Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tegnap megválasztották a csapatkapitányokat. Támadóktól Fitz és Sendlein. A védőktől Paris Lenon és Adrian Wilson. Valamint a special teamből Reggie Walker és Anthony Sherman.

Spory: nem olvastam, hogy kellett volna másik csapatnak.

Silent: Powellt fantasy csapatba? wow.Fucu
Csak tarcsiba van 😊 de majd privibe elküldöm a lineupot 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tegnap megválasztották a csapatkapitányokat. Támadóktól Fitz és Sendlein. A védőktől Paris Lenon és Adrian Wilson. Valamint a special teamből Reggie Walker és Anthony Sherman.

Spory: nem olvastam, hogy kellett volna másik csapatnak.

Silent: Powellt fantasy csapatba? wow.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
S bár catattack színvonalemelést kért, ezt a cikket mégsem tudom kihagyni:  index.hu/tudomany/2012/09/06/hermafrodita_kardinalismadarat_eszleltek/Spory
úúú, asszta, köszi, ez tényleg nemsámli 😊 nekem különösen teccik, mivel rólam van szó 😀 kardinálispinty (Cardinalis cardinalis)
egyébként a képeket elnézve, simán elmegy ez szín-vonal-emelésnek 😀


ami pedig az focit illeti, elnézve a hajnali meccs összefoglalóját, örülök, hogy idén nem futunk össze a Dallassal... Hox-ék viszont megkapják őket, már a jövő héten... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Bocsi, Fucu, nem akartalak megbántani, csak amikor reggel benéztem, vicces volt (számomra), hogy a szezonnyitó napon ez a hír várt.
S bár catattack színvonalemelést kért, ezt a cikket mégsem tudom kihagyni:  index.hu/tudomany/2012/09/06/hermafrodita_kardinalismadarat_eszleltek/

De, hogy a focival kapcsolatban is írjak valamit: mi lett Alfonso Smith-szel a cut után? Ígéretesnek tűnt, kiváncsi vagyok, kellett-e valakinek.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért örülök, egy kicsit, hogy betippeltem a csapatba. 😊 Persze ez a szakértelmedet nem kicsinyíti... 😊Leon78
Bent van a fantasy csapatomba 😊 Szerintem nagy meglepetés lesz a srác 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
köszi javítottam.

Spory ezt most nem értem, miért ilyen nagyon vicces. Ahogy Taylor kolléga is írta ez volt a száma a Steelersben is és itt nem volt elérhető eddig a pillanatig. Gondoltam írok valamit hajnalban.Fucu
Biztos be volt k.rva Spory!
Amúgy pedig kicsit emeljünk a színvonalon! 😀
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Köszönöm. Böngésgettem a sorsolást, és igen érdekesnek találtam. Eddig csak azt néztem, hogy kikkel játszunk.Azonban most, hogy előkerültek a rangsorok, el kell ismernünk, hogy nem túl kemény a sorsolás. Rengeteg ki ki meccset fogunk játszani, amiken bármi lehet.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért volt fejvakarás, hogy mi is legyen a sorsa. Gondolom az is döntő volt, hogy visszahordásokban is jól teljesített.
Nem mellékesen gratulálok a tippedhez. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Azért örülök, egy kicsit, hogy betippeltem a csapatba. 😊 Persze ez a szakértelmedet nem kicsinyíti... 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Majd elfelejtettem... Fucu mit szólsz hozzá, hogy Powell mégis bekerült a rosterre? Gondolom alaposan meglepődtél, bár szerintem nem érdemtelen a dolog, jó kis futó válhat belőle. Persze az is igaz, hogy így 4 relatív kis termetű futó van a csapatban, nem lehet ez később hátrány?Leon78
Megérdemelte, hogy rosterre került. Ha megpróbálták volna a PS-be tenni csak biztos egy másik csapat elvitte volna.
AZért Beanie egyáltalán nem kis termetű 😊 És egyébként sem volt erőssége a csapatnak a középen futás 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Majd elfelejtettem... Fucu mit szólsz hozzá, hogy Powell mégis bekerült a rosterre? Gondolom alaposan meglepődtél, bár szerintem nem érdemtelen a dolog, jó kis futó válhat belőle. Persze az is igaz, hogy így 4 relatív kis termetű futó van a csapatban, nem lehet ez később hátrány?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
köszi javítottam.

