Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Washington egyetemen volt OLB egy 4-3-as rendszerben. A Cards 3-4-ében csak és kizárólag ILB-ként vehető számba (ott is a wwak side ILB), mivel 230 font a súllya, ami édes kevés egy 3-4 OLB-nek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
gondolkodtam azon, hogy mik lehetnek a hiányposztok és ezeket kikkel lehetne megoldani. az egyik ilyen poszt az ILB posztja. két játékost találtam akikkel ezt esetlegesen meg lehetne oldani. egyikük D'Qwell Jackson a Browns, másikuk Stewart Bradley az Eagles játékosa, mindkettejük FA. személy szerint Jacksont jobbnak tartom (bár lassan két éve folyamatosan sérült..). az OLB posztot leginkább a drafton lehetne megoldani Von Millerrel (egyébként a mock draftos oldalak nagyjából 2/3-a szerint őt draftoljuk). plusz a támadófalat nagyon meg kell erősíteni 3-4 pickkel is akár, de ezzel úgy érzem nem mondok újat. illetve még a Tight End poszt ami erősítésre szorul.Cards
hajnalban csak kapkodva írtam egy mondatot, de utána ránéztem az órára és láttam hogy le fogom késni a vonatot, így abbahagytam. Most kicsit bővebben kifejtem a véleményemet.

ILB:
- Lenon: Személy szerint meg voltam elégedve teljesítményével. Sokkal jobb volt, mint arra számítottam a leigazolása után.
- Washington: is villant egyszer-kétszer, de újonc lévén hibázgatott is. Vele is elégedett voltam, tetszett amit láttam, van benne potenciál. (azt se feledjük, hogy hatalmas felelősség zuhant a nyakába).
- Hayes: az soha nem jó, ha egy játékos kihagyja a teljes offseasont és a szezon felét hátsérülés miatt. Meg is látszott egy egészséges Hayes hiánya a védelemben, amikor visszatért akkor sem volt olyan mint tavaly. Remélhetőleg nem lesz problémája és ha lesz szezon akkor teljesen egészségesen tud majd pályára lépni.
- Reggie Walker: nem mutatott sokat, de special teamben nem olyan rossz.

Véleményem szerint ez a négy ember (de inkább az első három ember) elég az ILB megoldásához. Persze kell a fiatalítás (inkább jövőre Shane Skov 😊) de nem ez a poszt a legégetőbb a drafton.

OLB: ahogy a podcastban is hallható volt, nagyon gyenge ez az egység. Porter és Haggans öregek és lassúak. Schofield és Davis még nem kezdő kaliber. Ide kell ellőni az első körös draft picket. Higy kire azt majd az idő és a Scouting Combine eldönti 😊

OL: erősítés kell. Ez van.

TE: nem szorulunk erősítésre szerintem, mert a Patrick, Spach, Dray hármas egész évben ha elkapott 20 labdát akkor lehet sokat is mondtam. Egyszerűen nincs benne a playbookban a TE passz. De az is közrejátsziuk, hogy az OL gyengélkedése miatt inkább blokkolásra használta Whiz a TE-ket.


Cattatack: láttam, de majd most délután válaszolok. 😊Fucu
Lenon tényleg jót nyújtott azt nem is vitatom. de ő sem fiatal már. igazából nem tudom mennyire a playbook részei az ILB blitzek, de összesen 2-t sikerült összehozni, mindkettőt Lenonnak. viszont a bőven több mint 100 tacklje 3-4 defensben szerintem kifejezetten jónak mondható mindezek mellett egy kis erősítés ide is elférne, mivel ha jól tudom Washington alapvetően OLB posztot játszik. de a D-line egyáltalán nem rossz, sokkal több sacket lehetett volna csinálni a linebackersorból. a két OLB egy nagy nulla. ezen a poszton személy szerint Schofieldet tartom a legjobbnak, ha nemis ő az nincs sokkal Haggansék mögött. ide egyértelmű hogy az 1. kört el kell lőni. az offensive lineról szintén az a véleményem hogy egy 0... Levi Brown mint vakoldali tackle... és ha jól tudom még Faneca is nyugdíjba megy. a 2. körtől nagyjából minden picket ide kell nyomni. a viszont tight endek végigblokkolták az évet a hulladék o-line miatt ez igaz, de szerintem ezért nem kaptak túl sok passzt nem feltétlen nincs ez a playbookban.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
gondolkodtam azon, hogy mik lehetnek a hiányposztok és ezeket kikkel lehetne megoldani. az egyik ilyen poszt az ILB posztja. két játékost találtam akikkel ezt esetlegesen meg lehetne oldani. egyikük D'Qwell Jackson a Browns, másikuk Stewart Bradley az Eagles játékosa, mindkettejük FA. személy szerint Jacksont jobbnak tartom (bár lassan két éve folyamatosan sérült..). az OLB posztot leginkább a drafton lehetne megoldani Von Millerrel (egyébként a mock draftos oldalak nagyjából 2/3-a szerint őt draftoljuk). plusz a támadófalat nagyon meg kell erősíteni 3-4 pickkel is akár, de ezzel úgy érzem nem mondok újat. illetve még a Tight End poszt ami erősítésre szorul.Cards
hajnalban csak kapkodva írtam egy mondatot, de utána ránéztem az órára és láttam hogy le fogom késni a vonatot, így abbahagytam. Most kicsit bővebben kifejtem a véleményemet.

