Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Akkor megegyeztünk.... A védelem legyen steelers, a támadóink meg legyenek Cardinalsosak... ) Én bízok Skeltonban, Kolb úgy is repül jövőre, a jó helyezés miatt pedig nem tudunk jó irányítót húzni, úgyhogy marad Skelton 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szóval van rá esélyünk, hogy egy két éven belül legyen egy Ravens szintű védelmünk 😊Leon78
Nem lenne baj ha az irányítónk jobb lenne mint a Ravensé 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szóval van rá esélyünk, hogy egy két éven belül legyen egy Ravens szintű védelmünk 😊Leon78
inkább lenne Steelers szintű, ugye Horton múltja miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Szóval van rá esélyünk, hogy egy két éven belül legyen egy Ravens szintű védelmünk 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Stewart Bradley fizetése csökkent még Őt keverted LSH-val.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Mintha Sam Acho nevét sem láttam volna a múltkori statisztikákban.... Pedig az egyik kedvencem az elmúlt szezon után. Elég jól mutatkozott be tavaly....
Nektek mi a véleményetek a fiatal LB-kről. Van bennük hosszú távra potenciál?

Ja és még egy kérdés. A múltkor írtad Fucu, hogy spórolunk valakire.... 😊 lehet tudni már, hogy kire?
Mintha Sam Acho nevét sem láttam volna a múltkori statisztikákban.... Pedig az egyik kedvencem az elmúlt szezon után. Elég jól mutatkozott be tavaly....
Nektek mi a véleményetek a fiatal LB-kről. Van bennük hosszú távra potenciál?

Ja és még egy kérdés. A múltkor írtad Fucu, hogy spórolunk valakire.... 😊 lehet tudni már, hogy kire?Leon78
az csak egy felvetés volt, hogy lehet spórolunk valakire és oda is írtam, hogy lehet Daryl Washington vagy LSH a legesélyesebb arra, hogy hosszútávú szerződést kapjon még idén.

Acho játszott (kezdő volt természetesen), de volt 2-3 elhibázott tackleje ezért nincs ott a statisztikai lapon.Fucu
Akkor majdnem jól emlékeztem 😊
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Mintha Sam Acho nevét sem láttam volna a múltkori statisztikákban.... Pedig az egyik kedvencem az elmúlt szezon után. Elég jól mutatkozott be tavaly....
Nektek mi a véleményetek a fiatal LB-kről. Van bennük hosszú távra potenciál?

Ja és még egy kérdés. A múltkor írtad Fucu, hogy spórolunk valakire.... 😊 lehet tudni már, hogy kire?Leon78
Spórolunk??? Ez nekem újsilent7939
Asszem Wilson és LSH fizuja csökkent, erre írta Fucu, hogy spórolunk valakire 😊 Mármint valakinek a szerződés hosszabbítására...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mintha Sam Acho nevét sem láttam volna a múltkori statisztikákban.... Pedig az egyik kedvencem az elmúlt szezon után. Elég jól mutatkozott be tavaly....
Nektek mi a véleményetek a fiatal LB-kről. Van bennük hosszú távra potenciál?

Ja és még egy kérdés. A múltkor írtad Fucu, hogy spórolunk valakire.... 😊 lehet tudni már, hogy kire?Leon78
az csak egy felvetés volt, hogy lehet spórolunk valakire és oda is írtam, hogy lehet Daryl Washington vagy LSH a legesélyesebb arra, hogy hosszútávú szerződést kapjon még idén.

Acho játszott (kezdő volt természetesen), de volt 2-3 elhibázott tackleje ezért nincs ott a statisztikai lapon.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mintha Sam Acho nevét sem láttam volna a múltkori statisztikákban.... Pedig az egyik kedvencem az elmúlt szezon után. Elég jól mutatkozott be tavaly....
Nektek mi a véleményetek a fiatal LB-kről. Van bennük hosszú távra potenciál?

Ja és még egy kérdés. A múltkor írtad Fucu, hogy spórolunk valakire.... 😊 lehet tudni már, hogy kire?Leon78
Spórolunk??? Ez nekem új
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Mintha Sam Acho nevét sem láttam volna a múltkori statisztikákban.... Pedig az egyik kedvencem az elmúlt szezon után. Elég jól mutatkozott be tavaly....
Nektek mi a véleményetek a fiatal LB-kről. Van bennük hosszú távra potenciál?

