Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/02/A_het_hirei_Denver_meccs_53-as_keret_stb/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Westermannal teljes a keret? Vagy várható még esetleg egy falember?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ne viccelj, Jetsben kezdő is volt tavaly...Bear
ebből is látszik, hogy az NFC West-et követem a legnagyobb intenzitással.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ne viccelj, Jetsben kezdő is volt tavaly...Bear
Nekem sem ré,lik a srác, de ha kezdő volt abban a jó kis védelemben, akkor nem lehet rossz játékos....
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne viccelj, Jetsben kezdő is volt tavaly...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom ki érkezhet, de az, hogy van egy Jamaal Westerman nevű OLB-nk az 53-ban akiről életemben nem hallottam azt vetíti előre, hogy a többi csapat cutjától függően valaki érkezik még erre a posztra.

Secondary-t nem tudom, hogyan lehetne csökkenteni.
Wilson-Rhodes-PP-Gay adott kezdőként. Sanders és Rashad Johnson az elsőszámú safety cserék és Bethel tuti keret tag lesz a special team miatt. Toler szerintem marad és Fleming is. Adams a legnagyobb kérdés, mert eddig mindig túlélte a cutokat. (A.J Jeffersont ugye elcseréltük a Vikingsbe, de szerintem egy 6. körös picknél többet nem kapunk majd érte.)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Visszatértem, reszkessetek 😊

Skelton a kezdő = örülök, de tényleg azért lett ő az első számú mert kevesebbet hibázik. Ha szar lesz akkor jön Kolb helyette.

Én a DeMarco Sampson cuton lepődtem meg, de ezek szerint Byrdben több fantáziát látnak és ő is hasonlóan teljesít a special teamben, mint Sampson.

A védelemnél a Clark Haggans és Brandon Williams cut lepett meg de nem kicsit (durván vékony lett az OLB részleg). Acho-Schofield-Groves. hát ide még jön valaki az biztos, de akkor sem értem Hagganst miért kellett elküldeni (ráadásul már a 49ers le is akarja szerződtetni...).

Az OL vicces, nem láttam az utolsó két előszezon meccset, szóval nincs rálátásom hogy milyen volt Batiste LT-ben és Massie RT-ben. Nate Potter azért lett kerettag, mert valószínűleg más csapat elvitte volna.

Bartel vállsérülést szenvedett a Broncos ellen (ezt olvastam) ezért került IR-re, Javarris James szintén (neki ACL szakadása van).Fucu
A Haggans cutnak én sem örültem igazán felhőtlenül, és ráadásul számszerűleg is kevésnek tűnik az LB-k száma.
Egyébként kire gondolsz, ki érkezhet. A rooster alapján viszont soknak gondolom a secondary létszámát.
Mi a véleményed?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Visszatértem, reszkessetek 😊

Skelton a kezdő = örülök, de tényleg azért lett ő az első számú mert kevesebbet hibázik. Ha szar lesz akkor jön Kolb helyette.

Én a DeMarco Sampson cuton lepődtem meg, de ezek szerint Byrdben több fantáziát látnak és ő is hasonlóan teljesít a special teamben, mint Sampson.

A védelemnél a Clark Haggans és Brandon Williams cut lepett meg de nem kicsit (durván vékony lett az OLB részleg). Acho-Schofield-Groves. hát ide még jön valaki az biztos, de akkor sem értem Hagganst miért kellett elküldeni (ráadásul már a 49ers le is akarja szerződtetni...).

Az OL vicces, nem láttam az utolsó két előszezon meccset, szóval nincs rálátásom hogy milyen volt Batiste LT-ben és Massie RT-ben. Nate Potter azért lett kerettag, mert valószínűleg más csapat elvitte volna.

