Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
+ Rhodes, Feely, Skelton, Toler (Fitz, LSH, Graham... azért nem, mert ők eddig is jók voltak, ennélfogva max. negatív csalódást okozhattak volna 😊)

- DRC, Wilson, Beanie
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
- pozitív csalódás nálam is Larry, aki hihetetlen alázattal szolgálta ki a csapatot úgy, hogy szinte alig kapott labdát mégis elérte az 1000 y-t
- negatív az egész O-line de nekem Whiz is nagyon a begyemben van az OC-val együtt. Ilyen szar playeket még tán én is tudnék összehozni. Szívesen elküldeném a +4,o +4,5 olvasó szemüvegemet, hogy jobban lásson!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
pozitív: hm. keresnem kell. Fitz. LSH
negatív: sok. DRC, Toler, Wells

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nálam a SB párosítása Falcons-Patriots

Pozitív csalódás: Skelton
Negatív csalódás: Hát nem is tudom... annyian vannak
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
- legnagyobb pozitív csalódás
- legnagyobb negatív csalódásFucu
- Larry Fitzgerald (nincs fásultság, nincsenek sztáralűrök, és még mindig látom benne a tüzet, még az utolsó meccsen is)
- Tim Hightower (valahogy nem jut eszembe róla az a mondás, hogy "mint kés a vajon"...)

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
A rájátszásban már nem szurkolhatunk a saját csapatunknak, de gondolom mindenki nézi majd a meccseket. Kíváncsi lennék a véleményetekremamii
hát én nem is gondoltam volna, hogy a madarak ilyen jól tudnak focizni 😉 az összes tollas bekerült a POba, kivéve sajnos a kardinálispintyeket... 😕 naszóval mivel én abszolute madárpárti vagyok, a sólymokat látnám szívesen a döntőben 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem lepődtem meg

várom a többiektől is a szavazatokat, a nem kifogás, hogy nem értesz hozzá annyira 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bill Davis el lett zavarva.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Skeltonnal nekem nincs bajom. Mint már mondtam párszor, lehet hogy 3.számú QB volt idáig az Arizonában, de még mindig több reményt láttam/látok benne mint az előző három Qb-ban. Utolsó meccsen nemsétült meg, csak Whiz, " már mindegy" alapon beküldte Bartel-t, hogy megnézze mit tud. Mindegy. Remélem Draftot nem szúrjuk el....MEGINT.Vadkender
Skelton szerintem is jó lesz, az összes draftpicket O-linera kell költeni, nincs mese...

Azzal meg nem értek egyet, hogy elszúrtuk volna a korábbi draftokat, mert az uccsó két évben igencsak hátulról tudtunk húzni, és ahhoz képest elég jó játékosok jöttek: Beanie, Washington, Williams, Skelton, LSH, Toler, Komar, Roberts... Az volt a baj, hogy nemigen jött falember, talán egy se... Faneca sem volt megoldás...
Na de most 5. helyről húzunk, remélhetőleg klasszisokkal jobbakat tudunk majd szerezni...csongi
Komar draftolatlan újonc volt

legutolsó 1/5-ös draft pickünk, ladies and gentleman: Levi Brown csak jobbat húzhatunk idén 😊Fucu
tényleg, Komar nem drafton jött...
Levi Brown 1-5 volt? nemár! Levit már rég el kellett volna zavarni. jó persze amíg nincs jobb... az is sokat elárul a falról, hogy nincs nála jobb nálunk 😊
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Körkérdés érkezik részemről is, kíváncsi vagyok a véleményetekre:

- legnagyobb pozitív csalódás
- legnagyobb negatív csalódás

természetesen játékos és idei játéka kategóriábanFucu
A pozitív nálam egyértelműen Skelton volt. (mondjuk nagyon sok dolog rájátszott erre)
A negatív : hm, nehéz. Elsősorban Skelton előtti 4 irányító 😀

Sziasztok!
A rájátszásban már nem szurkolhatunk a saját csapatunknak, de gondolom mindenki nézi majd a meccseket. Kíváncsi lennék a véleményetekre illetve a tippjeitekre mondjuk a két-két legjobb csapatra az AFC-ből és az NFC-ből.
Én novemberben egy New England - Atlanta SB-re szavaztam a +2 csapat nálam a Steelers és a Packers.mamii
Hát NFC-ből én az Falcons-t vagy a Packers-t érzem (de inkább Falcons) AFC-ből pedig, nos hát nekem ez nehezebb. Colts, talán, ha felépülnek a fontos játékosok, és a másik meg persze a Patriots. Hát majd meglátjuk hogy alakul


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
+feely
- Joey 😂

több mint 13 éve
catattack 3 520
- legnagyobb pozitív csalódás: Toler, Rhodes, Wright, Feely
- legnagyobb negatív csalódás: Dan Williams, Beanie (Az OL-t nem írom)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Körkérdés érkezik részemről is, kíváncsi vagyok a véleményetekre:

- legnagyobb pozitív csalódás
- legnagyobb negatív csalódás

természetesen játékos és idei játéka kategóriában



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok!
A rájátszásban már nem szurkolhatunk a saját csapatunknak, de gondolom mindenki nézi majd a meccseket. Kíváncsi lennék a véleményetekre illetve a tippjeitekre mondjuk a két-két legjobb csapatra az AFC-ből és az NFC-ből.
Én novemberben egy New England - Atlanta SB-re szavaztam a +2 csapat nálam a Steelers és a Packers.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
VY?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Skeltonnal nekem nincs bajom. Mint már mondtam párszor, lehet hogy 3.számú QB volt idáig az Arizonában, de még mindig több reményt láttam/látok benne mint az előző három Qb-ban. Utolsó meccsen nemsétült meg, csak Whiz, " már mindegy" alapon beküldte Bartel-t, hogy megnézze mit tud. Mindegy. Remélem Draftot nem szúrjuk el....MEGINT.Vadkender
Skelton szerintem is jó lesz, az összes draftpicket O-linera kell költeni, nincs mese...

