Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én is csak olvastam róla reggel, de le akartam tölteni mielőtt elindulok nyaralni, hogy az úton meg tudjam nézni, de nincs még fent TYT-n 😕
Hát vicces szezon lesz. Meglátjuk.
A jövő héten cincoghatnak az egerek, de amikor visszatérek lesújtok ha rendetlenkedtek 😊Fucu
Én innen már a meccs napján le tudtam tölteni.....http://sport-video.org.ua/americanfootball.htmlLeon78
Én is de még nem néztem meg... a ma esti fantasy draft alatt vagy ezt nézem vagy a Luck - RGIII csatát
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Én is csak olvastam róla reggel, de le akartam tölteni mielőtt elindulok nyaralni, hogy az úton meg tudjam nézni, de nincs még fent TYT-n 😕
Hát vicces szezon lesz. Meglátjuk.
A jövő héten cincoghatnak az egerek, de amikor visszatérek lesújtok ha rendetlenkedtek 😊Fucu
Én innen már a meccs napján le tudtam tölteni.....http://sport-video.org.ua/americanfootball.html
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/25/75-en_maradtak/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kolb vagy Skelton? Skelton vagy Kolb? Legyen akkor Lindley! 😀
A védelem tényleg jó...kérdés az, hogy milyen gyorsan fognak elfáradni ilyen gyatra O# teljesítmény mellett. (?)Greengo
Szerintem egyre biztosabb, hogy Skelton lesz, akkora homály int-ket dobott Kolb... A Defense meg tűrhető volt, de Petersont nagyon szívatták...

Meccsértékelő majd csak holnap lesz, mivel még mindig nincs fenn TYT-n a meccs.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kolb vagy Skelton? Skelton vagy Kolb? Legyen akkor Lindley! 😀
A védelem tényleg jó...kérdés az, hogy milyen gyorsan fognak elfáradni ilyen gyatra O# teljesítmény mellett. (?)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én is csak olvastam róla reggel, de le akartam tölteni mielőtt elindulok nyaralni, hogy az úton meg tudjam nézni, de nincs még fent TYT-n 😕
Hát vicces szezon lesz. Meglátjuk.
A jövő héten cincoghatnak az egerek, de amikor visszatérek lesújtok ha rendetlenkedtek 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
😀
Ez a szezon keményebb lesz, mint a tavalyi! Kolbot el kell küldeni és idehozni Tebowt! 😀catattack
Azé ne találj ki hülyeségeket 😀

Nem láttam még a meccset de lehet hogy ki is hagyom 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
😀
Ez a szezon keményebb lesz, mint a tavalyi! Kolbot el kell küldeni és idehozni Tebowt! 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
hát srácok részvétem

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
segítek:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Előszezon - 3. hét - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
ez elég kellemetlen..
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
a védelem király volt, de ez a skelton interception nem kellett volna...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na király akkor nagy buli lesz itt 😊emberke22
inkább az eredménykövetőben 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
na király akkor nagy buli lesz itt 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ki nézi élőben? 😊emberke22
Én, nyilván 😀 Mondjuk csak az első félidőt, holnap meg "felvételről" a 2.-at is 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Ki nézi élőben? 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/23/A_Titans_meccs_elott/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ma visszaköltöznek a hőségbe
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/21/Bucsu_Flagstaff-tol/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bár csak feltételes módban és találgatás szinten már kezdenek megjelenni utalások cikkekben hogy mi lesz a sorrend ha Kolbot tradeeljük vagy cutoljuk... na erre kíváncsi leszek.
Szerintem ha a Titans ellen Skelton jól muzsikál akkor ez be is következhet.
Lindleyt várják second QB-nak... ez viszont érdekes mert szerintem BArtel még jobb nála nem is kicsivel.

Persze ez mind csak spekuláció és találgatás, de ha Kolb kiesik a kezdő poziból akkor valszeg repül... szerintem.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még egy újoncról a kérdésem: szerintetek Bethel teljesítménye(3 blokk) elég arra, hogy már az első meccsen lássuk a pályán?emberke22
Whisenhunt nem mondta ki konkrétan, de utalt rá, hogy "elég nagy az esély" arra, hogy benne legyen az 53-as keretben. És emiatt az első héten a special teamben. A védelemben nem fognak rá számítani csak extrém esetben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Valószínűleg nem az újoncok fogják megváltani a világot, de mivel idén általad Fucu annyi mindent tudtunk meg az újoncainkról, hogy megkülönböztetett figyelemmel kísérem a sorsukat és drukkolok nekik, ez csak természetes 😊
És persze azt is tudom Silent, hogy Levi LT 😊 ,de amint fent írtátok igen rosszul állunk ezen a poszton.
Még egy újoncról a kérdésem: szerintetek Bethel teljesítménye(3 blokk) elég arra, hogy már az első meccsen lássuk a pályán?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok olvastam a fórumot meg a blogot, de a meccseket nem tudtam megnézni. Az szeretném kérdezni, hogy sok újoncról szóltatok, de Kelemete és Floydról nem esett egy szó se. Ők eddig h teljesítettek PS meccsek alatt? Meg Massie-re vagyok kíváncsi, mert róla se esett sok szó, csakhogy backup RT lesz úgy néz ki, és most ugye lesérült Levi.. emberke22
Floyd... nem tudom... csak cserék ellen volt fent asszem és nekem ott sem tűnt nagyon meggyőzőnek