ILB:
- Lenon: Személy szerint meg voltam elégedve teljesítményével. Sokkal jobb volt, mint arra számítottam a leigazolása után.
- Washington: is villant egyszer-kétszer, de újonc lévén hibázgatott is. Vele is elégedett voltam, tetszett amit láttam, van benne potenciál. (azt se feledjük, hogy hatalmas felelősség zuhant a nyakába).
- Hayes: az soha nem jó, ha egy játékos kihagyja a teljes offseasont és a szezon felét hátsérülés miatt. Meg is látszott egy egészséges Hayes hiánya a védelemben, amikor visszatért akkor sem volt olyan mint tavaly. Remélhetőleg nem lesz problémája és ha lesz szezon akkor teljesen egészségesen tud majd pályára lépni.
- Reggie Walker: nem mutatott sokat, de special teamben nem olyan rossz.

Véleményem szerint ez a négy ember (de inkább az első három ember) elég az ILB megoldásához. Persze kell a fiatalítás (inkább jövőre Shane Skov 😊) de nem ez a poszt a legégetőbb a drafton.

OLB: ahogy a podcastban is hallható volt, nagyon gyenge ez az egység. Porter és Haggans öregek és lassúak. Schofield és Davis még nem kezdő kaliber. Ide kell ellőni az első körös draft picket. Higy kire azt majd az idő és a Scouting Combine eldönti 😊

OL: erősítés kell. Ez van.

TE: nem szorulunk erősítésre szerintem, mert a Patrick, Spach, Dray hármas egész évben ha elkapott 20 labdát akkor lehet sokat is mondtam. Egyszerűen nincs benne a playbookban a TE passz. De az is közrejátsziuk, hogy az OL gyengélkedése miatt inkább blokkolásra használta Whiz a TE-ket.


Cattatack: láttam, de majd most délután válaszolok. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Ezt a videót sem kell túl komolyan venni. Látványos és szórakoztató...Fucu
hasonló kategória, régi (gondolom már ismeritek...), de engem még mindig megmosolyogtat 😀
Reebok Fantasy Football: http://www.youtube.com/watch?v=DOoslzxSjhU

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bradley is nagyon sérülékeny és ráadásul 4--3as csapatban játszott eddig és nincs tapasztalata a 3-4ben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
gondolkodtam azon, hogy mik lehetnek a hiányposztok és ezeket kikkel lehetne megoldani. az egyik ilyen poszt az ILB posztja. két játékost találtam akikkel ezt esetlegesen meg lehetne oldani. egyikük D'Qwell Jackson a Browns, másikuk Stewart Bradley az Eagles játékosa, mindkettejük FA. személy szerint Jacksont jobbnak tartom (bár lassan két éve folyamatosan sérült..). az OLB posztot leginkább a drafton lehetne megoldani Von Millerrel (egyébként a mock draftos oldalak nagyjából 2/3-a szerint őt draftoljuk). plusz a támadófalat nagyon meg kell erősíteni 3-4 pickkel is akár, de ezzel úgy érzem nem mondok újat. illetve még a Tight End poszt ami erősítésre szorul.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hoppá, Fitzgerald Kolbot szeretné QBnak.tenorx
Kolb pedig pár napja nyilatkozta, nyitott a Cardinalsba igazolásra. Tehát minden eldőlt, két játékos megegyezett 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
már linkelték az ncaa általános topikba és az nfl csevegőbe is
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Tudom, Index-ről nem linkelünk, mert azt mindenki olvassa, de hátha...
Index - Sportgéza cikkbionic
nem semmi!!! de jó sokáig tarthatott mindezt felvenni! – amíg mindegyik sikerült... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ezt a videót sem kell túl komolyan venni. Látványos és szórakoztató, nekem is tetszik, de kb ennyi a jelentősége 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Tudom, Index-ről nem linkelünk, mert azt mindenki olvassa, de hátha...