Bartel vállsérülést szenvedett a Broncos ellen (ezt olvastam) ezért került IR-re, Javarris James szintén (neki ACL szakadása van).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Ez egy 6-10... sajnos ennyi van a csapatban támadó oldalon. Bármilyen jó is a védelem, ha nem teszünk fel pontokat a táblára akkor nem fogunk nyerni. Kétlem hogy Skelton úgy tudna meccseket nyerni mint tavaly.
Hát várjunk ezzel a 6-10-el még 😊
Én bizakodó vagyok, ha azt nézzük miután felállt ez a támadófal a Titans ellen utána vezetett Kolb hosszú driveokat.
A Denver meccset nem láttam de azt írta itt valaki egész tűrhető volt a fal.
Azt nem mondom, hogy Skelton nem szokott interceptioneket dobálni, de talán Kolb szintűek nincsenek a játékában(3kopp).
A Special Team is remélem hozza a tavalyi formáját, mert szükszég lesz minden yardra és pontra..
Én a defenseből a secondaryt érzem egy kicsit sebezhetőbbnek, a többi résznél.
Mit várok?
Javuló offenset,egypár return TD-t összehozó ST-et, és egy masszív védelmet.
Ahogy így leírtam elég jól hangzik 😀 Remélem meg is valósul 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jeffersont elcseréltük a Vikingekkel.silent7939
Ezt én is olvastam, de azt nem olvastam h kire vagy mire cseréltük el?
emberke22
2013-as draft pick-ért cserébe...de hogy milyenért???silent7939
hát ez az, nem írták..
de sztem legjobb esetben egy 5.kört kaptunk érteemberke22
Többet nem is ér szerintem
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Jeffersont elcseréltük a Vikingekkel.silent7939
Ezt én is olvastam, de azt nem olvastam h kire vagy mire cseréltük el?
emberke22
2013-as draft pick-ért cserébe...de hogy milyenért???silent7939
hát ez az, nem írták..
de sztem legjobb esetben egy 5.kört kaptunk érte
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jeffersont elcseréltük a Vikingekkel.silent7939
Ezt én is olvastam, de azt nem olvastam h kire vagy mire cseréltük el?
emberke22
2013-as draft pick-ért cserébe...de hogy milyenért???
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Jeffersont elcseréltük a Vikingekkel.silent7939
Ezt én is olvastam, de azt nem olvastam h kire vagy mire cseréltük el?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jeffersont elcseréltük a Vikingekkel.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tippjátékban benne vagytok? 😊
Én 5 viszonylag papírforma győzelmet várok, és 4 vereséget, azonkívül 7 ki-ki meccset. Nyilván a szezon végi meccseknek nincs itt az idejük, sok sérülés meg a formák meg hasonlók, de az első pár fordulóban sztem van realitása a tippeknek..
Week 1: SEA: ?(L)

Week 2: @ NE: L

Week 3: PHI: ?(W)

Week 4: MIA: W

Week 5: @ STL: W

Week 6: BUF: W

Week 7: @ MIN: W

Week 8: SF: ?(L)

Week 9: @ GB: L

Week 10: bye

Week 11: @ ATL: L

Week 12: STL: W

Week 13: @ NYJ : ?(W)

Week 14: @ SEA: ?(W)

Week 15: DET : L

Week 16: CHI : ?(W)

Week 17: @ SF: ?(L)emberke22
Na ez az én tippem:

Week 1: SEA: L

Week 2: @ NE: L

Week 3: PHI: L

Week 4: MIA: W

Week 5: @ STL: W

Week 6: BUF: W

Week 7: @ MIN: W

Week 8: SF: L

Week 9: @ GB: L

Week 10: bye

Week 11: @ ATL: L

Week 12: STL: W

Week 13: @ NYJ : W

Week 14: @ SEA: L

Week 15: DET : L

Week 16: CHI : L

Week 17: @ SF: L

Ez egy 6-10... sajnos ennyi van a csapatban támadó oldalon. Bármilyen jó is a védelem, ha nem teszünk fel pontokat a táblára akkor nem fogunk nyerni. Kétlem hogy Skelton úgy tudna meccseket nyerni mint tavaly.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nézegetem a rostert, ami talán kicsit meglepő hogy D.J. Young nincs a keretben viszont ott van Nate Porter az újonc tackle.
Laron Byrd-ről vkinek vmi vélemény? emberke22
Young nagyon gyengén játszott, nem meglepő a cut. Byrd meg 5. számú WR, Whiz szerint hasonlít sokban Fitzre, de csodát nem kell tőle várni. Dexxter Tailor
Én eddig amit láttam Byrd-től az nagyon meggyőző volt... látok benne fantáziát... bár sajnos nem jár egy rugóra az agyunk Whizzel, mert én pl Robertset már rég kiraktam volna annyi dropja van
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Tippjátékban benne vagytok? 😊
Én 5 viszonylag papírforma győzelmet várok, és 4 vereséget, azonkívül 7 ki-ki meccset. Nyilván a szezon végi meccseknek nincs itt az idejük, sok sérülés meg a formák meg hasonlók, de az első pár fordulóban sztem van realitása a tippeknek..
Week 1: SEA: ?(L)

Week 2: @ NE: L

Week 3: PHI: ?(W)

Week 4: MIA: W

Week 5: @ STL: W

Week 6: BUF: W

Week 7: @ MIN: W

Week 8: SF: ?(L)

