Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tom ki nézi a Rams - Colts meccset, de mit nem adnék egy Luck-ért... rá nem lehet azt mondani hogy nem NFL készsilent7939
három évig néztem Stanford meccseken. álmom lett volna, ha a Cardshoz jön, de egy nagyon szörnyű fél évet kellett volna túlélnünk. És az nem lett volna olyan remek érzés.Fucu
Talán + fél év cumi megér 10-15 év pompát.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Fitzgerald wins Humanitarian Award
 www.profootballweekly.com/2012/08/13/fitzgerald-wins-humanitarian-award

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu! Van hír róla hogy melyik QB fog menni?silent7939
Kolb, mivel ő jön a sorban.
Viszont Whiz azt nyilatkozta, hogy sokat játszhatnak a kezdők ha nem mutatnak jó dolgokat.Fucu
egy egész meccset tolnak akkor? 😉 Snyder nem gondoltam volna ilyen legalja lesz..petey
röhögünk de simán benne lehet, de legalább is három negyed biztosan. elég pipa volt Whiz szíve szerinte a Chiefs meccsen is fent tartotta volna őket. 😊

Silent: sorry, félreértettem. Bartel nem lesz az 53-as rosteren.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu! Van hír róla hogy melyik QB fog menni?silent7939
Kolb, mivel ő jön a sorban.
Viszont Whiz azt nyilatkozta, hogy sokat játszhatnak a kezdők ha nem mutatnak jó dolgokat.Fucu
Mondom menni!!! Azaz kinek lesz cut? Vagy nem lesz? Nem hiszem hogy 4 Qb lesz a rosteren.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
Fucu! Van hír róla hogy melyik QB fog menni?silent7939
Kolb, mivel ő jön a sorban.
Viszont Whiz azt nyilatkozta, hogy sokat játszhatnak a kezdők ha nem mutatnak jó dolgokat.Fucu
egy egész meccset tolnak akkor? 😉 Snyder nem gondoltam volna ilyen legalja lesz..

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu! Van hír róla hogy melyik QB fog menni?silent7939
Kolb, mivel ő jön a sorban.
Viszont Whiz azt nyilatkozta, hogy sokat játszhatnak a kezdők ha nem mutatnak jó dolgokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha nem sikerül rendbe tenni az OL-t és szarabb lesz mint tavaly akkor kurva nagy szarban leszünk. Viszont a Kolb kérdés meg fog oldódni mert összetörik mint a ropit és megint sokat fog keresni a padon... bár igazából mind1 mert ha nem lesz kezdő azért fog padozni, ha összetörik akkor meg azért (jó volna nekem is egy ilyen állás). Ráadásul ez be is következhet első héten mert nekem úgy tűnik hogy a Hox D nagyon harapós lesz 😊

Az előző hsz-ben leírt tippem arra vonatkozik ha az OL hozza minimum a tavalyi trágya szintet.

Fucu! Van hír róla hogy melyik QB fog menni?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megnéztem a második félidőt is végre. (nem kellett volna)
Az OL minden szinten szar volt.
A QB-k szintén, (igaz ehhez hozzájárult az OL nem blokkolása is) mondjuk Lindley első félidő végi FG távra vezérlése nem volt csúnya. Mondjuk meg is kapta hozzá a kezdő OL-t a backup Chiefs D# ellen.

Más: Jeff King lekerült a PUP listáról és elkezdheti az edzéseket a többiekkel együtt.

(ezt blogban szerettem volna leírni, de nem volt kedvem a videó megtekintése után)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mivel rohadtul ráérek így munkaidőben úgy döntöttem hogy vezetek egy jegyzetet amiben minden héten, a látottak alapján megpróbálom megtippelni a szezon végi mérleget. Nem akarom megosztani veletek az indoklásokat mert az zsibbasztó volna, illetve a szakértőink szét szednének. Viszont nem figyelve arra hogy mi az aktuális lista egész szép végeredményt kaptam. Ismétlem megnéztem szinte minden várható ellenfelünk meccsének első félidejét és a mutatottak alapján értékeltem.