Spory ezt most nem értem, miért ilyen nagyon vicces. Ahogy Taylor kolléga is írta ez volt a száma a Steelersben is és itt nem volt elérhető eddig a pillanatig. Gondoltam írok valamit hajnalban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
ahogy írtam befelé a naptáromba a meccseinket, feltűnt hogy az első 49ers meccsünk dátuma nem lett átírva magyarra 😉
Week 8: San Fransisco 49ers (Október 29. helyett 30.!, 02:30, ESPN - Monday Night Football)
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/18/A_2012-es_menetrend/

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
William Gay 23-ról 22-re cserélte a mezszámát.Fucu
😀 😀 😀
Úristen! És miért? Van valami háttérinfó? 😀

Fucu! Ez a bejegyzés feldobta a napom😊 köszi.Spory
A Steelersben is 22-es volt, gondolom azért 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Hát mit mondjak, nem éppen felemelő ez a tipp 😕
De akkor is hajrá Arizona 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000057974/article/nfl-power-rankings-saints-falcons-up-patriots-eagles-down?module=HP11_hot_topicsLeon78
asztaQrva! 😕 31.?!?! -7?!?! ennyire nem lehetünk gázosak...
mégjó, hogy játszunk a delfinekkel is, azt legalább fix W-re lehet tippelni...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Spory Arizona Cardinals 118
William Gay 23-ról 22-re cserélte a mezszámát.Fucu
😀 😀 😀
Úristen! És miért? Van valami háttérinfó? 😀

Fucu! Ez a bejegyzés feldobta a napom😊 köszi.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
William Gay 23-ról 22-re cserélte a mezszámát.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hát mit mondjak, nem éppen felemelő ez a tipp 😕
De akkor is hajrá Arizona 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000057974/article/nfl-power-rankings-saints-falcons-up-patriots-eagles-down?module=HP11_hot_topicsLeon78
Minden évben le van húzva a csapat... az NFL.com-os PR-nak nem sok köze van a valósághoz. A Bowl-os az inkább reális és valós képet mutat. Egyet tippeltak meg pontosan, az a Dolphins. Ja és szerintem a Barnék is esélyesek az 1/1-re. Szerintem a kövi drafton sem lesz top10-es pickünk. silent7939
a PR-ben is írták, hogy valószínűleg nem 1/2 lesz a szezon végén a csapat, de egy ilyen o-linenal tényleg csoda lenne egy 8-8-as szezon...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát mit mondjak, nem éppen felemelő ez a tipp 😕
De akkor is hajrá Arizona 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000057974/article/nfl-power-rankings-saints-falcons-up-patriots-eagles-down?module=HP11_hot_topicsLeon78
Minden évben le van húzva a csapat... az NFL.com-os PR-nak nem sok köze van a valósághoz. A Bowl-os az inkább reális és valós képet mutat. Egyet tippeltak meg pontosan, az a Dolphins. Ja és szerintem a Barnék is esélyesek az 1/1-re. Szerintem a kövi drafton sem lesz top10-es pickünk.
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Hát mit mondjak, nem éppen felemelő ez a tipp 😕
De akkor is hajrá Arizona 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pimqlheoq75igoam0k8d
NFL Power Rankings: Saints, Falcons up; Patriots, Eagles down
Matt Ryan and the Atlanta Falcons went aerial in the preseason, inspiring fans and writers alike. As we enter the regular season, Elliot Harrison takes another look at the league hierarchy.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha csak a statisztikát nézzük, akkor biztos nyerni fogunk, az előző 2 évben 2 rookie QB ellen kezdtünk, és szoros csatában, de legalább nyertünk 😀 A tippem: 17-16 ide 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Nagy meccs lesz, amelyik csapat nyer, az nagy önbizalmat és lökést kaphat! GO SEAHAWKS!!! 😀Medvepapa
jaja, én is remélem, hogy jó meccs lesz, és persze mi nyerünk! 😉 najó, csak 1-2 pont különbséggel... GO CARDS! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagy meccs lesz, amelyik csapat nyer, az nagy önbizalmat és lökést kaphat! GO SEAHAWKS!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na Hagganst már le is igazolta a Niners...silent7939
nem meglepő, nekik is kellett egy csere OLB.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na Hagganst már le is igazolta a Niners...