Azzal meg nem értek egyet, hogy elszúrtuk volna a korábbi draftokat, mert az uccsó két évben igencsak hátulról tudtunk húzni, és ahhoz képest elég jó játékosok jöttek: Beanie, Washington, Williams, Skelton, LSH, Toler, Komar, Roberts... Az volt a baj, hogy nemigen jött falember, talán egy se... Faneca sem volt megoldás...
Na de most 5. helyről húzunk, remélhetőleg klasszisokkal jobbakat tudunk majd szerezni...csongi
Komar draftolatlan újonc volt

legutolsó 1/5-ös draft pickünk, ladies and gentleman: Levi Brown csak jobbat húzhatunk idén 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Skeltonnal nekem nincs bajom. Mint már mondtam párszor, lehet hogy 3.számú QB volt idáig az Arizonában, de még mindig több reményt láttam/látok benne mint az előző három Qb-ban. Utolsó meccsen nemsétült meg, csak Whiz, " már mindegy" alapon beküldte Bartel-t, hogy megnézze mit tud. Mindegy. Remélem Draftot nem szúrjuk el....MEGINT.Vadkender
Skelton szerintem is jó lesz, az összes draftpicket O-linera kell költeni, nincs mese...
A védelemmel sincs akkora gond, Rhodes kurva jó volt, és még úgy is sokszor a védelem állta a sarat, hogy DRC, Wilson meg Dockett nem éppen életük szezonját játszották (finoman szólva...).

Azzal meg nem értek egyet, hogy elszúrtuk volna a korábbi draftokat, mert az uccsó két évben igencsak hátulról tudtunk húzni, és ahhoz képest elég jó játékosok jöttek: Beanie, Washington, Williams, Skelton, LSH, Toler, Komar, Roberts... Az volt a baj, hogy nemigen jött falember, talán egy se... Faneca sem volt megoldás...
Na de most 5. helyről húzunk, remélhetőleg klasszisokkal jobbakat tudunk majd szerezni...
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Skeltonnal nekem nincs bajom. Mint már mondtam párszor, lehet hogy 3.számú QB volt idáig az Arizonában, de még mindig több reményt láttam/látok benne mint az előző három Qb-ban. Utolsó meccsen nemsétült meg, csak Whiz, " már mindegy" alapon beküldte Bartel-t, hogy megnézze mit tud. Mindegy. Remélem Draftot nem szúrjuk el....MEGINT.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
fél 1kor döntöttem úgy kb 25 pontos szívónál, hogy nekem elég volt ebből a szezonból. Akkor még Skelton volt bent.
Viszont olvastam, hogy valószínűleg ki fogja próbálni Bartel-t Whiz, hogy mit mutat éles meccsen. Ennyi volt a beküldésének célja.
O-Line = nagy rakás fos

Méltó befejezése volt ennek a szezonnak.
Jövőre, veletek, ugyanitt!Fucu
Még a drafton találkozunk 😊
egy normális pass-rusherre égető szükség van. meg egy tackle, egy guardra, a vagyis egy új O-linera...
Skelton szerintem elpasszolgatna jövőre egy normáis O-line mögött.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fél 1kor döntöttem úgy kb 25 pontos szívónál, hogy nekem elég volt ebből a szezonból. Akkor még Skelton volt bent.
Viszont olvastam, hogy valószínűleg ki fogja próbálni Bartel-t Whiz, hogy mit mutat éles meccsen. Ennyi volt a beküldésének célja.
O-Line = nagy rakás fos

Méltó befejezése volt ennek a szezonnak.
Jövőre, veletek, ugyanitt!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na ezt a meccset végignézve, felmerül bennem a kérdés, hogy mit vártak ettől a Bartel gyerektől? Pontatlanabb mint Skelton, és egyáltalán honnan szalasztották? Tud valaki valamit róla? Mert a semmiből előhúzni mégegy QB-t, számszerint az 5.-et, nem kis teljesítmény Ken részéről. 😂Vadkender
Nem láttam a meccset, csak a végeredményt. Lehet, hogy jobb hogy nem kerestem streamet, hogy megnézzem... De valahogy az egész szezonunk méltó befejezése volt ez...
És hol volt akkor Skelton? Megsérült? Miért ment be Bartel? Jó hogy kiszoptunk, egy noname QB-vel, aki szerintem még a playbookot sem nagyon vághatja...

De azért az meg hogy 7-9-cel a Hawks megy a playoffba, hát kész. Az NFC West a gyp-sek csoportja lett...
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
holnapra pedig egy WIN! csakhogy kicsit jobb szájízzel búcsúzzunk... 😉Cardinalis
sajna maradt a rossz szájíz... remélhetőleg a következő szezonban kapunk majd rá gyógyírként egy kellemes PO vagy tán SB szájvizet... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na ezt a meccset végignézve, felmerül bennem a kérdés, hogy mit vártak ettől a Bartel gyerektől? Pontatlanabb mint Skelton, és egyáltalán honnan szalasztották? Tud valaki valamit róla? Mert a semmiből előhúzni mégegy QB-t, számszerint az 5.-et, nem kis teljesítmény Ken részéről. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Boldog Újévet minden Cardinals szurkolónak. Jövőre playoff kell. 😊
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ehh,bár megkésve de Cards sikerekben gazdag újévet mindenkinek 😀


Vadkender on Twitter