Tehát az első Ps kör alapján (ezt lehet hogy nem kellene leírnom) az aktuális tippem: 9-6

Na most lehet szétszedni 😊

Ja a tippemet csak az első hét előtt fogom véglegesíteni.

Nem is tudom minek írom ezt le ide... lehet hogy ku...ra senkit nem érdekel... 😀silent7939
És mi lesz az utolsó meccsel? 😀Wyatt
Nem 9-6 hanem 9-7 😊 benéztem... még jó hogy nem könyvelő vagyok 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel rohadtul ráérek így munkaidőben úgy döntöttem hogy vezetek egy jegyzetet amiben minden héten, a látottak alapján megpróbálom megtippelni a szezon végi mérleget. Nem akarom megosztani veletek az indoklásokat mert az zsibbasztó volna, illetve a szakértőink szét szednének. Viszont nem figyelve arra hogy mi az aktuális lista egész szép végeredményt kaptam. Ismétlem megnéztem szinte minden várható ellenfelünk meccsének első félidejét és a mutatottak alapján értékeltem.

Tehát az első Ps kör alapján (ezt lehet hogy nem kellene leírnom) az aktuális tippem: 9-6

Na most lehet szétszedni 😊

Ja a tippemet csak az első hét előtt fogom véglegesíteni.

Nem is tudom minek írom ezt le ide... lehet hogy ku...ra senkit nem érdekel... 😀silent7939
És mi lesz az utolsó meccsel? 😀

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mivel rohadtul ráérek így munkaidőben úgy döntöttem hogy vezetek egy jegyzetet amiben minden héten, a látottak alapján megpróbálom megtippelni a szezon végi mérleget. Nem akarom megosztani veletek az indoklásokat mert az zsibbasztó volna, illetve a szakértőink szét szednének. Viszont nem figyelve arra hogy mi az aktuális lista egész szép végeredményt kaptam. Ismétlem megnéztem szinte minden várható ellenfelünk meccsének első félidejét és a mutatottak alapján értékeltem.

Tehát az első Ps kör alapján (ezt lehet hogy nem kellene leírnom) az aktuális tippem: 9-6

Na most lehet szétszedni 😊

Ja a tippemet csak az első hét előtt fogom véglegesíteni.

Nem is tudom minek írom ezt le ide... lehet hogy ku...ra senkit nem érdekel... 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ilyen az élet... Vannak csapatok akiknek soha nem jutnak ilyen kaliberű QB-k, vannak olyanok akiknek kettő is zsinórban 😊Leon78
Talán egyszer mi is draftolhatunk jó helyen 😀

Tavaly Cam sem volt rossz de az idei felhozatal kicsit jobb Luck-al ésRGIII-al
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Ilyen az élet... Vannak csapatok akiknek soha nem jutnak ilyen kaliberű QB-k, vannak olyanok akiknek kettő is zsinórban 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagy mázlija van az Indinek az biztos...Leon78
Megdolgoztak érte 😀
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Nagy mázlija van az Indinek az biztos...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tom ki nézi a Rams - Colts meccset, de mit nem adnék egy Luck-ért... rá nem lehet azt mondani hogy nem NFL készsilent7939
három évig néztem Stanford meccseken. álmom lett volna, ha a Cardshoz jön, de egy nagyon szörnyű fél évet kellett volna túlélnünk. És az nem lett volna olyan remek érzés.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem tom ki nézi a Rams - Colts meccset, de mit nem adnék egy Luck-ért... rá nem lehet azt mondani hogy nem NFL kész
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jared Crank nyaksárülése miatt nem akarják Anthony Shermant túlterhelni és a Chiefs ellen is már a TE-ek voltak a FB poszton a mérkőzés második felében (olvastam, mert még mindig nincs fent TYT-n...), így újra leszerződtették Reagan Maui'a-t. Ezért a guard Chris Stewart kénytelen távozni a csapatból.

