb LSH-nál, de Alfonso Smith már átlagos magasságú.Fucu
Egyikük sem erőfutó szerintem... erre gondoltam. Adams-et benéztem de amit művelt az gáz.silent7939
Smith még erőfutó, meg ugye Beanie. Williams, Powell és LHS a gyorsabb játékosok.

Adams tényleg szar volt ehhez kétség nem fér. Kíváncsi vagyok a második félidőre (meg persze az első végére, mert akkor jött be Lindley és hozta FG távra a csapatot 30 mp alatt)Fucu
Még a végén Lindley lesz a megoldás 😊 Na jó ez csak vicc volt... de nem lehetetlen 😊
Viszont Kolb a leggyengébb láncszem a 4-es QB fogatból és elég gázsilent7939
a leggyengébb láncszem az O-Line. Azt mindig figyelni kell milyen körülményeket biztosítanak az irányítóknak. Kolb nem szokott kapni sok időt, most is volt egy play amikor a célpontját sem tudta megnézni olyan gyorsan odaértek hozzá.Fucu
Vajon miért nem???silent7939
Mert nem adnak neki elég időtFucu
Gondolod hogy szándékosan?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mike Adams nem kezdő. Az elős számú nickel corner (gyakorlatilag harmadik számú irányító).
Visszahordás azért volt kevés mert a kickoffokat sorra touchbackre rúgták.
Ezt a "begyűjtjük az összes futót a ligában" dolgot nem értem. LSH kicsi csak (5-7, 185 lb) William Powell is csak két inch-csel magasabb LSH-nál, de Alfonso Smith már átlagos magasságú.Fucu
Egyikük sem erőfutó szerintem... erre gondoltam. Adams-et benéztem de amit művelt az gáz.silent7939
Smith még erőfutó, meg ugye Beanie. Williams, Powell és LHS a gyorsabb játékosok.

Adams tényleg szar volt ehhez kétség nem fér. Kíváncsi vagyok a második félidőre (meg persze az első végére, mert akkor jött be Lindley és hozta FG távra a csapatot 30 mp alatt)Fucu
Még a végén Lindley lesz a megoldás 😊 Na jó ez csak vicc volt... de nem lehetetlen 😊
Viszont Kolb a leggyengébb láncszem a 4-es QB fogatból és elég gázsilent7939
a leggyengébb láncszem az O-Line. Azt mindig figyelni kell milyen körülményeket biztosítanak az irányítóknak. Kolb nem szokott kapni sok időt, most is volt egy play amikor a célpontját sem tudta megnézni olyan gyorsan odaértek hozzá.Fucu
Vajon miért nem???silent7939
Mert nem adnak neki elég időt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mike Adams nem kezdő. Az elős számú nickel corner (gyakorlatilag harmadik számú irányító).
Visszahordás azért volt kevés mert a kickoffokat sorra touchbackre rúgták.
Ezt a "begyűjtjük az összes futót a ligában" dolgot nem értem. LSH kicsi csak (5-7, 185 lb) William Powell is csak két inch-csel magasabb LSH-nál, de Alfonso Smith már átlagos magasságú.Fucu
Egyikük sem erőfutó szerintem... erre gondoltam. Adams-et benéztem de amit művelt az gáz.silent7939
Smith még erőfutó, meg ugye Beanie. Williams, Powell és LHS a gyorsabb játékosok.

Adams tényleg szar volt ehhez kétség nem fér. Kíváncsi vagyok a második félidőre (meg persze az első végére, mert akkor jött be Lindley és hozta FG távra a csapatot 30 mp alatt)Fucu
Még a végén Lindley lesz a megoldás 😊 Na jó ez csak vicc volt... de nem lehetetlen 😊
Viszont Kolb a leggyengébb láncszem a 4-es QB fogatból és elég gázsilent7939
a leggyengébb láncszem az O-Line. Azt mindig figyelni kell milyen körülményeket biztosítanak az irányítóknak. Kolb nem szokott kapni sok időt, most is volt egy play amikor a célpontját sem tudta megnézni olyan gyorsan odaértek hozzá.Fucu
Vajon miért nem???