De van itt nálam sokkal hozzáértőbb is 😀silent7939
de de Floyd-dal jobb lesz a futójáték a fal és a QB-k is, Fitz meg 4000 yard 😀

SOk munka lesz még a rookiekkal
petey
Nem tudtam ki hiányzik 😊

Alex hogy van? Milyen volt a második meccs?silent7939
Azt olvastam,hogy Floyd-ot nem dobják egyből a "tutiba",hagynak neki időt,hogy tanuljon, szóval egyrészt még nem is egy Jaguars 14#, és nem is kell neki annak lenni.
undisputedly
hát azért beférne, mert pl. nálunk ugye Moss, Manningham, Crabtree, Williams sorba nem tudna betörni AJ, a Cardsnál talán egy nr.3-ra jó lenne egyelőre Floyd?

silent, fáradj be a 9ers totyikba, soxeretettel várunk 😊petey
szoktam arra járni, de csak silent módban 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok olvastam a fórumot meg a blogot, de a meccseket nem tudtam megnézni. Az szeretném kérdezni, hogy sok újoncról szóltatok, de Kelemete és Floydról nem esett egy szó se. Ők eddig h teljesítettek PS meccsek alatt? Meg Massie-re vagyok kíváncsi, mert róla se esett sok szó, csakhogy backup RT lesz úgy néz ki, és most ugye lesérült Levi.. emberke22
Floyd... nem tudom... csak cserék ellen volt fent asszem és nekem ott sem tűnt nagyon meggyőzőnek

De van itt nálam sokkal hozzáértőbb is 😀silent7939
de de Floyd-dal jobb lesz a futójáték a fal és a QB-k is, Fitz meg 4000 yard 😀

SOk munka lesz még a rookiekkal
petey
Nem tudtam ki hiányzik 😊

Alex hogy van? Milyen volt a második meccs?silent7939
Azt olvastam,hogy Floyd-ot nem dobják egyből a "tutiba",hagynak neki időt,hogy tanuljon, szóval egyrészt még nem is egy Jaguars 14#, és nem is kell neki annak lenni.
undisputedly
hát azért beférne, mert pl. nálunk ugye Moss, Manningham, Crabtree, Williams sorba nem tudna betörni AJ, a Cardsnál talán egy nr.3-ra jó lenne egyelőre Floyd?

silent, fáradj be a 9ers totyikba, soxeretettel várunk 😊petey
Fitz. Roberts, Doucet és csak utána jön Floyd és az edzők szerint ez így jó jelenleg.
Mondjuk az aktuális irányítónak el kéne juttatnia a labdát az elkapókhoz akkor lehet jobban meg tudnánk ítélni a helyzetet. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Sziasztok olvastam a fórumot meg a blogot, de a meccseket nem tudtam megnézni. Az szeretném kérdezni, hogy sok újoncról szóltatok, de Kelemete és Floydról nem esett egy szó se. Ők eddig h teljesítettek PS meccsek alatt? Meg Massie-re vagyok kíváncsi, mert róla se esett sok szó, csakhogy backup RT lesz úgy néz ki, és most ugye lesérült Levi.. emberke22
Floyd... nem tudom... csak cserék ellen volt fent asszem és nekem ott sem tűnt nagyon meggyőzőnek

De van itt nálam sokkal hozzáértőbb is 😀silent7939
de de Floyd-dal jobb lesz a futójáték a fal és a QB-k is, Fitz meg 4000 yard 😀

SOk munka lesz még a rookiekkal
petey
Nem tudtam ki hiányzik 😊

Alex hogy van? Milyen volt a második meccs?silent7939
Azt olvastam,hogy Floyd-ot nem dobják egyből a "tutiba",hagynak neki időt,hogy tanuljon, szóval egyrészt még nem is egy Jaguars 14#, és nem is kell neki annak lenni.
undisputedly
hát azért beférne, mert pl. nálunk ugye Moss, Manningham, Crabtree, Williams sorba nem tudna betörni AJ, a Cardsnál talán egy nr.3-ra jó lenne egyelőre Floyd?

silent, fáradj be a 9ers totyikba, soxeretettel várunk 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Leszögezném, hogy nem az újoncoknak kell megváltani a világot.
Kelemete teszi a dolgát a cserék között LG-ben. FLoyd is a második csapattal van, de a Raiders ellen a 3 elkapós felállásoknál fent volt a pályán. Labda nem ment felé, nem is csodálom.
Massie szerintem marad a jobb oldalon.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter