Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a mai nap második sokkja Rob Housler egy TE. erre aludnom kell majd



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt valaki elmagyarázhatná majd mert most még nem látom az értelmét (igen tudom Beanie Bust...)
Ryan Williams?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
cattatack: igyekszem ma megemlíteni téged 😊

Fucu
engemisengemis! 😀 mit köll fizetni? 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brooks Reed jönne, Fucu lepetézne, az tuti.szaba
örülnék az biztos, meg is lehet ma is tekintenki 😊

Justin Houstonnak tudnék még örülni. 😊Cards
neki is örülnék, mert GM játékban én húztam be 😊

cattatack: igyekszem ma megemlíteni téged 😊

bent van még pár pass rusher lehetőség, szerintem ha nem lesz nagy trade áradat az elején (de lesz 😊) akkor lecsúszhat a fent amlített két játékosból az egyik és akkor én boldog leszek.

BPA pick volt, mert a hírek szerint a Miller, Dareus, Green hármas volt még a top 4 jelöltek között. (sorrend nem ez volt)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Justin Houstonnak tudnék még örülni. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Brooks Reed jönne, Fucu lepetézne, az tuti.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sokmindentől függ, lesz e pass rush vagy ki lesz szolgáltatva?
Idővel őt szánják e a NR1 nak vagy DRC lesz (esetleg más)
Nameg.... lesz e olyan o aki csak percekre is képes megtartani a labdát vagy felkészülhet arra 3-4 órán át halássza a labdákat a levegőből.

De nagyon jó és durva pick.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
és Patrick Petersont húztuk. DRC-vel nagyon ütni fog ez a páros. de így szerintem a 2. kört egy OLB-re kell kiadni.Cards
attól függ melyik DRC lesz fent ugye..

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
bust

😛

amúgy grat, már csak a pass rusht kéne megoldani

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mindenki láthatta a reakciómat. Örülünk!
Üdv nálunk PP!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó húzás, járt már egy kis pozitívum neketek. 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na ezek után remélem csinálunk O linet, hogy legalább futójátékunk legyen!

...ja amúgy... el lesztek verve... 😀 😊

Jó húzás volt!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nagyon kellett hozzátok. 😉 Azért eddig mindenkinek, kivéve a Panthers, jól alakul a draft.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
és Patrick Petersont húztuk. DRC-vel nagyon ütni fog ez a páros. de így szerintem a 2. kört egy OLB-re kell kiadni.
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Von Miller kiment... PP-t remélem behúzzuk. akkor jólesz ez 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Fucu, bazmeg említs meg engem is!
Cards Defense Terrorize!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elérkezett a Draft. Vártam már valami izgalomra. (nem mintha az NbA playoff nem lenne elég 😊)

Tegnap felröppent a hír hogy lejjebb fogunk cserélni a drafton, Rod Graves és Whiz is azt mondta, hogy meghallgatják az ajánlatokat az 1/5-re, de csak a megfelelő áron esélyes a csere.
Szerencsére a mai pletyók már nem jósolnak nekünk irányítót, nem is lesz az. Miller, Peterson, Green, letrade négyes variációt prognosztizálom utóbbinál fogalmam sincs kit vihetnénk (attól is függ meddig mennénk le). Első kettőnek nagyon örülnék, Green-nél sem bazdmegolnék 😊

az éjjeli baglyok pedig nézzenek minket (igen, engem is 😊) főoldalon az elérhetőség.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kerry Rhodes: "I got better today" 😊
http://www.youtube.com/watch?v=PiBJuBQFGK4&feature=player_embedded

nem kertelt, a lóvé miatt jelentkezett, Jay Feeley-t hívta fel előző nap, hogy mia helyzet (mert Jay mindent tud) és a kicker azt mondta menjen be reggel.Fucu
Azért az Astonját nekem adhatná a buzi. Kedvenc gépem.szaba
abból a fél misiből hány Aston jön ki vajon? 😊 még kettő talán, szal egyet tényleg adhatna 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kerry Rhodes: "I got better today" 😊
http://www.youtube.com/watch?v=PiBJuBQFGK4&feature=player_embedded

nem kertelt, a lóvé miatt jelentkezett, Jay Feeley-t hívta fel előző nap, hogy mia helyzet (mert Jay mindent tud) és a kicker azt mondta menjen be reggel.Fucu
Azért az Astonját nekem adhatná a buzi. Kedvenc gépem.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kerry Rhodes: "I got better today" 😊
http://www.youtube.com/watch?v=PiBJuBQFGK4&feature=player_embedded

nem kertelt, a lóvé miatt jelentkezett, Jay Feeley-t hívta fel előző nap, hogy mia helyzet (mert Jay mindent tud) és a kicker azt mondta menjen be reggel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaja volt ilyen is a hétvégén, köszi szaba



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fitz csinált egy 'celeb-softball' meccset.