Index - Sportgéza cikk


Mondjuk kiváncsi vagyok hogyan teljesítene egy egyre szűkölő zsebben, ahol mondjuk 3db 100+ kilós védő rontana rá. :/bionic
Amikor ma megkaptam (kb 3X) én is pont azt írtam, hogy kicsit más a világ, ha nem egyedül vagy a pályán. Nomeg az irányítónál a pontosság csak egy dolog, mellette rengeteg egyéb képesség kell, hogy az emberből jó irányító legyen. Talán nem véletlen, hogy két éve nem került be a csapatba.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tudom, Index-ről nem linkelünk, mert azt mindenki olvassa, de hátha...

Index - Sportgéza cikk


Mondjuk kiváncsi vagyok hogyan teljesítene egy egyre szűkölő zsebben, ahol mondjuk 3db 100+ kilós védő rontana rá. :/bionic
Pont most akartam linkelni én is 😀
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Tudom, Index-ről nem linkelünk, mert azt mindenki olvassa, de hátha...

Index - Sportgéza cikk


Mondjuk kiváncsi vagyok hogyan teljesítene egy egyre szűkölő zsebben, ahol mondjuk 3db 100+ kilós védő rontana rá. :/
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Én reménykedem hogy nagyobb lenne a veszteség anyagilag a tulajoknak ha nem lenne, ezért talán lesz megegyezés.mamii
pont a tulajok járnának jól ezzel 😕petey
Pít: Megtennéd, hogy ezt kifejted.
Az én egyszerű agyammal azt hittem (úgy látom mammival egyetemben), ha nincs szezon, akkor mind a játékosok, mind a tulajdonosok szívnak (közvetítési jogok, jegyeladások mercsendájzing stb.) Nem is beszélve, hogy milyen kihatása lenne a jövőre. (Ha jól tudom egyéb sportágakban már okozott nehezen kiheverhető rajongótábor-csökkenést egy-egy ilyen év.)
Tényleg érdekelne egy kis mögöttes/számomra új infó, hogy miért is jó a tulajoknak. Előre is köszi. 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az azcardinals fórumát olvasgattam, páran nem örülnek annyira, mondván, hogy a Steelers egyik gyenge pontja eddig pont a secondary és erre most azok edzőjét hozzuk el...csongi
ez tipikus amcsi felfogás, baromság

ismeri azt a 3-4-es védelmet ami a liga második legjobbja (😊), ahogy olvasom agresszív védelmet akar csinálni ami ráférne a csapatra. Szerintem jól járunk vele

Azt meg felejtsük már el hogy a "Steelers sivatagi alteregója" meg hasonló "okosságok". Minden edző próbál számára ismert embereket/játékosokat maga köré gyűjteni. Ebben nincs semmi meglepő.Fucu
Jó hát én sem venném komolyan ezeket... Ami a Steelersnél most "gyenge pont", az máshol erősség lehetne 😊
Ahogy néztem a bemutatkozó videót, elég tökös csávónak tűnik, szerintem ebből az emberanyagból fasza védelmet lehetne faragni.
Komolyan érthetetlen, hogyan tudtunk most is tökutolsók lenni D-ben, amikor azért nem noname kezdőkkel van tele ez a csapatrész. Pendergast meg Davis után szerintem biztos csak jobb jöhet 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Én reménykedem hogy nagyobb lenne a veszteség anyagilag a tulajoknak ha nem lenne, ezért talán lesz megegyezés.mamii
pont a tulajok járnának jól ezzel 😕

