Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Amit előbb írtam az mindenkinek szólt.
Jómagam meccsről meccsre tervezek nem pedig egész évet próbálok megjósolni, mint a jósnők.
Én optimistán tekintek a Seahawks meccs elé, hazai pálya (tuti teltház), csoportellenfél, szezonnyitó, kutyagumi. Nyerni kell és kész. Ha a mutatott játék elfogadható és mégis kikapunk akkor jobb volt az ellenfél.
1/1 nem lesz ez biztos, sőt fogadni is merek.Fucu
Én is azt mondom, hogy siránkozással nem jutunk előbbre. A nyitó meccset így vagy úgy de hozni kell, nincs mese. 😊 Aztán majd meglátjuk. Szerencsére a hazai meccseink többsége nyerhetőnek tűnik, idegenben meg majd csak lesz valami .,...😊
Hajrá Cardinals... 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pat McQuistan le is lett igazolva. Reménykedjünk, hogy nem lesz rá szükség, hogy beálljon éles meccsen.Fucu
Erősítést jelent, vagy csak tűzoltás jelleggel lett leigazolva. ?Leon78
a szezon előtti időszakban már csak tűzoltás van, ha valami sérülés van.

Egyébként hivatalos a 8 tagú practice squad is.
DT Ricky Lumpkin, LB Colin Parker, CB Larry Parker, TE Steve Skelton, WR Isaiah Williams, T Steven Baker, LB Ricky Elmore, WR Gerrell Robinson

sok a helyi (értsd Arizona állmban járt egyetemre) srác.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Pat McQuistan le is lett igazolva. Reménykedjünk, hogy nem lesz rá szükség, hogy beálljon éles meccsen.Fucu
Erősítést jelent, vagy csak tűzoltás jelleggel lett leigazolva. ?
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
én speciel most pesszimista vagyok, kb. így néztem ki én is a fejemből, amikor néztem a letöltött Titans meccset, nem sok optimizmus tükröződik belőle...


nodeugye evés közben jön meg az étvágy! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pat McQuistan le is lett igazolva. Reménykedjünk, hogy nem lesz rá szükség, hogy beálljon éles meccsen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit előbb írtam az mindenkinek szólt.
Jómagam meccsről meccsre tervezek nem pedig egész évet próbálok megjósolni, mint a jósnők.
Én optimistán tekintek a Seahawks meccs elé, hazai pálya (tuti teltház), csoportellenfél, szezonnyitó, kutyagumi. Nyerni kell és kész. Ha a mutatott játék elfogadható és mégis kikapunk akkor jobb volt az ellenfél.
1/1 nem lesz ez biztos, sőt fogadni is merek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Személy szerint realista vagyok. 5 győzelemnél nem nézek ki többet. 8-8 és 9-7 már erősen túlzó. Viszont nálam csak a mutatott játék számít. Ha ez 1/1, vagy 1/6-ot hoz, az részletkérdés.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
F@szt emberek. Örülök ennek a rohadt nagy optimizmusnak. Persze írjuk le a csapatot már a szezon előtt. Agyrém.Fucu
Úgy látszik az itteni Cards fanbase nagy része már Matt Barkleyra gyúr. Tavaly a Coltosoknak már ugyanez bejött Luckkal.

Bridges kiesése elég fájó lesz, nem csak a két guard poszton, hanem a két tackle poszton is be tud ugrani (persze nem All-Pro szinten).
Próba edzésen volt Pat McQuistan, aki vészmegoldás lehet és nagyon csúnya ember 😊Fucu
Mi csak konyhásnéninek hívtuk mikor pár éve nálunk volt. Simán eljátszhatná Quasimodót. Ha sisak nélkül játszana, szerintem jobban tudná megvédeni a QBját, mert elriasztaná az ellen pass rushereit. iktriad
Egy Mattel már befürödtünk 😊 silent7939
És ráadásul ő is USCs volt. 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
F@szt emberek. Örülök ennek a rohadt nagy optimizmusnak. Persze írjuk le a csapatot már a szezon előtt. Agyrém.Fucu
Úgy látszik az itteni Cards fanbase nagy része már Matt Barkleyra gyúr. Tavaly a Coltosoknak már ugyanez bejött Luckkal.