Week 9: @ GB: L

Week 10: bye

Week 11: @ ATL: L

Week 12: STL: W

Week 13: @ NYJ : ?(W)

Week 14: @ SEA: ?(W)

Week 15: DET : L

Week 16: CHI : ?(W)

Week 17: @ SF: ?(L)
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nézegetem a rostert, ami talán kicsit meglepő hogy D.J. Young nincs a keretben viszont ott van Nate Porter az újonc tackle.
Laron Byrd-ről vkinek vmi vélemény? emberke22
Young nagyon gyengén játszott, nem meglepő a cut. Byrd meg 5. számú WR, Whiz szerint hasonlít sokban Fitzre, de csodát nem kell tőle várni.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nézegetem a rostert, ami talán kicsit meglepő hogy D.J. Young nincs a keretben viszont ott van Nate Porter az újonc tackle.
Laron Byrd-ről vkinek vmi vélemény?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
íme a cutoltak listája:
CB Crezdon Butler, LB Anthony Coleman, DB Blake Gideon, LB Clark Haggans, OL Russ Hochstein, DT Ricky Lumpkin, LB Colin Parker, CB Larry Parker, WR DeMarco Sampson, TE Steve Skelton, RB Alphonso Smith, LB Quan Sturdivant, DE Ronald Talley, DE Everrette Thompson, TE Martell Webb, OL Scott Wedige, LB Brandon Williams, WR Isaiah Williams, WR Stephen Williams, OT D.J. Young.

Majd lesz egy hosszabb poszt is róla a blogon.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Natloz Arizona Cardinals 297
Bartel hogyhogy IR listára került?
Ténylegesen van valami sérülése, vagy csak azért oda lett téve, hogy ha szükség van rá, akkor a 8. hét után vissza lehessen hozni?
Azt olvastam valahol (talán itt a fórumon) hogy "nálunk" nem szoktak QB-t a practice squadba tenni. De lehet, hogy véglegesen se akarták kitenni?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Úgy értettem, hogy én szapulom Kolbot 😀
Ha már Lindley játszik akkor tuti repülni fog Kolb 😀
Meg sztem amúgy is cutolják szezon végén, ha Skelton jól játszik azért, ha nem akkor azért mert ő se játszott jobban..
Onnantól kezdve meg felszabadul elég sok pénz a capben, és azt OL erősítésre lehet költeni vagy esetleg hozni vmi csoda qb-t.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Igen ezt én is olvastam.. ez gáz, de most ez van.
Skelton lesz a kezdő, de van itt egy olyan mondat, hogy

No one really won the battle of John Skelton versus Kevin Kolb.

Szóval valószínűleg ha Skelton nem hozza a létminumomot egyből bedobják Kolbot. Fucu igaz megtiltotta, hogy nyilvánosan szapuljuk Kolbot, de nem hiszem h több van benne mint Skeltonban. A Titans ellen szépen vezette a drive-okat, majd dobott 2 olyan int-et, hogy atyaúristen..., valószínűleg ezért is Skelton a start qb.
Mindenesetre szerintem Kolb is fog még játszani és ha nem nyújt valami kiemelkedőt, már pedig ez most nem igazán látom benne(ne legyen igazam), szezon végén repül, mert ahogy linkelted is silent backupnak drága, meg szerintem amúgy is mindenhogy drága..
emberke22
Nem szapulom Kolbot 😊 Bár ha Skelton felsül akkor dobjuk mély vízbe Lindleyt inkább... had szokja 😊
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Igen ezt én is olvastam.. ez gáz, de most ez van.
Skelton lesz a kezdő, de van itt egy olyan mondat, hogy

No one really won the battle of John Skelton versus Kevin Kolb.

Szóval valószínűleg ha Skelton nem hozza a létminumomot egyből bedobják Kolbot. Fucu igaz megtiltotta, hogy nyilvánosan szapuljuk Kolbot, de nem hiszem h több van benne mint Skeltonban. A Titans ellen szépen vezette a drive-okat, majd dobott 2 olyan int-et, hogy atyaúristen..., valószínűleg ezért is Skelton a start qb.
Mindenesetre szerintem Kolb is fog még játszani és ha nem nyújt valami kiemelkedőt, már pedig ez most nem igazán látom benne(ne legyen igazam), szezon végén repül, mert ahogy linkelted is silent backupnak drága, meg szerintem amúgy is mindenhogy drága..
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát igen... ez a mondat elég gáz:

Kolb makes more than 14 times as much money as Skelton -- but he's the backup.