catattack:
- a mostani meccsen a fal közepe (Sendlein hibái voltak a legszembetűnőbbek) volt gyenge, de a Saints ellen Snyder volt a ludas legtöbbször. De a fal szélén is vannak gyenge pillanatok (Levi egész túrhetően teljesít eddig).
- védelemben a játékosok bénáznak. Saints ellen nem tudtak egy épkézláb tacklet megcsinálni. Most pedig azt se tudták kinél van a labda egy lépéssel mindig le voltak maradva. Ez teljesen mentális dolog, tudd mi a dolgod az adott védelmi playben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Szevasztok!
Adams marad a csapatban, ez fix! A legnagyobb arc!
A QB kérdést nem Ryan Lindley fogja megoldani.
Amúgy nem néztem ezeket a meccseket, de talán jobb is! Elolvasom a szagértő hozzászólásokat, nekem ez elég!
Amúgy mindenki szar az OL-ban?
A védelemnél mi a gáz? A játékosok bénáznak, vagy Horton papa nem melegedett még be?
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.ulpianus
Na mindegy a lényeg, hogy elég gyatra a csapat, de igazából ti sem lehettek teljesen nyugodtak, mert a cserék elég távol állnak a kezdőktől, ha jól láttam.
Persze a gratuláció jár a sima győzelemért.. 😊Leon78
Igaza van Ulpinak.... sajnos a cserék is lejátszottak...
Egyelőre megpróbálom betudni annak ezt a szereplést hogy túl közel volt a Hof és ez a meccs egymáshoz. Hamarosan okosabbak leszünk.silent7939
Ha tudsz egy letöltési lehetőséget akkor szólj nyugodtan...😊
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Dockett játszott bájdövéj 😊Fucu
na tessék, lebuktam, néha csak a szemhéjam mögül néztem a meccset 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolb a 21 yardos előtt két play-el már ugyazt a "backsoulder" passzt megpróbálta azonban DeMarco Sampson nem fordult meg időben.
Dockett játszott bájdövéj 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
én is csak az első félidőt szenvedtem végig... az katasztrófa volt, irányitó+O-line fronton semmi fejlődés, inkább talán visszafejlődés... 😕 az álmaim netovábbja, egy Kolb TD megint elmaradt... helyette produkált egy 1/5-öt, de legalább az egyetlen épkézláb passza 21 yardos volt… az élet apró örömei 😀
védelemből szerintem pedig nagyon hiányzott Dockett...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.ulpianus
Na mindegy a lényeg, hogy elég gyatra a csapat, de igazából ti sem lehettek teljesen nyugodtak, mert a cserék elég távol állnak a kezdőktől, ha jól láttam.
Persze a gratuláció jár a sima győzelemért.. 😊Leon78
Igaza van Ulpinak.... sajnos a cserék is lejátszottak...
Egyelőre megpróbálom betudni annak ezt a szereplést hogy túl közel volt a Hof és ez a meccs egymáshoz. Hamarosan okosabbak leszünk.
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Talán abból, hogy az első két negyed után tudtuk stabilizálni a játékunkat, a védekezés is jobban ment, és akkor ha jól tudom a cserék játszottak .... Persze ez csak egy vélemény, vagy lehet csak így akartam látni 😊Leon78
Mindenesetre nálunk a "valós" cserék a második negyedben játszottak. Vagyis az offense #2 az első negyed végén állt be. A defense meg a második negyedben váltott. Csak a CARDS váltott később, az nem mindegy.

A harmadik negyedet tolták a Chiefs #3 def+off, de ők ugye leginkább ST playerek lesznek meg PSbe mennek (aki tud). És onnantól egyre többet játszottak a STre hajtó, leginkább keretszűkítés áldozatai. Az ilyen játékosok még edzésen sem igen férnek oda a taktikai csapatgyakorlatokra.

Vagyis nem a cserék játszottak, hanem a cserék cseréi, és utána azok, akik még cserék sem lesznek.ulpianus
Na mindegy a lényeg, hogy elég gyatra a csapat, de igazából ti sem lehettek teljesen nyugodtak, mert a cserék elég távol állnak a kezdőktől, ha jól láttam.
Persze a gratuláció jár a sima győzelemért.. 😊