Bridges kiesése elég fájó lesz, nem csak a két guard poszton, hanem a két tackle poszton is be tud ugrani (persze nem All-Pro szinten).
Próba edzésen volt Pat McQuistan, aki vészmegoldás lehet és nagyon csúnya ember 😊Fucu
Mi csak konyhásnéninek hívtuk mikor pár éve nálunk volt. Simán eljátszhatná Quasimodót. Ha sisak nélkül játszana, szerintem jobban tudná megvédeni a QBját, mert elriasztaná az ellen pass rushereit. iktriad
Egy Mattel már befürödtünk 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
F@szt emberek. Örülök ennek a rohadt nagy optimizmusnak. Persze írjuk le a csapatot már a szezon előtt. Agyrém.

Bridges kiesése elég fájó lesz, nem csak a két guard poszton, hanem a két tackle poszton is be tud ugrani (persze nem All-Pro szinten).
Próba edzésen volt Pat McQuistan, aki vészmegoldás lehet és nagyon csúnya ember 😊Fucu
Most ez kinek szólt Fucu? Az én 6-10 emnek vagy mások 1/1 ének 😊 Szerintem a pesszimista 6-10 az nem leírás, egyszerűen csak realitás. Benne van. Ha a ki-ki meccseket elhozzuk akkor lehet 8-8 vagy 9-7 de jobb nem hiszem. Elég húzós ez a sorsolás. Az 1/1 az valóban túlzás. Arra a Dolphins vagy a Browns már bejelentkezett 😊 szerintem
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
F@szt emberek. Örülök ennek a rohadt nagy optimizmusnak. Persze írjuk le a csapatot már a szezon előtt. Agyrém.Fucu
Úgy látszik az itteni Cards fanbase nagy része már Matt Barkleyra gyúr. Tavaly a Coltosoknak már ugyanez bejött Luckkal.

Bridges kiesése elég fájó lesz, nem csak a két guard poszton, hanem a két tackle poszton is be tud ugrani (persze nem All-Pro szinten).
Próba edzésen volt Pat McQuistan, aki vészmegoldás lehet és nagyon csúnya ember 😊Fucu
Mi csak konyhásnéninek hívtuk mikor pár éve nálunk volt. Simán eljátszhatná Quasimodót. Ha sisak nélkül játszana, szerintem jobban tudná megvédeni a QBját, mert elriasztaná az ellen pass rushereit.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
F@szt emberek. Örülök ennek a rohadt nagy optimizmusnak. Persze írjuk le a csapatot már a szezon előtt. Agyrém.

Bridges kiesése elég fájó lesz, nem csak a két guard poszton, hanem a két tackle poszton is be tud ugrani (persze nem All-Pro szinten).
Próba edzésen volt Pat McQuistan, aki vészmegoldás lehet és nagyon csúnya ember 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Amúgy kíváncsi lennék, hogy basszuk el az 1/1-et. 😀catattack
USC QBulpianus
Kb.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Amúgy kíváncsi lennék, hogy basszuk el az 1/1-et. 😀catattack
USC QB


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Amúgy kíváncsi lennék, hogy basszuk el az 1/1-et. 😀
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 327 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bridges IR. OL what?
Sajnálom a fickót, anno kedveltem nálunk.Jakehomer
1/1 alá nem adjuk! 😀 Ja, nem rossz guard, vicc lesz így az offense fal...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Bridges IR. OL what?
Sajnálom a fickót, anno kedveltem nálunk.

Perception is reality.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jól látom a DC-n hogy Byrd lesz Larry cserléje? Üdv a fedélzeten LaRon
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tippjáték, értékes nyereményekkel! 😊  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/02/Tippjatek/Dexxter Tailor
óóóóriási ötlet! már alig várom, a tippelősdit és az első meccsünket is 😊))
én is szabin voltam, de letöltöttem a Titans meccset, majd megnézem a napokban... azért olvasgatta a kommenteket...
hát az őszintét megmondva szerintem fos lesz ez a szezon, tán egy nagy kalap szerencsével eljutunk a WC-ig, ha pedig nem, hát akkor pedig besz@runk az erőlködéstől... 😉 Cardinalis
Szerintem ne álmodj Wild cardról 😊 Ps előtt optimista voltam d e látva a Ninerst és a Hoxot... háááát
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Tippjáték, értékes nyereményekkel! 😊  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/02/Tippjatek/Dexxter Tailor
óóóóriási ötlet! már alig várom, a tippelősdit és az első meccsünket is 😊))
én is szabin voltam, de letöltöttem a Titans meccset, majd megnézem a napokban... azért olvasgatta a kommenteket...
hát az őszintét megmondva szerintem fos lesz ez a szezon, tán egy nagy kalap szerencsével eljutunk a WC-ig, ha pedig nem, hát akkor pedig besz@runk az erőlködéstől... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 327 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tippjáték, értékes nyereményekkel! 😊  cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/02/Tippjatek/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Visszatértem, reszkessetek 😊

Skelton a kezdő = örülök, de tényleg azért lett ő az első számú mert kevesebbet hibázik. Ha szar lesz akkor jön Kolb helyette.