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az azcardinals fórumát olvasgattam, páran nem örülnek annyira, mondván, hogy a Steelers egyik gyenge pontja eddig pont a secondary és erre most azok edzőjét hozzuk el...csongi
ez tipikus amcsi felfogás, baromság

ismeri azt a 3-4-es védelmet ami a liga második legjobbja (😊), ahogy olvasom agresszív védelmet akar csinálni ami ráférne a csapatra. Szerintem jól járunk vele

Azt meg felejtsük már el hogy a "Steelers sivatagi alteregója" meg hasonló "okosságok". Minden edző próbál számára ismert embereket/játékosokat maga köré gyűjteni. Ebben nincs semmi meglepő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ahogy az várható volt, Hortont ( legutóbbi 7 évben Steelers sec coach) kinevezték def coord-nak. Nem tudom miért utáltok minket, belőlünk éltek. 😛Soldados
nenevettess. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy az várható volt, Hortont ( legutóbbi 7 évben Steelers sec coach) kinevezték def coord-nak. Nem tudom miért utáltok minket, belőlünk éltek. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Most már akkor tényleg a Steelers sivatagi diviziója leszünk? 😊

Az azcardinals fórumát olvasgattam, páran nem örülnek annyira, mondván, hogy a Steelers egyik gyenge pontja eddig pont a secondary és erre most azok edzőjét hozzuk el... Hát nem tudom, azért olyan rosszul nem járunk vele szerintem se.csongi
Az k.rva nagy húzás lenne, ha valóban tehetségtelen bohócokat hoznának ide nagy összegekért!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most már akkor tényleg a Steelers sivatagi diviziója leszünk? 😊

Az azcardinals fórumát olvasgattam, páran nem örülnek annyira, mondván, hogy a Steelers egyik gyenge pontja eddig pont a secondary és erre most azok edzőjét hozzuk el... Hát nem tudom, azért olyan rosszul nem járunk vele szerintem se.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ugye LeBeau kijelentette hogy nem távozik, a Steelers nem adott engedélyt arra, hogy Keith Butler-t meginterjúztassuk, így maradt Ray Horton.
A secondary edző szerződése lejárt szóval nem sok akadálya van hogy ideszerződjön ide. Ma érkezik meg Arizónába, hogy tárgyaljanak.
Horton 50 éves, 16 éve edzősködik az NFL-ben, ebből a legutóbbi hetet Pittsburghben töltöt. Edzősködés előtt 10 évig játszott az NFL-ben
Ismeri a 3-4-es védelmet, jó szakembernek mondják. Szerintem jól járnánk vele

Adam Schefter azt írta, hogy ha Horton idejön akkor a korábbi Steelers CB DeShawn Townsend is érkezik, mint valamilyen segédedző



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
friss hír a roto-n:
The Arizona Republic's Kent Somers confirms Steelers DBs coach Ray Horton will sign on as the Cardinals' next defensive coordinator Wednesday.
It turns out Mike Jurecki of XTRA 910 in Phoenix was right all along. Since coach Ken Whisenhunt knows Horton from their time together in Pittsburgh, the Wednesday interview will be formality.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Csak kiszurkoltuk a Packers győzelmet!
Szokásomtól eltérően élőben néztem végig az SB-t, röpke másfél órát aludtam és tök jól éreztem magam. Azért az ismétlést is megnéztem, így is tetszett.
A második félidő elején egyszer mutatták Rodgers arcát és akkora nyugalmat olvastam le róla, hogy biztos voltam a győzelemben. Igaza volt Olivérnek a stúdióban, az a csapat nyert amelyik kevesebbet hibázott. Ezt én Big Bennél láttam igaznak az INT a döntőben már szinte megengedhetetlen.
Nagyon jó meccs volt szerintem, most már várhatjuk izgatottam ki fogja dobálni nálunk QB-ként a lasztit, már ha lesz NFL. Én reménykedem hogy nagyobb lenne a veszteség anyagilag a tulajoknak ha nem lenne, ezért talán lesz megegyezés.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Nanáhogy GBP! 😉 Egyrészt mégiscsak NFC, másrészt pedig a PS-re még mindig haragszom azért "a támadásért" :mad: (gy.k.: 2008 SB 4.negyed 2:37-0:35) Revenge! 😛Spory
csak összejött nekik! megérdemelték, gratula!
jó döntő volt, még bele sem aludtam... 😀
namajd eccer mi is ott... :rolleyes:

THIS IS THE WAY