Ja és még egy kérdés. A múltkor írtad Fucu, hogy spórolunk valakire.... 😊 lehet tudni már, hogy kire?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A védelemből mindenki játszik majd? Vagy a múltkori hiányzók ma sem lesznek?Leon78
nem tudni. szerintem Wilson nem fog játszani, lehet Dockett se és Eason sem biztos (Anyukája meghalt) és ugye ott van Lenon.
Érdekes, hogy Dockett sérüléséről egy szót sem olvastam egész héten múltkor valószínűleg a biztonság kedvért nem játszatták.

itt vannak oldalak ahol lehetnek streamek. n is innen fogok csemegézni 😊
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A védelemből mindenki játszik majd? Vagy a múltkori hiányzók ma sem lesznek?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
2 óra van a meccsig
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/10/A_Chiefs_meccs_elott/Fucu
Jó írás... 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 atdhe.eu/Leon78
ismerem 😊
míg nem voltam előfizető addig én is használtam... sőt lehet hogy ma is fogom
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
2 óra van a meccsig
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/10/A_Chiefs_meccs_elott/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
 atdhe.eu/
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
én itt szoktam a meccseket nézni, lehet, hogy nem a legjobb, de megteszi 😊
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
köszi a segítséget
megjegyzem az oldalt 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Az lehet hogy fizetősön nem adják a meccsünket?silent7939
sajnos előfordulhat. ez még csak az előszezon, de alapszakaszban nem lesz ilyen 😊Fucu
még a végén Jets mecsset kell néznem
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!

Az lehet hogy fizetősön nem adják a meccsünket?silent7939
sajnos előfordulhat. ez még csak az előszezon, de alapszakaszban nem lesz ilyen 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
esetleg nem lehet máshonnan letölteni a meccseket? Megőrülök, hogy nem tudom nézni őket... Kicsit irigykedek rátok, hogy tudtok elemezni a látottak alapján 😊Leon78
A HoF-ot én is letöltöttem... innen:

 sport-video.org.ua/americanfootball.html
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
esetleg nem lehet máshonnan letölteni a meccseket? Megőrülök, hogy nem tudom nézni őket... Kicsit irigykedek rátok, hogy tudtok elemezni a látottak alapján 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Az lehet hogy fizetősön nem adják a meccsünket?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az a fél ütemnyi késés egy kis ugrás amit a labda átvétele után tesz és utána kezdi meg hátralépéseket. Ez tuti tudatos mert nehogy már mi észrevesszük és az edzők nem. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na szóval megnéztem a Hof meccset végig, támadó oldalról nézve.
Laikus szemmel nézve nálam a Lindley nagyon kellemes meglepetés. A srác nagyon jól mozog a zsebben és nem fél, ami nagyon fontos. Fucu tényleg igazad volt, van egy fél ütemnyi késés ahogy elindul a labdával, talán fél hogy elejti és míg nem fogja biztosan addig nem mozdul. Ez szerintem betudható a rutin hiányának és a bizonyítási vágynak. Bartel hozta a szokásosat, stabil backup, róla nem is mondanék semmi rosszat. Skelton sokat fejlődött tavaly óta. Hihetetlen stabil és magabiztos a zsebben. Az erővel eddig sem volt baj és szerintem a pontossága is javult. Ami ugye nem hátrány mert nála pontatlanabb QB csak egy volt a tavalyi szezonban. Név szerint Gabbert. Kolbról nem merek írni mert Fucu kinyír. Talán csak annyi hogy szerintem a 4 irányító közül szerintem Ő az aki a legbizonytalanabb a zsebben... olyan mintha félne hogy ütést kap. Sokkal hamarabb kimozog mint az indokolt lenne és menekülőre fogja. A dobásai rendszeresen az elkapó mögé mennek. A meccs alapján amit láttam a QB sorrendem - most meg lehet kövezni - Skelton - Lindley - Bartel - Kolb.

Az elkapóinkról nem is tudom mit mondhatnék... talán egy negatív embert emelnék ki, aki szerintem túl van kicsit értékelve, bár ezt már előző évben is mondtam, az nekem Roberts. Szerintem ő nagyon nem WR2, de még 3 sem. TE-k közül Houslert idén többet kellene használnunk, talán már fejlődött annyit hogy magabiztosabb legyen és most is voltak szép elkapásai.

A fal egész tűrhető volt önmagukhoz képest.

A védelmet annyira nem figyeltem, de mint már említettem nagyon sok futást beszoptunk akárcsak tavaly szezon elején. Rengeteg MT jellemezte főleg a D1 munkásságát. Adams hatalmas homályokat tolt... rossz volt nézni mennyire nem volt képben. 😊 Az ST-ről ne is beszéljünk inkább.

Ma a védelemre koncentrálok ha fent bírok maradni.

Sorry a hosszúságért és ha hülyeséget írtam volna de laikus volnék 😊