Én a DeMarco Sampson cuton lepődtem meg, de ezek szerint Byrdben több fantáziát látnak és ő is hasonlóan teljesít a special teamben, mint Sampson.

A védelemnél a Clark Haggans és Brandon Williams cut lepett meg de nem kicsit (durván vékony lett az OLB részleg). Acho-Schofield-Groves. hát ide még jön valaki az biztos, de akkor sem értem Hagganst miért kellett elküldeni (ráadásul már a 49ers le is akarja szerződtetni...).

Az OL vicces, nem láttam az utolsó két előszezon meccset, szóval nincs rálátásom hogy milyen volt Batiste LT-ben és Massie RT-ben. Nate Potter azért lett kerettag, mert valószínűleg más csapat elvitte volna.

Bartel vállsérülést szenvedett a Broncos ellen (ezt olvastam) ezért került IR-re, Javarris James szintén (neki ACL szakadása van).Fucu
Üdv újra köztünk! 😊
Sampsonnak nagyon sok dropja volt a Denver ellen, na meg Fumble is 1. Byrd iszonyat labdabiztos volt a 15-30 yardos passzoknál... tényleg mintha Larryt láttam volna.

Haggensen kiakadtam... no comment.

Az Ol meglepően jó volt a Denver ellen. Lindleynek rengeteg ideje volt dobni... mellesleg nem is tolta rosszul. Tehát a Batiste - Massie OT felállás meglepően jó volt, talán a PS eddigi legjobbja.

Bethel és Flemming nagyot játszott. Bethel mindenhol ott volt és kihúzta a többieket a szarból rendszeresen.

silent7939
Sajnos a Denver meccset nem tudtam letölteni, ezért hiszek neked 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Visszatértem, reszkessetek 😊

Skelton a kezdő = örülök, de tényleg azért lett ő az első számú mert kevesebbet hibázik. Ha szar lesz akkor jön Kolb helyette.

Én a DeMarco Sampson cuton lepődtem meg, de ezek szerint Byrdben több fantáziát látnak és ő is hasonlóan teljesít a special teamben, mint Sampson.

A védelemnél a Clark Haggans és Brandon Williams cut lepett meg de nem kicsit (durván vékony lett az OLB részleg). Acho-Schofield-Groves. hát ide még jön valaki az biztos, de akkor sem értem Hagganst miért kellett elküldeni (ráadásul már a 49ers le is akarja szerződtetni...).

Az OL vicces, nem láttam az utolsó két előszezon meccset, szóval nincs rálátásom hogy milyen volt Batiste LT-ben és Massie RT-ben. Nate Potter azért lett kerettag, mert valószínűleg más csapat elvitte volna.

Bartel vállsérülést szenvedett a Broncos ellen (ezt olvastam) ezért került IR-re, Javarris James szintén (neki ACL szakadása van).Fucu
Üdv újra köztünk! 😊
Sampsonnak nagyon sok dropja volt a Denver ellen, na meg Fumble is 1. Byrd iszonyat labdabiztos volt a 15-30 yardos passzoknál... tényleg mintha Larryt láttam volna.

Haggensen kiakadtam... no comment.

Az Ol meglepően jó volt a Denver ellen. Lindleynek rengeteg ideje volt dobni... mellesleg nem is tolta rosszul. Tehát a Batiste - Massie OT felállás meglepően jó volt, talán a PS eddigi legjobbja.

Bethel és Flemming nagyot játszott. Bethel mindenhol ott volt és kihúzta a többieket a szarból rendszeresen.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Westermannal teljes a keret? Vagy várható még esetleg egy falember?Leon78
nincs soha teljes keret 😊 Az O-Line is karcsú, de szerintem egy ők maradnak egyelőre.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Egy kis érdekesség annak aki még nem látta. Szerintem érdemes megtekinteni 😊
 www.nfl.com/photos/09000d5d82b1935e/09000d5d82b2f153