Team Fitzgerald! Left to right: Coyotes dman Keith Yandle, Kurt Warner, Vikings DE Jared Allen, Jordin Sparks, Fitz, Michael Irvin (in front of Fitz), Packers WR Greg Jennings, Rams RB Steven Jackson, Falcons WR Roddy White, former Vikings WR Matthew Hatchette, former Cardinals DB Robert Tate.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hírmorzsák:

- Tegnap feloldották a lockout-ot, de nem változott semmi gyakorlatilag. Annyi, hogy ma reggel pár játékos Rex Hadnot, Levi Brown, Jeremy Bridges, Mike Leach és Kerry Rhodes bement az edzőközpontba, de csupán a konferencia teremig mehettek ott mondták meg nekik, hogy nem csinálhatnak semmit, edzőkkel sem nem beszélhettek. Mindannyian jogosultak az úgynevezett workout bonusra (közülük Rhodes érdemelné ki a legtöbbet 500.000 dolcsit, ha az offseason edzések 89%-án részt vesz).
- Fitz tovább folytatja a magán edzőtáborát. A hírek szerint 30 játékos van jelen az Arizona State-en, többnyire Cards játékosok de pl. a Ravensből Joe Flacco, Todd Heap és Terrell Suggs is itt edzenek.
- itt a múltkori draftos videó folytatása érdemes megnézni: http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/All-In--Creating-the-Draft-Board/ae3e36ff-758f-446d-98e0-06eb7724eb29
- több helyen felmerült annak a lehetősége, hogy A.J. Green (WR) is érkezhet az 1/5-re, ha kimennek az első számú jelöltek. Nem sírnék annyira 😊 De legalább elhalkultak a QB-t draftolunk mindenképpen hangok és ennek örülök.

még két nap és draft, várós 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
azért ezt hogy kéri még sehol nem olvastam 😊 Azt viszont igen, hogy látja a potenciált Skelton-ban. (Remélem a magánedzések alatt összeszoknak rendesen). Hall-ról is jó véleménye van

itt egy videó érdemes megnézni, kis betekintés nagyjából hogyan telit eddig az offseason Whisnek és az edzőknek:
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/All-In--Combine-All-Access/81bdf278-eb3b-48fc-9469-21cd729531c7Fucu
baszki így, hogy Whiz úgy néz ki mint Ed Harris, a videó eleje olyan kb. mintha a "The Rock" trailere lenne 😀

Amúgy meg, ha megint lenne QB pick, akkor a tavalyi választott Skeltonnal versenyezne (meg Hall-lal). Vagyis gyakorlatilag az egyik pick feleslegesen lenne ellőve. Szerintem kétszer egymás után QB-t azért is hülyeség húzni, mert azért egy újonc év után még elég nehéz megállapítani, hogy valójában mit tud az adott QB. Skeltonon meg tényleg látszik a potenciál, hogy jó edzők mellett, egy jó fal mögött stabil kezdő lehet.
Egy veterán QB attól még tényleg jöhet a fiatalok mellé, de ez ritkán sül el jól (Warner), inkább rosszul (Anderson).
DA egyértelműen menni fog, legalábbis kurvára meglepődnék, ha a tavalyi stabilan szar teljesítménye után még számítanának rá. Monduk ha ő megy, akkor meg tényleg kell egy 3. QB még. Legyen akkor Bulger, ha ez már egyszer bejött egy korábbi Rams irányítóval ugye 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jött a szokásos "a legjobb elérhető embert fogjuk választani" és az " az a játékost fogjuk kiválasztani aki erősítést jelent a csapatnak"
Az hogy erős a kínálat D téren azt is jelentheti, hogy a későbbi körökben is lehet találni jó játékosokat.

Kaptak már telefonhívásokat esetleges cseréről (csak draft picket lehet ugye), de Rod Graves hozzátette, hogy ez természetes dolog.

Részemről azt mondom, hogy nem lesz QB pick, Peterson, Quinn, Miller, Green. esetleg trade down (ha kell valakinek valaki "csúszó". Amukamara-nak is örülnék, de őt csak is a lefele csere után 1/5-nél kisebb sokkot kapnék 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter